Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Witajcie! Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiązać pewien problem. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych. Osiedle jest małe i ma kształt jajka, jest jeden wjazd. Tuż za rozciąga się pole i lasek. Atmosfera prawie jak na wsi, dużo dzieci i luźno biegających psów. W domu niedaleko osiedla mieszkają duże trzy, w porywach cztery, psy. Właściciel widocznie nie ma czasu wyjść z nimi na spacer, więc otwiera bramę i wypuszcza je samopas bez kagańca. I tak co jakiś czas widzę przez okno jak biegną w zabójczym galopie przy moim płocie wprost na pole. Kilka miesięcy temu sąsiad znalazł zagryzioną sarnę w lesie... Nikt nie mógł udowodnić, że to wina tych psów. Sprawa ucichła. W wakacje dowiedziałam się, że sąsiadce zagryzły yorka przed bramą jej posesji. Sprawa trafiła na policję, oczywiście właściciel na początku nie przyznawał się do tych psów:angryy: Nie wiem jak sprawa potoczyła się dalej... Od tego czasu pilnuję swojego yorka jak oka w głowie. Nie spuszczam go ze smyczy. I dzisiaj znowu widzę jak te bestie biegną na pole! I chcę teraz spytać co można zrobić w takiej sprawie? Kiedy zwraca się właścicielowi uwagę to atakuje, wyzywa od niewychowanych itp. Twierdzi, że psy same uciekają, żeby pobiegać:shake: Przecież nie mogę codziennie bać się wyjść z psem na spacer, ba, nawet bać się go wypuścić do ogrodu - co jak przejdzie pod bramką, żeby się przywitać? Nie wyobrażam sobie powtórki sytuacji sąsiadki... Nóż się w kieszeni otwiera. Jedynym sposobem jest robienie zdjęć i dzwonienie do SM? Miał ktoś podobną sytuację?
  2. Lepiej tym wcześniejszym, bo wystawa (ocena) zaczyna się o 10. Pamiętam jak jechałam pociągiem na światówkę w Poznaniu. Miałam być kilka minut po 10, a byłam po 13 - 3h staliśmy w polu...:shake:
  3. Na pewno się spotkamy. Musimy się jakoś umówić co do miejsca spotkania/znaku rozpoznawczego:razz:
  4. Dobrze, że zajrzałam w ten wątek, bo kompletnie zapomniałam o wystawie. To już za tydzień! Kto będzie wystawiał?
  5. Oj dobra! Zaraz usunę, bo się zamieszanie zrobiło:lol: Myślałam, że będę mieć więcej czasu jak zacznę studia, ale wyszło inaczej... mam dosyć dziwne godziny zajęć (trzy razy kończę o 19:20, raz 17:40) i zanim wrócę do domu to już 20, kolacja, odpoczynek i do łóżka. Rano wstaję po 10, czas szybko leci do zajęć i tak koło się zamyka. Na szczęście piątek i weekend wolny:loveu: Mam czas na latanie po mieście z kumpelą hihi Szkoda mi tylko Mikiego, bo biedny siedzi w domu... Cały czas ktoś z nim jest, ale chyba się jeszcze nie przyzwyczaił do mieszkania. W piątek do domku:loveu: Miesiąc tam nie byliśmy:loveu: M będzie przeszczęśliwy heh A no i zapisałam się na streching :diabloti:z elementami jogi i pilates. Niedługo będę tak rozciągnięta, że zrobię szpagat! Tyle u nas, pa!
