erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A może jakis gaz rozweselający im puszcza , a potem robi fotki:eviltong:. Cudne fotki Czarusia w pędzie:), szczególnie jak się jeszcze ma przed oczami wychudzonego biedaka na krótkim łańcuchu założonym prosto na szyji, pod kawałkiem blachy , na gołej ziemi, nigdy nie spuszczanego, patrzącego na człowieka błagalnym wzrokiem. Jamnisia od Edyty prawie identyczna , jak ta nasza, jak będzie więcej chetnych, to możemy proponowac , jak juz jest do adopcji. -
Dzwoniła do TOZ, ale tradycyjnie niemoc totalna:cool3:.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Kastorek dojechal do domu w Jordanowie, pani bardzi dziękowała, ale na razie zbyt wielu wieści nie ma, na razie chodzi, zwiedza dom. Pani będzie zdawać relację, co tam u małpiszonka. Dzwonił pan z Katowic o Brunka, nie wiem skąd ludzie te ogłoszenia sprzed 100 lat wynajdują:cool3: Wysłałam mu Barego, zobaczymy. Jaaga wstaw fotke tego psiaka nowego. Savahna, co młoda robi dzisiaj???:crazyeye: To chyba to robi z węgielkową, bo jej w domu nie ma o tej porze:cool1:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wegielkowa, a co nic nie piszesz o przekazaniu Kastorka??? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tak, Kastorek jutro jedzie do Jordanowa:). Do Krakowa zawiezie go AniaB, a tam go odbiorą właściciele. Aga-ta, bardzo Ci dziękujemy za info o transporcie, no i oczywiście AniB za pomoc:loveu::loveu:. Mam tylko nadzieję, że tym razem juz nie wróci:cool3:, są na to szanse, dom z ogrodem, ludzie mają doświadczenie z ON-kami, powinni sobie poradzić. No i dzisiaj poszła do domku moja faworytka, Pusiulka:multi:. Domek w Kielcach, w bloku, Pusia bardzo sie spodobała:). Tym razem nie z ogłoszeń, tylko przez pośrednictwo mamy Joli:). Tu w momencie przekazania, Pusiulek troszkę przerażony, ale potem w domu juz łapkę podawała:). [URL="http://www.tinypic.pl/uivo4dt44e3w"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00215/uivo4dt44e3w_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.tinypic.pl/6lfoe0b09kn3"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00215/6lfoe0b09kn3_t.jpg[/IMG][/URL] Jak sunia trochę ochłonie, pani pójdzie z nią do weta zrobic badanie tego oczka. Podobno gmina zereagowała na zgłoszenie suki ze szczeniakami w Sukowie i zgłosiła to do hycla. Ktos juz podobno do niego dzwonił i powiedział,że bedzie interesował sie losem suni, więc jest jakas nadzieja,ze suni sie nic nie stanie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mira, tej osobie chodziło o rudą sunie, bo napisala pw do mag.dy. Ale wyślę jej zdjęcie Cziki, bo rudaski juz nie ma. A to dla savahny [URL=http://smayliki.ru/smilie-116539431.html][IMG]http://s.rimg.info/514846bf6d4669c49d5aeef85482a564.gif[/IMG][/URL] dzisiaj o świcie a prawie jeszcze w nocy, czyli o 7 rano przyjechała z Wiśniówki do Kielc,żeby wyprowadzić Rambola na spacer. Jestem pełna podziwu! -
Dzięki Ziutka:), może odezwie sie jakis odpowiedni dom dla Rambo. Wczoraj był jeden tel o niego, ale pani chciała psa do budy, na zimę dla Rambo odpada.