Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Też mam tego Olympusa i powiem szczerze, że robi ładne zdjęcia, no ale nie możemy porównywać się do lustrzanek, bo to zupełnie inna rodzina:p O! Ktoś też nie może spać:eviltong: Wróciłam kilka lat wstecz hehe [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3849/pic04938dr5.jpg[/IMG] i teraz :P [IMG]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/m104/IMG_8947.jpg[/IMG]
  2. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej! Tu nocny Marek:p Kasiu kocham Cię za tę szczerość z parkowaniem:evil_lol::loveu: hihi sama tak kiedyś zrobiłam
  3. [quote name='madziasto4'] Mikuliński nie pływa co? Masterek to też pies brodzący ;) :evil_lol: [/quote] Fuj! Dla niego woda to kara. Pływa jak się go do niej wrzuci:evil_lol: Ale i tak tylko do brzegu... Nie wiem, które zdjęcia komentować, bo wszystkie są zarąbiste:loveu: Torek na wyspie, w fatty, z jęzorem, Master wirówka, no wszystkie!
  4. No pięknie! Wstawiaj nam tu szybko fotki medalistki:loveu:
  5. Ojej to ja szybko tylko obejrzę zdjęcia i zmykam. Jeszcze jakieś wiruszysko mi się przypałęta. Co to za jakieś ogólnoyorkowe choróbsko?:eviltong:
  6. [quote name='Kasia']ha ha, mokry Mikuliński i jego 2-metrowe nogi :evil_lol: :loveu: Władzia wybywa nam w szeroki świat...dobrze, że z koleżanka będziecie razem bo i raźniej i mniej tęskno będzie na pewno :lol:[/quote] To mi się udał pies:evil_lol: Przynajmniej do siebie pasujemy z tymi szczudłami. Eee... tam. Przesadza tylko swój tyłek z wsiowego krzesła na krzesło dużego miasta:eviltong: Wirtualnie będę w tym samym miejscu. [quote name='Doti1986']Witam gorąco w ten pochmurny poranek [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202EE.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/quote] Jaki tam pochmurny? U nas pogoda od dobrych kilku dni. Nie pamiętam deszczu:roll: W weekend ma być cieplutko:loveu: [quote name='tigrunia']Jaka Buffy ?? :crazyeye: Toć to Paloma :evil_lol:[/quote] łoj:eviltong: Ja to pamiętam tylko podstawowe imiona i psy z forum. Reszta mi się miesza. heh [quote name='Asiaczek']Ależ ujęcie! [URL]http://img245.imageshack.us/img245/5099/p8233769.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] O! Chyba pozostawiłam jakiś ślad w Twojej galerii po dzisiejszej wizycie skoro dotarłaś aż tutaj:evil_lol: Jesteś taka zalatana i jeszcze masz dla nas czas:loveu::loveu: chlip... wybijają ostatnie godziny:-( Wczoraj uświadomiłam sobie, że zamknął się rozdział mojego życia. Teraz będę w domu gościem na weekendy i święta.... oj Na szczęście zainstalowałam mamie Skype'a, nauczyłam co i jak, i będziemy się widywać wirtualnie:loveu: M też przynajmniej zobaczę i skontroluję (żeby nie było). M ma nową fryzurę i za żadne skarby nie pokaże go Wam:diabloti: Wpadł mi wczoraj w dziurę na pobliskiej budowie i wymazał się czymś kleistym. Wykaraskał się przez krzaki i sklejone włosy na łapach gotowe! Nie dało rady tego wyczesać - trzeba było ciąć. I tak mam teraz M na chudych, długich nogach:evil_lol:
  7. Miałam napisać wcześniej, ale lepiej późno niż wcale. Znowu trafiam na kolejne pokolenie basków - bobasków <wielka radocha>:multi:
  8. [quote name='Kaidar']wygląda na takiego groźnego :P[/quote] O tak! :evil_lol:
  9. [COLOR=DarkGreen][B]Po ostatnich postach, które miałam "przyjemność" tutaj przeczytać informuję, że wszystkie posty dot. kobiety i jej chorego dziecka zostaną usunięte. Nie wierzę jak można pisać takie rzeczy! Druga sprawa - twierdzicie, że Balbina narzuca swoje zdanie. Nie musicie się z nim zgadzać. Jeśli twierdzi, że w życiu zdarzają się wypadki, że trzeba oddać psa to jej osobista opinia.[/B][/COLOR] W tej kwestii sama się z nią zgadzam chociaż na pewno byłoby to dla mnie trudne i starałabym się załatwić sprawę z jak najlepszym wynikiem. Nie wyczytałam, żeby Balbina napisała, że najlepiej wysłać psa na drugi koniec świata... najgorsze są te dopowiedzenia wyssane w palca. I te stwierdzenia, że 'oddałabym dziecko i męża do teściów':cool1: Żałosne argumenty. [B]Tutaj napisałam własną opinię.[/B] [COLOR=DarkGreen][B]I na koniec dodam, że Balbina dostała już ostrzeżenia za swój trolling. Kolejne punkty zbliżają ją do bana, więc wie, że musi się pilnować. Z Waszej strony chodzi tylko o to, żeby "nie karmić trolla".[/B][/COLOR]
