Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='madziasto4']Co to za idiotyczna kategoria- najmodniejszy york :stupid:[/quote] Teraz modne są cętki, więc może strój a'la tygrys:eviltong:
  2. No ładnie to tak? Mnie już łapki bolą od trzymania kciuków, a szanowna właścicielka nawet nie raczy wejść i zakomunikować, [SIZE=7][COLOR=Purple][B]że są maluszki!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi: No... to gratulacje!
  3. Kupcie działkę nad morzem!! Postawicie sobie przyczepę i macie wymarzony urlop:loveu: Wiem co mówię. Hej Justyś! Tylko nie lotej za dużo:eviltong:
  4. [quote name='dysia-u']no jak się chciało mieć 3 łazienki....[/quote] hehe, a ja myślałam, że 3 okna w łazience, ale w sumie nie wiem co gorsze:evil_lol:
  5. [COLOR=DarkGreen][B]Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640!;)[/B][/COLOR] [COLOR=DarkGreen][B]Magda[/B][/COLOR]
  6. Witamy na forum!;) [B][COLOR=DarkGreen]Przypominam, że w poście może być max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640[/COLOR][/B].
  7. My ostatnio mamy manię nadawania imion Mikiemu. Więc jest już Michael'em, Mikołajem, Mikosławem, GPS (dżi - pi -es, co kojarzy się ze zwrotem "gdzie jest pies", który to jest często używany w domu w celu odnalezienia psa:lol: i tak już teraz zostało). Po staremu to tradycyjnie Żaba:loveu:
  8. To na pewno nie jest normalne u zdrowego yorka. Jeśli pies ma rodowód to przyczyną mogą być geny bądź choroba. Natomiast jeśli rodowodu nie posiada to nie masz pewności czy Twój pies jest yorkiem, a jego przodkami nie są psy innej rasy itp. Jak możesz to wstaw zdjęcie swojego psa.
  9. [quote name='...::Basia::...']Droga Balbino czy mołabyś mi tak łaskawie odpowidzieć na moje pytanie? [B] Balbino[/B] cały czas upierasz sie że nie powinno sie wystawiać psów ponieważ dla nich to męczarnia więc prosze uzasadnij na podsawie czego tak sądzisz;) (może byłaś na wystawie na której pies był taki zmęczony i wymęczony czesaniem że padł i nie dał rady wstać czy coś w tym stylu co by świadczyło o ty że wysawy są złe):)[/quote] Może już lepiej zakończmy tę kwestię? Po co znowu wywoływać burzę:roll:
  10. Przyszłam odwiedzić małą ulubienicę:loveu: Kobito klej te uszy, a zobaczysz, że staną. Nadal z niej taka czarnulka jest. Jej rodzice byli ciemni?
  11. [IMG]http://i29.tinypic.com/2chpe80.jpg[/IMG] Nie jest chyba specjalnie zadowolona:evil_lol: Bardzo trudno ogląda się Twoje zdjęcia. Za każdym razem strona długo mi się ładuje... Po lewej stronie masz [B]Pobierz kod[/B], a pod tym [B]Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych[/B] i kopiujesz adres który tam jest. Potem wklejasz w oknie wiadomości już bez używania [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/insertimage.gif[/IMG]. Zobaczysz o ile łatwiej będzie nam wszystkim;)
  12. [quote name='tigrunia']Nie stać mnie na to :cool1: Zresztą jak to będzie wyglądać ? :cool1: Wiem o co chodzi bo u rodziców Ł jest taki jeden płotek ale u mnie się tak nie da .. :angryy:[/quote] Niech się wstydzą ci, którzy podglądają :evil_lol: A tak na poważnie to w Castoramie są takie płoty zrobione z gałązek wierzby, które zakłada się na normalne ogrodzenie. U nas dobrze się sprawdza, bo chroni od gapiów i od kurzu z drogi (też mamy narożną działkę). Cześć Gamonie!:loveu: Toro to jest normalnie wiejski pies. Nic dla niego nie jest przeszkodą. [url]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_8273.jpg[/url] Oj, statek zaraz zatonie:evil_lol:
  13. Proszę bardzo. Psy idą do fryzjera to chyba zanosi się na jakieś ocieplenie hihi:eviltong: Fido ma ładnie ściętą grzyweczkę, pasuje mu:loveu:
  14. Neo-Nówka ją świetni. Ten facet to rozbawia mnie na sam jego widok:evil_lol: Ostatnio polubiłam też Łowców.B, ale moimi faworytami są KMN. Hej! Dzisiaj jestem sama to szaleję:eviltong:
  15. No to my też musimy czekać. Trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie:multi:
  16. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia'] a może niech próbuje jeszcze raz? naprawdę warto :lol: jak tylko zda to od razu zapomni o tym za co i dlaczego ją oblewali, ba nawet juz nie będzie czuła do nich takiej niechęci...;)[/quote] Wątpię. Teraz to musiałaby znowu wykupić sobie kolejne godziny, uczyć się tych świateł itp., myśleć o tym, a potem znowu się stresować i wszystkich wokół. Niby ma jeszcze ważny egzamin teoretyczny (jakoś do połowy października), ale postanowiła o tym zapomnieć. Jak już będzie po terminie to na pewno się nie zdecyduje, bo mają wejść nowe pytania z teorii i więcej, no i ma być trudniej.
