Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. [quote name='savahna']Od razu widać,że się spotkałaś z wegielkową!!!:grin:[/QUOTE] Savahna, Ty chyba też , skoro taki podpis sobie zafundowałaś:razz:. Choć jak weszłam na wątek i zobaczyłam tą sygnaturę z "urządzeniem do korumpowania", to się ucieszyłam bardzo,że węgielkowa nareszcie sie pojawiła:), a tu patrzę post savahny /:pżeby nie było, to oświadczam ,że obecnośc savahny cieszy mnie nie mniej, niezmiennie :lol:/. Ale sama węgielkowa też post uczyniła dalej:). Muszę ja tylko sprostować, bo sunia leśna ze szczeniakami jest od beagla sporo większa raczej. Skoro Jaaga napisała,że nasza Cziłka prawie rasowa, to savahnko możesz ja tak ogłaszać z czystym sumieniem:). Jaaga mogłabyś zapytać Magdy o ten dom dla yorkowatej Zuzi ? Trzeba powiedzieć ludziom,że ona waży 9,8 kg,coby nie mysleli,że to york mały. Bo są chętni ludzie spod Miechowa na Pikusia, to rodzielilibysmy parkę. Pikus by miał towarzystwo młodej ON-ki, to może jakos by się pocieszył. Nareszcie na tych łóżkowych fotach Perła wygląda na taką jak w rzeczywistości, czyli niewielką sunie.
  2. Fajne wieści, Loli od poczatku ten fotel sie spodobał, tylko jak ją przywiozłysmy, to chowała sie pod nim:lol:.
  3. Jaanka, Nałęczów to lubelskie, musisz zapytać stamtąd kogoś. Ja nie znam nikogo z tamtych stron. Dzisiaj Anka wysterylizowała dwie bezdomne suczki, które trafiły na kilka dni po sterylce do Miry, a potem nie ma co z nimi zrobic. Jedna malenka kudłata z Niestachowa i druga troszke wieksza ruda z Sukowa. Ta z Sukowa jest juz bezdomna kilka lat, teraz była w zaawansowanej ciązy i przyszła do jednej dziewczyny na podwórko oszczenić sie .
  4. Bardzo się cieszę, że maleńkiej sie udało:).
  5. To dobrze,że jest szansa na uratowanie psiaków.
  6. Dzwonił juz ktoś na to ogłoszenie o zaginionej sznaucerkowatej suni, że taka błąka sie przy Krakowskiej?
  7. Jak zobaczę jeszcze jakies szczeniaki wywalone, to dajcie mi tez namiary na tego psychiatrę:diabloti:. Takie bidy te maluszki w rurze:(. Nie mam juz siły:(. Te z Marzysza dzisiaj w nocy uciekły razem z matką z podwórka tych ludzi. Czekałam właśnie na lepsze fotki, bo chciałam wysłać ludziom, ktorzy dzwonili o inne szczeniaki. Kobieta ma je szukac jeszcze. Ewelinko, a czy te z rury ktos dokarmia? Jest szansa na zdjęcia lepsze i matki tez? Dzwonia dalej ludzie i Pusię i Mikusia , to bym proponowała te. Tylko z kim sie kontaktowac w ich sprawie. Nie może ktoś przechowac matki z małymi, to pomoglbysmy wydac.
  8. Uszatki niesamowite, na każdym ujęciu uszyska w innych pozycjach :). [B] Bardzo pilne!!! [/B]To ta sunia z lasu z Marzysza. Ludzie, którzy przysłali zdjęcia karmili psiaki od kilku dni w lesie. Ale poniewaz z pięciu szczeniaków zostały trzy, wczoraj zabrali je do siebie, bo bali się,że pozostałym tez się coś stanie. Niestety oni mają dwie suki, która rzucają sie na te psiaki, a ich nie ma cały dzień w domu, więc nie mogą tam dłużej zostać. Okazało się ,że szczeniaki , suczki, całkiem juz duże, mają chyba ze 4 mies. , jak nie więcej. Na fotkach leża plackiem , bo ludzie bez sensu dali im suchej karmy do woli i obżarły się za bardzo. Matka waży do 10 kg, szczceniaki są na wyższych nóżkach niz ona. Sunie bardzo miłe , spokojne, lgną do ludzi. Fotki beznadziejne , prosiłam o lepsze. [B]Ale przede wszystkim potrzebne dt dla nich. [/B]Mama [IMG]http://i46.tinypic.com/fwotux.jpg[/IMG] sunie [IMG]http://i49.tinypic.com/1dyd4w.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2n0lglf.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2w5spp4.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/nqxwlf.jpg[/IMG]
  9. Nawet nie przyszło mi do głowy, że to kartoflanka. No chyba ,że by była po ugotowaniu ;). Jaanka , jak chcesz się małpiszonka pozbyć, to dzisiaj miałam telefon o nią. Nie wiem skąd facet wygrzebał teraz ogłoszenie, w kazdym razie Fryta dostała propozycję bardzo interesującą , facet chciał skay teriera do walki ze szczurami:diabloti:.
