-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Hej! Weszłam do galerii, czytam, że Ty myk nad morze i potem dwa posty niżej siu i znów na dogo hihi nawet nie zdążyłam się stęsknić :evil_lol: Też chętnie zobaczę jakieś wyprawowe fotki. I trio też:loveu:
-
Madźka pewnie zgubiła się między folderem "reszta ptasiorów" i "brudne sprawki Torka" (nawiązując do Torka-Żaby:evil_lol:) Przekupiła ptaka i przez to ładnie się prezentował. Sama bym pozowała za ciacho:evil_lol:
-
Działeczka fajna sprawa, a basenik? Cud, miód i malinka :loveu: Przynajmniej Łukaszek ma zajęcie hihi Te jego teksty są świetne :evil_lol: [url]http://i698.photobucket.com/albums/vv345/fidlasty/tn_DSC_5990.jpg[/url] Fidlasty jak z okładki MP:loveu: Nawiązując do posta DE, byłam w niedzielę w macu i nie mogłam się powstrzymać przed kupieniem zestawu z wiesiem:loveu: Raz na miesiąc nachodzi mnie ochota i nic nie zrobię dopóki go nie zjem. Ostatnio byłam ze znajomymi i zamówiłam wieśmaca i jak zwykle musiałam na niego czekać. Usiedliśmy na drugim końcu sali i po 5 minutach słyszę: "Wiesiu czeka na odbiór!!" W tym momencie cisza na sali i potem ryk śmiechu... sama się z tego śmiałam, ale buraczka spiekłam idąc po niego:evil_lol:
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
Magda replied to Princess_York's topic in Galeria
[COLOR=DarkGreen][B]Porobiłam małe porządki w postach, pousuwałam duble i pokazałam zdjęcia. Jak masz link do fotki to klikasz [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/insertimage.gif[/IMG] w panelu wiadomości i wklejasz link, klikasz ok i zdjęcie się pokazuje ;)[/B][/COLOR] [COLOR=Black]Witamy mała pannicę na forum. Tyle się o niej naczytałam jeszcze przed jej przybyciem, że musiałam wpaść i ją zobaczyć :eviltong:[/COLOR] -
Się tłoczno u nas zrobiło:crazyeye: Mam nadzieję, że damy radę się przepchnąć hihi Dziękuję bardzo za gratulacje :loveu: Będę studiować na wydziale zarządzania - kierunek zarządzanie (pierwszy rok wszyscy na wydziale to samo, a potem wybiera się specjalność - moja to zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami). Koleżanka, z którą mam mieszkać też się dostała tam gdzie chciała, więc szukanie lokum mam z głowy (na szczęście):multi: Fotki się ładują na serwer. Zaraz wstawię ;) Raz jestem i raz mnie nie ma, bo krążę Mielno-Koszalin-Poznań i cały czas siedzę na torbach. Jak uda mi się gdzieś dopaść neta to wpadam. Teraz spokój do niedzieli, a potem dziełęcja i lenistwo na maxa :loveu:
-
W takim razie do zobaczenia! Renatko szkoda :-(
-
[CENTER][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=3][B]Sobota [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/CENTER] [FONT=Arial] [/FONT] [CENTER][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][B][FONT=Arial][SIZE=3]Yorkshire Terrier (49)[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/CENTER] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2]Ring: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][B]1[/B][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2]S[/SIZE][/SIZE][/SIZE]ędzia: [B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]Maciej Kozber (PL)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [LEFT][B][FONT=Arial]Psy[/FONT][/B][/LEFT] [FONT=Arial]Klasa szczeniąt [B]2[/B] 97 - 98[/FONT] [FONT=Arial]Klasa młodzieży [B]3 [/B]99 - 101[/FONT] [FONT=Arial]Klasa pośrednia [B]2[/B] 102 - 103[/FONT] [FONT=Arial]Klasa otwarta [B]6[/B] 104 - 109[/FONT] [FONT=Arial]Klasa championów [B]1 [/B]110[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [B][FONT=Arial]Suki[/FONT][/B] [FONT=Arial]Klasa szczeniąt [B]3[/B] 111 - 113[/FONT] [FONT=Arial]Klasa młodzieży [B]15[/B] 114 - 128[/FONT] [FONT=Arial]Klasa poś[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2]rednia [B]11[/B] 129 - 139[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2]Klasa otwarta [B]6[/B] 140 - 145[/SIZE][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B]Niedziela[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial] [/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B]Yorkshire Terrier (41)[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial][/FONT][SIZE=3] [FONT=Arial] [/FONT] [LEFT][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=5][SIZE=2]Ring: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][B]7[/B] [/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=3][/LEFT] [FONT=Arial][SIZE=2]S[/SIZE][SIZE=2]ędzia:[B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]Zdzis[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]ł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]aw Kitli[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]ń[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000]ski (PL)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/SIZE][FONT=Tahoma] [SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][B]Psy[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa m[/SIZE][SIZE=2]łodzież[/SIZE][SIZE=2]y [B]4[/B] 360 - 363[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa po[/SIZE][SIZE=2]ś[/SIZE][SIZE=2]rednia [B]3[/B] 364 - 366[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa otwarta [B]6[/B] 367 - 372[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa championów [B]2[/B] 373 - 374[/SIZE][/FONT] [LEFT][FONT=Arial] [/FONT][/LEFT] [B][FONT=Arial][SIZE=2]Suki[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa szczeni[/SIZE][SIZE=2]ą[/SIZE][SIZE=2]t [B]2[/B] 375 - 376[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa m[/SIZE][SIZE=2]łodzież[/SIZE][SIZE=2]y [B]12 [/B]377 - 388[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Klasa po[/SIZE][SIZE=2]ś[/SIZE][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2]rednia [B]9[/B] 389 - 397[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2]Klasa otwarta [B]3[/B] 398 - 400[/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Arial] [/FONT] [SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2]Meldować kto będzie! :razz:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][SIZE=3] [FONT=Arial] [/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE]
-
Bardzo mi przykro...:-( Widocznie serduszko nie wytrzymało.
