-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Arabeska sorki za OT, ale wklejam przydatny link;) Zapiszcie go sobie gdzieś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/samouczek-instrukcje-wstawiania-zdjec-podpisow-itp-108248/[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/fotki-zmiana-regulaminu-objasnienie-zmian-instukcje-prosimy-o-zapoznanie-sie-74179/[/url]
-
[quote name='eve86']Przepraszam ze pytam na forum Twojej galerii ale jak zrobić banerek albo sam odnośnik do galerii??? :oops:[/quote] Na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f38/"]Off Topicu [/URL]jest dużo wątków gdzie możesz poprosić o banerek:p Zapisujesz go sobie na komputerze, potem ładujesz na jakiś serwer (tak jak normalne zdjęcia), wchodzisz w swój profil na dgm, robisz edycje podpisu i tak: [URL="http://tu%20wstawiasz%20adres%20swojej%20galerii"] [URL =" tu wstawiasz adres swojej galerii"] [IMG]tu wklejasz adres do banerka[/IMG] [/URL] [/URL] (bez spacji pomiędzy znakami) potem kopiujesz całość i wklejasz do podpisu, zatwierdzasz i gotowe ;)
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
Magda replied to Princess_York's topic in Galeria
Chyba u mnie zegarek źle chodzi, bo mam już 21:40... zdjęć ni ma:eviltong: -
Czekamy na Was! :loveu:
-
[quote name='FREDZIU']Madziu dzięki za pomoc, jak będę miała nowe fotki to poćwiczę, :roll: wiesz głowa już nie ta, trochę techniki i człowiek ginie:evil_lol::evil_lol:[/quote] Wysłałam instrukcję krok po kroku na PW;) Nauczysz się.
-
Aj to lenistwo... heh :evil_lol: Próbowałaś może wstawić banerek jeszcze raz?:razz:
-
[quote name='Mała Rita']Magda mówisz i masz :evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/34osspc.jpg[/url][/quote] Dzięki dobra duszo! W sam raz na te moje skołatane nerwy... :cool1: :knajpa: Wypijmy razem! Biorę tego kolorowego!
-
[quote name='FREDZIU']wklejam link, do góry w to okienko, następnie robię ok, dopiero mogę wstawić drugi link i jak ponownie robię ok, zdjęcia zabieraja dużo miejsca i obraz się rozszerza:shake::razz:[/quote] I wszystko robisz bardzo dobrze, ale jak wkleisz pierwsze zdjęcie naciśnij dwa razy Enter. Wtedy zrobisz odstęp między zdjęciami i nie będą obok siebie ;)
-
[B][COLOR=DarkGreen]darunia96 proszę zapoznaj się z regulaminem forum - wstawiamy max. 5 zdjęć w poście! I na przyszłość nie poprawiaj posta wcześniej edytowanego przez moda :angryy: Za to należą się punkty... [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=DarkGreen]Usunęłam podobny wątek o tytule "Moje dziewczynki". Proszę nie dublować wątków. sleepingbyday cytowane zdjęcia zamieniamy na link! ;) Pozdrawiam![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8638/p7223504.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/603/p7223505.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7496/p7223506.jpg[/IMG] Trochę inne [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/2117/p7223509.jpg[/IMG] No i koniec na dziś ;)
-
Trochę z innej perspektywy [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5356/p7223495.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3531/p7223498.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4756/p7223499.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6692/p7223500.jpg[/IMG] "Zrobisz tak?" [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4403/p7223502.jpg[/IMG]
-
Kolejne zdjęcia. Muszą Wam wystarczyć na cały weekend, bo w niedzielę jedziemy na działkę najprawdopodobniej na dwa tygodnie. Nie wiem czy bezprzewodowy net będzie działać blisko morza... Trochę z zabaw w ogrodzie [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1596/p7223489.jpg[/IMG] "Świetna zabawa, no nie?":evil_lol: [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7637/p7223486.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9634/p7223492.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/685/p7223493.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3646/p7223494.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Władka podbijam jutro twe miasto ! :loveu:[/quote] Cała rodzina już się szykuje na wystawę - Miki też, ale zastanawiam się czy go brać :p [quote name='Asiaczek']To moga być tzw. meszki. I słyszałam, że nie lubią zapachu waniliowego. Czyli na parapet okienny można wylać zapach do ciast waniliowy. U mojej Teściowej pomogło.:lol: Pzdr.[/quote] Nie wiem co to, ale wygląda jak przecinek - jest taki podłużny i macha swoim odwłokiem góra-dół :lol: Mama jest wściekła, bo wlazły w rolety i nie wychodzą... w tv też dwa siedzą.
-
[quote name='Nati28'] Ja probowalam uczyc Coco ale on juz zastary i nic sie nie uczy tylko patrzy sie na mnie jak na debila :mad:[/quote] Daj mu więcej czasu, a spokojnie się nauczy. Widocznie oporny z niego uczeń :p hihi wyobraziłam sobie ten jego wzrok :evil_lol:
-
[quote name='Arabeska^^']W sumie to nie do końca prawda, bo mała była nauczona żeby zaraz po wstaniu z legowiska załatwić się na matę ;). Faktem jednak jest, że kiedy nie śpi i biega sobie po mieszkaniu, zdarza jej się załatwić tam gdzie stoi.. :shake:[/quote] Ostatnio pozytywnie się zdziwiłam kiedy szczeniaczki mojej przyjaciółki (hoduje westy) pobiegły na gazetę i naraz się załatwiły. Normalnie przerwały zabawę i siu na gazetę. Wiem, że teraz u nowych właścicieli nie mają problemów z czystością. Jednak my musimy się męczyć z lataniem za psiakiem he he :lol:
-
One jakoś się przemieszczają... skaczą albo latają, nie wiem. Kiedyś wlazła mi jedna w monitor i łaziła, a ja jej kibicowałam jak dochodziła do któregoś boku:lol: Jak się zatrzymała to wyglądała jak martwy pixel hihi bałam się, że tam umrze i będę mieć trupa na wierzchu. Nie wiem co z naszymi firankami... robale poupychały się w te przeszycia i firanki wyglądają teraz na brudne.
