erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To super,że malutka fajnie trafiła:), bo jeszcze dzisiaj rano dzwoniła pani, która chciała ją "przypinać na łańcuszek". A domek ma dzięki szczylom Nory:), Bo to o nie pan dzwonił i wysłałam Joko. Szczyle Nory maja do dziś duże powodzenie, odsyłam do schroniska, albo słodkokwaśnej. Roszpunko wielkie dzięki za opiekę nad sunieczkami:calus::iloveyou:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga, suńka raczej terierkowata , ale w schronisku jest Pepik zrobiony na sznaucerka. Strasznie biedny, nie odnajduje się w schronisku. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg213/scaled.php?server=213&filename=maj307.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg42/scaled.php?server=42&filename=maj317.jpg&res=landing[/IMG] Przed wygoleniem był o niebo ładniejszy. [IMG]http://i47.tinypic.com/k9jg49.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/20k2dlt.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest domek dla Joko w Krakowie!:) Pan się zachwycił i przyjeżdża jeszcze dziś po nią:). Ewelinka_m, ogłoś tą kociczkę jako whiskasową, z pewnością migiem pójdzie. A z rudziaszków jeden ma zaklepany dom, trzeba by cos znaleźc dla dwóch, bo pójdą na zatracenie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nowe fotki Joko:). Roszpunko, a mogłabys jej zrobic jakąs fote przy człowieku, czy jakims punkcie odniesienia, bo na tych ona wygląda , jak szczeniak ON-ka, a nie psinka, kóra ma miec 10 kg docelowo. [IMG]http://i50.tinypic.com/348geoi.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jtvxqv.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/28tfeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/do7xpu.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/28tfeu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/eg8hhe.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/245ejrt.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/258466w.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2yv1apt.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To właśnie taka suczynka, co ją fruuu do lasu, gdzie przesiedziała co najmniej tydzień. Malutka, waży z 5 kg chyba, terierkowata. Dzisiaj przyjechała do Kielc, na razie b.przerażona, na smyczy chyba nie chodziła nigdy. [IMG]http://i48.tinypic.com/5xk782.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/25inp60.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1427wk7.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2gxjugw.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/zineb9.jpg[/IMG] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści i foty :). A jaka Aisza wpatrzona w swoją pańcię:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Szczeniaków piesków nie mamy, właściwie ze szczeniaków, to tylko Joko została. Ale słodkowkwasna miała jakieś szczeniaki duże docelowo. -
Kida - kto zna jej przeszłość? I czy jest ktoś kto pomoże jej przeżyć?
erka replied to Istar19's topic in Już w nowym domu
Ale cudna sunia, przyciągneło mnie to niesamowite spojrzenie z banerka:). Trzymam kciuki za domek. Ale teraz czy ktos może pomóc w zawiezieniu Kidy na rehabilitację? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lato_09, dzięki za wieści o Lato:) , bo juz dawno się nie odzywałaś. Nie wiedziałam, że Lato taki nietowarzyski do psiaków jest:cool3:. Widocznie ma swoją pańcię i to mu wystarcza:lol:. Savahna, właśnie miałam pisać do Roszpunki,zeby nawet tak nie żartowała z tym briardem, a Ty już podłapałaś:diabloti:. Węgielkowa właśnie teraz z ewelinką_m wyjeżdżają od agniesi z jednym psem łańcuchowym i małą czarną kicią. Pewnie za 1,5 godz. będą dopiero u mag.dy. -
Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Oby tylko efekty były:). -
Balonik/Gucio od czterech lat czeka w hotelu na swoją szansę
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Ziutka dzięki:loveu:. Obyś miała dobrą rękę:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przyszedł mail o Joko, z pyt. czy na pewno będzie mała. Roszpunko, ile ona teraz waży? Ale ten mail jakis podejrzany, więc chyba nic z tego. Trzeba jej zrobic fotki, gdzie by wyglądała na małą sunię, bo na większości wychodzi na sporego psa. Dlatego nikt o nią nie pyta, bo chcą albo małe , albo całkiem duże. Dzięki dziewczyny za ogłoszenia:). Dzisiaj wieczorem węgielkowa przywozi do hoteliku jednego z braci łańcuchowych. Ewelinka_m wieczorem wstawi fotkę tej suni z Mostów, na razie byle jaką z kom. Sunia ma bardzo tymczasowy tymczas. Suńka z Kaczyna dalej w lesie, dla niej nie mamy nic. Będę miała później foty. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Pilnie potrzebne dt dla dwóch małych sunieczek z lasu! [/B]O jednej w Kaczynie juz pisałam, miałysmy ją wziąć, ale nie było jej dwa dni, myslałysmy,że może jednak gdzieś ma dom. I już zdecydowałysmy zabrać tego psa z łańcucha z Rudnik. A dzisiaj sunieczka w Kaczynie znowu się pojawiła, na pewno jest bezdomna. Ale niestety juz dla niej nie będzie miejsca w hoteliku:shake:. W dodatku dzisiaj znajoma zadzwoniła,że w Mostach, tam skąd zabrałysmy Rozę i Bridgesa, jest wyrzucona w lesie malutka suczka, terierkowata, mniejsza od Rozy. Już kilka dni temu ktos ją widział w lesie, dzisiaj znajoma poszła jej szukac i znalazła bidulkę:-(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Juz wczoraj dostałam takie pierwsze fotki wychowanicy savahny i jak widać expresowa socjalizacja przyniosłą efekty, bo sunieczka nie wygląda na bardzo zestresowaną, a do czego słuzy pewien mebel wiedziała od razu;). [IMG]http://i48.tinypic.com/33dh7ja.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ds3fpi.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/rhlqth.jpg[/IMG] Powiedziałam tej pani, która karmiła psiaki w N. Słupii,zeby zobaczyła w jakich warunkach jest siostrzyczka tej sunieczki, którą wydała tam na wieś. Bo były w miocie tylko dwie dziewczynki. Gdyby było źle, to może udało by się ją tez wydać, bo szkoda jej , a w dodatku przeceiz tam jej nikt nie wysterylizuje. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Niunia czarna już chyba dojechała do Krakowa, ale docelowo bedzie mieszkała pod Bielsko-Białą. Będzie miała psiego towarzysza, pewnie będzie sie przy nim czuła bezpieczniej, choc jak widac juz u savahny czuła się zupełnie nieźle:lol:. Ang, ten psiaczek, to taki mini husky. On na pewno bezdomny, czy ktos go tak wypuszcza ,zeby polatał?