Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. jak patrzę na twą godzinę wpisu tutaj, Alicjo, to przypominają mi się stare czasu, kiedy to byłaś uzależniona od swego syna i jego komputera w jego pokoju. Pamiętasz? :evil_lol: Bo ja pamietam, że ciągle późnym wieczorem cię nie było, bo twoje dziecko bezczelnie chciało spać.
  2. [quote name='Vectra'] nie mam nadal auta , jestem skazana na innych :([/QUOTE] rozumiem, żono szewca, że bez butów chodzisz? :shake:
  3. oho, kogo ja widzę! a baca, baca będzie?
  4. [quote name='malawaszka']no dobra - a ja jak zwykl jak nie o psy to o ogródek :roflt: skąd macie tam takie góry i doliny? płasko było przecież![/QUOTE] nie było, stara sklerozo! to są pozostałości po placu budowy, których nigdy nie uprzątnęliśmy. Bo teren miał być równany, ziemia nawieziona, uklepana i murwka zasadzona :roflt: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]szykują dla Tadzia na górki na zimę ...aby na sankach i nartach miał gdzie pomykać ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] tak, Alicjo, a ty przyjedziesz i będziesz robiła za wyciąg :diabloti: chciałam pokazać, jak Tadzio wkłada moje chodaki próbuje chodzić, ale z chwilą, gdy bralam komórkę do ręki..... same zobaczcie (to w tle to moja czkawka :evil_lol: ) [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100815071.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815071.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100815072.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100815073.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815073.jpg[/IMG][/URL]
  5. w życiu nie pozwoliłabym mu samemu posługiwać się widelcem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l5_5.jpg[/IMG] jeździ tylko w swoim wózeczku [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l9.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l11.jpg[/IMG] i je w krzesełku do karmienia przypięty pasami [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/bb1.jpg[/IMG] a Leon...? Leonowi dobrze [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l2_2.jpg[/IMG]
  6. Tadzio nie je z podłogi jak jakiś pies [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa6-1.jpg[/IMG] całymi dniami grzecznie bawi się w miejscu do tego przeznaczonym [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l1-1.jpg[/IMG] wie, że nie wolno wylewać wody z miski psa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l6_6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l7_7.jpg[/IMG] nie podchodzi do kwiatków, bo wie, że mama tego nie lubi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa7-1.jpg[/IMG]
  7. strasznie dużo podróżujesz ostatnio :shake: może byś się tak do Pierd wybrała? O ile oczywiście pan pozwoli :evil_lol:
  8. [quote name='malawaszka']oho!!!! i ta rynna coś krzywo ząłożona :roflt:[/QUOTE] tak wydedukowałaś? Ty jednak powinnaś mieć dzieci! a ja od dawna dumam o co Tadeuszowi chodzi z ta rynną, tak w nią wali i wali [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Prawie mi dotknął ;) ale popyla na tych małych nóżkach :grins: Kiedy wyniki Leona ??[/B][/COLOR][/QUOTE] W srodę jadę się dowiedzieć o wyniki................... a co ci dotknął Tadzio? :evil_lol: A Tadeusz w ogóle jest GENIALNY (po mnie oczywista) 1. robi zakupy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa1-2.jpg[/IMG] 2. zmywa naczynia [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa2-2.jpg[/IMG] 3. samy myje nogi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa3-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa4-2.jpg[/IMG] 4. czyta tacie bajkę na dobranoc [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l8_8.jpg[/IMG] 5. sadzi drzewa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l15.jpg[/IMG] 6. rozrzuca czarnoziem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l12.jpg[/IMG]
  9. [quote name='malawaszka']raany ale miałam męczący weekend :lol: ognisko mega udane :evil_lol: pogoda fantastyczna - tak ciepłej nocy nie było chyba jeszcze i ani kropelki deszczu, komary tylko chwilkę szalały i zniknęły - siedzieliśmy do 4 :mdleje: [/QUOTE] no dobra, ale jak cię zmusili? Biedna Waszka Umęczona :shake: Mnie się podoba aktualna pogoda. W dzień upał, a w nocy leje, więc nie muszę podlewać :grins: z kotami u ciebie tracę już rachubę. Nie, nie pakować :diabloti:
  10. nie wiem o czym tu mowa, nie rozumiem, nie nadążam, masz Alicjo dużo nowych znajomków, ale ja STARA na strazy trwam :grins:
  11. Tadeusz ma nową miłość :roll: Miskę Leona :roll: zaczyna się już to przeradzać w obsesję [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100814063.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100814063.jpg[/IMG][/URL] i przy okazji Tadeusz chciał pozdrowić do kamery :evil_lol: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view&current=20100814067.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100814067.jpg[/IMG][/URL] PS jakość marna, bo kamera w telefonie do dupy
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] ale ja nie napisałam , że nie wyjeżdzałam ....jeździliśmy tak , że Kuba był jedynym dzieckiem reszta dorosli .....i było dużo rąk do zajmowania się nim [/B][/COLOR][/QUOTE] niestety nie mamy już takich znajomych :shake: WSZYSCY już mają dzieci :placz: nie wiem po co i dlaczego :diabloti:
  13. i tak znowu byliśmy w zoo :diabloti: kiedyś weekendy spędzałam na czerwonej strzale, teraz w zoo :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k4_4.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3_3.jpg[/IMG] reszta zdjeć w mamowym aparacie, może kiedyś skopiuję....