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']jak pomóc tej suni z Sukowa z malymi? Mogé zamówic karmé internetem chociaz :([/QUOTE] Emilio, zapytam jutro Anki, która mieszka w sąsiedniej miejscowości, czy mogłaby karmic sukę, albo komus tam dac karmę, kto by dawał psiakom. Ale dzisiaj nie mogę z nia rozmawiać, bo jest na środkach uspakajających i juz drugi dzień ryczy, bo dzisiaj ludzie przyjechali do niej po Lisę, szczeniaczkę, którą uratowała z lasu , i która była u niej 2 mies. Lisa pojechała do Dąbrowy G., a zabrali również do Jaworzna Kropeczkę do bardzo fajnego domu:). Taks, dzisiaj zabrałyśmy jamnisię znad zalewu w Borkowie, o którą tak się martwiłaś . Sunieczka malutka, prześliczna, milutka, jak takie cudo ktoś mógł wyrzucić:shake:. Nazwałysmy ją Figa, pojechała od razu na sterylkę, ale już jest po w hoteliku mag.dy. Koszt sterylki pokryła Fundacja KASTOR , której bardzo dziękujemy:loveu:. A co do suni z Sukowa, to oprócz karmy potrzebne schronienie, bo już dzisiaj leje, a od jutra ma być zimno . Ktos tam miał dzwonić do gminy, ale czy coś zrobia, a jak zawiadomia hycla, to nie wiem, czy to źle sie dla rodzinki nie skończy. W Kaczynie też koczuje bardzo ładna ,ale wychudzona spora sunia. Ktos ją ma przyjechac oglądac w sobotę, ale nie wiadomo, czy weźmie. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Suka chodzi pod Lewiatanem i na jakims przystanku, tyle wiem. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie, to zupełnie inne miejsce:). Jutro przyejżdżaja państwo po Lisę z Dąbrowy G., zabiorą też Kropkę, a pani przyjedzie po nią z Jaworzna:). [B]Ta bezdomna suka w Sukowie , o której pisałam wczoraj ma jeszcze 4 , a nie 2 szczeniaki:-(. Leżą bez żadnego schronienia na trawie. Dzisiaj Anka tamtędy przejeżdżała, widziała jak suka niesie szczeniakom kromkę suchego chleba:placz:. Zatrzymała sie i dała puszkę, to sie chciały podławić. Nikt nic tym psiakom nie daje, nie ma tam żadnej miski , nawet wody.:placz:[/B] -
Ulka18, dziękuję bardzo, ale psy dla których potrzebujemy czegos na stawy sa albo schorowane i stare , jak Oskar, albo zabrane z fatalnych warunków, gdzie były głodzone . Mają i tak zniszczone przewody pokarmowe, dlatego szukamy środków bardziej naturalnych, aby im nie zaszkodzic .
-
O , to rzeczywiście może byc problem z podawaniem . Szkoda,że nie ma tego w tabletkach, bo by się wsadziło do dziuba i tyle.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosze o ogłoszenia dla tych dwóch szczeniaczków, one są w bardzo kiepskich warunkach, siedza teraz same stodole, bez kontaktu z człowiekiem zdziczeją. Z poprzednich ogłoszeń żadnego odzewu. [IMG]http://i48.tinypic.com/14p5p0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mtxaft.jpg[/IMG] Na dom tez czeka córeczka Czarki u Miry. [IMG]http://i48.tinypic.com/2vvkeb4.jpg[/IMG] A w Sukowie koczuje sunia ze szczeniaczkami, było ich 8, ludzie zabrali 6, zostały 2 suczki. Sunia siedzi z nimi podobno przed sklepem ,czasami na przystanku:(. Dorosłe psiaki również czekają. dzisiaj był tel z Piły o Kastora, ale pan jeszcze sie będzie zastanawiał. Od Inci z bazarku wpłyneło 251 zł na nasze psiaki, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Jest dom dla Kropki w Jaworznie :), szukamy transportu choć do Krakowa. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać,że 11.11 przelałam na konto Oskarka 400 zł ze skarpety psów kieleckich, a od Radka wpłyneło 10 zł,bardzo dziekujemy:). Tak,że dług Oskara zmniejszył się do 59 zł. Ale zaraz trzeba bedzie opłacic dt za grudzień i kupić jakis lek na stawy. Jaaga mamy jakies duże szelki, czy mogłabys Oskara zmierzyć, to zobaczymy czy sie zmieści. -
