Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka']zdała? :lol:[/QUOTE] no a jak myślisz? To było oczywiste, że tak. Ale że musiała sobie wczesniej trochę popanikować ... :diabloti:
  2. żyje :diabloti:
  3. to już chyba ostatnia taka nieeeedzieeela (to był śpiew) Jakoś chyba zima idzie. Dziki szaleją. Właściwie nie ma już niezrytego podłoża. Sąsiadce w biały dzień podeszła pod płot locha z młodymi :shake: Kiedyś przychodziły głeboką zima i ciemną nocą. W tą zime chyba zapukają do drzwi i rozgoszczą się w salonie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as1.jpg[/IMG] patrz, Tadziu, tam czai się zboczeniec. Poszczujemy go naszym pitbullem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as2.jpg[/IMG] ogłaszam odwrót, zboczeniec umknął, zatrwożył się psem, bo przecież nie mamusią [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as3.jpg[/IMG] która to chciała grzybki, aby jej wysłać? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as9.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as12.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Tekla64']:multi::multi::multi::loveu: za wszystkie ostatnie przezycia i oby sie juz na tym skonczylo tak u was jak i u mnie a Leosiowi i tak nalezy sie feste drapanko[/QUOTE] oby się skończyło :p [quote name='Hanna R.']Dzień dobry Mistrzyni Ciętych Postów . Jesteś jak dinozaur. Prezentujesz gatunek wymierający. Mądra, piękna i piekielnie inteligentna. I bogata :diabloti: Aż się Ciebie boję ... Cieszę się z Leona. I z tego, że nic Wam się nie stało . Kibicuję Wam cały czas z przyczajki. Tak samo jak Debe , Ewce i Wasi-Srasi :loveu:[/QUOTE] Dinozaur :obrazic: jestem zielona i pomarszczona, tak? I mam krzywe zęby? :obrazic: [quote name='asher']O żesz kurrr...., Maga, ja chyba też się napiję, mimo, że to środek dnia. W intencji wyjści cało ze spotkania z debilem i w intencji zdrowia Leona! :drink1: ------ O żesz kurrr... po raz drugi. W piątek wsadzilam piwo do zamrażarki i zapomniałam wyjąć! Więc się nie napiję :roll: Na dodatek jedna puszka wybuchła i mam teraz mięso w piwnej marynacie!!!!! :flaming:[/QUOTE] Aszerku :mdleje: nic się nie zmieniłaś, nic a nic :lol::lol: PS a nie mogłas sobie tego piwka polizac?
  5. o cholera, to zła wiadomość :shake: Nie pocieszę, gdy powiem, że żaden z moich kotów (było pięć, w tym aktualna Pelagia) nie zszedł na starczy uwiąd :( ale dodam zaraz, że miały szczęśliwe WOLNE życie. Tak jak koty kochają najbardziej.
  6. [quote name='Alicja']eeeeeeeeeeeeeeeee laska , ty się odchudziłaś ;) [/QUOTE] no właśnie, a przecież ciagle pisała, że gruba jest. Jakby była, to by była :obrazic: [quote name='malawaszka']no co za BABY!!!!!! :obrazic: a ŻADNA nie napisała jak fajnie Bibi się rozbrykała :obrazic:[/QUOTE] geriatria, tylko geriatra ci w głowie :shake: [quote name='Blisss'] widziałyście to: [url]http://www.joemonster.org/art/14090/Koci_raj_na_ziemi[/url] :evil_lol: faaajne[/QUOTE] hahaha, Waszki mi tylko brakowało na zdjęciach :lol::lol:
  7. ja to pamiętam twoje zdjęcia, jak w ciąży byłaś. To było jakoś przed rokiem, prawda?
