Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. [quote name='ewab'] Ewo dzięki za sugestię. Jutro będziemy u wetów, to ich dopytam.[/QUOTE] Weci z pewnością nie będą stosować naturalnych środków, oni tylko w chemię wierzą.
  2. Oooo, super , wyślij to do ang, bo nie wiadomo, czy tu zagląda, z pewnością bedzie chciała tam Bońka wydać, bo szczególnie to "czułe pozdrawiam" jest bardzo zachęcające:evil_lol:. Przybłąkała się w Kielcach sunia husky, z jednym niebieskim okiem, młoda ok. roku, gdybyście słyszały,ze komus zginęła.
  3. Ale Gelacan Fast jest na stany ostre. [B]Wskazania: [/B]- w przypadku ostrych dolegliwości ruchowych (kulawizny, obrażenia stawów, więzadeł i ścięgien) - w przypadku zapalenia więzadeł, ścięgien i mięśni - po urazach i zabiegach chirurgicznych - w razie zesztywnienia stawów - dla starszych psów, wzmaga ruchomość i aktywność. Nie mam zdjęcia psiaka, tel. do pani, która zgłaszała: 661 390 054. To jest pies z jakiejś firmy, maja tam jeszcze dwa psiaki. Chyba im na nim bardzo zależy, bo pani mówiła,ze jeżdżą wszędzie go szukają.
  4. Ale Sisi nareszcie szczęśliwa:). A domek Masza będzie miała dzięki Pusi, bo to o nią pani dzwoniła:). Na ul.Warszawskiej zginął 2-letni psiak, czarny podpalany,gładkowłosy, średniej wielkości ,do kolana, przyjazny. Jakby ktoś widział, dajcie znać .
  5. A nie chcecie Nikusiowi zamiast szkodliwych NLPZ podać Gelacan? Na ul.Warszawskiej zginął 2-letni psiak, czarny podpalany, średniej wielkości ,do kolana, przyjazny. Dajcie znać , gdyby było jakies zgłoszenie o takim.
  6. Na ul.Warszawskiej zginął 2-letni psiak, czarny podpalany, średniej wielkości ,do kolana, przyjazny. Dajcie znać , gdyby było jakies zgłoszenie o takim. I jeszcze suka husky, ok.roczna, z jednym niebieskim okiem przybłąkała się w Kielcach.
  7. Szukamy transportu dla Maszki do Tychów:).
  8. Savahna , składam reklamację, nie dość,że tylko jedno zdjęcie Kajtula, to jeszcze takie od tyłu:cool1:. On schudł trochę?
  9. To dobrze, że Bazylek już zdrowy:), oby to już koniec choróbsk.
  10. No właśnie, tak myślałam, tak bardzo bym chciała , aby ona znalazła dom. Ale proszę nie wydawajcie jej do budy. Czy byłaby szansa na lepsze zdjęcia, które by sie nadawały do ogłoszeń?
  11. [IMG]http://i48.tinypic.com/jjlfdh.jpg[/IMG] A co to za psiak?
  12. Do jednej rodziny , ale dwóch domów, Jogi poszedł do syna państwa, który mieszka osobno.
  13. A to synek Jogi, któremu wszędzie jest dobrze i niczym się nie przejmuje:). [IMG]http://i45.tinypic.com/2m6v76o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25yunol.jpg[/IMG] A tu z ciocią. [IMG]http://i47.tinypic.com/2yp0vvk.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30wo2le.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/20kt5i.jpg[/IMG]
  14. Pierwsze chwile Tinki w nowym domu , minka jeszcze niewyraźna, ale dzisiaj już jest dużo lepiej:). [IMG]http://i49.tinypic.com/2lmoq51.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/3585ok8.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/jkaqh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/o8rzpi.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2igonbp.jpg[/IMG]
  15. Ewelinka_m, w parku spotkanie jutro, nie dzisiaj:razz:.
  16. Malagos, ta kobieta na razie widziała szczeniaka z daleka przez okno, jej mąż ma sprobowac szukać w lesie suni, wtedy może będzie coś więcej wiadomo. Wellington, dziewczyna od Miki co jakis czas dzwoni, albo sms-uje, wszystko jest ok:). Przypominam o 1%:). Prośba do osób z Kielc, aby mogły odebrać od węgielkowej ulotki i plakaciki o 1% , rozdać znajomym , rozwiesić w lecznicach i gdzie się da. [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Przekaż 1% podatku [/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=4] [COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000] na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=5] [/SIZE] [LEFT][SIZE=5][FONT=arial][COLOR=#006400][B][SIZE=4]NUMER KRS:[/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]0000135274[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][SIZE=2][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#006400][B]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#000080][B][SIZE=5][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=5][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [/LEFT] [URL="http://img690.imageshack.us/i/1vivawzr.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG][/URL]
  17. Chociaż setki uratowanych psów przeszły już przez moje ręce, to Sarunia zajmuje szczególne miejsce w moim sercu:). Nie może być inaczej, bo walka , aby ją wyrwać z rąk oprawcy nie była łatwa.