  10. [quote name='tigrunia']Kurcze coś mi się włączyło i nie umiem wyłączyć :placz: Skasuj Wadzo pliss poprzedniego posta :oops: Fajnie się masz, że w Poznaniu mieszkać będziesz .. zazdraszczam :loveu:[/quote] Post zostawiłam, bo jest w nim ładne zdjęcie:eviltong::loveu: Buffy hihi No zobaczymy jak się będzie mieszkać. Obym nie żałowała:cool1: [quote name='Pegaza']Hehe to za rok Magda ogrodu nie poznasz jak wrocisz na wakacje:evil_lol: noo fajniscie wlasna chata:cool1: no taki teren ma i jeszczy mu malo:evil_lol:[/quote] Mam nadzieję, że będę przyjeżdżać częściej :evil_lol: Przynajmniej mam taki zamiar. [quote name='dzasta']O Władka wkracza nam w nowy etap życia fakt z jednej strony fajnie że samemu ale trochę tęskno :eviltong: To jak teraz będziesz w Poznaniu to mam nadzieję że do Poznania zawitasz? Ja właśnie dzisiaj zgłosiłam psicę Bercicę :D[/quote] No pewnie! Byłam dwa lata temu, rok temu i teraz też będę:eviltong: Poznań to moje drugie miasto rodzinne. Jutro zaczynam pakowanie. Najchętniej to wzięłabym cały dom ze sobą:evil_lol: Trudno mi tak wybierać spośród tylu przydatnych rzeczy.
  11. [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/DoNotFeedTroll.svg/150px-DoNotFeedTroll.svg.png[/IMG]Nie karmić trolla!
  12. [quote name='Gioco']Jednakże tematy poruszane przez Balbinę i odpowiedzi forumowiczów osiągnęły wysoki poziom, przez co stały się one doskonałym kompedium wiedzy dla mniej zorientowanych w rasie.[/quote] To chyba jedyny plus:evil_lol:
  13. [quote name='Gioco']Nie sądzisz, że to właśnie hodowcy mają z Balbiny12 ubaw? Jestem hodowcą i bawi mnie niesamowicie swoimi postami i poziomem sprawności umysłowej :p[/quote] Cała ta sytuacja jest już, powiedzmy szczerze, żenująca... Kolejny tydzień marnujemy czas na słowne potyczki z osobą, do której nic, NIC nie dociera. Tyle rzeczowych argumentów ile pojawiło się na forum to chyba nigdzie nie wyczytałam. Dlatego można śmiało stwierdzić, że Balbina jest typowym internetowym trollem.
  14. [quote name='Balbina12']nie muszę.ja nic nie muszę.I ty jako moderator powinnaś to wiedzieć![/quote] Więc skoro to wszystko tak Ciebie denerwuje to po co prowadzisz tę dyskusję? Ubaw po pachy, nie? A tak z nudów pobawię się z hodowcami... Poświęciłabyś ten czas na zabawy i spacer z Frankiem:cool1:
  15. [quote name='Balbina12']tych co bezmyślnie rozmnażają ja też potępiam ale są też tacy ludzie któży wkładają całe serce w te psiaki a to,że nie mają rodowodu jest dla nich mniej ważne i chodzi mi o to żeby tych ludzi uszanować i wyzywać od pseudohodowców i handlarzy :shake:[/quote] Jak chcą to niech rozmnażają, ale niech nie nazywają potem swoich psów yorkami. Nikt nie zabroni ludziom kupowania psów bez rodowodu, ale na litość nie rozmnażajmy ich dalej! Ty masz jakiś kompleks czy co? O co Ci chodzi z tymi wystawami? Hodowcy mają swoją pasję, której poświęcają całe życie. Gdyby nie oni Twój Franek nie przypominałby yorka. Nie lubisz wystaw? - Nie chodź! Nie lubisz hodowców? - Nie musisz. Musisz się jednak do nich przyzwyczaić jeśli chcesz udzielać się na tym forum. [QUOTE]ostatnio spotkałam hodowczynię Franka.Mówiła,że kupiła reproduktora za 2500zł:crazyeye:Niestety psiak po 5 dniach zdechł bo nie miał wszystkich szczepień.Więc z czegoś pani musi kupować reproduktorów,żywić psy royalem,chodzić do weta,nie?Czy to tak z nieba spada?:siara:[/QUOTE] No z czego to wiadomo - ze sprzedaży szczeniaków bez rodowodu. A coś Ty myślała? Teraz będzie mogła napisać na aukcji, że yorki są po rodowodowych rodzicach? Wiesz co to znaczy? Cena pójdzie w górę o min. 300zł.
