erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
erka replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Przecież kilka postów wyżej podałam telefon do osoby , która chciała adoptować dalmatynkę. Czy ktos wogóle do niej dzwonił? A o foksika trzeba pytać myszon. Natomiast w Kielcach przedwczoraj ktoś przywiązał pod drzwiami kobiety, która już ma trzy psy i kilka kotów ok.3-letniego jamnika. Może dla niego też znajdzie się domek? Ta kobieta chce go oddać do schroniska!:mad: A część z Was wie , jak wygląda schron u nas.:angryy: -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
erka replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Podaję nr tel kobiety z Kielc, która chciała dalmatynkę 695 718 488 -
Szukamy domu dla Nortonka:crazyeye:
-
No własnie, żeby on sie za bardzo nie zadomowił u p.Eli.:cool3: Czy nikt go dalej nie chce?:-(
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Może jakieś arumenty, choćby finansowe trafiły by do tej baby. Przecież te szczeniorki zamarzną. Zróbcie coś. Czy więcej osób nie mogło by sie włączyć w tą akcję. Przecież jak to jest w pobliżu Palucha, to jest tam sporo wolontariuszy , nie moga pomóc? Jedna mała sunia i nie można jej złapać juz drugi rok, w głowie mi sie to nie mieści. -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Szczeniorki szukają domków! Te u Gema jeszcze są w komfortowych warunkach, ale u nas na działkach jest jeszcze 13, a tu zima!!!:-( -
Ależ Saruni sie poszczęściło:loveu: . Poprzednią zimę spędzała w strasznych warunkach, zaglodzona prawie na śmierć wraz ze szczeniakami. Po takich przejściach ciąża urojona to mały pryszcz:razz: .
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
A nie da sie zupełnie współpracować z tą kobieta , która ja dokarmia? Przeciez chyba rozumie,że idzie zima i sunia ze szczeniakami nie może by w takich warunkach. -
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Może Kasiek mógłby ja przetrzymać ze szczeniorami. -
Najwyraźniej Sarunia nie chce iśc pod nóż!:cool3: Pozdrownia dla całej Rodzinki, trzymajcie sie ciepło:loveu: .
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
A czy nie możecie teraz jej złapać, przecież te maluchy gdzies w norze w ziemi moga nie przeżyć. -
Jeżeli byloby więcej amatorów na troche wieksze szczeniaki, to w centrum Kielc błąka sie podobno labkowata sunia ok.5 mies.
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Żeby w każdym domu pies bał sie takich rzeczy:razz: . Ciesze sie,że tak się Noruni poszczęściło.:lol: -
Chociaz tutaj jakis ruch:lol: . Rozmawiałam z p.Anią i zgodziła sie wziąc maluchy na działke na przechowanie, ale widze , że może to być niepotrzebne.;) Byłoby świetnie, bo wolne miejsce dla nastepnych bid.
-
Maluchy szukaja domków!
-
Jeszcze niestety nie udało sie uzbierać odpowiedniej sumy na operację.:-(
-
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
erka replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No nie, przecież to była taka radosna, cudna sunieczka, co oni z niej zrobili!:angryy: :angryy: :angryy: Aniu , odbierz ja jak najszybciej! Złożymy się na hotel, a może jakis tymczas sie znajdzie. -
Jejku, to gdzie potem znajdzie sie taki sam cudowny domek, jak tak rozpuścicie psisko?:razz: Ale troche rozpuszczania rzeczywiście mu sie należy!:cool3:
-
No właśnie i to jest własnie ten problem, o którym pisałam, że mimo najlepszych chęci nie mamy gdzie ich zabrać. Zalewskich tez nie znam, pozwoliłam sobie troche poutyskiwac, bo to, co sie w naszym regionie dzieje jest nie do ogarnięcia przez kilka osób.
-
Z ta operacją nie mozna zbyt długo zwlekać. A na końcie Korniszka dalej nie ma potrzebnej kwoty:shake:
-
Pomożecie czy olejecie??? W- wa BIAŁE CUDO woła o pomoc finansową!!!
erka replied to Kryska's topic in Już w nowym domu
Jaki plus, przeciez ona powinna juz dawno pomóc w złapaniu suni.:angryy: Sunia ma skóre w strasznym stanie, a ona na to spokojnie patrzy ,i g.... ja obchodzi jej cierpienie i to,ze przez nia sunia dalej dziczeje, To jakas kompletnie nieodpowiedzialna osoba, łagodnie to ujmując.:mad: . -
Właśnie, dziasiaj rano dowiedziałysmy się, że musi ja koniecznie oddać juz dzisiaj, , bo podobno załatwia się w domu. Przez kilka mies. nie było ani slowa o tym , a przeciez byłysmy w ciągłym kontakcie. Ja juz nie mówię o tym ,że sunia bedąc pod jej opieką wpadła pod samochód, miała złamaną nóżkę i my płaciłyśmy za operację, bo chcaiałysmy pomóc dziewczynie. To jest właśnie ta mała sunia w typie jagterriera . Teraz na zbliżające się zimno z pieleszy domowaych trafi na działkę. :angryy: Ręce opadają.:mad: