Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Trzymamy kciuki,zeby szybko doszła do zdrowia:).
  2. Ogromnie się cieszę z beniulka:). Jeszcze niedawno było tak. [IMG]http://i46.tinypic.com/o50uva.jpg[/IMG]
  3. Już jestem padnięta, ale nie odmówię sobie wstawienia maila, jaki przyszedł przed chwilą z domu benia Barego:). Myślę,że pan Barego nie bedzie miał nic przeciwko temu. [I]"Bary [/I]wiec[I]zorem był jeszcze na krótkim spacerze ale jak zobaczył sarny chciał wracać do domu:) troszkę zjadł i nie chciał wyjść na pole, leżał na podłodze na środku mieszkania, a kiedy na chwile wstał, powąchał kanapę i na nią wszedł:) Siedział tak chwilkę ale niestety nie zdążyłem zrobić mu zdjęcia. Potem położył się w pokoju i był tak zmęczony, że zaraz zasnął i nawet chrapał. Przespał całą noc i dopiero rano chciał wyjść. Potem to już widać na zdjęciach co robił:) Jest świetny, cały czas chce żeby go głaskać i tulić, co z miłą chęcią czynimy. Rano zjadł miskę suchej karmy, a wieczorem pełną miskę ryżu z mięsem. Na spacerach nie ma z nim żadnych problemów. Bary jest chyba psem idealnym. Wygląda super, a z charakteru jest doskonały. Uwielbiamy go. " [/I]Fotki wstawię już jutro:).
  4. Zachary, wpłata 100 zł od Ciebie na Oskarka juz dotarła, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Ponieważ Oskar bardzo zadłużony, przelałam na jego konto 400 zł ze skarpety psów kieleckich.
  5. Przedstawiam rozliczenie, poprzednie było 15.12.2012, debet wynosił wtedy [B]- 1254,40 zł. Wpłaty: [/B]400 zł - mariusz pp /bazarek/ 500 zł - jkp 200 zł - emilia2280 / za transport/ 355,50 zł - Incia /bazarek/ 230 zł - divia_gg /bazarek/ 60 zł- Incia /za zegarek od jkp/ 135 zł - Rudzia-Bianca /bazarek/ 400 zł - jkp 150 zł - ang /bazarek/ [B]Razem: 2430,50 zł Wydatki: [/B]300 zł - hotel Rudiego/17.12-15.01.13/ 150 zł - hotel Silvy /9.12-7.01.13/ , 150 zł wpłaciła Jola 30 zł - transport Jogiego z Buska 19,80 zł - podkłady dla Jogiego 9 zł - Rumentaabs 20 zł - lek dla Silvy na zap.pęch. 20 zł - na bazarek ogłoszeniowy 300 zł - hotel Ajki /1.12-30.12/ 30 zł - karma dla Jogiego i szelki dla Lusi 360 zł - hotel Czarka /17.12-15.01/ 406 zł - hotel Barego /14.12-11.01/ 240 zł - hotel Tiny /02.01- 31.01/, 60 zł - zostało z Figi 400 zł - dług Oskara 400 zł - dług Albinki [B]Razem: 2684,80 zł Saldo: 2430,50 - (2684,80+1254,40) = [SIZE=3][COLOR=#FF0000]- 1508,70 zł [/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]Na razie Masza i Morus są w hotelu u mag.dy na bezpłatnym dt. Za jeden miesiąc pobytu w hotelu Saby i jej 4 szczeniaków /Pola, Lusia, Nero, Roki/ zapłaciła gmina. Sterylizację Silvy /170 zł/ pokryła Fundacja KASTOR. [B][COLOR=#0000FF]Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i prosimy o dalszą pomoc. [/COLOR][/B] [URL=http://smayliki.ru/smilie-263063655.html][IMG]http://s2.rimg.info/792967c05b726247edf2cec790571b17.gif[/IMG][/URL] Pod opieką mamy następujące psiaki: Oskar, Albinka, Rudi, Czarek, Silva, Masza, Morus, Saba, Pola, Nero,Ajka, Tina, Jogi.
  6. Ang, juz dotarło 150 zł , bardzo dziękujemy:loveu:.
  7. Tina juz ślicznie wygląda, trzeba teraz jak najszybciej wydać malucha i ją ciachnąć, bo domek w Puławach już czeka:). Tylko "żubra" proszę nie wsatwiac do ogłoszeń:mad:. Niestety musimy szukać nowego domu dla Kanisa. Jest swietnym psiakiem, ale niestety forsuje ogrodzenie i dusi kury na wsi, a potem przynosi je zadowolony na swoje podwórko.
  8. Agata P, jest pani chętna na Nelę z Głogowa, co Ty na to?
  9. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt Albinki w styczniu. Ewelinko uzupelnj rozliczenie. To juz kolejny rok Albinki w dt, chyba już wszyscy stracili nadzieję:-(.
  10. Ale na szczęście stare ludzie mogą czasami przebywać w obecności młodzieży/ czyt. wegielkowej/, to może troche odmłodnieją i zmienią tematy rozmów:evil_lol:.
