erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Czarnus jest naprawde fantastycznym psiakiem, mimo wieku jest pełen radości i właśnie teraz nadrabia stracone dzieciństwo:p
-
Kochana Meganka do góry, po domek!!!:roll:
-
POdaję tel. do chłopaka z Kaziemierzy Wielkiej. On zgłosił sie na mojego szczeniaka collie, ale może mógłby wziąć dorosłego, nie zaszkodzi spytać. 516 760 939
-
Biedak cierpiał przez całe swoje 8-letnie życie, czy ktos da mu teraz odrobinę szczęścia?:-(
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z domu Boksi pod Krakowem nic nie wyszło, jutro jestem umówiona z panem spod Kielc, zobaczymy.:roll: Jutro też Gem przywozi ze wsi te dwie czarne sunieczki. Jest chętny na nie, ale czy cos z tego będzie, zobaczymy we wtorek. No i domku szuka moja kochana Megan bez oczka, ktora nie moze juz być u Usi.:-( -
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Tak, ta dziewczyna z Zabierzowa chyba zrezygnowała, myślę,że przestraszyła sie tej kontroli przedadopcyjnej:diabloti: . Na jutro jestem umówiona z tym panem spod Kielc, zobaczymy.:roll: Saga_86, a tak na wszelki wypadek, to nie wiesz skąd jest ten chętny? -
Perfetia, założyłam Megan wątek, proszę pisz tam , co u malutkiej:lol: .[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52096&highlight=Megan[/url]
-
Megi szuka domku!
-
Nie wiem jak straciła oczko, ale z pewnością było to dzieło "człowieka":angryy: :mad: , świadczył o tym ogromny strach prze ludźmi, który ustępował bardzo długo . Znalazłam Megi wyrzuconą w pobliżu schroniska tuż przed 1 listopada. Przerażony szczeniaczek, ok.3 -mies. z uszkodzonym oczkiem. Niby cieszyła się na mój widok, bo przynosiłam jej jedzenie, ale na próbę zbliżenia reagowała ucieeczką i kryła sie pod samochodami. Udało mi się ją złapać po trzech dniach i dobrze,że mialam rękawiczki, bo przerażone maleństwo broniło się zaciekle. Zabrałam Megi do pracy, gdzie przechowuje kilka psów. Mała doskonale czuła się w stadzie, szczególnie polubiła mojego rezydenta-Dingo, przy nim czuła się bezpieczna. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/625/81106pegi61pr0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3349/81106pegi71wv2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9190/81106pegi31gx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5467/81106pegi81yv0.jpg[/IMG][/URL] Megi bardzo długo bała się podchodzic do mnie, cieszła się , owszem, ale z daleka. Czasami udawało mi się złapać ją i poprzytulać, a wtedy sztywniała cała przestraszona i uciekała, jak tylko ja postawiłam na ziemi. Z pewnością, gdyby była w mieszkaniu, nabrałaby zufania o wiele szybciej. Niestety ja w pracy nie mogłam jej poświęcić zbyt wiele czasu:shake: Przez cały czas szukałam jej domu, niestety gdy tylko ktoś dowiadywał się, że nie ma jednego oczka, od razu rezygnował.. Dopiero pod koniec lutego dogomaniaczka Usia wypatrzyła Megi na dogo i postanowiła ja zaadoptować:loveu: . Cieszłam sie ogromnie,że Megi będzie miała dom. To był juz ostani dzwonek na socjalizację sunieczki, bez bliskiego kontaktu z człowiekiem miała bardzo małe szanse, aby być normalną , ufną sunią. A to zdjęcia Megan tuż przed wyjazdem do Usi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5244/pegi1xg6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2804/pegi2kj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/110/pegi9vg6.jpg[/IMG][/URL] Usia postanowiła adoptować Megan, chociaż miała juz dwa psy, ale wzruszyła ją historia suni i chciała dać dom jakiejś bidulce. I cała historia zakończyła by się szczęśliwie