-
Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?
Magda replied to Michasia15's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Arabeska^^']Moja jeszcze jest mała więc śpi u siebie w łóżeczku (w nocy bardzo często wstaje robić siusiu i gdyby spała u mnie w łóżku zapewne codziennie musiałabym zmieniać prześcieradło :lol:). Ale czasem w nocy budzi mnie gdy próbuje wskoczyć mi do łóżka (na jej nieszczęście jest sporo wyższe od niej i bidula nie dosięga) ;d. Wtedy biorę ją czasem na chwilkę, ale później i tak wraca do siebie. Podejrzewam że jak będzie starsza i większa to nawet nieproszona będzie mi wskakiwać pod kołdrę ;)[/quote] To musisz już teraz zdecydować czy chcesz z nią spać, czy nie. Jeśli nie to masz ułatwione zadanie, bo sunia jest za mała, żeby sama wskoczyć :p U nas to wygląda tak - pies zasypia u siebie i dopiero nad ranem budzi mnie wskakując do łóżka. Czasami mu pozwolę i zostaje, a czasami nie. Coś tam pomruczy pod nosem i idzie do siebie :evil_lol: Jednak jak gdzieś jedziemy to śpimy razem - częso lubie z nim zasypiać (jak z przytulanką:loveu:) Polecam metodę Super Niani - kiedy pies wskoczy do łóżka bez słów trzeba go zanieść do legowiska i pogłaskać. I tak do skutku :evil_lol: Sprawdzone!! -
[quote name='Arabeska^^']Kiedy widzę, że Fibi tak robi od razu przenoszę ją na matę (na razie sika na matę, jak będzie starsza to nauczę załatwiać się na dworze :)). Kiedy już jest na macie i załatwi swoją potrzebę wtedy ją chwalę :). Jak na razie idzie nam coraz lepiej - Phoebe coraz rzadziej sika poza matę ;)[/quote] Szkoda, że najczęściej jest właśnie tak jak piszesz - Ty uczysz maluszka załatwiać się na matę/gazetę. Moim zdaniem już hodowca powinien wpajać szczeniakom gdzie załatwia się swoje potrzeby. O ile wtedy jest łatwiej nowemu właścicielowi, często niedoświadczonemu, nauczyć się "obsługiwać psa" kiedy nie musi już tracić czasu na naukę od podstaw. Na pewno nie byłoby później problemów, o których jest tu mowa :cool1: Nie każdy sobie radzi...
-
Jaka piękna, wysoka piątka :lol::loveu:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Mikuś prawie wystawowy stoi idealnie :loveu: Mu się to nie przyda, więc niech odda to Holly, bo ona przednie łapy ma jak z waty :roflt: Jaki zadowolony :loveu: Do mnie się tak uśmiecha? :p[/quote] I bardzo żałuję, że nie ma papierów... Jest bardzo pojętny, ładnie chodzi przy nodze, ale nie dałby sobie rady z pielęgnacją i papilotami hihi Nie jest do tego stworzony, ale spróbować można by było... trudno:cool1: No ba! Podlizuje się.:eviltong: [quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Siemka, wpadłyśmy w odwiedzinki do Was :multi:[/FONT][/I][/B] [URL="http://img190.imageshack.us/img190/8641/p7063417.jpg"][B][I][FONT=Courier New]http://img190.imageshack.us/img190/8641/p7063417.jpg[/FONT][/I][/B][/URL][B][I][FONT=Courier New] Co on tam upolował, że się tak cieszy? :evil_lol:[/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Courier New]Pozdrowionka :multi:[/FONT][/I][/B][/quote] Hej! Od kilku lat poluje na to samo :evil_lol: Kurak pierwsza klasa! [quote name='dzasta']Slodki jest :loveu: Uwielbiam Mikulca :loveu: Buziaki od Gabi dla Mikiego :loveu:[/quote] Dziękuje w imieniu M. Na pewno się ucieszy, że dostał całusa od takiej ślicznotki :loveu: Dzięki wszystkim za odwiedziny :multi: Jutro wstawię resztę zdjęć. Jestem zdenerwowana, bo do pasji doprowadzają mnie przecinki - takie małe, wredne muszki wielkości przecinka :angryy: Mamy ich mnóstwo w domu! Wchodzą w firany, w monitory i strasznie gilają... grr...
-
Gratuluję wyników i takiego pięknego psa :loveu: Jego imię mówi samo za siebie.
-
[quote name='tigrunia']:splat: :evil_lol:[/quote] Ups hihi :eviltong: Ale dużo fotek :loveu: Dzięki! Fajna ta Hela, taka puchata :loveu:
-
[B][COLOR=DarkGreen]Przypominam, że na forum obowiązują zdjęcia max. 640x640! I proszę o wstawianie większej ilości zdjęć w poście (max. 5)[/COLOR][/B];)
-
[B][COLOR=DarkGreen]Zapoznaj się proszę z regulaminem forum - w poście max. 5 zdjęć![/COLOR][/B]