  16. [quote name='Pegaza']Magda przybylo nowych kwiatow ogrod juz ladnie zarosl i taras jest rowniez ogrodzony super macie teraz:loveu:Miki ma na ogrodzie raj na ziemi:loveu: Miki chudzina faktycznie:evil_lol: co do wyjazdu to bedziesz miec wynajete mieszkanko czy w internacie?[/quote] Roślin to przybywa co chwilę. Łopata nie ma czasu odpocząć, bo a to trzeba coś wkopać, a to przesadzić. Tydzień temu robiłam zdjęcia na pamiątkę, a już od kilku dni są nieaktualne:lol: Miki ma raj, ale i tak nosi go za ogrodzenie:shake: Musieliśmy poukładać cegły po płotem z przodu domu, bo M potrafił się przecisnąć i wyjść. Już kilka razy za nim wybiegałam - na szczęście nie ucieka. Będę mieszkać w mieszkaniu mojej koleżanki z klasy. Jakiś czas temu rodzice kupili jej kawalerkę (50m2), przez kilka lat wynajmowali, a teraz czeka na nas. Poszczęściło mi się, bo osiedle tuż przy jeziorze Malta, blok wybudowany 6 lat temu. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak piękne jak się zapowiada (jeszcze nie widziałam tego lokum:eviltong:). Mamy do dyspozycji jeden duży pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój z szafami. [quote name='madziasto4']Haha mokry Miki- rewelka :evil_lol: Uwielbiam takie szczurołapki ociekające wodą :evil_lol: No ale tego laptoka to chyba zabierasz ze sobą co?? :cool3:[/quote] Jak jest ciepło to zawsze zabieram go pod węża. Wystarczy 5 min aportowania i pies suchy:eviltong: Zabieram, bo był kupowany dla mnie:p W mieszkaniu jest ponoć Internet także powinno być ok. Odzwyczajam się od domu. Od weekendu więcej mnie nie ma niż jestem:evil_lol:
  17. Torek i te jego zabawki:loveu: Podoba mi się jak on pływa... u nas to niemożliwe. Daj mi Masterka trochę! Tylko 2 zdjęcia, wiesz co? To już kwiatków było więcej!:obrazic:
  18. Jakie śliczności:loveu: Amelia jak się wykręca:evil_lol:
  19. [quote name='laurin']jej!!! przystojniacha:loveu: [URL]http://img245.imageshack.us/img245/2241/p8233771.jpg[/URL] jaką piękną trawkę macie i kwiaty :loveu: fajny taki mokry:evil_lol: [URL]http://img225.imageshack.us/img225/7839/p8233786.jpg[/URL] A co do internetu, to u mnie też tak często bywa:evil_lol: ale z mężem:evil_lol:[/quote] Kwiaty - specjalność mamy;) Wyszło ich trochę za dużo, ale za rok będziemy już wiedzieć ile wystarczy. U nas odkąd pojawił się w domu laptop to już nikomu nie chce się chodzić na górę i teraz wszyscy wyrywamy go sobie.
  20. [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7891/p8233791.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8366/p8233792.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/1070/p8233793.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/253/p9083808.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/919/p9083809.jpg[/IMG]
  21. Komuś się wpadło pod węża:diabloti: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7839/p8233786.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4829/p8233787.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9595/p8233788.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9139/p8233789.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6362/p8233790.jpg[/IMG]
  22. [quote name='laurin']coś długo się ładują :roll:[/quote] Wystąpiły pewne problemy z pierwszeństwem do Internetu:lol: Ale już jest mój. [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2241/p8233771.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9926/p8233775.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9926/p8233775.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6519/p8233776.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3393/p8233777.jpg[/IMG]
  23. [quote name='madziasto4']Z jednej stronie fajnie wyjechać, z drugiej...smutno ;) Ech, medal ma dwie strony, jak zawsze...[/quote] Prawda. Trzeba się powoli odciąć od pępowiny:eviltong: Ale na początek powinny mi wystarczyć codzienne smsy i telefony (mama już wykupiła darmowe minuty do mnie hihi) Mam tylko nadzieję, że nie będzie dzwonić o 7 rano - zajęcia mam po południu dopiero. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8330/p8073635.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9554/p8233766.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3835/p8233767.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5099/p8233769.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6532/p8233770.jpg[/IMG]
  24. Ładują się na serwer:razz:
  25. Ups.. khe, khe, ale tu kurzu:evil_lol: Dawno nie pisałam co u nas. Wakacje się powoli kończą... i tak naprawdę to już w sobotę wyprowadzam się z domu:-( Od tygodnia kompletuje gary, patelnie, ubrania i kosmetyki :lol: Czuje się jakbym wyjeżdżała na jakieś odludzie, bo nawet kupiłam sobie pastę do zębów hihi Ale wiadomo. Wolę wydać pieniądze mamy niż potem dawać ze swoich - studenckich:diabloti: Im szybciej zbliża się godzina zero, tym bardziej zaczynam sobie uświadamiać, że najbardziej będę tęskniła za... psem!:evil_lol: Naprawdę! Na początek zobaczę jak dam sobie radę sama, a potem wypróbujemy opcję wymiany Mikiego (o zgrozo! - będzie walka z tatą:mad:). Wstawię kilka fotek M, żeby nie było. Tylko muszę się nimi zająć.
×
×
  • Create New...