Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Nie zmykaj maleńka, yorkomaniacy Was potrzebują :loveu: Chcesz nam odebrać przyjemność oglądania Holly i Ariska? Sama słodycz na tych zdjęciach :loveu: Fajna stronka. Jaki chcecie przydomek?
  2. Taki urlop, że hoho :razz: Bosko! Ja nie lubiem gofrów... bleee ta śmietana :eviltong:
  3. A co to za pijaństwo na dogo? HA! Odkryłam tajne zgromadzenie AA:diabloti: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Dajcie łyka... siedzę już 2h na galeriach i padam[/COLOR][/SIZE].
  4. [url]http://www.staffik.ru/images/shows_berta_12072009_2.jpg[/url] Teraz dopiero zauważyłam, że Bercia ma takie serducho na boczku:loveu: Extra! Życzymy zdrówka Czesiowi!
  5. [url]http://img442.imageshack.us/img442/2328/p1080361.jpg[/url] A to co hahaha :megagrin: Mina pierwszorzędna!
  6. Rzeczywiście Coco odmłodzony :razz: Fryzurka pasuje idealnie. Więcej zdjęć!
  7. [B][COLOR=DarkGreen]Nie wiem czy już wspominałam, ale proszę wstawiaj więcej zdjęć w poście. Masz limit 5 fotek, więc z niego korzystaj, a nie wstawiaj post pod postem;) I teraz do wszystkich (wybacz, że w Twojej galerii) - najważniejsze zasady pisania w galeriach: 1. Max. fotki 640x640, 2. Max. 5 fotek w poście, 3. Cytowane zdjęcia zamieniamy na linki!! Dziękuję za uwagę :diabloti:[/COLOR][/B] [COLOR=Black]BTW Jak mała zareagowała na pierwszy spacerek?:razz:[/COLOR]
  8. Magda

    Aksa i Tofi

    [quote name='Pegaza']Zobacze jutro czy tak samo bedzie...:roll:[/quote] Spróbuj jeszcze raz wstawić banerek. Niestety nie daje rady czytać wszystkich galerii w ciągu jednego dnia i wyłapywać wszystkich problemów. Wystarczy napisać PW! :eviltong: To co widzę od razu zamieniam.
  9. [quote name='Pegaza'] a na przyszlosc pamietaj ze "fotki ktore chcemy zacytowac" tylko linkujemy, nie wklejamy calej fotki...;)[/quote] No, no racja :eviltong: Słuchaj starszych wyjadaczy forum hihi Zapomniałam co miałam napisać.... chyba coś o tym serniku :lol:
  10. [url]http://img39.imageshack.us/img39/1748/62976774.png[/url] Uaaa! Zieeewaaaa.... [url]http://img39.imageshack.us/img39/329/33035728.png[/url] No i pffff:eviltong:
  11. [url]http://img208.imageshack.us/img208/5831/dsc01097d.jpg[/url] Scena jak z horroru :scared: Fajna suńka, taki chudzielec:p
  12. [quote name='tofikyork']Mam pytanko:) Czy wasze psiaki też szczekają na szybę jak zobaczą w niej swoje odbicie..??:eviltong: Bo mój tofik ma tak każdego wieczora:mad:[/quote] To mój jest chyba ślepy, bo siebie nie widzi, nawet jak go pokazuje palcem :evil_lol: Telewizji też nie ogląda.
  13. [quote name='Zuza i Noddy']Ale on rozciągnięty :lol:[/quote] Sam się tak ustawił. Ja go nawet nie tknęłam :eviltong:
  14. To czekamy na jakieś zdjęcia, nie? Plażowe fotki :razz:
  15. [url]http://img24.imageshack.us/img24/3970/cimg5259.jpg[/url] Tolek ma taki fajny, jednolity kolor na pysiu. Nie to co mój słonecznik - w środku ciemny, a na końcówkach jasny :evil_lol:
  16. [url]http://i27.tinypic.com/20mn9t.png[/url] To sobie znalazła miejsce :loveu: Tylko ją wycałować :loveu:
  17. Wracamy do domu [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/774/p7123436.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5474/p7123437.jpg[/IMG] "Wyjdziesz wreszcie?" [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7199/p7223483.jpg[/IMG] "Nie? To sam przyjdę" [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/802/p7223484.jpg[/IMG] "I tak nadal wolę TAM" [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1571/p7223485.jpg[/IMG]
  18. małe zbliżenie [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4449/p7063423.jpg[/IMG] mniam, mniam...:lol: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1888/p7063424.jpg[/IMG] prawie jak na wystawie :evil_lol: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9887/p7063427.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7328/p7063428.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1512/p7063431.jpg[/IMG]
  19. Dzięki za odwiedziny :loveu: Naszła mnie ochota na wstawianie zdjęć (oj, bardzo dawno jej nie było :lol:) Na początek 10 z działki. [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8789/p7063434.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8641/p7063417.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/4324/p7063418.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5647/p7063419.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6269/p7063422.jpg[/IMG]
  20. Buahahahahaha :roflt::roflt: Czy to co wystaje to zęby?
  21. Zapomniałam dopisać, że zdjęcia z kurakiem to z działki są. Z ogrodu to tylko te z tarasu i z nauki slalomu :lol: Zresztą widać po trawie hihi na działce to siano jest.
  22. [quote name='Balbina12'][URL]http://img162.imageshack.us/img162/3704/franek029.jpg[/URL] Cześć:bye:Właśnie udało mi się wkleić zdjęcie mojego psiaczka.To on jeszcze w wieku szczenięcym:loveu:Jak wam się podoba?:lol:[B]Dodam,że na forum jestem od jakiegoś miesiąca[/B]:multi:[/quote] [COLOR=darkgreen][B]To najwyższy czas zapoznać się z regulaminem forum. Zdjęcia max. 640x640![/B][/COLOR]
  23. No i jazda [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/271/p7053404.jpg[/IMG] Chwila relaksu z kaczorkiem [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5844/p7063405.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/161/p7063406.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6421/p7063407.jpg[/IMG] hihi:evil_lol: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3268/p7063409.jpg[/IMG]
  24. Coś tam mam, ale jak zwykle jestem niezadowolona, że imageschack nieładnie zmienia wielkość zdjęć... grr... ale jak jest się leniuchem to teraz cierp duszo:mad: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/8789/p7063434.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3940/p7053383.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8624/p7053384.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7929/p7053385.jpg[/IMG] Będziemy się uczyć slalomu [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5483/p7053403.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...