Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Ale jesteś spostrzegawcza:cool3:, mam problem z literką "k" na klawiaturze, muszę potem poprawiać post , waląc w klawisz:comp26:. Wczoraj na Herbach zginęła biszkoptowa 2-letnia labradorka , jakby ktoś widział dajcie znać.
  2. [quote name='Jaaga']Jakim cudem wyadoptowałyście tą czarną Czikę? Mam identyczne dwie szczeniorki i był tylko jeden, w dodatku nieciekawy telefon. Już zamartwiam się, co zrobię z dziewczynami. Są mile, bezproblemowe, spokojne, nie niszczą, a i tak nikt nie chce takich zwyczajnych czarnych, średnich kundelków.[/QUOTE] Czika nie dośc,że doczekała sie na swojego amatora, to jeszcze państwo przyjechali po nią z Elbląga!!! I to pociągiem! Savahna, Nero i Pola mają ok.4,5 mies, wagowo teraz nie wiem, ale na pewno mają ponad 10 kg, może mag.da jeszcze teraz zważy. Trochę nieśmiałe na początku, Pola bardziej , ale ja mag.da wzieła je do domu, to dosyć szybko się rozruszały. Saba jeszcze nie sterylizowana , bo muszą odejśc szczeniaki , nie ma gdzie jej oddzielić. Dzisiaj na sterylizację pojechała jamnisia Tina. Zgłosiłam ją do Sterylkowej Skarbonki, gdzie jestem deklarowiczką.
  3. Ojej, rzeczywiście te Twoje psiaki wyczerpały juz chyba cały limit na chorowanie:shake:. Trzymam kciuki,żeby szybko wyzdrowiały. Na regenerację wątroby dobry jest ostropest plamisty, ale nie wiem, jak go podać psu, bo to zmielone zioło.
  4. Są juz domki dla Tiny i jej maluszka. Tina będzie sterylizowana we wtorek, jak bedzie się dobrze czuła , to pojadą do domów w Puławach w piątek:). A to fotki Cziki z nowego domku, gdzie już bardzo dobrze się zadomowiła i jak widać zaprzyjaźniła z rezydentką:). [IMG]http://i45.tinypic.com/339ujnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ebb9ld.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/335e049.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2meycdf.jpg[/IMG]
  5. Zachary, Radku, bardzo dziękujemy :loveu::loveu:.
  6. Irenas, ja myślę,że na tej wsi nikt go takiego posłuszeństwa nie uczył, on tam chyba nikogo nie obchodził za bardzo. Trzyma sie blisko Ciebie, bo pewnie jeszcze niezbyt pewnie sie czuje na spacerach. Ale nie martw się ,ze pewnością się rozkręci, oby tylko nie za bardzo;)
  7. Misio już pięknie porośnięty:).
  8. [quote name='Incia']Nowy bazarek stworzony! Dzięki, Szu:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238849-Komplet-Gerlach-dla-Kielc-do-25-stycznia-godz-22!-Zapraszam![/URL] Zapraszam![/QUOTE] Szu, bardzo dziękujemy:loveu:! O Jogiego są juz jakieś zapytania, zobaczymy czy coś z tego wyniknie.
  9. Biedna Albinka, czy ona wogóle przeżyła to spotkanie z węgielkową:roll:.
  10. Radku, nawet jak nic nie piszę, to systematycznie zaglądam do mojej ulubienicy, więc pisz i wstawiaj fotki :). A Saruśka , jak widzę, teraz gra w piłę :).
  11. Na ul. Słowackiego znaleziono ok.3-letniego beagla.
  12. No to fajnie, że Dorkę też sie udało wydać, dzięki ogłoszeniom tych dwóch szczeniaczek:). A one za godzinkę wyjeżdżają do Warszawy:). Bardzo dziękujemy TZ-owi roszpunki za pomoc:loveu:.
  13. Jedynie owczarkowate szczeniaki mają powodzenie i dwie sunieczki, które były na dt u Anki zaledwie kilka dni, jadą dzisiaj do super domków w Warszawie z TZ-em roszpunkowym:).
