-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Zapomniałam o pozostałych zdjęciach:eviltong: Nadrabiam [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3677/p7253511.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8090/p7253512.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/937/p7253513.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3826/p7253514.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9818/p7253515.jpg[/IMG]
-
[quote name='Balbina12']Bzikowa-dlaczego sądzisz,że kazdy pies bez rodowodu to trzęsące się chucherko ? Dariette.-Nie rozumiem dlaczego wszyscy uważacie , że jak ktoś hoduje psy bez rodowodu to oszusta,naciągacz rozmnażający sukę co cieczkę itd.? Ja kończ bo widać wy nie możecie zrozumieć,że ktoś może mieć inne zdanie od waszego:shake:[/quote] Można to stwierdzić na podstawie codziennych obserwacji, na spacerach, u znajomych. Wszystkie zminiaturyzowane yorki bez rodowodu, które spotkałam w swoim życiu wyglądały jak rachityczne stworzonka ze słabym zdrowiem, naprawdę! Co innego te większe yorki (nadal mówię o tych bez r), u nich to tylko wygląd odbiegał od wzroca, oczywiście nie u wszystkich, bo znam yoreczki, które są bardzo ładne. A jak myślisz co kieruje człowiekiem, który chce rozmnożyć sukę bez r? Chodzi mu o czystość rasy? Trenuje przed założeniem prawdziwej hodowli? Błagam Cię... Najczęściej są to oszuści pokazujący na aukcjach cudze zdjęcia yorków (poczytaj temat yorki na Allegro), chcący zarobić, albo, co często się zdarza, dać szczeniaki za darmo rodzinie, znajomym. I to najbardziej denerwuje hodowców, że oni tak się starają, a pierwszy lepszy człek sprzeda szczeniaka za 1000zł jako super ekstra york.
-
[quote name='Dorota i Kofi']Wow! Dzięki za tak miłe przyjęcie. Jeśli chodzi o ilość zdjęć, to oczywiście się poprawię i wbijam sobie do głowy cyferkę 5 :) [/quote] [B][COLOR=DarkGreen]I jeszcze cyferki max. 640x640 i to, że nie zmieniamy postów edytowanych przez moda na post ponownie łamiący regulamin :mad:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=DarkGreen][B]Witaj na forum! Przypominam, że w poście można umieścić max. 5 zdjęć. Od razu dodam, że cytowane fotki zamieniamy na linki. Pozdrawiam!;)[/B][/COLOR]
-
Hej!;) Zdjęcia są, tak jak napisała tigrunia, w dziale Yorki -> Wystawy. Nie wstawiłam jeszcze wszystkich, bo mam problem ze swoim kontem na imageshack i nie chce ładować mi fotek... Może jak przesiądę się na stacjonarny to coś ruszy. Beatko i Marto (i Dagmaro) miło mi było z Wami posiedzieć:loveu: Szkoda, że tylko jeden dzień... Będę na pewno w Poznaniu zimą:eviltong: Jesteśmy właśnie na wakacjach nad morzem. Pogoda jest piękna, upał i lekki wiaterek. Opalam się już 3 dzień, ale nadal nogi białe jak ściana... zawsze mam z nimi problemy:mad: O Mikim to nawet nie wspominam, bo rozleniwił się totalnie i czasami ruszy go do biegania za traktorem / ptakiem. W tej chwili leży plackiem pod leżakiem :lol: Aparatu nie wzięłam ze sobą... wszystko przez to, że mieliśmy tu być tylko do wczoraj, więc nie widziałam potrzeby zabierania tylu rzeczy na 3 dni. Jednak plany się zmieniły i proszę bardzo hihi Aha i jeszcze chcę napisać, że będę wpadała na dogo rzadziej (do 5 sierpnia). Wyjeżdżamy w niedzielę i wracamy we wtorek wieczorem. Wydarzyła się bardzo przykra sprawa w rodzinie :-( [SIZE=1] [*][/SIZE] Do napisania! Przyjdę z fotkami :razz:
-
Witamy na forum! Przypominam, że w poście max. 5 zdjęć o max. wymiarach 640x640;)
-
[quote name='tigrunia']Dzięki Magda za super fotki :loveu: Czemu dziś Cię nie było? :-([/quote] W nocy mieliśmy problemy z M. Siedziałam przy nim, bo miał jakieś zatrucie. Cały czas lało to nawet nie chciałam wychylać nosa z domu :roll: Od dzisiaj jesteśmy na działce. Nie wiem czy załadują mi się kolejne zdjęcia. Wczoraj próbowałam, ale imageshack się zaciął...