Radku podobno dobry jest Gelacan Fast, op.500 g starcza na 100 dni, ale można kupic 150 g , ale koszt chyba porównywalny z innymi tego typu preparatami. Koleżanka jedzie teraz do Czech, gdyby było tam taniej, to może kupic. My chyba zamówimy dla 2 psów , a jakbys chciał to może też dla Saruni. [URL]http://orling.pl/psy.html[/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam "tylko" 3 zgłoszenia. Sunia w Kaczynie, spora, b.wychudzona, z troche dłuższym włosem, bardzo proludzka . Iza ma w tej chwili u siebie 8 psów, karmi jeszcze dwa bezdomne, juz nie da rady nawet jej przechować. W Łącznej do pani, która ma juz 10 psów przygarnietych przybłąkała sie malutka, kudłata suczka, podobno bardzo ładna, w zaawansowanej ciąży. Pani nie miała sumienia ,żeby jej nie wziąć do domu, ale prosiła o pomoc w sterylizacji i szukaniu domu później, ale chociaz ją przechowa. Ustaliłam na jutro sterylkę aborcyjną i jakos sfinansujemy. Pani była w giminie, poradzili,żeby suka urodziła, szczeniaki się uspi a sunie sie wysterylizuje. I pewnie by to zrobili zaraz po porodzie:mad:. I jeszcze w Nowinach młody duży , przyjazny pies, którego życie jest zagrożone, bo dwa duże psy od dawna bezdomne, przeganiaja go z tego terenu i moga zagryźc. Chyba tez ktos już go kopnął , bo od wczoraj kuleje. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Oczywiście warto by kupic ten Gelacan, tylko że ceny niezłe,a my na minusie przy tylu psach:(. Jaaga , a w Czechach jest taniej? No i który byłby lepszy dla Oskara i Rambo? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi'] A Lunka ma takie smieszne pazurki przy jednej lapce - roznokolorowe :D[/QUOTE] Linssi, na zdjęciach z zagadki nie Lunka, tylko córeczka Czarki, teraz ma na imię Szarka:). Cypisek bardzo wyładniał:). A tu nasz odmieniony Rambulek, którego ewelinka_m dozuje nam w małych ilościach:cool3:. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1191/img1943v.jpg[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i50.tinypic.com/2dtcew.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vvuykw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/28jfa0x.jpg[/IMG] Dzisiaj dzwoniła pani od Luny z Poznania. Cały dom zakochany w suni. Mąż zupełnie zwariował, a dorosły syn, który nie chciał juz następnego psa i groził,ze jak wezmą , to on sie wyprowadzi z domu, teraz chyba juz nie wyprowadzi sie zupełnie;). Luna zadowolona i szczęsliwa wyleguje się u wszystkich na kolanach, na spacerach pilnuje się bardzo, nie opuszcza ich na krok. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Myślisz, że zmiana imienia coś mu pomoże:roll:. Zagadka, kto puszcza do was oczko? [IMG]http://i46.tinypic.com/1zwjiww.jpg[/IMG] Dla ułatwienia więcej fotek:). [IMG]http://i45.tinypic.com/r90spj.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2cy5yit.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/21sog.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/smeud2.jpg[/IMG] -
[quote name='wegielkowa'] Rambo coraz lepiej. Strupy przysychają, ale przy ogonie jeszcze 3 duże niezagojone. Na bokach ładnie się zagoiło, sucha, jasna skóra. /QUOTE] A może przy ogonie on sobie wygryza i dlatego jeszcze nie zagojone. Ale dobrze,ze juz lepiej, a nabrał trochę ciałka? Czekamy na fotki ewelinkowe:).
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img163.imageshack.us/i/25385472.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9346/25385472.jpg[/IMG][/URL] Rzeczywiście beniutek, to straszliwa ciapula w porównaniu z Kastorkiem, u którego w oczach już widać te diabliki:diabloti:. [URL="http://img254.imageshack.us/i/80504248.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6641/80504248.jpg[/IMG][/URL] A Rudziaszek, jakoś tak wydoroślał:). Jeszcze nikt o niego nie pytał, a taki fajny psiaczek:(. -
Czekamy na wieści , co tam u Rambo słychac i na sesję fotograficzną, bo dzisiaj węgielkowa go odwiedza z naszym naczelnym fotografem, czyli ewelinką_m :).