  18. Dzisiaj do domów pojechała jamnisia Tina i jej synek Jogi:). Węgielkowa podwiozła je do Iłży, gdzie przyjechali państwo z Puław. Tina poszła do domku z ogródkiem, ma koleżankę jamnisię, a Jogi do syna tych państwa, do bloku. Państwo zachwyceni Tiną, pani już dzwoniła do wszystkich nas, jaka Tina śliczna , miła i wogóle naj, naj... Rezydentka ją przyjęła b.dobrze, z pewnością sie zaprzyjaźnią. Jogi przez ostatnie dni był oddzielony od mamy, więc jak ją dzisiaj zobaczył, to od razu chciał się dorwać do cyca, dobrze,że sunia miała fartuszek. Tina podobno niezbyt się ucieszyła na widok synka , chyba jego ostre ząbki juz jej się dały we znaki. Ale Jogi poszedł zaraz do swojego domku, więc będzie miała spokój. Dzisiaj zadzwoniła do Anki kobieta z Kleckiej/za Bukówką/, tam skąd była Sisi, że wyszła z lasu suka mix DON-ka, szkielet, słaniająca się na nogach , ze szczeniakiem. Suka przyszła w nocy na ich podwórko buszować w śmietniku. Kobieta wyniosła jej później jedzenie do lasu. Anka pojechała tam dzisiaj, zawiozła karmę, budę, zostawiła w lesie, tam gdzie sunia podchodziła, ale jej nie widziała. Suka podobno nieufna bardzo.
  19. Kama202, a do kogo wysyłałaś paczkę? Nie wiem, może ja bywasz w Kielcach, to jakos wtedy odbierzemy te rzeczy na bazarek? Wczoraj do mag.dy zawiozłysmy Sisi. Sunia była kilka mies.temu przywiązana w lesie do drzewa razem z drugą suczką. Znaleźli je okoliczni mieszkańcy, troche dokarmiali. Anka tez tam jeździła, zawoziła jedzenie, ogłosiła je w gazecie. Jedną suczkę adoptowali ludzie, którzy ją dokarmiali, a Sisi wzięła kobieta, która odpowiedziała na ogłoszenie w Echu. Okazała sie osobą nieodpowiedzialną i po krótkim czasie pozbyła się suni, oddając ja do rodziców. U nich pocztkowo była w domu, ale poniewaz zjadła kapcia, wylądowała w kojcu , a raczej małej klatce i prowizorycznej budzie z płyty pilśniowej:mad:. Sisi ma ok. 10 mies., jest zaszczepiona i wysterylizowana.
  20. Po zjedzeniu kilograma polędwicy trzeba trochę poleżeć:diabloti:. [IMG]http://i50.tinypic.com/2i28v0g.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/9iraf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ecx8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/122ht9k.jpg[/IMG]
  21. Biedna jamnisia, jaką ma nieszczęsliwą minę. Musi szybko dojśc do siebie, bo domek czeka. Mam wieści od Barego:). Wszystko u niego ok, choć ostatnio sie nie popisał i zeżarł 1 kg polędwicy przeznaczonej na niedzielny obiad, która odmrażała się w zlewie:diabloti:. Zeżarł razem z torebką foliową, co zmartwiło panią. Na obiad zamiast mięsa były naleśniki , a syn, który naleśników nie lubi nawet nie zaprotestował:evil_lol:. Bary bardzo dobrze sie zaaklimatyzował w mieszkaniu, szybko pojął do czego służy łóżko:lol:. Na spacerach bardzo grzeczny, nie ciągnie wogóle na smyczy, chodzi przy nodze. Nie umie sie tylko bawić żadnymi zabawkami, ale pewnie i tego się nauczy.
  22. Przedwczoraj na Herbach zgineła 2-letnia labradorka. [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7752/76384102002884280011493.jpg[/IMG]
  23. Kajtul fajny staruszek, a Dziunia troche przekonała sie do Misia, czy dalej dziamocze? Podłoga super:), zazdroszczę, bo tez powinnam wymienić, ale samej by mi sie nie chciało, a wogóle to bym chyba nie potrafiła:oops:.
  24. A może podać Niko Gelacan Fast, naturalny p.bólowy i nie tylko, podobno bardzo dobry. Kupiliśmy Oskarkowi. [URL]http://orling.pl/psy.html[/URL]
×
×
  • Create New...