erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Znajoma pojechała na ten cmentarz w Pierzchnicy z zamiarem nakarmienia suni ze szczeniorkiem, bo zabrac jej nie miała gdzie, ma sama 10 psów w domu. Ale jak zobaczyła tą biedną wychudzoną sunieczkę, leżacą na trawie przy grobie i szczeniorkę, która rzuciła sie na jedzenie gryząc jej palce, to nie miała sumienia ich tam zostawić. Oczywiście zadzwoniła z płaczem do mnie, ja do mag.dy, która mimo braku miejsc w hoteliku, zgodziła się wcisnąć sunie na razie do domu. Jak miało się zwolnić miejsce, miała tam iść terierka, ale w tej sytuacji poproszę Ninę,zeby ją jeszcze mogła zostawic dłużej u siebie. Bo jeszcze jedno miejsce mamy zarezerwowane dla psa z łańcucha, którego już musimy zabrac. Agniesiu, na kilka dni, to nie jest rozwiązanie, bo potem i tak nie byłoby co zrobic, a jeszcze do Ciebie dośc daleko, ale dzięki za propozycję:). Acha, sunia z maluszkiem była na cmentarzu przy kościele, właściwie na jego terenie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mnie się Mela bardziej podoba:). Wegielkowa, ogłaszajcie na co się da, ale jak odzew bedzie po terminie transportu, to najwyżej sama będziesz wieźć;). Węgielkowa właśnie w trasie, na trasie przed Kijami widzi biegnącego drogą beagla, nie wiadomo, czy nie wywalony. A znajoma zadzwoniła, ze kierowca busa powiedział jej o malutkiej sunieczce ze szczeniaczkiem koczującej na cmentarzu w Pierzchnicy. Podobno maleńka i bardzo ładna. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie tego osobnika? [IMG]http://i50.tinypic.com/34osf0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dy9g7c.jpg[/IMG] Początek naszych dogomaniackich działań , psiak przenaczony na przetopienie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Ziutka:), ale pani zadzwoniła,że nagle jakiegos psiaka adoptowała, chyba sie przestraszyła tej wizyty. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Osoba jest, ale nagle pani dostała innego psa, widocznie się czegoś przestraszyła:cool1:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jest osoba z Pruszkowa zainteresowana Fugą. Czy nie znacie kogoś tam do wizyty pa? Rozglądajcie sie też proszę za transportem do Krakowa 9 albo 10 czerwca dla Milki. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Jaanka , nie znasz kogos z Pruszkowa, poszukuję do wizyty pa. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Emilia :Rose::modla::buzi:. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam tu napisać,że 16 maja przelałam na konto Oskarka 500 zł ze skarpety psów kieleckich, tak że dług zmniejszył się do 173,44 zł. Ale niestety nie na długo, bo już kończy sie karma i trzeba też zapłacić za dt w czerwcu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, mam nadzieję,że widziałaś wpis andzi69 odnośnie Bridża:cool3:. Dla kolaka potrzebny choć dt domowy na cito!!! -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oskarek wkrótce będzie miał nowe towarzystwo, bo prawdopodobnie az trzy psiaki jadą w niedzielę do Jaagi:). Jeden wielki staruszek , ciekawe, czy Oskar będzie zadowolony z takiej konkurencji:roll:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#800080]Zaraz odbieramy terierkowatą Roxi ze sterylki, ktorej koszt pokrywa Fundacja KASTOR, bardzo serdecznie dziękujemy!:iloveyou::modla:[/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, wielkie dzięki:loveu:. Co do transportu 9-10 ,to musimy szukać, bo na razie nie wiem o nikim, kto by jechał. Napiszę na transportowym. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Moim zdaniem ta malutka jest bardziej sznaucerkowa, niz psiak przedstawiany przez erkę. U nas kiedyś była podobna Roxi, która pojechała do Niemiec. Była oglaszana jako sznaucerek. zaraz dzwonię do pana, żeby podał swojego maila i wyslę jej zdjęcia.[/QUOTE] Niesamowite, przed chwilą zadzwoniłam do Ninki, która uratowała suńkę i teraz przechowuje i pytam, jak jej dała na imię , a ona mówi,że mąż nazwał ją [B]Roxi:lol:. [/B]Dla mnie jednak to bardziej terierka, coś w typie jagdteriera, a nie sznaucerka. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Ależ szczęśliwe pyszczydło:lol:. Jak już człowiek ma dośc tego wszystkiego i chce rzucić 100 razy, to taki widok daje napęd choc na trochę:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img818.imageshack.us/i/91229508.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1126/91229508.jpg[/IMG][/URL] Jak to dobrze widzieć tego biedulka , jak biega na wolności:). Bardzo się cieszę, że zabrałysmy go:):). Całe życie, czyli ok. 3 lat spędził przykuty w stodole do krótkiego łańcucha, nigdy nie spuszczany, często bez jedzenia i wody. Łańcuch na szyi zrobił okropne rany, agniesia mu je smarowała, więc juz podgojone, ale nie wiem, czy sierśc na szyi odrośnie wogóle. Czyli on jest Misio? Bardzo proszę o ogłoszenia dla niego i jego brata, który niestety tam został. Agniesia wyjeżdża z tej wsi za kilka dni, wtedy brat Misia zostanie tam na łańcuchu, bez jedzenia i wody. A my niestety na razie nie mamy gdzie go zabrać. Nikt nie pyta o nasze duże psiaki, czyli Norę i Bridgesa:-(. Mag.do, kociczka wygląda na sporą, a to podobno maleństwo. Trzeba by ją ciachnąć , jak najszybciej . Na razie na jutro umówiłam sterylkę terierkowatej malizny. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania1985']Prośba o pomoc: Na terenie hotelu Ameliówka w Mąchocicach kapitulnych w okolicach Świetej Katarzyny jest młodzutka około roczna sunia. Mix beagla. Sunia jest bardzo grzeczna, jest jeszcze szczeniakiem.. Ma piękne umaszczenie jest niewielka. Jest okropnie zakleszczona - ma dziesiątki kleszczy!! Ropa leje jej się z oczu więc najprawdopodobniej jest bardzo zarobaczona. Sunia kręci się po terenie hotelu - nie jest w jednym konkretnym miejscu. Rozmawiała z pracownikami hotelu - sunia została tu wyrzucona. Sunia potrzebuje pomocy jak najszybciej - próbowałam jej wyrwac kilka kleszczy ale ja to bardzo boli.. Jestem w hotelu do popołudnia - ale w domu bede dopiero późno w nocy. Prosze o informacje kto mógły jej pomóc - potrzeba jej pilnie weta - ja mogę ją dowieść do kielc wracając dziś w godz- 14-15. Niestety później jestem niedostepna aż do soboty. :-o[/QUOTE] Ania1985, nas jest zaledwie kilka osób, nie wiemy w co ręce włożyć. Ja mam codziennie kilka zgłoszeń, o większości nawet tu nie piszę, bo i tak nie jesteśmy w stanie pomóc. A przecież każdy może coś zrobic we własnym zakresie, zacznij od kupienia wcierki na kleszcze i zakrop suni, potem odrobacz. Jak leje się ropa, to nie wiadomo, czy to nie jakaś wirusówka . Dobrze by było , gdybys pokazała ja wetowi, zrobiła test na nosówkę. Potem zrób fotki, a dziewczyny moga pomóc w ogłoszeniach. Niestety nie da sie na parę osób zwalić wszystkich bezdomniaków ze świętokrzyskiego. Savahna, straszny bidulek, myślałam,że to może ten wilczarz ze Św. Ktarzyny, ale to nie on. Na razie może kupimy jakś karme dla niego. Wegielkowa przywiozła włąśnie 3 kicie rudziaszki z Rudnik. Dla jednego jest dom, dwa może sie jakoś uda wydać. Jaaga, ten Pepik ze schroniska fatalnie wystrzyżony wcale nie przypomina jamnika, co Ty mówisz. Ma tylko takie fotki kiepskie, bo jest przerażony pobytem w schronisku, no i tym , co mu zrobili pewnie tez.