-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
jak patrzę na twą godzinę wpisu tutaj, Alicjo, to przypominają mi się stare czasu, kiedy to byłaś uzależniona od swego syna i jego komputera w jego pokoju. Pamiętasz? :evil_lol: Bo ja pamietam, że ciągle późnym wieczorem cię nie było, bo twoje dziecko bezczelnie chciało spać.
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] nie mam nadal auta , jestem skazana na innych :([/QUOTE] rozumiem, żono szewca, że bez butów chodzisz? :shake: -
oho, kogo ja widzę! a baca, baca będzie?
-
[quote name='malawaszka']no dobra - a ja jak zwykl jak nie o psy to o ogródek :roflt: skąd macie tam takie góry i doliny? płasko było przecież![/QUOTE] nie było, stara sklerozo! to są pozostałości po placu budowy, których nigdy nie uprzątnęliśmy. Bo teren miał być równany, ziemia nawieziona, uklepana i murwka zasadzona :roflt: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]szykują dla Tadzia na górki na zimę ...aby na sankach i nartach miał gdzie pomykać ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] tak, Alicjo, a ty przyjedziesz i będziesz robiła za wyciąg :diabloti: chciałam pokazać, jak Tadzio wkłada moje chodaki próbuje chodzić, ale z chwilą, gdy bralam komórkę do ręki..... same zobaczcie (to w tle to moja czkawka :evil_lol: ) [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100815071.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815071.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100815072.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100815073.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100815073.jpg[/IMG][/URL]
-
w życiu nie pozwoliłabym mu samemu posługiwać się widelcem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l5_5.jpg[/IMG] jeździ tylko w swoim wózeczku [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l9.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l11.jpg[/IMG] i je w krzesełku do karmienia przypięty pasami [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/bb1.jpg[/IMG] a Leon...? Leonowi dobrze [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l2_2.jpg[/IMG]
-
Tadzio nie je z podłogi jak jakiś pies [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa6-1.jpg[/IMG] całymi dniami grzecznie bawi się w miejscu do tego przeznaczonym [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l1-1.jpg[/IMG] wie, że nie wolno wylewać wody z miski psa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l6_6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l7_7.jpg[/IMG] nie podchodzi do kwiatków, bo wie, że mama tego nie lubi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa7-1.jpg[/IMG]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
strasznie dużo podróżujesz ostatnio :shake: może byś się tak do Pierd wybrała? O ile oczywiście pan pozwoli :evil_lol: -
[quote name='malawaszka']oho!!!! i ta rynna coś krzywo ząłożona :roflt:[/QUOTE] tak wydedukowałaś? Ty jednak powinnaś mieć dzieci! a ja od dawna dumam o co Tadeuszowi chodzi z ta rynną, tak w nią wali i wali [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Prawie mi dotknął ;) ale popyla na tych małych nóżkach :grins: Kiedy wyniki Leona ??[/B][/COLOR][/QUOTE] W srodę jadę się dowiedzieć o wyniki................... a co ci dotknął Tadzio? :evil_lol: A Tadeusz w ogóle jest GENIALNY (po mnie oczywista) 1. robi zakupy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa1-2.jpg[/IMG] 2. zmywa naczynia [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa2-2.jpg[/IMG] 3. samy myje nogi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa3-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa4-2.jpg[/IMG] 4. czyta tacie bajkę na dobranoc [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l8_8.jpg[/IMG] 5. sadzi drzewa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l15.jpg[/IMG] 6. rozrzuca czarnoziem [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/l12.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']raany ale miałam męczący weekend :lol: ognisko mega udane :evil_lol: pogoda fantastyczna - tak ciepłej nocy nie było chyba jeszcze i ani kropelki deszczu, komary tylko chwilkę szalały i zniknęły - siedzieliśmy do 4 :mdleje: [/QUOTE] no dobra, ale jak cię zmusili? Biedna Waszka Umęczona :shake: Mnie się podoba aktualna pogoda. W dzień upał, a w nocy leje, więc nie muszę podlewać :grins: z kotami u ciebie tracę już rachubę. Nie, nie pakować :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
nie wiem o czym tu mowa, nie rozumiem, nie nadążam, masz Alicjo dużo nowych znajomków, ale ja STARA na strazy trwam :grins:
- 78403 replies
-
Tadeusz ma nową miłość :roll: Miskę Leona :roll: zaczyna się już to przeradzać w obsesję [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100814063.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100814063.jpg[/IMG][/URL] i przy okazji Tadeusz chciał pozdrowić do kamery :evil_lol: [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100814067.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100814067.jpg[/IMG][/URL] PS jakość marna, bo kamera w telefonie do dupy
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] ale ja nie napisałam , że nie wyjeżdzałam ....jeździliśmy tak , że Kuba był jedynym dzieckiem reszta dorosli .....i było dużo rąk do zajmowania się nim [/B][/COLOR][/QUOTE] niestety nie mamy już takich znajomych :shake: WSZYSCY już mają dzieci :placz: nie wiem po co i dlaczego :diabloti:
-
i tak znowu byliśmy w zoo :diabloti: kiedyś weekendy spędzałam na czerwonej strzale, teraz w zoo :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k4_4.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3_3.jpg[/IMG] reszta zdjeć w mamowym aparacie, może kiedyś skopiuję....
