Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Czarnus jest naprawde fantastycznym psiakiem, mimo wieku jest pełen radości i właśnie teraz nadrabia stracone dzieciństwo:p
  2. Kochana Meganka do góry, po domek!!!:roll:
  3. POdaję tel. do chłopaka z Kaziemierzy Wielkiej. On zgłosił sie na mojego szczeniaka collie, ale może mógłby wziąć dorosłego, nie zaszkodzi spytać. 516 760 939
  4. Zupełnie nie rozumiem, to gdyby znalazł sie dom dla Pepika gdzies poza Rzeszowem, a przyszły właściciel nie mógł osobiście przyjechać, to psiak nie ma szans?:crazyeye: To lepiej,zeby całe życie spędził w schronisku?:cool3:
  5. Biedak cierpiał przez całe swoje 8-letnie życie, czy ktos da mu teraz odrobinę szczęścia?:-(
  6. Z domu Boksi pod Krakowem nic nie wyszło, jutro jestem umówiona z panem spod Kielc, zobaczymy.:roll: Jutro też Gem przywozi ze wsi te dwie czarne sunieczki. Jest chętny na nie, ale czy cos z tego będzie, zobaczymy we wtorek. No i domku szuka moja kochana Megan bez oczka, ktora nie moze juz być u Usi.:-(
  7. Tak, ta dziewczyna z Zabierzowa chyba zrezygnowała, myślę,że przestraszyła sie tej kontroli przedadopcyjnej:diabloti: . Na jutro jestem umówiona z tym panem spod Kielc, zobaczymy.:roll: Saga_86, a tak na wszelki wypadek, to nie wiesz skąd jest ten chętny?
  8. Perfetia, założyłam Megan wątek, proszę pisz tam , co u malutkiej:lol: .[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52096&highlight=Megan[/url]
  9. Megi szuka domku!
  10. Nie wiem jak straciła oczko, ale z pewnością było to dzieło "człowieka":angryy: :mad: , świadczył o tym ogromny strach prze ludźmi, który ustępował bardzo długo . Znalazłam Megi wyrzuconą w pobliżu schroniska tuż przed 1 listopada. Przerażony szczeniaczek, ok.3 -mies. z uszkodzonym oczkiem. Niby cieszyła się na mój widok, bo przynosiłam jej jedzenie, ale na próbę zbliżenia reagowała ucieeczką i kryła sie pod samochodami. Udało mi się ją złapać po trzech dniach i dobrze,że mialam rękawiczki, bo przerażone maleństwo broniło się zaciekle. Zabrałam Megi do pracy, gdzie przechowuje kilka psów. Mała doskonale czuła się w stadzie, szczególnie polubiła mojego rezydenta-Dingo, przy nim czuła się bezpieczna. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/625/81106pegi61pr0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3349/81106pegi71wv2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9190/81106pegi31gx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5467/81106pegi81yv0.jpg[/IMG][/URL] Megi bardzo długo bała się podchodzic do mnie, cieszła się , owszem, ale z daleka. Czasami udawało mi się złapać ją i poprzytulać, a wtedy sztywniała cała przestraszona i uciekała, jak tylko ja postawiłam na ziemi. Z pewnością, gdyby była w mieszkaniu, nabrałaby zufania o wiele szybciej. Niestety ja w pracy nie mogłam jej poświęcić zbyt wiele czasu:shake: Przez cały czas szukałam jej domu, niestety gdy tylko ktoś dowiadywał się, że nie ma jednego oczka, od razu rezygnował.. Dopiero pod koniec lutego dogomaniaczka Usia wypatrzyła Megi na dogo i postanowiła ja zaadoptować:loveu: . Cieszłam sie ogromnie,że Megi będzie miała dom. To był juz ostani dzwonek na socjalizację sunieczki, bez bliskiego kontaktu z człowiekiem miała bardzo małe szanse, aby być normalną , ufną sunią. A to zdjęcia Megan tuż przed wyjazdem do Usi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5244/pegi1xg6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2804/pegi2kj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/110/pegi9vg6.jpg[/IMG][/URL] Usia