  10. Tym razem muszę się zgodzić, bo naprawdę cziłkę przypomina, nawet nosek ma tak zadarty do góry;). A jakie imię ona ma w końcu? W Marzyszu jest wyrzucona w lesie malutka sunia z trzema szczeniaczkami, oczywiście suczkami. W Niestachowie też jest malutka sunia bezdomna, Anka chce ja zabrac w środę na sterylizację i Mira zgodziła sie przyjąć do hotelu. Ale tej z Marzysza z dziećmi juz nie ma kompletnie gdzie zabrać:(. Ależ te leśne uszatki sie zmieniły:crazyeye:. A uszy Wery, to chyba żyja swoim życiem, na każdym zdjęciu w innej pozycji. Ale te klapnięte bardziej mi sie podobają :). Nasze psiaki dostały 64 zł od Agatay P z bazarku, bardzo dziękujemy :loveu:.
  11. A taki ma duży kamień,ze nie obedzie się bez czyszczenia? W jej wieku, to rzeczywiście troche ryzykowne.
  12. [quote name='savahna'] erka a czemu tylko u Ciebie "Odpowiedz z cytatem" jest po innej stronie....:crazyeye:[/QUOTE] No chyba centrala musi się czymś wyróżniać:cool3:. .
  13. Super wieści :):). Ale sie suni trafiło:).
  14. Bardzo dziękujemy justysiek za opiekę nad szczeniorkami i zawiezienie wczoraj Kory na trasę E-7:loveu:. Musimy z Warszwy odebrac transporter, gdyby ktoś wiedział o kims , kto bedzie wracał. Z parki Pikuś -Zuzia oczywiście sa chętni na sunię, ale nieciekawe telefony.
  15. Wpłynęło 324 zł od Inci z bazarku , bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Divia_gg, prosze uzupełnij rozliczenie o tą wpłątę i wydatek na hotel - 308 zł / 2.08-29.08/. Ta pierwsza wpłata na hotel była za okres 3.07-1.08. Czyli wpłaty: 1226 zł wydatki: 1331,70 zł Saldo: [B]- 105,70 zł [/B]
  16. Jaanka, zaglądam do Kartoflanki, ale się nie ujawniam, bo boje się ,że będziesz reklamować :diabloti:.
  17. Ang, znad morza napisali maila, mieli dzwonic, ale nie dzwonili.
  18. Napiszcie parę słów o Nutce. Czy ona by się nadawała do mieszkania w bloku?
  19. On na mnie ogłaszany? Bo nikt nie dzwoni o takiego cudaka.
  20. Myślę,że będzie dobrze:), dziewczyna od Miki już z rano dzwoniła do mnie,żeby powiedzieć,że wszystko dobrze, Mika ma apetyt, nawet nie jest zbytnio zestresowana. Wellington jeszcze ja odwiedzi i bedzie czuwać:). A dzisiaj wieczorem jedzie do Warszawy jej siostrzyczka:). Były jeszcze telefony o małe szczeniaki, natomiast o te większe szczeniorki leśne nawet nikt nie zapytał:(.
  21. Mnie też umnknęła, dopiero teraz zobaczyłam:). Ciekawe co tam u naszej księżniczki:roll:.
  22. Malagos, to u Ciebie juz tak jak u nas, w świętokrzyskim :cool3:. Sunie ładniutkie, Misia śliczny ma pycholek :).
  23. Podnoszę, niestety już nie mam jak pomóc, szkoda biedaka. A może do schroniska w Gliwicach, podobno jest b.dobre.
  24. Ciesze się bardzo z Amelkowego błyskawicznego domku:), Eliza, jak Ty to robisz:roll:. Gdybys miała jeszcze jakies telefony o Amelke, to mamy takie sunki ok.5 mies. , które będa takie średnio większe:).
×
×
  • Create New...