  6. Bardzo mi przykro:-( Dlatego nie lubię takich tematów o handlarzach...
  7. [quote name='Pegaza']Magda fajne lacki biale:cool3: aa cos mu wychodzi zauwazylam:evil_lol::lol: a mam pytanie czy te kamienie to rodzaj jakiegos chodnika? pytam gdyz ogladamy z m-a chodniki na dzialeczke:cool1:[/quote] Dzięki hehe działkowe:cool3: O ja! Nie zauważyłam... pseplasam:oops: To się porobiło... Brzydal! Te kamienie to normalne kamienie wkopane przed schodami na taras. Tata je skądś wykombinował. Nie mogliśmy się zdecydować na kafle, więc stanęło na czymś innym:p
  8. [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3427/p9083827.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6831/p9083829.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6304/p9083830.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Asiaczek']No to zadomawiaj się w Poznaniu.:lol: Pzdr.[/quote] A i owszem:p W tygodniu czeka mnie kolejna przeprowadzka - już na stałe miejsce. [quote name='Pegaza']Sie masz fajnie do browarow se wyskakujesz na zakupy:cool1:[/quote] Tia... szczególnie do nowej części gdzie zwykła koszulka staje się niezwykła i kosztuje min. 60zł. Można sobie jedynie pooglądać w co ubiera się pani Kulczykowa:eviltong: Zdecydowanie preferuję Stary Browar, Maltę i Plazę. Byłam już w Luboniu w outlecie i powiem, że nawet fajne obniżki mają. Można się załapać. [quote name='Nati28']Witamy studentke i Mikiego :loveu:[/quote] A witamy, witamy;) Zaraz wstawię jakieś zdjęcia.
  10. Magda

    Galeria Fidlastego

    Mały jest nieziemski:evil_lol: Masz jakiś pomysł na fryzurę dla niego? Fajny kolorek:razz:
  11. Ja będę;) [SIZE=1][COLOR=LightBlue]10 znaków[/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New]no to Miki awansował na Poznaniaka co do terminu wyjazdu D-E też się zdziwiłam Magda nic nie pisała kiedy jedzie a teraz raptem nam wyemigrowała :crazyeye: nie ładnie tak po kryjomu :mad: [/FONT][/CENTER] [/quote] I tak w głębi duszy pozostał wieśmac'iem, siano w butach i te sprawy:evil_lol: Szczek też ma inny niż psy z osiedla... nie nauczył się jeszcze tutejszej gwary, nie?:lol: Oj tam! [quote name='Pegaza']Magdo to co ile sie bedziecie wymieniac Mikim?:evil_lol: a jak Mikiemu podoba sie mieszkanko?:p bo ja bym chyba na jego miejscu wolala domek z duzym ogrodem niz krotki balkon :eviltong: fajne fotki ogrodowe bedzie mial co wspominac :evil_lol: przez zime no tez wspominam samoloty mysliwce :p[/quote] Sama nie wiem... pewnie gdzieś tak co 2 tygodnie będziemy się widzieć z M jak będę przyjeżdżać, a czasami to zabiorę go do siebie. Wyjdzie w praniu. Zimą to i tak on nie ma co robić w ogrodzie, więc nie poczuje różnicy czy będzie tu czy tam:p Chyba się podoba. Ma już swoje ulubione miejsca do leżenia, dywan do zabawy heh [quote name='madziasto4']Jak mu Władka będzie fundować normalne spacerki aktywne, to niczym się mieszkanko a balkonem nie bedzie róznić od domu z ogrodem :eviltong:[/quote] Tyż prawda:razz: Mamy obok dosyć ładny park i codziennie tam chodzimy. Jak już przeprowadzimy się do naszego lokum to będziemy chodzić nad jezioro Maltańskie:loveu: Może poznamy jakiegoś fajnego właściciela i psa:evil_lol: [quote name='tigrunia']Koło mnie też przelatują samoloty ale na pewno nie tak często jak w Poznaniu :evil_lol: Lubie je nawet - przyzwyczaiłam się przez tyle lat :loveu: :evil_lol:[/quote] Ja też już przyzwyczajona, ale M nadal rzuca się do gonitwy - nawet na spacerze:mad: Dlatego nie ma mowy o spuszczaniu ze smyczy. Widziałam dzisiaj śliczną yoreczkę:loveu: Dawno nie widziałam takiej perełeczki. A fryzurę miała extra! Szła do weta i strasznie panikowała:evil_lol: Obok nas jest lecznica - M jeszcze nie wyczuł zagrożenia i się nie boi (do czasu). No nic. Idziemy jeść;)
  13. Wszystkiego najlepszego Buffinko!:loveu: Rośnij zdrowo nam dalej i pokaż wszystkim na wystawach na co Cię stać!:multi: BE zaraziłaś mnie! Mam katar!:mad:
  14. Zachowałam kilka zdjęć:eviltong: [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2973/p9083810.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/5108/p9083811.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7852/p9083815.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7588/p9083819.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6697/p9083822.jpg[/IMG]
  15. [quote name='karkakarka']witam :) Wiem że już pisałaś kiedyś, ale nie pamiętam - co studiujesz??[/quote] Zarządzanie przez pierwszy rok, a potem muszę wybrać specjalizacje - i chcę "zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami":p O ja... a ja.... nie wspominałam, że wyjeżdżam już w sobotę?:lol: hihi Tylko w weekend mogłam liczyć na pomoc taty w zawiezieniu rzeczy samochodem. Zaczynam dopiero w środę, ale to i tak przez pierwsze dni mam same zajęcia przystosowawcze:cool1: No zobaczymy. M zaczyna się przyzwyczajać, poznaje psich poznaniaków:evil_lol: Na razie jest ok. Muszę go jednak uciszać wieczorami, bo się chłopak rozpuścił i szczeka. Zapomniał już jak to jest kiedy za ścianą mieszkają ludzie (w tym wypadku sami emeryci:lol:) U nas karetki etc. było słychać raz na jakiś czas, a tutaj to co godzinę prawie i do tego te wredne samoloty:diabloti: Niestety balkon za krótki i nie ma się jak rozpędzić:evil_lol: Będzie mu brakowało tych gonitw przy płocie, oj będzie. W domu już za nim tęsknią - dzisiaj dzwonili. Już wiem o co będziemy się kłócić najczęściej:mad: Chyba kupię im kota:evilbat:
  16. [quote name='karkakarka']no to super:) A zdjęcie na patyczkach reż bym z przyjemnością obejrzała :evil_lol:[/quote] Już nie będzie, bo aparat został w domu:eviltong: Mam tylko stare (i dobrze hihi) [quote name='tigrunia']Oooo super wieści Władziu :multi::multi::multi:[/quote] [quote name='dzasta']Ojej to super bo ja z kim jak z kim ale z psami nie lubię się rozstawać :eviltong:[/quote] Ja też... Smutno mi zawsze i brakuje tego pyszczka obok:loveu: Szczególnie wieczorem kiedy leżę i odpoczywam przed tv. M zawsze przyjdzie położyć się obok:loveu: [quote name='Asiaczek']Ależ Magda, ja jestem u Was systematycznie i zawsze zostawiam ślad... Chyba mnie po prostu do tej pory nie zauważałaś...:evil_lol: pzdr.[/quote] hihi wiem i bardzo się cieszę:loveu: [quote name='***Paulina***']Cześć:bye: [URL]http://img245.imageshack.us/img245/2241/p8233771.jpg[/URL] Piękny:loveu::loveu::loveu:[/quote] Hej!:multi: [quote name='Pegaza']ja Cie rozumiem..mam nawet tak ze jak m-a ma je wyprowadzic to mysle czy aby napewno wsio sie pozalatwialy:evil_lol: bo ja wiem gdzie one robia siq a gdzie co innego..a m-a nie wie i pewnie w te miejsca z nimi by nie poszedl.. Magdo to do Poznania do duzego miasta go wezniesz a nam go nie chcesz pokazac:cool1::evil_lol: tam Ci nie bedzie wstyd?:evil_lol:[/quote] Też tak mam:evil_lol: Wiem zawsze jak długo trzeba chodzić, żeby wszystko załatwić:evil_lol: Tu mnie nikt nie zna:diabloti: Jakoś szybko przemykamy między blokami i nikogo jeszcze nie widzieliśmy:evil_lol: Mam ograniczony dostęp do neta, ale w następnym tygodniu będzie już ok. Muszę sobie kupić mobilny dla studenta:evil_lol: Tylko nie mam jeszcze indeksu... Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, ale nie siedzę na swoim komputerze i jakoś tak mi dziwnie:roll: U nas dobrze, spędzamy dni na zakupach w centrach handlowych i wycieczkach. Jutro zapowiadają gorunc to idziemy na jakiś spacer po okolicy. Buźka!
  17. [quote name='madziasto4']A ja lubię psy na chudych szczudłach :evil_lol: :loveu: Madzia, ten rozdział życia, który się właśnie rozpoczyna jest super! :)[/quote] Heh :eviltong: Wiem, wiem zobaczymy:diabloti: Mam wspaniałego newsa! M jedzie ze mną i przez najbliższy miesiąc będzie ze mną:loveu: Tak się cieszę! Jupii!
