Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ale sympatyczna mordka, mam nadzieję, że szybko znajdzie dom:).
  2. Znajoma pojechała na ten cmentarz w Pierzchnicy z zamiarem nakarmienia suni ze szczeniorkiem, bo zabrac jej nie miała gdzie, ma sama 10 psów w domu. Ale jak zobaczyła tą biedną wychudzoną sunieczkę, leżacą na trawie przy grobie i szczeniorkę, która rzuciła sie na jedzenie gryząc jej palce, to nie miała sumienia ich tam zostawić. Oczywiście zadzwoniła z płaczem do mnie, ja do mag.dy, która mimo braku miejsc w hoteliku, zgodziła się wcisnąć sunie na razie do domu. Jak miało się zwolnić miejsce, miała tam iść terierka, ale w tej sytuacji poproszę Ninę,zeby ją jeszcze mogła zostawic dłużej u siebie. Bo jeszcze jedno miejsce mamy zarezerwowane dla psa z łańcucha, którego już musimy zabrac. Agniesiu, na kilka dni, to nie jest rozwiązanie, bo potem i tak nie byłoby co zrobic, a jeszcze do Ciebie dośc daleko, ale dzięki za propozycję:). Acha, sunia z maluszkiem była na cmentarzu przy kościele, właściwie na jego terenie.
  3. Eli44, SHRIN chodziło o sprawdzenie kolaka do kotów.
  4. [quote name='SHIRIN']A czy sprawdzacie psy na koty? Pies musiałby je lubić, a nie tylko nie zwracać uwagi. Mieszkałby z 3 niewychodzącymi.[/QUOTE] A czy to,że nie zrobiłby krzywdy, to nie wystarczy? Przecież z czasem zwierzaki mogły by się bardziej zaprzyjaźnić.
  5. Mnie się Mela bardziej podoba:). Wegielkowa, ogłaszajcie na co się da, ale jak odzew bedzie po terminie transportu, to najwyżej sama będziesz wieźć;). Węgielkowa właśnie w trasie, na trasie przed Kijami widzi biegnącego drogą beagla, nie wiadomo, czy nie wywalony. A znajoma zadzwoniła, ze kierowca busa powiedział jej o malutkiej sunieczce ze szczeniaczkiem koczującej na cmentarzu w Pierzchnicy. Podobno maleńka i bardzo ładna.
  6. Pamiętacie tego osobnika? [IMG]http://i50.tinypic.com/34osf0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dy9g7c.jpg[/IMG] Początek naszych dogomaniackich działań , psiak przenaczony na przetopienie.
  7. Dzięki Ziutka:), ale pani zadzwoniła,że nagle jakiegos psiaka adoptowała, chyba sie przestraszyła tej wizyty.
  8. Osoba jest, ale nagle pani dostała innego psa, widocznie się czegoś przestraszyła:cool1:.
  9. Jest osoba z Pruszkowa zainteresowana Fugą. Czy nie znacie kogoś tam do wizyty pa? Rozglądajcie sie też proszę za transportem do Krakowa 9 albo 10 czerwca dla Milki.
  10. Jaanka , nie znasz kogos z Pruszkowa, poszukuję do wizyty pa.
  11. Na Dolara cały czas czeka dom pod Warszawą, ale nie wiem , jak długo jeszcze. [B]PILNIE potrzebny transport!!! [/B]Psiak może stracić szansę na dom! Czy ten kolak taki "upasiony", czy tylko na tych fotach tak wygląda?
  12. Jak wstawiacie zdjęcia szczeniaków, napiszcie choc jedno zdanie, jakiej wielkości będa docelowo. Mam sporo telefonów o szczeniaki, ale musze miec choc podstawowe info o nich. Ta ostatnia szczeniorka na zdjęciach, to z tego miotu , co te czarne, czy młodsza?
  13. Zapomniałam tu napisać,że 16 maja przelałam na konto Oskarka 500 zł ze skarpety psów kieleckich, tak że dług zmniejszył się do 173,44 zł. Ale niestety nie na długo, bo już kończy sie karma i trzeba też zapłacić za dt w czerwcu.
  14. Savahna, mam nadzieję,że widziałaś wpis andzi69 odnośnie Bridża:cool3:. Dla kolaka potrzebny choć dt domowy na cito!!!
  15. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla biedaka:).
  16. Oskarek wkrótce będzie miał nowe towarzystwo, bo prawdopodobnie az trzy psiaki jadą w niedzielę do Jaagi:). Jeden wielki staruszek , ciekawe, czy Oskar będzie zadowolony z takiej konkurencji:roll:.
  17. [COLOR=#800080]Zaraz odbieramy terierkowatą Roxi ze sterylki, ktorej koszt pokrywa Fundacja KASTOR, bardzo serdecznie dziękujemy!:iloveyou::modla:[/COLOR]
  18. To super Jaaga, że Savahnek może jechac do Ciebie:), tylko jak zmieszczą sie trzy psy w samochodzie:roll:. A może Szczepona poprosić, bo on ma duży samochód? Tyko koszt tez by był większy.
