erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
DONnka, Tasza ma wszystko uregulowane, więc przeznacz bazarek na inną bidę :). Te ok. 85 zł, które zostały z Taszki przeznaczamy na Albinkę. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, tak, ale miałam dostać jeszcze nowe fotki, jak dojdą, zaraz wyślę. Tej mix labki na razie nie ogłaszaj. Na osiedlu w Nowinach koczuje suka , chyba foksterier, bardzo zaniedbana, w zaawansowanej ciąży. Jak ją znajdziemy, bo nie zawsze tam jest, to może jeszcze uda sie ja ciachnąć. Niestety od gminy nie da się wyciągną kasy choć na sterylkę, bo dadzą kasę tylko wtedy, kiedy mieszkaniec gminy przygarnie sunie i zaczipuje na siebie. Lato09 , dzieki za pamięć i wsparcie dla naszych psiaków, ucałuj pycholek Lato od nas :). -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko, czy mogłabys poprosić Ziutkę o ogłoszenia dla Taszki z tymi nowymi fotkami? Ja zaraz musze wyjśc i nie będzie mnie do wieczora, a nasz nadworny ogłaszacz, czyli savahna bez dostepu do netu jeszcze 2 tyg. -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kciukasy zaciśnięte, musi byc dobrze:). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Węgielkowa , która ostatnio szaleje transportowo, nie tylko zawiozła wczoraj Frajdę do Łodzi, ale dzisiaj przywiozła z Katowic od Jaagi, Lolę :). Ciekawe, jak tam Lola , czy zaprzyjaźni sie z innymi psiakami:roll:. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj do fajnego domku pojechała Tasza, sunia , która przeszła podobną operację, jak Aisza. Życzę Aiszy , aby ona również znalazła ludzi, którzy ją pokochają:). -
Koni przeżyła traumę na wsi świętokrzyskiej, gdzie to miejscowi ganiali ją z widłami, a ona jeszczce musiała bronić szczeniaków. Tak,że nie ma się co dziwić ,że czasami cos z tych strasznych przezyc jej sie przypomni.
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
erka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Noculek już pewnie zbiera się do wyjazdu. Pewnie bidulka wystraszona na maxa, juz to sobie wyobrażam. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Agatko, dostałam pw od iwoniam, kóra wiozła Tinkę, napisała ,że bardzo fajny domek, tak,że nie masz co sie martwić:). Frajda, Irga i Taszka też bardzo dobrze trafiły:). Jakaś szczęśliwa passa dla naszych psiaków ostatnio , oby trwała jak najdłużej:). Irga na razie bardzo wystraszona w nowym domu, podobno udaje,że jej nie ma . Ona juz tak była zadomowiona u mag.dy, tak dobrze się tam czuła, że musi miec czas na oswojenie sie z nowym miejscem. Frajda tez w podróży była wystraszona, ale ma bardzo fajnych właścicieli, pewnie szybko się zaaklimatyzuje. Domów szukają jeszcze: Albinka, Lola, Aisza, Kajtuń, Salma, Marianka, Frytka, Hultaj, Fuga, Bajka, mix labka, 2 kotki. Ponieważ savahna ma problem z netem i prawdopodobnie nie będzie go miała do 8 kwietnia, bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu zwierzaków. Bardzo pilne są szczeniaki kaczyńskie, mix labka. -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
erka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Mag.da dzisiaj przejęta, bo wyprawiała Taszkę do nowego domku, pewnie dlatego nic nie pisze.:) -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy szczęśliwe,że taki fajny dom trafił się Taszy:). Pani ma znajomą wetkę, do której bedzie chodzic z sunią, ona stosuje równiez homeopatię,może by tą amygdalinę tez mogła podac:roll:. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oskarek przesyła wiosenne pozdrowienia :). [IMG]http://i43.tinypic.com/jhbmzp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/jhuflh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/96j9c6.jpg[/IMG] -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Jutro wielki dzień Taszki:):):). -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeżeli by to były problemy z wątrobą, to bardzo dobry jest do regeneracji wątroby ostropest plamisty, najlepiej sproszkowany kupic i dosypywac do jedzenia. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiaki kieleckie dostały 200 zł od mariusza pp i 20 zł od Lato09, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:. -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Roszpunko, czy jesteś już w formie? Bo znowu ładny weekend sie zapowiada, może by jakaś sesyjka z Aiszą :razz:. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku sunia? A nie wiadomo, czy czegos nieodpowiedniego nie złapała do jedzenia? -
Savanko, ale to musiałby byc rzeczywiście ekspres, bo do Łodzi wegielkowa jedzie już dzisiaj:). Co do Warzszawy, nie wiem, pytałam agniesi o Salmę, podobno sunia juz bardzo sie zmieniła, to nie ten sam pies, ale trudno mi podjąc taka decyzję. Jeszcze będe rozmawiać z ta kobietą . Jak sądzicie? Nie chciałabym zrobić suni krzywdy. Troche czekam, bo może jeszcze ktos iny się odezwie,zeby jakis wybór był.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahno, tak bardzo proszę o ogłaszanie kotek i tej suni labkowatej też, jakbys mogła:). Ang, trudno tak powiedziec, bo objawy nie jakies specyficzne. Ale skoro jest takim niejadkiem, to może to jakas poważniejsza sprawa niż jakaś niestrawnośc. Nic nie wyszło na usg? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Proponuję jeszcze dołożyc im kota, bedzie robił za kozę:cool3:. Bo podobno przeprowadzili sie do teściowej z dwoma psami, no i spanielka teściowej won :diabloti:. Kotki do wydania mam dwie. Wywalone w zimie , jakos przeżyły . Teraz wysterylizowane, dochodzą do siebie w piwnicy u jednej pani, ale potem z powrotem na ulicę :-(. Kicie sa młode, ok. 10 mies., ta biało- ruda bardzo przymilna, czarno-ruda bardziej zdystansowana. [IMG]http://i40.tinypic.com/98eckh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/5p4z06.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/axf85y.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2rmbfx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1el8jn.jpg[/IMG] -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
erka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Pani jutro wyjeżdża z Gdyni, zatrzyma sie u rodziny w świętokrzyskim, a w sobotę po Taszeńkę :multi:.