  11. Savahna, jakbys mogła ogłosić na cito te dwie wilczkowate sunieczki i może Sisi tez, bo ona b. pilna. Zresztą ostatnio zero jakichs normalnych telefonów. Ewentualnie ktos chce nam cos dodać, dzisiaj np. huskie'go. No i czasami przychodzą maile typu: "Dzień dobry podobno macie do wydania psa??? jeśli tak to prosze o informacje na ich dokładniej jego temat." No i ostatni hit:evil_lol: "Pytanie mam tylko jedno - czy kiedy decyduje sie na adopcje, to szczepienia oraz sterylizacje/kastracje zapewnia cenowo schronisko, czy te kosztorysy leżą na moim portfelu ?"
  12. I dobrze, że na stare lata może być w ciepłym domu, bo widać, że się Brunio troszkę postarzał:).
  13. Biegasz na nartach :crazyeye:??? Ja też chcę:p. Jak jestes taka zrelaksowana savahnko, to dzisiaj zostały pod wyrzucone pod lasem dwie szczeniorki ON-kowate. Nie ma co z nimi zrobic:shake:. [IMG]http://i50.tinypic.com/a5gh9k.jpg[/IMG]
  14. Wilczka, to jak to jest , pisałaś, że obecny kierownik schroniska jest otwarty na pomoc odnośnie adopcji i nie tylko, a okazuje się ,że nie chce słuchać rad osób bardziej doświadczonych w adopcjach, a pracownicy nie są wogóle zainteresowani tym, jak nalezy przeprowadzać rozmowy przedadopcyjne.
  15. Bary i Roki już w nowych domkach, podobno bardzo fajnych:). Od właścicieli Barego już mam pierwsze fotki. Bary początkowo przerażony , jak dziewczyny przekazywały go w Tychach, musiały go wnieśc do samochodu, którym jechał dalej do Bielska B. Ale już w samochodzie zaprzyjaźniał się z państwem, w domu ze wszystkimi sie witał, poznawał teren wokół domu, ale juz zupełnie na luzie:). Tu jeszcze w drodze [IMG]http://i45.tinypic.com/116p5sg.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10x5wte.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4kqk4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ws21zm.jpg[/IMG] To ode mnie dla węgielkowej i savahny, które o świcie jechały z psiakami/ a savahna wstała jeszcze w nocy ,żeby piec sernik dla wegielkowej:cool3:/ oraz mag.dy, która tez musiała się zerwać o świcie . [URL="http://smayliki.ru/smilie-586197543.html"][IMG]http://s7.rimg.info/005cd84612023aa09082fa98b1015fe0.gif[/IMG][/URL]
  16. Dzięki mag.do:). A tu beniutek patrzy na Ciebie z wyrzutem,że się go jutro pozbywasz:cool3:. [URL="http://img854.imageshack.us/i/32705636.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2731/32705636.jpg[/IMG][/URL]
  17. No to chyba nie masz się z czego cieszyć, jak pies z mieszkania trafia do budy, jeszcze w zimie. Można sprawdzić , w jakie warunki trafił? Bo budy tez są różne, najczęsciej nieocieplane i dziurawe.
  18. Savhanko, jak to mówią śpiesz sie powoli;), bo nie tylko waga Jogiego nie ta, ale również wiek. Jogi ma teraz 5 tyg., a nie 2 mies. Czika się tak długo naczekała,że widocznie zasłużyła na super domek:).
  19. To dobre wieści, oby zdrowie Aiszy dopisywało i śrut nie dawał się we znaki, bo na to juz sie nic nie poradzi pewnie.
  20. Jaaga, dziewczyny jadą na Śląsk w sobotę, ale zabierają benia Barego, Rokiego, czekamy na decyzję w sprawie Nero. Gdyby juz były jakiś fajny dom dla kota, to może jeszcze by sie zmieścił, albo ten mały psiak ze Stoku. Kontakt w jego sprawie chyba do andzi69, bo ona umieściła info.
  21. [quote name='Radek']Styczniowa deklaracja dla staruszka już poszła:)[/QUOTE] Radku, bardzo dziękujemy:). Ja jestem skarbnikiem Oskarka. Właśnie przelałam do Jaagi 200 zł na dt w styczniu.
  22. To już ostatnie wspólne zabawy szczeniaczków, bo Roki jedzie w sobotę do domu na Śląsku, a być może i Nero bedzie miał dom w Katowicach, ale to dopiero jutro bedzie wiadomo. Może ktoś jest chętny na śliczne 4 mies. kociaki. [IMG]http://i45.tinypic.com/2956dc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ke851s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2h7lwk8.jpg[/IMG]
  23. Andzia69, dzięki za zdjęcie Brando:). Ale mu się poszczęściło po tak długiej poniewierce:). W czwartek po szczeniaczkę Czikę od Miry przyjeżdżają państwo z Elbląga! Pociągiem!:-o Zawsze mnie zadziwia, jak ludziom z drugiego końca Polski chce się jechać po najzwyklejszego szczeniaczka.
  24. Irenas , to błyskawicznie u Ciebie Misiu się zagoił, no i psychicznie chyba juz całkiem doszedł do normy:).
×
×
  • Create New...