  14. Na AFN już nie zbieramy darowizn. W ograniczonej ilości możemy na VIVĘ. Ale problem jest taki,że w fundacjach można rozliczac tylko faktury przelewowe. Na takie faktury zgadzają sie ewentualnie tylko znajomi weci,żaden sklep z karmą sie nie zgodzi na przelewową. A i weci też nie bardzo się teraz godzą, bo AFN , z którym do tej pory współpracowałysmy,niestety nie robił im przelewów w terminie.
  15. [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Przekaż 1% podatku [/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000] na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE] [SIZE=5][FONT=arial][COLOR=#006400][B] [SIZE=4]NUMER KRS:[/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]0000135274[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][SIZE=2][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#006400][B]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#000080][B][SIZE=5][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=5][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG]
  16. Ponieważ Oskarek pies świętokrzyski, wklejam i tu naszą prośbę: [SIZE=6][COLOR=#ff0000]Przekaż 1% podatku [/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [COLOR=#000000]Aby przekazać 1 % podatku[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#000000] na rzecz ratowania psów ze świętokrzyskiego, należy w odpowiednich rubrykach druku podatkowego wpisać następujące dane:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE] [SIZE=5][FONT=arial][COLOR=#006400][B] [SIZE=4]NUMER KRS:[/SIZE] [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]0000135274[/B][/COLOR] [/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=verdana][SIZE=2][SIZE=4][FONT=arial][COLOR=#006400][B]CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: [/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#000080][B][SIZE=5][FONT=arial]świętokrzyskie psy[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=5][FONT=arial] [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B] [COLOR=#000000]NALEŻY TAKŻE KONIECZNIE ZAZNACZYĆ KRZYŻYKIEM POLE[/COLOR] [COLOR=#ff0000]"WYRAŻAM ZGODĘ"[/COLOR] [COLOR=#000000]na przekazanie OPP swoich danych osobowych i informacji o szczegółowym celu 1%.[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9246/1vivawzr.jpg[/IMG]
  17. Oprócz kilku beznadziejnych telefonów cisza. A co zupełnie niezrozumiałe, nie ma chętnych nawet na maluszka Jogiego. Savahna ogłaszała psiaki na województwa , w których już sa ferie, liczyłyśmy na to,że może ludzie będa mieli czas na zainteresowanie sie psiakami, ale niestety...
  18. Teraz w cieplutkim domku się przeziębił, to jak on 3 lata mieszkał na dworze:crazyeye:. I to nawet bez budy, bo babsko mówiło, że do budy nie chce wchodzić.
  19. Jaaga zamów. Czy ktos mógłby pomóc w sfinasowaniu karmy dla Oskara? Ja przelałam z konta psów kieleckich 400 zł dla Oskara, właściwie był to przelew z pustego w próżne, bo psiakie kieleckie zadłużone na 1500 zł. Ale tam jakos bardziej można liczyc na pomoc. Nie jestem w stanie już więcej zakładać, dlatego bardzo proszę o pomoc.
  20. Na razie przelałam 400 zł ze skarpety psów kieleckich na konto Albinki, ale tam też duże zadłużenie. Ewelinko_m , wpisz w rozliczenie tą wpłatę.
  21. Jaanka, ale zdemolowało Cię grypsko, czy cuś innego:roll:. Życzymy zdrówka:).
  22. Taks, wielkie dzięki!:loveu::loveu:
  23. Nie wiadomo, czy Fryta jeszcze żyje, może została już skonsumowana:evil_lol:.
  24. Pewnie ,że tak, sprzeda się jamniory, to może choc trochę zmniejszy się dług 1500 zł, który teraz muszę pokrywać:diabloti:.
  25. Mag.do, widac ,że Twój Jogi wyraźnie zainteresowany Tiną ;). Może zostawisz panienkę u siebie:razz:.
×
×
  • Create New...