  14. [quote name='malawaszka']czytasz mi w myślach chyba bo w powyższym poście podpowiedziałaś na niezadane pytania, które mi się po głowie kołatały :lol:[/QUOTE] ja chyba nie chcę czytać w twoich myślach.... :shake: :shock: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] jak Kuba był mały NIGDY nie dalam się namówić na wyjazd z innymi dziećmi ...oj nie [/B][/COLOR][/QUOTE] z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej... jest cień szansy, że jak położymy dzieci spać, to się wspólnie napijemy piwa na tarasie :diabloti: Zawsze to weselej niż tylko ja i A. :roll: [quote name='agbar']Nie dawaj Tadziowi ciasteczek i wody :grins:..bedziesz miala sliczny ogrodeczek :diabloti: i czysty domeczek....nooo chyba,ze Tadzio juz maluje po scianach??:diabloti:[/QUOTE] nie maluje i nie pozna co to kredka, flamaster czy inny długopis :diabloti: Tak postanowiłam :diabloti: Gdyby Tadzio był dziewczynką wyglądałby tak: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k2_2.jpg[/IMG]
  15. jaki fajny zlot, czemu mnie tam nie było? :shake: :placz: Bez Tadeusza oczywiście :diabloti: [quote name='clockwork']nie mam nic na obiad!!!!! objeździłam całe j-ebie i NIC!!! kto wymyślił dziś jakieś święto :mad::mad: jak ja ino w niedziele robie zakupy :placz::placz: czemu nikt mi nie powiedział że dzisiaj są sklepy closed :placz::placz:[/QUOTE] jak to "powiedział"? :crazyeye: Ty to powinnaś WIEDZIEĆ!!!! :diabloti: A jak masz takie braki w tej podstawowej wiedzy każdego prawdziwego Polaka, to zapraszam na Krakowskie Przedmieście do Warszawy, tam cię nauczą miłości do krzyża :diabloti::diabloti:
  16. [quote name='Alicja']bosh ....moge nie doczekać :diabloti:[/QUOTE] planujesz zgon?:crazyeye:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:mad:.... Asher ......Asher :helo::grins::obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] odpowie ci za 2 lata :diabloti:
  18. nonono, podróżujesz ostatnio nader często, twój pan i władca ci tak pozwala?:crazyeye: :diabloti:
  19. [quote name='asher']Tak se wpadłam powiedzieć "cześć" ;) [SIZE=1]Przy okazji poznałam "rewelacje" o mojej byłej Pani Tresser, które dla mnie co prawda nie są żadnymi rewelacjami, ale do tej pory myślałam, że może po prostu mam paranoję... Uff, jednak nie[/SIZE] :diabloti: Prawko zdałam, autko kupiłam, nadal się nie obroniłam ;) Z Glumkiem niezbyt dobrze, postarzał się mocno, jest sparaliżowany... No to by było na tyle ;)[/QUOTE] o, Aszerek, jaka niespodzianka :) Gratuluję auta i gratuluję nie-napisania pracy :evil_lol: U mnie też wszystko po staremu, poza tym, że jakieś dziecko biega mi po domu i bałagan robi :diabloti: acha i czekamy na wyniki Leona, miał wycinanego guza :shake:
  20. [quote name='malawaszka'] a wczoraj jak mnie nie było pół dnia w domu to Drops, w ramach dbania o nasze gospodarstwo domowe, posiał w salonie, przedpokoju i kuchni trawę, którą zdjął ze stołu (jakieś 6 kg w worku...) następnie, żeby się dobrze przyjęła użyźnił celulozą, którą zaczerpnął z 12 rolek papieru toaletowego :mdleje: [/QUOTE] :roflt: :roflt: nic nie dodam, bo pekam ze śmiechu a kiedy pierwsze koszenie trawki? :evil_lol:
  21. Kurrrrrrrdwa, w trakcie pisania wymyślnych i wspaniałomyślnych życzeń wywaliło mnie z dogo :angryy: czyżby ktoś zawątpił w mą szczerość? :diabloti: Życzę ci więc krótko i szczerze: AHOJ! ZDROWIA! URODY! SIŁY! WITALNOŚCI! I miło, że już tylko szesnaściedosetki :evil_lol:
  22. Tadeusz już w domu :mdleje: Tak, tak, cieszę się bardzo, stęsknilam się :diabloti: Koniec ładu, porządku i ślicznego ogródka :placz: Znowu wszędzie powklepywane rozmemłane ciasteczka i porozlewana woda :angryy: W czasie bliższym i dalszym zero perspektyw na jakieś kolonie :shake: No, dobrze, dom ożył i tyle :diabloti: Za tydzień rodzice jadą na działkę sami, dobitnie to podkreślili kilka razy, nie wiedzieć czemu :niewiem: Za dwa tygodnie wyjeżdżają do znajomych i wzdrygnęli się na moją propozycję, że mogę im dać Tadzia. Czemu? :hmmmm: A za 3 tygodnie my z kolei jedziemy nad morze, w dodatku ze znajomymi i ich dwiema córkami: 18 miesięcy i 5 lat :flaming:. Na pewno odpoczniemy :angryy: Leon w pokiereszowanym kołnierzu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o1-1.jpg[/IMG] Mógłby już w nim nie chodzić, bo mijają 2 tygodnie od operacji, ale on nadal wylizuje łapę (po wenflonie) i ranę :angryy: Nieźle się już zagoiło, więc zakładam mu żabocik już tylko na noc, ale zaczynam wątpić, czy on kiedykolwiek przestanie sam się leczyć ozorem. Wyniki powinny być na początku przyszłego tygodnia.....
  23. [quote name='agbar']Ewa???? chyba mam zwidy :diabloti: Opanowalo mnie szalenstwo grzybowe..od soboty,susze,zaprawiam,smaze...same prawdziwki...i borowiki ceglastopore....co dzien latam po lesie i chyba sie tam niedlugo wprowadze ...[/QUOTE] a czy dziecko wysłałaś w tym czasie na kolonie? Czy może grzecznie siedzi w wózeczku? :placz:
  24. ja rozważam żłobek, mam prywatny koło domu, przyjęcia są cały rok. Kosztuje połowę tego, co chce opiekunka i jeszcze w cenie jest jedzenie. Łamię się jednak cały czas. Tadzio ma 13 miesięcy i w sumie lepsza byłaby niania. Żłobek najwcześniej od 18 miesiąca. Takie miałam założenia... Na nie przemawiają takie fakty: - istnieje duże pradopodobieństwo, że będzie ciagle chorował. Wiem, że każde dziecko musi to przejść, ale w moim przypadku chodzenie na L4 przy nowej pracy, raczej odpada - 8-9 godzin w żłobku dla takiego malucha, to może być jednak za dużo. Na tak: - koszty - szybciej się"uspołeczni", usamodzielni i późniejsze przedszkole nie będzie stanowiło żadnego problemu. - wykwalifikowana kadra, który nie zrobi mu krzywdy. Z opiekunką dziecko jest sam na sam....
  25. [quote name='malawaszka']i jak???? gotowi na tańce, hulanki, swawole????? :drinking: niedługo czas na balety, aa potem pewnie i jakies after party będzie :roflt:[/QUOTE] zapomniałaś o biforku :shake:
×
×
  • Create New...