Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. [quote name='savahna']Incia....Moze wróćmy do imion z którymi ogłaszam, bo nam sie całkiem popierniczy a najbardziej erce.:oops: Ludzie jak zaadoptują i tak je nazwą pewnie inaczej.W ogłoszeniach jest [B]Kora(brazowa) i Mika(czarna)[/B] i oficjalnie niech tak zostanie a wołajcie na nie jak chcecie.Moga być ostatecznie dwoch imion.Ja zmieniac nie będe, bo wiem z doświadczenia,ze ludzie wchodzączęsto na różne wersje ogłoszeń tego samego psa i nie chę siać zamętu.:roll:[/QUOTE] Czy możecie mnie uświadomić, ktora z tych suniek jest czarna , a która brązowa? Bo dla mnie , to one obie czarne na tych fotkach. Dostałąm juz zdjęcia na komórkę z pierwszego spaceru Misia w lesie:).
  2. [quote name='Linssi']Specjalizuje sie w kapkejkach/muffinach, wiec moze was udobrucham i odpokutuje swoja nieobecnosc. Moge jeszcze mostek zrobic ze stania i przewrot w przod. Taka jestem gibka :D[/QUOTE] Ja wybieram mostek, bo muffinek nie lubię;) .
  3. Bardzo dziękujemy Inci za przechowanie sunieczek i justysiek, do której dzisiaj sunki pojechały na dt:loveu:. Incia, Ty masz porównanie z niejorkami, czy te sunieczki sa dużo od nich większę? Dzwonią jeszcze ludzie o niejorki, ale wszyscy chcą bardzo małe pieski, nie wiem, jakie te mogą byc docelowo? Czy one są takie niskopodłogowe?
  4. Emilia, ale post wysmarowałaś:crazyeye:, chyba najdłuższy na naszym wątku;). Dobrze,że juz jesteś cała i zdrowa po tych wojażach:). Szkoda ,że wcześniej o tej suni nie było wiadomo, bo włąśnie TZ ang wraca z Wa-wy do Kielc. Dziewczyny, a w bazarkach umieszczajcie teraz Kubę, Perłę, Fionę,Albinkę:). Bridża nie trzeba , bo bedzie miał domek:). Wczoraj u mag.dy byli państwo spod Wieliczki oglądać Kubę, ale pan zakochał sie od pierwszego wejrzenia w Bridżu. Państwo bardzo fajni, muszą teraz tylko kupić lub postawic kojec , aby w tych pierwszych dniach Bridż był bezpieczny, bo potem będzie sobie luźno biegał po ogrodzie. Byc może też jakies oczko wodne sobie sprawią, bo widzieli, że Bridż to bardzo wodolubny pies. Teraz męczy mnie bardzo ta mała sunia w Mostach, która już mogła tam urodzic. Koniecznie trzeba sie tam wybrać. Musimy tez zabrac malutką sunie z Nowin.
  5. Mój kochany Misiunio , jak się cieszę:multi::multi:. Należał mu się najlepszy domek na świecie! Misiunio, który całe życie spędził stojąc w stodole na krókim łańcuchu, nigdy nie spuszczany, karmiony od przypadku kaszą z wodą, teraz w super domku w stolicy!!! To Misiu, kiedy pierwszy raz opuścił stodołę i zobaczył trawę . Z raną na szyji od wrzynającego sie łańcucha. [IMG]http://i50.tinypic.com/169s1s0.jpg[/IMG] U mag.dy poczatkowo zachowywał się, jak autystyczny pies, bez kontaktu, zobojetniały na wszystko, nawet nie potrafił biegać, chodził powoli na sztywnych nogach. Z każdym dniem sie rozkręcał, cieszył się z wolności, z dotyku ludzkiej ręki. Ale pozostał taki delikatny, spokojny, był moim faworytem :). Taraz ma świetny dom, pod Warszawą, w małym bloku , przy lesie, gdzie pani ma zaprzyjaźnionych psiarzy. Pani , osoba bardzo sympatyczna, wrażliwa, syn nastolatek, który tez bardzo chciał mieć psa, który zapełni pustkę po ich Misiu, który niedawno odszedł. Dlatego tez Misiu będzie miał nowe imię:).
