erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Szczęśliwy pies:loveu:. Ciekawe, czy ona pamięta zimy spędzane pod przyczepą samochodową, kiedy przymarzała na śniegu:roll:. Ale chyba nieee, bo ten rozmarzony wzrok wskazuje na myśli o przyjmniejszych rzeczach:).
-
Czyli z domem znowu nic nie wyszło? Nie ma szczęścia ten psiak:(.
-
Myśle,że dobrych rad nigdy nie za wiele:). Misiu rzeczywiście bardziej pasuje do chłopaka, bo on właśnie taka misiowata sierota:p.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Rambusiu:loveu:. Coś minę ma nietęgą w tym samochodzie:razz:. Savahnko, przecież Dante chyba już w swoim domku:roll:. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']no nie wiem, czy przyklejanie psów do drzwi jest bardziej humanitarne niż łańcuch...[/QUOTE] Gdyby jeszcze ogonem, albo inną częścia ciała, ale nosami:crazyeye:,... to z pewnością niehumanitarne:diabloti:. Tu na dogo była reklama jakiegos naturalnego środka na pchły, czy ktoś zna ten preparat? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna dzisiaj były dwa telefony o Twoją ślicznotkę. Oba beznadziejne:shake:. Poniewaz savahna się tajniaczy , muszę tu napisać, że jutro zawozi Rambolka do Radomia, gdzie spotyka sie z jego nową panią i Rambo jedzie za Warszawę:). Miała tez jechać węgielkowa, ale chyba płuco jej się zapaliło, bo lata nieubrana na mrozie:diabloti:. -
Na szczęście Rambo ma tylko zapalenie mieszków włosowych, to nie ma porównania z nużycą i jej uciążliwowścią. Pod dobrą opieką Pani Ireny z pewnością szybko odzyska w pełni zdrowie. Irenas witamy na dogo:).
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Kam, bardzo dziękujemy:), pomoc dla Oskara bardzo się przyda, bo znowu na dużym minusie:(. Dzisiaj przelałam na Oskara do Jaagi 411,50 zł . W tym 100 zł dt / 100 zł zostało z Balbinki/ 93,50 - Gelacan 218 zł - karma Hepatic Dług Oskara, to 440 zł :(. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, a co z tą jamniczką w ciąży? -
Czy coś wiadomo z tym domem?
-
No to odpada, jak duży. Chciałabym coś małego, ale pewnie małe i dobre, to b.drogie, czyli tez mogę pomarzyć raczej;). Rudzia, a czym to sobie Bianeczka zasłużyła na taką niepochlebną opinię :razz:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak , braciak przyjedzie po nią z .:roll:........./ nie wiem, jak jest siostra od braciaka:razz:/ -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahnko, ogłoś beniutka z tą cudną fotką, przecież musi się ktoś zakochać, plissss....:) [URL="http://img823.imageshack.us/i/70158998.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3783/70158998.jpg[/IMG][/URL] A Silva też piękna subtelna sunia:). -
Ja tylko dodam,że Rambulek podebrał domek naszemu beniowi Baremu, bo to o niego pani dzwoniła . Ale ponieważ Bary nie jest jeszcze sprawdzony na koty, a pani ma dwa, więc zdecydowałysmy,ze bedzie to dobre miejsce dla Rambo. A dla benia też się na pewnością coś fajnego znajdzie , bo jest cudny. To Bary :) [URL="http://img823.imageshack.us/i/70158998.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3783/70158998.jpg[/IMG][/URL]
-
Mimo,że Twoja choroba uszczęśliwia małpiszonka, to jednak życzymy zdrówka:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To super ,że Dante tak szybko się zadomowił po tak długim okresie bezdomności, myślałam,że będzie trudniej. Dzisiaj przyjechał pan z Niepołomic i zabrał tego większego szczeniaczka z szopy. To ten, który wczesniej źle się czuł i był u weta, dzisiaj juz było dobrze, natomiast dzisiaj źle się poczuł ten mniejszy i wylądował na obserwacji u weta. Mam nadzieję ,ze też szybko mu przejdzie. Ale on nie może już wrócić do tej szopy. [B]Bardzo potrzebne za 3 dni dt dla niego! Proszę bardzo o pomoc![/B] On jest naprawdę malutki i słodziak ogromny. Tu biduleniek z dzisiaj chorutki. [IMG]http://i46.tinypic.com/20ib24z.jpg[/IMG] Oprócz Rambulka jest też szansa na dom dla Figuni:). -
Rudzia, Twoje fotki zawsze były przepiękne, ale teraz to już nie mam słów:). Fakt, że modele nieprzeciętne, ale aparacik chyba też:). Chyba Ci pozazdroszczę tego sprzętu:cool1:. Napisz mi proszę, czy on przypadkiem niezbyt skomplikowany, bo noga zupełnie jestem w tym temacie, no i czy bardzo Mikołaj sie zrujnował:razz:. Acha i czy nie za dużych gabarytów.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jak to wiesz??? To derekcja nie wie, a Ty wiesz??? Proszę mnie tu szybko infromować i o Dantusiu również:mad:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fajna ta sunieczka, jak ona taka delikatna przeżyła w tym lesie. Dopiero szczęśliwe bidulki w tych piernatach:), A szczeniaczka to w końcu jej córeczka, czy nie? Jakie imię damy suni, bo chyba nie Szarka II:cool3:. Może Silva? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahno i mag.do, przecież wiecie, że psiaki ze Św.Katarzyny miały jechać do Jaagi i juz wszystko było ustalone, a TZ Jaagi miał wyjechać do połowy drogi. Ale węgielkowa stwierdziła,że savahna by jej nie wybaczyła, gdyby szczeniaczek w jej typie nie trafił do niej na dt:cool3:. Mag.da tez ostatnio narzekała,ze jeszcze ma jakies wolne miejsca w domu, więc trzeba było pomóc koleżance:razz:. Ang, to fajnie ,że nie zdefraudowałaś ;)kasy, bo akurat teraz bardzo sie przyda, dzięki wielkie:). Jutro przyjeżdża facet z Niepołomic po jednego ze szczeniaczków ze stodoły, tak,że zostanie braciszek sam biedaczek. -
[quote name='mariusz pp']I ja też sobie włażę.:lol: Wegielkowa trzymajcie się może lepiej razem a nie w kupie:roll:[/QUOTE] Chyba,że jest to kupa psia :eviltong:. Pozdrawiamy wszystkich włażących:) ;).