  19. Ang, wielkie dzięki:loveu:. Co do transportu 9-10 ,to musimy szukać, bo na razie nie wiem o nikim, kto by jechał. Napiszę na transportowym.
  20. [quote name='Jaaga']Moim zdaniem ta malutka jest bardziej sznaucerkowa, niz psiak przedstawiany przez erkę. U nas kiedyś była podobna Roxi, która pojechała do Niemiec. Była oglaszana jako sznaucerek. zaraz dzwonię do pana, żeby podał swojego maila i wyslę jej zdjęcia.[/QUOTE] Niesamowite, przed chwilą zadzwoniłam do Ninki, która uratowała suńkę i teraz przechowuje i pytam, jak jej dała na imię , a ona mówi,że mąż nazwał ją [B]Roxi:lol:. [/B]Dla mnie jednak to bardziej terierka, coś w typie jagdteriera, a nie sznaucerka.
  21. Ależ szczęśliwe pyszczydło:lol:. Jak już człowiek ma dośc tego wszystkiego i chce rzucić 100 razy, to taki widok daje napęd choc na trochę:).
  22. [URL="http://img818.imageshack.us/i/91229508.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1126/91229508.jpg[/IMG][/URL] Jak to dobrze widzieć tego biedulka , jak biega na wolności:). Bardzo się cieszę, że zabrałysmy go:):). Całe życie, czyli ok. 3 lat spędził przykuty w stodole do krótkiego łańcucha, nigdy nie spuszczany, często bez jedzenia i wody. Łańcuch na szyi zrobił okropne rany, agniesia mu je smarowała, więc juz podgojone, ale nie wiem, czy sierśc na szyi odrośnie wogóle. Czyli on jest Misio? Bardzo proszę o ogłoszenia dla niego i jego brata, który niestety tam został. Agniesia wyjeżdża z tej wsi za kilka dni, wtedy brat Misia zostanie tam na łańcuchu, bez jedzenia i wody. A my niestety na razie nie mamy gdzie go zabrać. Nikt nie pyta o nasze duże psiaki, czyli Norę i Bridgesa:-(. Mag.do, kociczka wygląda na sporą, a to podobno maleństwo. Trzeba by ją ciachnąć , jak najszybciej . Na razie na jutro umówiłam sterylkę terierkowatej malizny.
  23. [quote name='ania1985']Prośba o pomoc: Na terenie hotelu Ameliówka w Mąchocicach kapitulnych w okolicach Świetej Katarzyny jest młodzutka około roczna sunia. Mix beagla. Sunia jest bardzo grzeczna, jest jeszcze szczeniakiem.. Ma piękne umaszczenie jest niewielka. Jest okropnie zakleszczona - ma dziesiątki kleszczy!! Ropa leje jej się z oczu więc najprawdopodobniej jest bardzo zarobaczona. Sunia kręci się po terenie hotelu - nie jest w jednym konkretnym miejscu. Rozmawiała z pracownikami hotelu - sunia została tu wyrzucona. Sunia potrzebuje pomocy jak najszybciej - próbowałam jej wyrwac kilka kleszczy ale ja to bardzo boli.. Jestem w hotelu do popołudnia - ale w domu bede dopiero późno w nocy. Prosze o informacje kto mógły jej pomóc - potrzeba jej pilnie weta - ja mogę ją dowieść do kielc wracając dziś w godz- 14-15. Niestety później jestem niedostepna aż do soboty. :-o[/QUOTE] Ania1985, nas jest zaledwie kilka osób, nie wiemy w co ręce włożyć. Ja mam codziennie kilka zgłoszeń, o większości nawet tu nie piszę, bo i tak nie jesteśmy w stanie pomóc. A przecież każdy może coś zrobic we własnym zakresie, zacznij od kupienia wcierki na kleszcze i zakrop suni, potem odrobacz. Jak leje się ropa, to nie wiadomo, czy to nie jakaś wirusówka . Dobrze by było , gdybys pokazała ja wetowi, zrobiła test na nosówkę. Potem zrób fotki, a dziewczyny moga pomóc w ogłoszeniach. Niestety nie da sie na parę osób zwalić wszystkich bezdomniaków ze świętokrzyskiego. Savahna, straszny bidulek, myślałam,że to może ten wilczarz ze Św. Ktarzyny, ale to nie on. Na razie może kupimy jakś karme dla niego. Wegielkowa przywiozła włąśnie 3 kicie rudziaszki z Rudnik. Dla jednego jest dom, dwa może sie jakoś uda wydać. Jaaga, ten Pepik ze schroniska fatalnie wystrzyżony wcale nie przypomina jamnika, co Ty mówisz. Ma tylko takie fotki kiepskie, bo jest przerażony pobytem w schronisku, no i tym , co mu zrobili pewnie tez.
  24. Andzia69, pamietaj o transporcie dla Dolara do Warszawy.
×
×
  • Create New...