  18. Cudo!:loveu: Jeszcze raz gratulacje! Królewna z charakterkiem:evil_lol: Mała zadziora.
  19. Skoro Apollo już ma swoją wirtualną opiekunkę Jolę to biorę Amelkę:loveu: Pozostały jeszcze dwa szkraby. Kto chętny?:eviltong: Poproszę o więcej zdjęć.
  20. Przesyłam pozytywne i uleczające fluidy :bigcool: i kwiatki na rozweselenie :Rose:
  21. Słoneczne hej! Jeśli chodzi o mnie to nie lubię chodzić na zakupy zbyt często. Zdecydowanie wolę stracić jeden dzień, kupić wszystko czego potrzebuję i mieć spokój. Na Allegro to boje się kupować ubrania, bo znając moje długie, szczupłe stopy to miałabym problem z butami. Spodnie to samo... chyba, że jakąś koszulkę:lol: Ja mam dzisiaj na obiad naleśniki z .... czymś. Sama nie wiem co mama chce do nich zrobić:evil_lol: Wczoraj wyłudziłam od mamy talerze, miski, talerzyki i kubki w tym samym kolorze:evil_lol: Chciałam mieć w końcu coś co pasuje do reszty, a nie same naczynia nie od parady... Zrobiłam smutną minę i mamszyn pękł:diabloti: Teraz to będę mogła zaprosić gości hihi
  22. [quote name='Pegaza']Magda poka poka my ocenimy czy ladnie wyglada:evil_lol: bedzie dobrze sie nie martw za wczasu...bedzie to nowy przyjemny rozdzial zycia za ktorym nie raz zatesknisz jak minie..:p[/quote] [quote name='dzasta']Pokaż M pokaż ja juz tez przerabiałam cięcie na zero po sklejeniu włosków u Gabinki :D[/quote] [quote name='Kasia']Władka pokaż M, sprawdzimy jego przystojność i zgrabność :evil_lol: :loveu: te łapiny muszą być teraz cudne :loveu:[/quote] Niet! Nic nie wklejam, bo nie chcę mieć tych zdjęć w galerii. Jeszcze kiedyś się na nie natknę i padnę trupem :stop: Na szczęście nie będę go widziała przez dwa tygodnie to może zdąży zarosnąć:evil_lol: Zdecydowanie lepiej wygląda z firankami.
  23. [quote name='Pegaza']Nasza wladza to nocny marek:evil_lol: [/quote] W domu cisza, tylko ekran i ja:razz: Tylko szkoda, że nie ma z kim pisać :evil_lol: [QUOTE]Haha, Master zazwyczaj wchodzi do wody, ale wyciąga szyję, żeby dosięgnąć patyczka :evil_lol: [/QUOTE] Szczwana bestia:loveu: Co się będzie chłopak moczył... nie to co Torek. [QUOTE]Rany, Madzia, dzięki za to wygrzebane stare foto i porównanie :loveu: Aż się wzruszyłam, kiedy to było :loveu: jak tak, to mu uszy nie stały, a jak biegł to proszę, na baczność uszka :evil_lol:[/QUOTE] Plosiem:grins: Kliknęłam sobie na 51 stronę i poczytałam co myśmy wypisywały tych kilka lat wstecz hihi Nawet napisałam, że coś kłamiesz, że Torkowi nie chcą stanąć uszy, bo na zamieszczonych zdjęciach (w biegu) ma wszystko ok:eviltong: Życzymy udanego weekendu. Tylko nie rzucaj Torkowi talerzy zbyt wysoko, bo je jeszcze porwie wiatr:p
  24. [quote name='tigrunia']Już mam dosyć tego łóżka :cool1: Łuki jest po nocce i śpi i jakoś tak się rozwala, że nie ma dla mnie miejsca :angryy: Ehh.. muszę kupić telewizor do sypialni to będę mogła sobie sama spać :evil_lol:[/quote] Hehe no tak... telewizor w sypialni = koniec związku:evil_lol: Wyczytałam, że znowu robisz remoncik?:razz: Masz ty chęć.
  25. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej! Witam się o przyzwoitej porze:grins: W samochodzie trzeba nauczyć się patrzeć za innych...dla własnego bezpieczeństwa i tych babciów:mad: Dobrze, że masz możliwość jeżdżenia codziennie. Praktyka czyni mistrza!
×
×
  • Create New...