  6. Mira145, jak tam Fiona, bardzo tęskni za córeczką? Czy wyśledziłyście, gdzie szczeniaki ma czarna sunia?
  7. Może ona szuka dzieci i dlatego chce wyjść z kojca. Czyli ostatnia szczeniaczka tez została na miejscu?
  8. [quote name='savahna']Mam pytanie. Erko, czy Pani, która bierze Misia to pytała konkretnie o niego??:roll: Bo z tego co wiem, nie było w ogóle telefonów z zapytaniami. Czyżby telefon zadzwonił raz i skutecznie.To byłoby niezłe.:lol:[/QUOTE] Tak , pani pytała o Misia, jedyny telefon. Zastanawiałysmy, co robić, bo choć pani bardzo miła, sympatyczna, to Misiu musiałby zostawać kilka godz. sam w mieszkniu w bloku. Myślałam,że jeszcze ktoś zadzwoni i bedzie jakaś alternatywa, ale nie. Zdecydowałysmy na tak,biorąc pod uwagę charakter Misia, to,ze nie jest on zbyt aktywnym psem, że bardziej od przebywania na dworze ceni sobie ciepłe, wygodne posłanko. No i jutro Misiu już będzie warszawiakiem, a na razie ma przystanek w Kielcach u węgielkowej:). Bardzo dziękuję TZ-owi ang,że zgodził sie zabrać Misia do stolicy i savahnie, która poświęca dzień, żeby jechac z Misiaczkiem:):).
  9. Ale pech, myslałysmy,ze zdąży się z kastracją, dobrze ,że jest takie rozwiązanie. MDMS, super,że tak profesjonalnie podchodzisz do opieki nad Agatem :). Angel :roll::evil_lol:.
  10. No właśnie widziałam ją, strasznie kochana mordka. A gdzie szczeniorki?
  11. To była ta sunia z hurtowni? Wydawało mi się,że mama szczeniaczków inaczej wyglądała. Nikt nie chce takiego maleństwa? Savahna, to może mogłabyś ją ogłosić?
  12. Ale śliczna ta sunieczka, oby sie udało ją uratować. Jezeli to krążenie oboczne, to chyba tylko operacja i to dosyc kosztowna. A jej rodzeństwo i mamusia już znalazły domy?
  13. Savahna , jak możesz kojarzyć Malika, jak wylegiwałaś sie wtedy na plaży;). [IMG]http://i49.tinypic.com/2gv6byu.jpg[/IMG]
  14. [quote name='erka'] Prawdopodobnie Malik będzie miał domek w Kielcach. Pani ma po niego pojechać, mam nadzieję,że sie nie rozmysli , jak go zobaczy na żywo, bo Malik to niezły czorcik jest:). Ale nic mnie dzisiaj nie cieszy, bo wiadomość o Konisi przygnębiła mnie zupełnie:-(.[/QUOTE] Ewelinka_m , tu pisałam o Maliku, ale nie potwierdziłam, bo przez Koni zapomnialam. W każdym razie dziewczyna juz pisała, bardzo zadowolona z Malika :). Czarna sunia urodziła w Borkowie, niestety nie zdążyłysmy ze sterylką. Pokazała się, dziewczyny ja nakarmiły, ale nie chce zaprowadzić do szczeniaków, bidy dzisiaj mokną w lesie:(. A Misiu już w poniedziałek bedzie warszawiakiem:multi:!
  15. Ale czy ten typ spuszcza go z łańcucha zgodnie z Ustawą?
  16. Do tego i tak by sie nikt nie przyznał wcześniej. Ale mam nadzieję,że znajdzie sie ktoś , kto pokocha parkę. Anka mówi, że jak sterylizowała sunię i była osobno, to psiak nie jadł 4 dni, leżał smutny i osowiały. Myślę,że nie będziemy ich rozdzielać. Wiadomo,że dla suni nie byłoby problemu ze znalezieniem domu, ale juz dla tego psiaczka niepozornego, to nie wiem, czy by się coś znalazło, a tak przy niej ma jakąś szansę . Mela poszła do domu:), niestety nie udało się wydać mamusi w pakiecie.
