Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Savahnko, a mogłabyś jakos tak na cito te szczeniorki ogłosić. Kawałek dalej koczują na ulicy dwie sunie. Pisałam o nich wcześniej, że znajoma je wysterylizowała i postawiła przy ulicy budę, bo siedziały w kanale odpływowym. Ktos tam je troche karmi. [IMG]http://i46.tinypic.com/2s9d2fr.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/skwbw1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/zjawb8.jpg[/IMG]
  2. PILNE!!! Potrzebna pomoc dla malutkiej yorkowatej suni ze szczeniakami . Sunia jest w bardzo złych warunkach. Na podwórku oprócz niej i szczeniaków są jeszcze dwa małe starsze pieski, oba ślepe. A jest jedna mała budka . Nie było właściciela, agresywnego pijaka, była jego córka. Nastolatka mówi do mnie,ze te ślepe starsze pieski muszą już wywieźć do schroniska!:diabloti: Bo stare i ślepe! Powiedziałam jej chyba niepotrzebnie ,że w schronisku nie przyjmują psów, które mają właścicieli. Boje sie ,że teraz inaczej rozwiążą ten problem, wywiozą do lasu, albo zabiją:mad:. A psiaki takie biedne wytraszone, boja się wyciągnietej ręki. Całe towarzystwo rzuciło sie bardzo na jedzenie, maluszki tak, jakby nie jadły nigdy. [IMG]http://i48.tinypic.com/b4vtyx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/3442gs1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/197893.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/vrqxy8.jpg[/IMG] A to śliczne maluszki , dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Mają ok. 6 tyg. , brzuszki pełne od robali. [IMG]http://i47.tinypic.com/25gqcjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4lsj2g.jpg[/IMG] Niestety bateria mi sie wyczerpała i nie mam więcej fotek. Ten facet wraca w niedziele do domu, gdyby było miejsce na zabranie suni ze szczeniakami, to tzreba by to zrobić do niedzieli. Bo on może nie będzie chciał suni oddać. Tych dwóch ślepaczków tak mi szkoda, ale co z nimi zrobić:-(. Dwie osoby z Kielc, które chciały szczeniaczki , już wzięły ze schroniska, tak,że nie mam na razie nikogo chętnego. A szczeniorki beda malutkie, bardzo ładne .
  3. A na tej fotce to chyba już po przyjeździe, zdziwiony,że wrócił;).
  4. Elizko, do stolicy się na razie nie wybieramy, bo nikt stamtąd nic od nas nie chce:shake:. Divia, oczywiście to stek urzędniczych bzdur. Zapytaj go o dalsze losy tej suki uratowanej ze szczeniakami i tych innych sterylizowanych i kastrowanych:cool3:. Dziwne tez,że pisze ,że maja podpisana umowę z MEDWET, bo jak wtedy chiałysmy właśnie tam zawieźć ciężarną Foksię, to Orłowski powiedział,że tam tylko powypadkowe, a podpisana umowa z jakims wetem w Piasecznej G., o ile sie nie mylę. No i oczywiścei jakąkolwiek pomoc np. w sterylizacji można było uzyskać tylko wtedy, jeżeli jest sie mieszkańcem gminy i adoptuje bezdomne zwierzę. A jak mieszkańcy gminy przygarniąja bezdomne zwierzaki wiemy najlepiej:cool3:. Np w Nowinach prześladują kobiecinę, która jedyna karmi bezdomniaki. Czyli praktycznie bezdomne pozostaja bez żadnej pomocy.
  5. Jak to szuka:crazyeye:? Przecież już czytałam gdzieś, że angowy Kropek niczego juz nie szuka :roll:.
  6. To jeszcze nigdy tak u mag.dy nie było, pięć dużych samców,żadnej suczki. I to z każdym musi wychodzić osobno na spacery, bo niestety panowie niezbyt zaprzyjaźnieni ze sobą:cool1:.
  7. Myślę,że bazarek aktualny. Troche za wcześnie cieszylismy się. Przeklejam z kieleckiego. Agat niestety dzisiaj wrócił. Sunia tych państwa niestety na swoim terenie niezbyt przychylnie go przyjęła, była bardzo zazdrosna o swoja panią. Ale to jeszcze byłby problem do pokonania, gorzej ,że Agat majstrował przy siatce, podkopywał się. Ponieważ siatka bez podmurówki , a na bardzo duzym terenie, istniała obawa ,że może uciec. Państwo przeprowadzaja sie do innego domu w październiku, tam ma być dobre ogrodzenie, może wtedy, jezeli do tego czasu nie znajdzie domu. [INDENT][LEFT][COLOR=navy][COLOR=darkred][/COLOR][/COLOR] [/LEFT] [/INDENT]
  8. Powiedziałam Justynie,że Handzia55 jest chyba ze Skarżyska, trzeba ja zapytac. Nie chce mi się wierzyc ,żeby nikt nie uśpił ślepego miotu.
  9. Jaaga, z tego, co mówiła Justyna 85 , oni pytali się jakiegoś weta na wsi koło Skarżyska. Przecież wystarczyło podzownić po wetach w Skarżysku i nie wierzę ,żeby nikt nie chciał tegoz robic.
  10. Małogoski ON-ek już jest u mag.dy. Jest również Agat, który niestety dzisiaj wrócił. Sunia tych państwa niestety na swoim terenie niezbyt przychylnie go przyjęła, była bardzo zazdrosna o swoja panią. Ale to jeszcze byłby problem do pokonania, gorzej ,że Agat majstrował przy siatce, podkopywał się. Ponieważ siatka bez podmurówki , a na bardzo duzym terenie, istniała obawa ,że może uciec. Państwo przeprowadzaja sie do innego domu w październiku, tam ma być dobre ogrodzenie, może wtedy, jezeli do tego czasu nie znajdzie domu.
