Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Napisz na jakichś lubelskich wątkach. A może Basia1968 mogłaby pomóc, oni maja tam bliżej.
  2. Węgielkowa, czy starczy tego przerywania ciszy, bo jeszcze mam parę zwierzatek, a info o kolejnych tragediach, na razie bez fot , całe mnóstwo.
  3. I jeszcze kociczka, ok. 8 mies. , bezdomna, tylko dokarmiana, przyjazna. we wtorek bedzie sterylizowana, pilnie potrzebny dom, albo chociaż dt. [IMG]http://i48.tinypic.com/2yn2kh2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/xogpkz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/o0dyy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/29naydt.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i45.tinypic.com/ayxf7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2iu5lwj.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1xxafr.jpg[/IMG]
  5. Wykasowuję ciszę:cool3:. Kolaczka szukająca domu, niby go ma, ale nikt tam o nią nie dba, co widać, również nie karmi i biedaczka chodzi żebrać. Bardzo prosze o ogłoszenia dla niej. Sunia ma ok.2-3 lat, jest juz wysterylizowana, oczywiście nie przez właścicieli. Bardzo łagodna, przyjazna , jest z takich mniejszych collie, może ważyc z 18 kg. [IMG]http://i46.tinypic.com/2zp4dcn.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2s9zzgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/xqgcwy.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/fcsfgp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/qqtoip.jpg[/IMG]
  6. Cisza..., cisza w telefonie, oczywiście odnośnie adopcji, bo codzienne wiadomości o psich tragediach, jak zwykle. Cisza na watku. Czyżby wszyscy na Euro?
  7. A czy "właściel"kolaka odpowie za jego głodzenie? Bo jak trafił do schroniska wyglądał fatalnie, już po kilku dniach pobytu sie poprawił.
  8. Ale, jak jest problem z alergią, to chyba biorą to pod uwagę. Jak bedą czekać, aż sunia się dostosuje, to mogą sie nie doczekac, czasami pies potrafi się zagłodzic, a nie zje czegoś, co mu nie odpowiada. A ona powinna dostawać 2 x dz, w mniejszych porcjach , bo była jeszcze nie tak dawno zagłodzona i duzo na raz pewnie nie zje. Chyba o tym powinni wiedziec. Troche mnie to dziwi, prawdę mówiąc.
  9. [quote name='erka'][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6575/dsc00544bq.jpg[/IMG] Jak na imie ma ta suczka, jakies info o niej?[/QUOTE] Czy może mi ktoś odpowiedzieć? A co z kolakiem, trzeba go ogłaszać?
  10. Ang, odgruzowałaś skrzynkę tylko na jedną wiadomośc???:cool3: Znowu nie ma miejsca:diabloti:.
  11. Agniesia, jakie 2,5 mies.??? Co prawda nie widziałam ich na żywo, ale przeciez to juz spore kotki, co najmniej 5 mies.
  12. Do takiego miejsca absolutnie psa bym nie wydała. Z wizytą w Skalbmierzu nie pomogę, bo to jest dosyć daleko od Kielc, już z Krakowa jest bliżej, choc to jeszcze świetokrzyskie. Ale uważajcie na wieś świętokrzyską, bo tam jest makabra z psami, dobry dom, to wyjątek.
  13. Jeżeli bierze antybiotyki, to powiedz,żeby koniecznie podawali probiotyk, dwie godz. po antybiotyku i potem jeszczce po zakończeniu kuracji antybiotykiem, bo inaczej może się wyjałowic .Może właśnie przez ten antybiotyk ma gorszy apetyt. Ang, a mówiłaś nowym właścicielom, co u was jadła? Przeciez nie było u was problemu z jedzeniem , niech ją karmią tak samo.