postanowiła adoptować Megan, chociaż miała juz dwa psy, ale wzruszyła ją historia suni i chciała dać dom jakiejś bidulce. I cała historia zakończyła by się szczęśliwie gdyby nie pies Usi -malamut Ays. Już wcześniej zdarzało mu się atakować inne samce, ale kiedyś w domu rzucił się na Megi:mad: . Biedactwo i tak juz przecież skrzywdzone, musiała mieć szyty pyszczek, wbił jej dosyć głęboko kieł. Od tej pory Usia musiała izolować psy, co było dla niej niełatwe, cały czas bała się o Megi, kiedy nie było jej w domu. Ale sytuacja zrobiła się całkiem nieciekawa, kiedy ostatnio Ays rzucił się na Figę , druga sukę Usi, z która był od dawna i żył do tej pory w przyjaźni. :crazyeye: Doszłyśmy do wniosku, że jednak lepiej będzie dla Megan, kiedy poszukamy jej nowego domu . Ta sunieczka i tak już wystarczająco dużo złego doświadczyła w życiu, żeby jeszcze teraz narażać ją na niebezpieństwo. Trzeba było jak najszybciej zabrać Megan od Usi, ale u mnie mogłaby co najwyżej wrócić do budy, a to byłaby wielka szkoda. Megi już zrobiła bardzo duże postępy, przyzwyczaiła się do Usi, chodziła za nia w domu krok w krok, pozbawienie jej znowu kontaktu z człowiekiem byłoby znowu krokiem do tyłu. Na szczęście Perfetia ofiarowała Megan domek tymczasowy na tydzień:loveu: / w Warszawie/. [B][COLOR=red]I tyle mamy czasu na znalezienie Megan nowego domku!!![/COLOR][/B] A to najnowsze zdjęcia Megan u Usi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9716/0703meganuusikp1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/815/0703pegimeganuusixs8.jpg[/IMG][/URL]
  11. Czarnusiu do góry!
  12. Mam już dwóch chętnych na sunieczkę. Jedno miejsce pod Kielcami, drugie w Zabierzowie pod Krakowem. Chyba ta dziewczyna z Zabierzowa bardziej mi odpowiadała, może po sunie przyjechać, ale chciałaby jeszcze w weekend. Zgodziła się na kontrolę przedadopcyjną ,ale nie wiem czy będę w stanie tak szybko kogoś znaleźć do sprawdzenia domku.
  13. Tak , jak mówię możemy tylko umówic termin na sterylkę. Ale ktoś musiałby ją przywieźć i później odebrać.
  14. Megi na razie będzie jeszcze przez tydzień w Warszawie, może przez ten czas uda sie dla niej coś znaleźć. A jak nie , to wróci do Kielc, a u nas wszędzie maksymalne zapsienie i chyba nie ma innego wyjścia, jak powrót do budy:-( . Szkoda mi Megi , szkoda Usi , ale o zrobić....:shake:
  15. Prześliczna sunieczka, odrobaczona , zaszczepiona...
  16. No i oczywiście dalej szukaja domków: Boksia, dwie wilczkowate sunie-Mona i Lira, czarne szczeniaczki ze wsi, Reksio.
  17. A to się Perełce trfił super domek!:multi: Widać po tym szczęśliwym pychulku:lol:
  18. No cóż, podniosę, może jednak ktoś się zlituje:-(
  19. No i co Pati, znalazła się? Bo są już talony na sterylki, trzeba tylko znaleźć miejsce na przechowanie:roll:
  20. Cóż, Usia chcciała jak najlepiej, nie wyszło....:shake: Czyli Megan , dawna Pegi, znowu szuka domu!:roll: Na szczęście jest tymczasowe rozwiązanie sytuacji. W niedzielę Megan weźmie Perfetia, może ją przetrzymać tydzień. Jezeli sie nie znajdzie domek w Warszawie docelowy, zabiorę ja spowrotem do siebie do pracy . Trochę będzie szkoda,bo wróci znowu do budy, ale trudno...:shake:
  21. Usiu, wysłałam Ci pw. Nie martw się, będzie tymczas dla Megan w Warszawie od niedzieli wieczór. Ty jej założysz wątek , czy ja mam to zrobic?
  22. Tylko mogę podnieść :-(
  23. Czy sa juz jakieś decyzje odnośnie Nory? Kiedy operacja?
×
×
  • Create New...