  17. U nas tez karmimy psiaki Britem i jest ok. Boscha nigdy żadne psy nie chciały jeść, może akurat nie ten rodzaj, o którym pisze beka.
  18. Jaaga, a może mogłabys jej wysłać fotki parki i zapytałaby, czy nie zdecydowaliby się na dwa?
  19. Jeżeli to krążenie oboczne, to zapytajcie Jaagi, bo ona niedawno operowala na to szczeniaka w Gdańsku .
  20. Bardzo dziękujemy savahnie i jej TZ-owi za zawiezienie Agata do Krakowa:loveu:. Rzeczywiście piękna panienka, choc podobno niezbyt przychylnie przyjęła kawalera.
  21. Są chetni koło Kielc, którzy adoptowali od nas wczesniej juz inną suczkę, myślę ,że dobry dom, ale podobno inne domy sa jeszcze sprawdzane.
  22. [IMG]http://i50.tinypic.com/2eous07.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30mll60.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2ziq79h.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2rn98qh.jpg[/IMG]
  23. Nie ma nic do Wa-wy. Niestety sunia w ciązy z Borkowa zniknęła, albo stała jej sie jakas krzywda, albo poszła gdzies do lasu rodzić. Trzeba by tez koniecznie wybrac sie do Mostów, bo ta sunia, która nie dała nam się złapać tez juz mogła urodzić:(. Szuka domu tez ta parka psiaków. Mieszkają w pijackiej melinie, nikt ich tam nie karmi, ani sie nimi nie opiekuje. Ania, którą poznałyście u Miry kiedys ratowała je od śmierci, kiedy zjadły trutkę , gdyby nie znalazła psiaków leżących w komórce już by ich nie było. Psiaki sa bardzo zżyte ze sobą, nie można ich rozdzielić, bo już były takie próby i wtedy psiaki nic nie jadły, teskniąc ogromnie. Sunia jest mixem yorka, chyba bardziej niż Sonia, chyba,że znowu Jaaga mnie sprostuje;). Jej towarzysz jest zwykłym małym czarnym kundelkiem. Mają po ok. 2 lata , sunia jest wysterylizowana. [IMG]http://i45.tinypic.com/o8wkk1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/sl4jew.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/snl9ah.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/mwpogh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34rswti.jpg[/IMG]
  24. Ja też mam dużo telefonów o Sonię, ale jak tu bedzie dobry dom, to niech idzie. Savahna , Meli nie będziesz musiała zabierać, bo jutro zabiera ja pani z Kielc, która już się w niej zakochała:). W Nowinach pani znalazła malutka suczkę przywiązaną w lesie, nie mogłą jej wziąc do domu, bo ma chore dwie córki, ale zabrała ja pod blok i tu ja dokarmia. Gminny urzędas, jak poszła tam o pomoc, poradził jej,zeby ja zawiozła do Kielc. A jak wczesniej znalazła trzy kotki w pudełku i chciała ,żeby pomogli, to się urzedas uśmiał i powiedział,ze z kotów najlepsze sa skórki:diabloti:.
  25. Dzięki savahna:). Był co prawda dzisiaj pierwszy telefon z Wa-wy o Misia, ale blok i musiałby zostawać sam w domu min. 8 godz. Zastanawiałysmy się z mag.dą, co robić. Może jeszcze ktoś się odezwie i będzie jakiś wybór. Roszpunko, czarnulki wyjątkowo nie wydam na łańcuch, bo ma ładne spojrzenie;). A to następna czarna bidulka, sunia koczująca na zalewem w Borkowie koło miry145. Sunia w widocznej juz , dośc zaawansowanej ciąży, wyrzucona tam ponad tydzień temu, śpi podobno w kanale tuż przy wodzie. Nieufna, choć dzisiaj jakś dziewczyna ja złapała, ale jej się wyrwała. Konieczna sterylka na cito. [IMG]http://i47.tinypic.com/256z3pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2hykzt1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34grhmo.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...