  8. [quote name='Vectra']nikogo nie biorę , lubię samotne wypady :grins:[/QUOTE] ale z nami, to tak jakby nas nie było :grins: przecież znasz mnie, a Tadzik wdał się we mnie własnie, aniołek mój :loveu:
  9. [quote name='Katerinas'] [B]Maga[/B] -A Twoje dziecię to duże jest?[/QUOTE] Baaaardzo duże. Niebawem skończy 15 miesięcy. I z każdym dniem cieszę się bardziej, że jest coraz starszy i coraz bardziej kumaty. Ze zgrozą wspominam pierwsze pół roku :diabloti: Wiem, to karygodne :diabloti:
  10. Haniu, poczekaj, najpierw Ewunia musi przetrawić ogon. I drugi malutki :diabloti:
  11. ja byłam nieszczęśliwa, to mój syn też będzie :diabloti:
  12. [quote name='Vectra']chcesz by było zajebiście ? to przyjadę do Ciebie :grins: :diabloti: bo właśnie knuję , by w październiku pojechać na urlop :evil_lol:[/QUOTE] weź mnie zes obą, weź mnie, weź :modla:
  13. [quote name='Alicja']no to do roboty ...Tadzio i będzie miał rodzeństwo :diabloti: [/QUOTE] :boom: [B][COLOR="red"]NEVER[/COLOR][/B]
  14. Waszeniu, Co Nie Denerwuje CyberBabaci, zrób ty sobie wreszcie ogrodzenie!!!! Nie możesz jakiejś prowizorki najpierw?
  15. [quote name='LAZY'] Maga Ty chyba mocno w kość dostajesz od potomka, bo zniechęcasz mnie niemal zawodowo ;)[/QUOTE] ale że mła?? Nigdy w życiu! :diabloti: posiadanie małego dziecka ma też swoje plusy, ale pisanie o tym jest nudne :diabloti: jakie plusy? niech się zastanowię... :hmmmm: :diabloti: No dobrze. Jeden pozytyw: drugi raz, nawet już wiedząc z czym to się je, zdecydowałabym [B]TAK SAMO [/B]:p
  16. [quote name='dbsst'] znowu ty dzizys :shake:[/QUOTE] niewdzięcznica :shake: :placz: a kto ci blozka pilnował, kto? a kto się zajmował, odkurzał i wywiadów w twoim imieniu udzielał? :lmaa:
  17. oczywiście, że bliźniaków, wszystko przytachałyśmy sam z Debe, łącznie z piaskownicą :evil_lol: PS były na miejscu. Czekały na nas, samotne. Świetne miejsce.
  18. Waszeniu, obiecuję, że od tej pory będę już tylko młoda, piękna i bogata :grins: A ty, zamiast beczeć, możesz czerpać z moich doświadczeń - wiesz już np. że dla Maurycego Ignacego trzeba będzie zakupić fotelik dobrej firmy, po testach i bez żadnych oszczędności :p I wiesz już, że rodzinny samochód powinien mieć duzo z przodu i dużo z tyłu :p I wiesz też przecież, że twoim marzeniem jest powić trojaczki :diabloti: A to wszystko dzięki mojemu blożkowi!
  19. mój bohater :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/l3.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] a ponoć w tym roku ma być powtórka ze śniegiem w październiku :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] a kysz! :angryy:
  21. [quote name='malawaszka']Ignasia :mdleje: Jarosław zażyczył sobie Maurycego :roflt:[/QUOTE] to nie ma znaczenie, co on sobie zażyczył. :diabloti: A. chciał nazwać Tadzia MIESZKO :diabloti:
  22. jaka ty zawsze elegancka tam :crazyeye::diabloti:
  23. jak to nic się nie dzieje, zawsze się dzieje tam, gdzie jest i dziecko i pies :diabloti:
  24. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]popatrz ...mogła jeszcze bujać w wózeczku jakiegoś Twojego Ignasia :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] :roflt: dobrze jej powiedziałaś, dobrze :diabloti:
  25. Waszeniu, skoro nie chcesz otworzyć garkuchni na dowóz, to w takim razie chociaż Dom Spokojnej Starości dla Psów i Żłobek dla Kociąt :evil_lol: Praktykę masz :diabloti:
×
×
  • Create New...