-
[quote name='Balbina12']TO CHŁOPAK:razz:[/quote] Oj :splat: Jak zawsze w wakacje przybywa userów i już się gubię hihi Tak to jest jak się odpowiada w kilku kartach.
-
Super!:multi:
-
[quote name='agitka16']Uwazam, ze kazdy kupuje pieska takiego jakiego chce. Nie zawsze kupno pieska jest to decyzja przemyslana miesiec wczesniej, czasem to jest poprostu zauroczenie pieskiem bez wzgledu czy on jest rodowodowy czy nie, nie osadzajcie nikogo. ..Wystawilam pieska poniewaz chcialam poznac Wasza opinie na temat jego podobienstwa do Yorka, a nie po to aby ktos mnie osadzal....[/quote] Pisałam ogólnie i na post pa-ttti, nie osądzając tylko Ciebie. Każdy ma prawo robić co chce.
-
Spróbuj nie dopuścić do tego, żeby sunia lizała cokolwiek na spacerze. Kiedy tylko zobaczysz, że przystanęła na dłużej i coś wącha to ją odciągnij. Zobaczysz, że nie będzie żadnej reakcji ;) Jakby coś się miało dziać to już dzisiaj byłyby objawy zatrucia czy czegokolwiek. Jeśli w domu wszystko jest normalnie to nie ma się czego bać, zaoszczędź stresu małej i nie pędź z nią do weta na każdym kroku :p
-
[quote name='moniczkaa86'][I][B][FONT=Courier New]Przepraszam za te 16 pikseli, które doszły przy dodaniu ramki do zdjęcia...[/FONT][/B][/I] :oops2: [I][B][FONT=Courier New]Zapraszam do nas częściej :oops: :Dog_run:[/FONT][/B][/I][/quote] Ach te rameczki :evil_lol: Będę wpadać ;)
-
[quote name='Aga76']Dawaj lewy! Gili gilili szczyp szczyp... Że przedni? Nie wierzę, nie może być :cool1:[/quote] Ała, ała hihi haha mam łaskotki:evil_lol: Zawsze miałam nadmiar skórki, ale ważne, że mój!:lol: [quote name='Arabeska^^']Śliczniutki ten Twój Miki ;** Całuski dla niego <3 A, mam pytanie odnośnie Twojego pieska, ile miał tygodni kiedy go wzięłaś do siebie i jak się zachowywał przez pierwsze dni?? Martwię się, bo moja sunia praktycznie cały czas śpi. Raz wstała, powariowała trochę przez 20min, a potem znowu do łóżka :( Kiedy wstaje zazwyczaj bardzo się trzęsie, dopóki nie weźmie się jej na kolana.. :( Poza tym czasami piszczy przez sen lub nerwowo rzuca się w posłaniu.. Bardzo się o nią martwię, hodowca zapewniał mnie, że jest zdrowa, zresztą kiedy pojechaliśmy po niego, spędziliśmy z właścicielem i pieskami dobre dwie godziny i wszystko było w porządku.. Dodam, że na szczęście Phoebe je i pije normalnie, z załatwianiem się też nie ma żadnych problemów.. Czy to możliwe, że wszystkie te objawy są wywołane przez stres? Jutro zamierzam iść z nią do weta.. :([/quote] Dzięki:p Miki miał ok. 7 tygodni, nie pamiętam dokładnie. Nie znalazł się od razu u mnie w domu. Odebrałam go podczas podróży i pierwszą noc spędził ze mną u ciotki. Dużo spał w dzień, dobierał się do suczki ciotki, a nocą nie dawał mi spać... Cały czas się wiercił, wchodził mi na nogi i wychodził z koszyka, które stało obok łóżka:lol: Jak wróciliśmy do domu to było normalnie. Nie widziałam, żeby jakoś specjalnie się stresował. Cały czas latał po chałupie i się bawił:evil_lol: Był dosłownie wszędzie. Jeśli mała normalnie je to nie ma powodu do obaw. Daj się jej przyzwyczaić do nowego otoczenia, niech sama dawkuje sobie wrażenia ;) Zachęcaj ją do zabawy, niech nie czuje się samotna. [quote name='FREDZIU']Gratulacje:multi::multi::multi::multi::multi: to naprawde super, ze będziesz studiować tam gdzie chciałaś.:sweetCyb::sweetCyb::cunao:[/quote] [quote name='Sara_i_Aris'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=purple]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#800080]:sweetCyb:[/COLOR][/CENTER] [/quote] [quote name='Kasia']Gratulacje Studentko :loveu: Mądra się jakaś taka ta młodzież teraz robi, wyszkolona i wyuczona! Zmieniają się te czasy :p[/quote] Dzięki :p W tygodniu jadę zawieść papiery. Teraz czekam na resztę paczki i mam nadzieję, że wszyscy się dostaną. Nie chcę być sama w wielkim mieście :lol:
-
Mój pies tak reaguje kiedy wyliże mocz w trawie/piasku/na kamieniu. Wygląda to jak analiza zapachu... Kiedy zlokalizuje źródło zapachu to robi się nadpobudliwy i spręża ciało, żebym nie mogła go odciągnąć. Nie pozwalam mu na to, bo może się jeszcze czymś zarazić od obcego psa (jego moczu).
-
No ba! Lewy, prawy... nawet ten przedni boczek jakby ktoś chciał:evil_lol: oj...
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: spoko loko, nic a nic...[/quote] To bez obaw, jestem wasza! Co mam wypiąć najpierw?:evil_lol:
-
[quote name='Aga76']Niby spokojna, niby powolna... a tu niespodzianka i chleb z masłem :roll: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ciężko jednoznacznie stwierdzić, nie mówię nie - może kiedyś coś wrzucę...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ogólnie mamy już wszystkie okna, tynki, bramę garażową i w tygodniu drzwi wejściowe mają wstawić.[/COLOR][/SIZE] [/quote] Tylko z masłem? To połów udał się w połowie hihi:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]To szybciutko. Fajnie widzieć jak powoli gruz zamienia się w konkretny, wymarzony kształt. To teraz pewnie wymyślasz umeblowanie, wygląd wnętrz czyli katalogi i internet w ruch hihi Życzę wszystkiego najlepszego![/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Aga76']:evil_lol: nie wiem, czy później nie będziesz żałować[/quote] No Ciebie to się chyba bać nie muszę... prawda?:nerwy:
-
[quote name='dysia-u']przyjemne z pożytecznym :lol:[/quote] No ba!:lol: [quote name='moniczkaa86'] [FONT=Courier New][I][B]Ojj, przepraszam :siara: , dziekuję :Rose: i obiecuję poprawę! ;)[/B][/I][/FONT] [FONT=Courier New][I][B]No i zapraszam częściej... ;)[/B][/I][/FONT][/quote] [COLOR=darkgreen][B]Skorzystałam z zaproszenia i znowu jestem, ale tym razem z kolejnym ostrzeżeniem. Znowu pozamieniałam zdjęcia na linki i ostatni raz proszę o wstawianie regulaminowych fotek (bo będą punkty:mad:) Nie wiem dlaczego raz wstawiasz prawidłowe, a raz za duże...[/B][/COLOR]
-
Haha szczwana bestia:diabloti: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]A ciemu?[/COLOR][/SIZE]
-
Mogę dać się cała wyszczypać:loveu::evil_lol:
-
[url]http://i31.tinypic.com/k2grrk.png[/url] Śliczna:loveu: Przypomniała mi mojego szkraba jak był w jej wieku. Jak już się do Ciebie przyzwyczai to ogol jej uszka, żeby ładnie stanęły;)
-
Hej! Sprawiłaś mi prawdziwą przyjemność kiedy oglądałam te piękne zdjęcia:loveu: Jeszcze niedawno Holly była malutka i czarnulka, a teraz prawdziwa dama i uczestniczka wystaw:multi: Gratulacje wyników i czekamy na kolejne wieści! Arisek ma super fryzurkę:razz: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_8901.jpg[/url] Idealnie mu pasuje, tak mu zostaw:loveu:
-
Ale się sennie zrobiło... <ziewa>:eviltong: Fionka zajmuje miejscówkę w razie jakiejś uczty, co by lepsze widoki miała :evil_lol: heh [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Były już jakieś fotki z budowy? Zobaczyłabym sobie:oops:[/COLOR][/SIZE]