-
[quote name='duszek01']hmmm az nie wiem co napisac:evil_lol: Buff faktycznie taka dumna w pozycji:loveu:[/quote] Jeśli chodzi o wyniki to na pewno będą na YL. Nie chce mi się szukać imion psów, a nie mam też wszystkich yorków na zdjęciach:p Napisałam co wiedziałam heh:lol:
-
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8342/p7253608.jpg[/IMG] Koniec fotek z ringu, później pokażę pozostałe;)
-
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2613/p7253597.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2433/p7253598.jpg[/IMG] Buffy w ruchu [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9384/p7253603.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1285/p7253604.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8361/p7253605.jpg[/IMG]
-
Suki, klasa młodzieży nie chce mi się układać zdjęć:lol: Beatka i Buffy:loveu: Pięknie zaprezentowana! [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8819/p7253587.jpg[/IMG] Prawda, że najładniej stoję? [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5636/p7253588.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6115/p7253590.jpg[/IMG] Odpoczywamy [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6431/p7253592.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8599/p7253596.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7159/p7253584.jpg[/IMG] 2 miejsce [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4530/p7253585.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4998/p7253582.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8831/p7253581.jpg[/IMG]
-
Psy, klasa championów [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7530/p7253573.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4787/p7253574.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4453/p7253576.jpg[/IMG] Suki, klasa szczeniąt 1 miejsce [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7356/p7253580.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6909/p7253583.jpg[/IMG]
-
Vasco w ruchu [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2256/p7253555.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3954/p7253556.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1530/p7253558.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/515/p7253562.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3332/p7253560.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6852/p7253566.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4411/p7253564.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3630/p7253563.jpg[/IMG] 3 miejsce Vasco Cardea [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5172/p7253568.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8742/p7253551.jpg[/IMG]
-
Psy, klasa otwarta [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8094/p7253546.jpg[/IMG] 1 miejsce [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/913/p7253570.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1230/p7253547.jpg[/IMG] 2 miejsce [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5158/p7253569.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9503/p7253554.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7696/p7253530.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7570/p7253528.jpg[/IMG]
-
Enrico w ruchu [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2858/p7253519.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1082/p7253521.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1120/p7253520.jpg[/IMG] VIP [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1031/p7253526.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/43/p7253527.jpg[/IMG]
-
Uporałam się w końcu z fotkami ;) Psy, klasa pośrednia 1 miejsce Enrico E.G. Cardea [FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Verdana][SIZE=2]2 miejsce VIP CHILD-ALWARO Happy Baby [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1867/p7253534.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9076/p7253518.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4232/p7253532.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4563/p7253517.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4308/p7253525f.jpg[/IMG]
-
[quote name='darunia96']sorry, a jak jedno usone to bedzie ok ? naprawde przepraszam:-( mogą zostać te poprzednie zdjęcia ?[/quote] Poprzednie mogą zostać ;)
-
Hej! My zaliczyliśmy już dwie ulewy... świetna pogoda, nie ma co:cool1:
-
[quote name='Pegaza']Magda narazie sie wstrzymie gdyz chce nowy baner..moze z nowym nie bedzie problemu..ale dzieki za pomoc:loveu:[/quote] Jak będą problemy to ślij PW;)
-
[quote name='Pegaza'] chcialam na nk fotke skomentowac ale nie idzie..:roll: to tu mowie ze jest piekna:loveu:[/quote] Ja też chciałam. Łukaszek zrobił świetną minę :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Magdo jak pisalam juz wstawialam...a na pw do Marty pisalam..:cool1: cze Ewa:multi: deszczowo...[/quote] Wyślij mi na PW swój banerek, może uda mi się naprawić ;) Przed chwilką usiadłam... o 13 wróciliśmy z wystawy, potem sprzątanie i teraz chwila relaksu. Mam tyle zdjęć, że nie wiem czy wszystkie wstawić hihi Miki był w szoku jak zobaczył tyyyle yorków. Nie wiedział gdzie spojrzeć.
-
[quote name='FREDZIU']:laola:hura, udało się, bardzo bardzo Madziu dziękujemy:multi::lol::lol:[/quote] Bardzo się cieszę :multi: To mogę już zmykać.