gdyby nie pies Usi -malamut Ays. Już wcześniej zdarzało mu się atakować inne samce, ale kiedyś w domu rzucił się na Megi:mad: . Biedactwo i tak juz przecież skrzywdzone, musiała mieć szyty pyszczek, wbił jej dosyć głęboko kieł. Od tej pory Usia musiała izolować psy, co było dla niej niełatwe, cały czas bała się o Megi, kiedy nie było jej w domu. Ale sytuacja zrobiła się całkiem nieciekawa, kiedy ostatnio Ays rzucił się na Figę , druga sukę Usi, z która był od dawna i żył do tej pory w przyjaźni. :crazyeye: Doszłyśmy do wniosku, że jednak lepiej będzie dla Megan, kiedy poszukamy jej nowego domu . Ta sunieczka i tak już wystarczająco dużo złego doświadczyła w życiu, żeby jeszcze teraz narażać ją na niebezpieństwo. Trzeba było jak najszybciej zabrać Megan od Usi, ale u mnie mogłaby co najwyżej wrócić do budy, a to byłaby wielka szkoda. Megi już zrobiła bardzo duże postępy, przyzwyczaiła się do Usi, chodziła za nia w domu krok w krok, pozbawienie jej znowu kontaktu z człowiekiem byłoby znowu krokiem do tyłu. Na szczęście Perfetia ofiarowała Megan domek tymczasowy na tydzień:loveu: / w Warszawie/. [B][COLOR=red]I tyle mamy czasu na znalezienie Megan nowego domku!!![/COLOR][/B] A to najnowsze zdjęcia Megan u Usi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9716/0703meganuusikp1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/815/0703pegimeganuusixs8.jpg[/IMG][/URL]
-
Czarnusiu do góry!
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Mam już dwóch chętnych na sunieczkę. Jedno miejsce pod Kielcami, drugie w Zabierzowie pod Krakowem. Chyba ta dziewczyna z Zabierzowa bardziej mi odpowiadała, może po sunie przyjechać, ale chciałaby jeszcze w weekend. Zgodziła się na kontrolę przedadopcyjną ,ale nie wiem czy będę w stanie tak szybko kogoś znaleźć do sprawdzenia domku. -
Megi na razie będzie jeszcze przez tydzień w Warszawie, może przez ten czas uda sie dla niej coś znaleźć. A jak nie , to wróci do Kielc, a u nas wszędzie maksymalne zapsienie i chyba nie ma innego wyjścia, jak powrót do budy:-( . Szkoda mi Megi , szkoda Usi , ale o zrobić....:shake:
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Prześliczna sunieczka, odrobaczona , zaszczepiona... -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No i oczywiście dalej szukaja domków: Boksia, dwie wilczkowate sunie-Mona i Lira, czarne szczeniaczki ze wsi, Reksio. -
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
erka replied to Gem's topic in Już w nowym domu
A to się Perełce trfił super domek!:multi: Widać po tym szczęśliwym pychulku:lol: -
No cóż, podniosę, może jednak ktoś się zlituje:-(
-
Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)
erka replied to weszka's topic in Już w nowym domu
A domku jak nie ma , tak nie ma:shake: -
Podnoszę!!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Cóż, Usia chcciała jak najlepiej, nie wyszło....:shake: Czyli Megan , dawna Pegi, znowu szuka domu!:roll: Na szczęście jest tymczasowe rozwiązanie sytuacji. W niedzielę Megan weźmie Perfetia, może ją przetrzymać tydzień. Jezeli sie nie znajdzie domek w Warszawie docelowy, zabiorę ja spowrotem do siebie do pracy . Trochę będzie szkoda,bo wróci znowu do budy, ale trudno...:shake: -
Usiu, wysłałam Ci pw. Nie martw się, będzie tymczas dla Megan w Warszawie od niedzieli wieczór. Ty jej założysz wątek , czy ja mam to zrobic?
-
Tylko mogę podnieść :-(
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
erka replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Czy sa juz jakieś decyzje odnośnie Nory? Kiedy operacja?