  14. Ang, odetkaj skrzyneczkę, bo napisałm ci pw.
  15. Ang, juz napisałam na watku Meli,ze to by było zbyt skomplikowane. Sterylkowa Skarbonka zwraca w pierwszym rzędzie i w całosci tym, którzy wpłacają tam co miesięczne deklaracje. Od nas wpłaca mag.da i ja. Ale ostatnio juz korzystałysmy z refundacji. Savahnko, taki kompromisowy tytuł może być jak najbardziej:).
  16. Ang, juz Ci napisałam,ze może być na mnie, tylko musze wiedziec , jakiego domu szukamy. Jeżeli Kastor zwróci połowę za sterylke, to musimy druga połowe uzbierać. Wet nie będzie przeciez wystawiał faktury na dwie fundacje. Jaaga musi zapytac, czy wystawi fakturę przelewową na połowę, a połowę zapłacimy gotówką. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na dt, sterylke , szczepienie. Niestety , jak do tej pory tylko ang wpłaciła na Melę :-(.
  17. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt w czerwcu. Debet Oskarkowy wynosi [B]353,44 zł. [/B]
  18. Wpłynęło 165 zł od ang z bazarku, bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::buzi:. Przelałam do Jaagi 200 zł za dt w czerwcu. Ewelinka_m, proszę uzupełnij to w rozliczeniach.
  19. Dzisiaj mag.da przyjechała do weta z Fantą, ma troche zmian skórnych na pyszczku, uszach. Chciałysmy sprawdzic , czy o to nie cos niepokojącego, ale chyba nie.Tak, jak u Misia, to pewnie efekt niedożywienia, kupiłysmy witaminki, lek do smarowania. Miałam okazję zobaczyć naszą "cziłkę", czyli Kokunię, malutkie cudeńko:).
  20. Zawsze się wzruszam czytając te sprawozdania:), Konisia - Milusia zasłużyła sobie na Taki psi raj:).
  21. [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6575/dsc00544bq.jpg[/IMG] Jak na imie ma ta suczka, jakies info o niej?
  22. Mag.da przywiozła dzisiaj Misia do weta . Może więcej napisze mag.da i węgielkowa , która tez była u weta, ale z tego co wiem, to etiologii zmian na skórze na razie nie można określić, bo może są wynikiem niedożywienia i wyniszczenia organizmu, może to tez byc alergia. Ale to dopiero gdzies po dwóch mies. można bedzie powiedzieć, kiedy organizm bedzie już odbudowany, a zmiany nie ustąpią. Misiu w kilku miejscach ma przerzedzenia na skórze. Na razie dostaje wiesiołek. Uszy tez zainfekowane, dostał leki. Misiu u weta był bardzo grzeczny, tak samo, jak w czasie jazdy samochodem. Jestem pełna podziwu dla tego psiaka, który co najmniej 3 lata spędził unieruchomiony na krótkim łańcuchu w stodole, świata nie widział, w dodatku głodny i spragniony. A tu potrafi się zachowac, jest kontaktowy, super psiak:). Cudna jest równiez Roxi, dzisiaj spotkałam ja w mieście, szła ze swoja tymczasową panią , pięknie przy nodze, wpatrzona w nią,reagowała na każdy gest. A przecież nie potrafiła na początku chodzić na smyczy, nie wiadomo, czy wogóle znała miasto, a bardzo dobrze się w nim odnajduje, nie boi się ruchu ulicznego. Jest przekochana, bardzo grzeczna, nie ma z nią żadnych problemów, bardzo przywiązuje sie do opiekuna. Jeszcze kilka fotek. [IMG]http://i47.tinypic.com/kbahqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/kqmq8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/23ixno1.jpg[/IMG]
  23. Andzia69, jakbys mogła w pierwszych postach uaktualnić , zdjąc te psiaki, które już w domach i wstawic nowe.:)
  24. A dlaczego? Napiszcie pare słów o Rudzi, w jakim wieku, jaki stosunek do psów.
  25. Może nie abisynka, ale jest śliczna:). I jak widac, juz tak się nie chowa po kątach, prawda?
×
×
  • Create New...