erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Ale jeżeli ta baba poczuwa się do tego, że jest właścicielką suni/tak?/, to dlaczego jej nie leczy? Czy nie można sie z nią dogadać? -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
No i jak gamoń, czy udało się ? -
No i co andziu69, czy jest jakaś szansa dla Gerduni?
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Perełką, tak zresztą jak większościa naszych psiaków do adopcji nikt sie Na Paradzie Psów nie zainteresował!:placz: :placz: :placz: Ale nareszcie mogłam rozwiać swoje wątpliwości:razz: ,że Beti i PanDzia, to ta sama sunieczka i Majka nie zrobiła jakiejś podmiany po drodze. :lol: Te oczka i pyziurek w kropki są niepowtarzalne, chociaż fryzura zupełnie inna.:loveu: Czyli dalej szukamy domu dla malutkiej, troszkę nieśmiałej jeszcze Perełki!:roll: -
Gerdunia , pokaż się !!!
-
Kiedyś przeczytałam na dogo post ZuziM, w którym oferowała domy tymczasowe dla dużych psów od jesieni. Może spróbowałybyście do niej napisać.
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Wszystko jedno, 6 czy 8 kg, domek pilnie potrzebny! Przydałby się taki, w którym nie będzie zostawała długo sama, żeby jeszcze poćwiczyć z tą "czystością". Maju, a jeśli chodzi o PanDzię, to ona u nas była malutka, to u myszon tak urosła.:evil_lol: Przyślę Ci zdjęcia na dowód.:razz: -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Andziu69, Perełka z pewnością waży więcej niż 6 kg, a pani ma mieć do 6 i już:cool3: . Ale widać, że to przemiła sunia, taki sympatyczny pychulek. A czy ona nie jest po szczeniakach, bo ma dosyc duże sutki? Gem, przyprowadź ją w niedzielę na Paradę do parku o 11-tej. Zawsze to będzie okazja do pokazania jej. -
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
:-( To ona w tym schronie nie ma żadnych szans. Trzeba liczyć tylko na to, że kogoś wzruszą jej smutne oczy, weźmie ją , okaże troche miłości, a ona z pewnością się odpłaci wiernością i przywiązaniem. To naprawdę jest satysfakcja jeżeli wyprowadzimy na prostą psa w takim stanie , o wiele większa niz kupno bezproblemowego szczeniaczka.
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red]APEL DO WARSZAWIAKÓW !!![/COLOR][/SIZE] :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: [SIZE=3][COLOR=black]Pomóżcie gamoń złapać ta suczkę!!! Ona sama sobie nie poradzi![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Suczka kolejnej zimy na tych działkach nie przeżyje, bo jej stan zdrowia jest o wiele gorszy niż w czasie poprzedniej zimy, którą tez spędziła na tych działkach.[/COLOR][/SIZE] -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red]APEL DO WARSZAWIAKÓW !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Pomóżcie gamoń złapać ta suczkę!!! Ona sama sobie nie poradzi![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Suczka kolejnej zimy na tych działkach nie przeżyje, bo jej stan zdrowia jest o wiele gorszy niż w czasie poprzedniej zimy, którą tez spędziła na tych działkach.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] -
Tak , przed chwilą byłam w schronie. To ten sam malamut, którego wyadoptowali. W czoraj byli podobno u właściciela, ale nie było go w domu. Powiedzieli sąsiadom, że pies jest w schronie. Rozmawiałam z kierowniczką, jeżeli chłopak sie zgłosi, ma z nim jeszcze rozmawiać czy ma mozliwość leczenia tego oka, jeżeli się zrzecze psa, mają nas zawiadomić. Jeżeli sie nie zgłosi pies musi zostać nastepne 2 tyg. w schronie.:mad:
-
Czy ktoś wie co tram u Gerdy? Czy trochę mniej nieufna? Czy ktoś ją odwiedza?
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Nikt tu nie zagląda....:-( -
Gerdunia pokaż się!
-
Ojej, myślę, że ta kostka szwagra, to na skutek podenerwowania cieczką....:razz:
-
Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście
erka replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
A cóż to Mefimej, czyżby jakis nowy nabytek? :razz: -
Nam też i trzymamy teraz kciuki z Arcika! Mam nadzieję, że jemu również super domek sie trafi! :lol:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Ta sunia potrzebuje konkretnej pomocy warszawiaków, nie tylko podbijania wątku. Trzeba ja złapać, leczyć chorą skórę.... -
Radek jest szczęśliwym posiadaczem Sary- też On-kowatej suni od sadysty. Czy nikt nie chce iść w jego ślady?
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=seagreen]Ze względu na odległość mogę tylko podnieść i liczyć na to, że jednak ktoś sie nad nią zlituje![/COLOR][/SIZE] -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=red]ONA NASTĘPNEJ ZIMY PEWNIE NIE PRZEŻYJE ! :placz: [/COLOR][/SIZE]