erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki,zeby szybko doszła do zdrowia:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ogromnie się cieszę z beniulka:). Jeszcze niedawno było tak. [IMG]http://i46.tinypic.com/o50uva.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Już jestem padnięta, ale nie odmówię sobie wstawienia maila, jaki przyszedł przed chwilą z domu benia Barego:). Myślę,że pan Barego nie bedzie miał nic przeciwko temu. [I]"Bary [/I]wiec[I]zorem był jeszcze na krótkim spacerze ale jak zobaczył sarny chciał wracać do domu:) troszkę zjadł i nie chciał wyjść na pole, leżał na podłodze na środku mieszkania, a kiedy na chwile wstał, powąchał kanapę i na nią wszedł:) Siedział tak chwilkę ale niestety nie zdążyłem zrobić mu zdjęcia. Potem położył się w pokoju i był tak zmęczony, że zaraz zasnął i nawet chrapał. Przespał całą noc i dopiero rano chciał wyjść. Potem to już widać na zdjęciach co robił:) Jest świetny, cały czas chce żeby go głaskać i tulić, co z miłą chęcią czynimy. Rano zjadł miskę suchej karmy, a wieczorem pełną miskę ryżu z mięsem. Na spacerach nie ma z nim żadnych problemów. Bary jest chyba psem idealnym. Wygląda super, a z charakteru jest doskonały. Uwielbiamy go. " [/I]Fotki wstawię już jutro:). -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Zachary, wpłata 100 zł od Ciebie na Oskarka juz dotarła, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Ponieważ Oskar bardzo zadłużony, przelałam na jego konto 400 zł ze skarpety psów kieleckich. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 15.12.2012, debet wynosił wtedy [B]- 1254,40 zł. Wpłaty: [/B]400 zł - mariusz pp /bazarek/ 500 zł - jkp 200 zł - emilia2280 / za transport/ 355,50 zł - Incia /bazarek/ 230 zł - divia_gg /bazarek/ 60 zł- Incia /za zegarek od jkp/ 135 zł - Rudzia-Bianca /bazarek/ 400 zł - jkp 150 zł - ang /bazarek/ [B]Razem: 2430,50 zł Wydatki: [/B]300 zł - hotel Rudiego/17.12-15.01.13/ 150 zł - hotel Silvy /9.12-7.01.13/ , 150 zł wpłaciła Jola 30 zł - transport Jogiego z Buska 19,80 zł - podkłady dla Jogiego 9 zł - Rumentaabs 20 zł - lek dla Silvy na zap.pęch. 20 zł - na bazarek ogłoszeniowy 300 zł - hotel Ajki /1.12-30.12/ 30 zł - karma dla Jogiego i szelki dla Lusi 360 zł - hotel Czarka /17.12-15.01/ 406 zł - hotel Barego /14.12-11.01/ 240 zł - hotel Tiny /02.01- 31.01/, 60 zł - zostało z Figi 400 zł - dług Oskara 400 zł - dług Albinki [B]Razem: 2684,80 zł Saldo: 2430,50 - (2684,80+1254,40) = [SIZE=3][COLOR=#FF0000]- 1508,70 zł [/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]Na razie Masza i Morus są w hotelu u mag.dy na bezpłatnym dt. Za jeden miesiąc pobytu w hotelu Saby i jej 4 szczeniaków /Pola, Lusia, Nero, Roki/ zapłaciła gmina. Sterylizację Silvy /170 zł/ pokryła Fundacja KASTOR. [B][COLOR=#0000FF]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i prosimy o dalszą pomoc. [/COLOR][/B] [URL=http://smayliki.ru/smilie-263063655.html][IMG]http://s2.rimg.info/792967c05b726247edf2cec790571b17.gif[/IMG][/URL] Pod opieką mamy następujące psiaki: Oskar, Albinka, Rudi, Czarek, Silva, Masza, Morus, Saba, Pola, Nero,Ajka, Tina, Jogi. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ang, juz dotarło 150 zł , bardzo dziękujemy:loveu:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tina juz ślicznie wygląda, trzeba teraz jak najszybciej wydać malucha i ją ciachnąć, bo domek w Puławach już czeka:). Tylko "żubra" proszę nie wsatwiac do ogłoszeń:mad:. Niestety musimy szukać nowego domu dla Kanisa. Jest swietnym psiakiem, ale niestety forsuje ogrodzenie i dusi kury na wsi, a potem przynosi je zadowolony na swoje podwórko. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agata P, jest pani chętna na Nelę z Głogowa, co Ty na to? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, jakbys mogła ogłosić na cito te dwie wilczkowate sunieczki i może Sisi tez, bo ona b. pilna. Zresztą ostatnio zero jakichs normalnych telefonów. Ewentualnie ktos chce nam cos dodać, dzisiaj np. huskie'go. No i czasami przychodzą maile typu: "Dzień dobry podobno macie do wydania psa??? jeśli tak to prosze o informacje na ich dokładniej jego temat." No i ostatni hit:evil_lol: "Pytanie mam tylko jedno - czy kiedy decyduje sie na adopcje, to szczepienia oraz sterylizacje/kastracje zapewnia cenowo schronisko, czy te kosztorysy leżą na moim portfelu ?" -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Biegasz na nartach :crazyeye:??? Ja też chcę:p. Jak jestes taka zrelaksowana savahnko, to dzisiaj zostały pod wyrzucone pod lasem dwie szczeniorki ON-kowate. Nie ma co z nimi zrobic:shake:. [IMG]http://i50.tinypic.com/a5gh9k.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bary i Roki już w nowych domkach, podobno bardzo fajnych:). Od właścicieli Barego już mam pierwsze fotki. Bary początkowo przerażony , jak dziewczyny przekazywały go w Tychach, musiały go wnieśc do samochodu, którym jechał dalej do Bielska B. Ale już w samochodzie zaprzyjaźniał się z państwem, w domu ze wszystkimi sie witał, poznawał teren wokół domu, ale juz zupełnie na luzie:). Tu jeszcze w drodze [IMG]http://i45.tinypic.com/116p5sg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10x5wte.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4kqk4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ws21zm.jpg[/IMG] To ode mnie dla węgielkowej i savahny, które o świcie jechały z psiakami/ a savahna wstała jeszcze w nocy ,żeby piec sernik dla wegielkowej:cool3:/ oraz mag.dy, która tez musiała się zerwać o świcie . [URL="http://smayliki.ru/smilie-586197543.html"][IMG]http://s7.rimg.info/005cd84612023aa09082fa98b1015fe0.gif[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki mag.do:). A tu beniutek patrzy na Ciebie z wyrzutem,że się go jutro pozbywasz:cool3:. [URL="http://img854.imageshack.us/i/32705636.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2731/32705636.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savhanko, jak to mówią śpiesz sie powoli;), bo nie tylko waga Jogiego nie ta, ale również wiek. Jogi ma teraz 5 tyg., a nie 2 mies. Czika się tak długo naczekała,że widocznie zasłużyła na super domek:). -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
To dobre wieści, oby zdrowie Aiszy dopisywało i śrut nie dawał się we znaki, bo na to juz sie nic nie poradzi pewnie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga, dziewczyny jadą na Śląsk w sobotę, ale zabierają benia Barego, Rokiego, czekamy na decyzję w sprawie Nero. Gdyby juz były jakiś fajny dom dla kota, to może jeszcze by sie zmieścił, albo ten mały psiak ze Stoku. Kontakt w jego sprawie chyba do andzi69, bo ona umieściła info. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Radek']Styczniowa deklaracja dla staruszka już poszła:)[/QUOTE] Radku, bardzo dziękujemy:). Ja jestem skarbnikiem Oskarka. Właśnie przelałam do Jaagi 200 zł na dt w styczniu. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To już ostatnie wspólne zabawy szczeniaczków, bo Roki jedzie w sobotę do domu na Śląsku, a być może i Nero bedzie miał dom w Katowicach, ale to dopiero jutro bedzie wiadomo. Może ktoś jest chętny na śliczne 4 mies. kociaki. [IMG]http://i45.tinypic.com/2956dc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ke851s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2h7lwk8.jpg[/IMG] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Życzymy zdrówka Aiszy:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia69, dzięki za zdjęcie Brando:). Ale mu się poszczęściło po tak długiej poniewierce:). W czwartek po szczeniaczkę Czikę od Miry przyjeżdżają państwo z Elbląga! Pociągiem!:-o Zawsze mnie zadziwia, jak ludziom z drugiego końca Polski chce się jechać po najzwyklejszego szczeniaczka. -
Irenas , to błyskawicznie u Ciebie Misiu się zagoił, no i psychicznie chyba juz całkiem doszedł do normy:).