  17. [quote name='dzasta'] A u nas też dzisiaj leje od rana bleh aż się z domu wychodzić nie chce teraz to już tylko zostaje czekać na ostatnie słoneczne dni albo już na zimę i śnieżek który kocham :razz:[/quote] A fu! Uciekaj mi z tym śniegiem:mad: Jeszcze ok jak jest zima taka jak kiedyś była. Poprószyło i wszędzie biało, a teraz to sam deszcz i błoto... słyszałam dzisiaj w radio, że niedługo ma sypać! heh fajnie :cool1:
  18. [quote name='tigrunia'] Co do Agniesi no smutno :-( Ale co zrobić .. myślę, że podjęła taką a nie inną decyzję bo musiała i nie powinnyśmy tego kwestionować. Mam nadzieję, że będzie zaglądała choć do naszych galeryjek ;)[/quote] No mamy nadzieję! Aga widzisz?:mad: I kto teraz przyjdzie do galerii ze swoimi ześwirowanymi emotkami?:cool1: Hej! Weekend się zaczął i razem z nim okropna pogoda. Jakieś plany na dzisiaj?:loveu:
  19. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza']wyslij go do mnie gwarantuje ze przytyje:evil_lol: mama moja mowi ze ja swoje psy tucze na swinki:cool1:[/quote] [quote name='Kasia'] dzienki Władziu :loveu: a jak Twoja mama? zdała też? do mnie też mozesz go podrzucić - poradze sobie z nim szybko i oddam przypominającego serdelka :loveu: :evil_lol: [/quote] Gdybyście tylko mieszkały bliżej... Wczoraj było ważenie M u weta i 2,8 kg. W jego najlepszym czasie było 3,3, więc chyba trzeba zacząć dokarmiać ptaszynę:mad: Chyba studia nie wyjdą mu na dobre:evil_lol: Kasiu mama nie zdała ostatnim razem i zrezygnowała :roll: Przy każdym kolejnym egzaminie miała coraz większy stres, a dwa ostatnie podejścia odbiły się na samopoczuciu całej rodziny. Jakoś nigdy nie miałam takiej dużej empatii do ludzi - w takim sensie, że razem z nimi denerwowałam się przed egzaminami itp. - a teraz to czułam się jakbym sama podchodziła do zdawania jeszcze raz... Najgorsze jest to, że nie oblewała na strasznych rzeczach tylko na wymysłach egzaminatorów. Szkoda, bo jeździ bardzo dobrze i dawałaby radę swoim małym autkiem dojechać na aerobik itp. Po co jej więcej?:roll:
  20. Współczuję tych kolanowych kłopotów... Musi to być wkurzające:cool1: [url]http://images39.fotosik.pl/188/d243f34baa821f40med.jpg[/url] Pełna synchronizacja:eviltong: heh Czekamy na stronkę!:cool3:
  21. Ho ho widzę, że yorkomaniakom przydałby się taki mega urlop od dogo, żeby potem wszyscy się stęsknili i było jak kiedyś:cool1: Wstaw kilka zdjęć tych Twoich pociech:loveu:
  22. I jak się mają sprawy? Co u Was?:cool3:
  23. 3 lata... tyle czasu:-( Się pozmieniało wszystko:cool1:
  24. A to małe żebraki:eviltong: I jak tu się nie oprzeć tym małym mordkom. Fajnie, że utrzymujecie kontakt z właścicielami:loveu:
  25. Hahahaha:roflt: Aguś Ty mi tylko tu nie kombinuj, wiesz?:mad:
×
×
  • Create New...