  11. Aga witamy na dogo:). Czekamy w takim razie na wieści z pierwszej ręki o małpiszonku, bo podobno już jakis numerek wycięła:cool3:. Mam nadzieję, że więcej go nie powtórzy:p.
  12. [quote name='Radek']Dzisiaj mija równo 6 lat jak Saruśka jest z nami :loveu: Każdy dzień z małpiszonkiem to jedna wielka radość. W rocznice przybycia suczydła do nas robimy Saruśce coś w rodzaju urodzin, czyli robimy dzień psa :evil_lol: Dzisiaj bawiliśmy się więcej niż zazwyczaj, a i przysmaków nie brakowało. Teraz suczydło już śpi zmęczone wrażeniami.[/QUOTE] A jak miło sie to czyta:). Życzę Wam i Saruni jeszcze wielu wspólnych lat :loveu::loveu:. I bedę się powtarzać, ale jeszcze raz napiszę,że adopcja Saruni i to tak udana, choc była aż 6 lat temu cieszy mnie niezmiennie:). To suczydełko tyle wycierpiało w życiu, z takim trudem udało się ją uratować, że zasłużyła na ten najlepszy dom na świecie:loveu:.
  13. [quote name='erka']Poczekajcie z ogłaszaniem Agata do jutra, bo byc może przyjadą go oglądać ludzie spod Częstochowy. Byłby niezły domek, ale nie wiem, czy bedzie im się chciało przyjechac, bo to jednak kawałek, a chcieli na żywo zobaczyc psiaka.[/QUOTE] A jednak im sie chciało:), przyjechali ze swoja suczką, w zasadzie tylko na razie zobaczyc Agata. Ale marketing wegielkowej i mag.dy okazał się tak skuteczny,że od razu Agata zabrali;). Super dom, koleżanka , w której zakochał sie od pierwszego wejrzenia, nie mogło być lepiej . Troche było wcześniej o niego telefonów, ale zawsze było coś nie tak, więc chyba czekał na to miejsce:). Teraz kolej na Bridża,Misia, Kubę, no i Rózię, która oddała domek Kajtulowi.
  14. Już wtedy próbowałm zmienic tytuł wątku, ale bezskutecznie. Teraz tez moge tylko zmienić tytuł pierwszego postu , a nie wątku.
  15. [quote name='AgaG']Na razie cisza. Nikt nie dzwonił. Jak będę bardziej na chodzie i malutka choć na chwilę mnie z domu wypuści, to mu powieszę plakaty. Na dniach zrobię też przelew na jego hotel. W dalszym ciągu składamy się Ola K 100 i ja 200.[/QUOTE] AgaG, miło Cię juz widzieć :). Może ktoś z Krakowa mógłby pomóc w rozwieszaniu plakatów Gucia, bo przeceiz Tobie tereaz na pewno zajęć nie brakuje. Pozdrawiam Ciebie i maleństwo:), jak ma córcia na imię?
  16. Czyli Fazi ma kolegę, a nie koleżankę:crazyeye:? Co tam się działo na tej przedadopcyjnej, skoro taki niuans uszedł uwagi Inci i savahny:evil_lol:? Mam nadzieję,że kolega go dobrze przyjął i zostanie juz na zawsze:). Bardzo dziękujemy Roszpunce za opiekę nad maluchem:loveu::loveu:.
  17. Poczekajcie z ogłaszaniem Agata do jutra, bo byc może przyjadą go oglądać ludzie spod Częstochowy. Byłby niezły domek, ale nie wiem, czy bedzie im się chciało przyjechac, bo to jednak kawałek, a chcieli na żywo zobaczyc psiaka. Bardzo dziękujemy Roszpunce za opiekę nad Fazim :loveu::loveu:.
  18. Jaaga, jak przyszła do Ciebie, to miała max 6 lat, weci zawsze postarzaja psy. Czyli jest teraz w średnio starszym wieku:lol:.
  19. Myślałam ,że juz jest jakaś relacja , a tu nic:razz:.
  20. Coś podobnego:crazyeye:. Bardzo się cieszę, to to miejsce Kubusiowe?
  21. [quote name='Pirania135']Dziewczyny super się dogadują, jakby się znały od lat. Towarzystwo Tosi bardzo pozytywnie wpłynęło również na Vegę - jest dużo spokojniejsza jak zostają razem same w domu. Poza tym razem jedzą, śpią i wychodzą na spacery. Rewelacja :-)[/QUOTE] To sa zalety posiadania więcej niż jednego psa,zawsze ludzi do tego namawiamy:).
  22. [quote name='Jaaga']Pies śliczny i dorodny. Takiego własnie szukaliśmy.[/QUOTE] Jaaga , nic straconego, Reza pewnie się z nim zaprzyjaźni;).
  23. Dziękujemy Emilio:). No i dziekujemy węgielkowej,że sie Oskarkowi przysłużyła:). Gorzej Emilio, jak tort okaże sie jakimś gniotem, to chyba wtedy Oskarek będzie musiał zwrócic karmę:eviltong:. Chyba mnie teraz wegielkowa zabije, ale zaznaczam,ze jej wyrobów cukierniczych nigdy nie próbowałam, więc to tylko daleko idące przypuszczenie z tym gniotem:diabloti:.
×
×
  • Create New...