erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ewelinko, to jest Dante? -
Sarunia ma coraz więcej zabawek i jakieś takie nie zniszczone:). Moje małpiszony najczęściej wydłubują oczka i odrywają noski wszystkim misiom.:cool3:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mag.do, ale się jamnisia prze te kilka dni zaokrągliła, jak ją przywiozłyśmy, to miała taki wklęsły brzuszek i żebra sterczące. Agatko, oczywiście ogłoś foksię na mnie, tyko napisz mi na pw coś o niej, imię, wiek, charakter, bo na razie tylko wiem,ze nie zjada kotów. Czy ona teraz jest w mieszkaniu? Szuka domu też 2-letni foksiu, bedę miała fotki. Morusek miał byc takim staruszkiem, a tu w pędzie nie ustępuje młodym koleżankom;). [URL="http://img716.imageshack.us/i/94180687.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/558/94180687.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na konto naszych psiaków wpłynęło 355,50 zł od Inci z bazarku, z fantów Agaty P oraz 60 zł za zegarek jkp :). Z bazarku divii_gg 230 zł, a z bazarku Rudzi-Bianki 135 zł :). Bardzo serdecznie dziękujemy prowadzącym bazarki, ofiarodawcom fantów i licytującym:modla::modla::Rose::calus:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czyli przynjamniej Lola nie bedzie taka malutka docelowo, skoro teraz waży ponad 3 kg. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Fajne sunieczki, rzeczywiście Lola podobna do Poli:). Ale sporo większa od Kimi. W jakim wieku, chyba 2,5-3 mies.? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jamniorek był wydany przez tą dziewczyne, ale został odebrany. Jeszcze nie wiadodmo, czy tam wróci. Ewelinka_m, a nie zrobiłaś zdjęcia temu dzisiejszemu znalezisku Miry? Mira znalazła w okolicy Stoku i Uroczyska przerażoną młodą sunieczke w typie spaniela, biegającą między samochodami. Sunia była ze smyczą, musiała komus sie wyrwac -
I jak tam Sarunia przeżyła Sylwestra? Ulka18, a na Twoja sunią D.A.P w sprayu działa? Ja wczoraj wszystko spryskiwałam, ale zero efektów, Gabi i tak sie trzęsła i leżała wciśnięta w w jakis mały kącik. Tabletki dostała też i nic. A stosowałaś Stress out kiedyś?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dostałam też fotkę Misia, teraz Milo z górskiego stoku wraz z życzeniami noworocznymi:). Niestety nie mam kabelka do komórki i nie wkleję. -
[B][COLOR=#800080]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! [IMG]http://i-kartki.net/kartki/47/3/d/3142.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#800080][B]Ja również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! [IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/sylwester_2036.jpg[/IMG] [/B] [/COLOR] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#800080]Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla całej kieleckiej ekipy i przyjaciół! [IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/merry_christmas_and_happy_new_year_1.jpg[/IMG][/COLOR][/B] -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
erka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ulka18, dziękujemy za przekazanie życzeń i również życzymy Tobie i Państwu Góreczki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:tree1:. -
Irenas sa takie różne urządzenia do automatycznego rzucania piłeczek dla leniwych, musisz chyba sobie takie sprawić;).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A jak Bary zachowywał się w mieszkaniu, co robił? Savahna, a do czego Cię znowu wegielkowa zagoniła, może do faworków:razz: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to jak Daszeńka taka wywalona do góry kołami, to już chyba nie musisz się o nią martwić:). Chyba teraz na socjalizację wyślemy do Ciebie jakieś dziecko Saby, bo Lusia podobno przerażona okrutnie siedzi wciśnięta w ciemny kąt. Dobrze,że Bary z Silvą wyszły cało z tego testu, bo te koty na jakies takie agresywne wygladają:eviltong:. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
erka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Isadora7 , bardzo dziękuję:). Wysłałam fotki suni kilku osobom, jeżeli nic z tego nie wyniknie, założę jej wątek. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Isadora7, wielkie dzięki:). Mam nadzieję,że uda sie im pomóc. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
erka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kontakt na mnie proszę - 609890204, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
erka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o pomoc dla jamnisiowatej sunieczki i jej szczeniaczka. Sunię zabrała dziewczyna od starej kobiety, która trzymała ja na łańcuchu w stodole . Sunia była wygłodzona , zastraszona. Niestety dziewczyna 2 stycznia wyjeżdża za granicę, a jej matka nie zgodziła się ,żeby psiaki zostały u niej, bo ma juz swojego, zresztą adoptowanego od nas. Dziewczyna bardzo prosiła o pomoc, bo jak nic sie nie znajdzie dla nich, to sunia będzie musiała wrócic na łańcuch :-(. To sunieczka [IMG]http://i45.tinypic.com/2pt41hh.jpg[/IMG] A to szczylek, ok 4 tyg. [IMG]http://i46.tinypic.com/ubng6.jpg[/IMG] [B]Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu ds lub chociaż dt. My już zupełnie nie mamy miejsca na te psiaki. Sprawa bardzo pilna, jest tylko 3 dni. [/B] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ta sunia taka trochę w typie foksia. Agatko, a jest szansa na foty bez krat? Jeszcze taka niewielka sunia ze szczeniakami koczuje w Daleszycach. Sunia przyjazna, ale szczeniorki juz zdążyły zdziczeć. [IMG]http://i48.tinypic.com/358s7l0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2epu54i.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/ei1duc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/kdpuon.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cor6kw.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jaaga, my mamy tylko Maszę, ona taka do kolana. Czy to chodziło o mniejszego psiaka? Masza [IMG]http://i45.tinypic.com/2i1pc0i.jpg[/IMG] Kama202 dzięki:), zapytamy dziewczyn specjalistek od bazarków, czy będa mogły zrobic. Czyli Lusia i Cypisek już w nowych domkach. Cypisek tez podobno dobrze trafił, wiem od roszpunki:). Może jeszcze węgielkowa coś napisze, bo na razie biedaczka cały czas jeździ. A to ta jamnisiowata sunia ze szczeniaczkiem , która ma tylko 3 dni na znalezienie ds lub dt, inaczej wróci na łańcuch . Sunia jest młodziutka, ma ok 1 roku, to jej pierwszy miot był. [IMG]http://i46.tinypic.com/2zehzcm.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2pt41hh.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ubng6.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/hsswhy.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']erka masz zdjęcia i jakiś opis sznaucerki? wrzucę na stronę adopcyjną i fb sznaucerowe - czy jest sterylizowana?[/QUOTE] Zdjęcia sznaucerki bedę miała dopiero po 1 stycznia, bo pani ma wtedy pożyczyc aparat. Niestety , to nie jest w naszym rejonie, tylko gdzieś w Piastowie k. Ursusa. Nie wiem skąd miała mój tel., w dodatku stacjonarny, choc powoływała się na jakies nieznane mi osoby. Jamnisię ze szczeniaczkiem zabrała z tych fatalnych warunków dziewczyna, która adoptowała od nas Bolka. Tzn Bolek jest w jej domu rodzinnym u mamy k.Buska chyba, a ona teraz wyjeżdża na studia 2 stycznia, a mama nie zgadza się, aby te psy zostały u nich. Ma mi przysłać fotki. Węgielkowa z roszpunką zawożą właśnie Cypiska do nowego domu, a może juz zawiozły nawet:).