-
[quote name='malawaszka']czytasz mi w myślach chyba bo w powyższym poście podpowiedziałaś na niezadane pytania, które mi się po głowie kołatały :lol:[/QUOTE] ja chyba nie chcę czytać w twoich myślach.... :shake: :shock: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] jak Kuba był mały NIGDY nie dalam się namówić na wyjazd z innymi dziećmi ...oj nie [/B][/COLOR][/QUOTE] z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej... jest cień szansy, że jak położymy dzieci spać, to się wspólnie napijemy piwa na tarasie :diabloti: Zawsze to weselej niż tylko ja i A. :roll: [quote name='agbar']Nie dawaj Tadziowi ciasteczek i wody :grins:..bedziesz miala sliczny ogrodeczek :diabloti: i czysty domeczek....nooo chyba,ze Tadzio juz maluje po scianach??:diabloti:[/QUOTE] nie maluje i nie pozna co to kredka, flamaster czy inny długopis :diabloti: Tak postanowiłam :diabloti: Gdyby Tadzio był dziewczynką wyglądałby tak: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k2_2.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jaki fajny zlot, czemu mnie tam nie było? :shake: :placz: Bez Tadeusza oczywiście :diabloti: [quote name='clockwork']nie mam nic na obiad!!!!! objeździłam całe j-ebie i NIC!!! kto wymyślił dziś jakieś święto :mad::mad: jak ja ino w niedziele robie zakupy :placz::placz: czemu nikt mi nie powiedział że dzisiaj są sklepy closed :placz::placz:[/QUOTE] jak to "powiedział"? :crazyeye: Ty to powinnaś WIEDZIEĆ!!!! :diabloti: A jak masz takie braki w tej podstawowej wiedzy każdego prawdziwego Polaka, to zapraszam na Krakowskie Przedmieście do Warszawy, tam cię nauczą miłości do krzyża :diabloti::diabloti: -
[quote name='Alicja']bosh ....moge nie doczekać :diabloti:[/QUOTE] planujesz zgon?:crazyeye:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:mad:.... Asher ......Asher :helo::grins::obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] odpowie ci za 2 lata :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nonono, podróżujesz ostatnio nader często, twój pan i władca ci tak pozwala?:crazyeye: :diabloti: -
[quote name='asher']Tak se wpadłam powiedzieć "cześć" ;) [SIZE=1]Przy okazji poznałam "rewelacje" o mojej byłej Pani Tresser, które dla mnie co prawda nie są żadnymi rewelacjami, ale do tej pory myślałam, że może po prostu mam paranoję... Uff, jednak nie[/SIZE] :diabloti: Prawko zdałam, autko kupiłam, nadal się nie obroniłam ;) Z Glumkiem niezbyt dobrze, postarzał się mocno, jest sparaliżowany... No to by było na tyle ;)[/QUOTE] o, Aszerek, jaka niespodzianka :) Gratuluję auta i gratuluję nie-napisania pracy :evil_lol: U mnie też wszystko po staremu, poza tym, że jakieś dziecko biega mi po domu i bałagan robi :diabloti: acha i czekamy na wyniki Leona, miał wycinanego guza :shake:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a wczoraj jak mnie nie było pół dnia w domu to Drops, w ramach dbania o nasze gospodarstwo domowe, posiał w salonie, przedpokoju i kuchni trawę, którą zdjął ze stołu (jakieś 6 kg w worku...) następnie, żeby się dobrze przyjęła użyźnił celulozą, którą zaczerpnął z 12 rolek papieru toaletowego :mdleje: [/QUOTE] :roflt: :roflt: nic nie dodam, bo pekam ze śmiechu a kiedy pierwsze koszenie trawki? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kurrrrrrrdwa, w trakcie pisania wymyślnych i wspaniałomyślnych życzeń wywaliło mnie z dogo :angryy: czyżby ktoś zawątpił w mą szczerość? :diabloti: Życzę ci więc krótko i szczerze: AHOJ! ZDROWIA! URODY! SIŁY! WITALNOŚCI! I miło, że już tylko szesnaściedosetki :evil_lol: -
Tadeusz już w domu :mdleje: Tak, tak, cieszę się bardzo, stęsknilam się :diabloti: Koniec ładu, porządku i ślicznego ogródka :placz: Znowu wszędzie powklepywane rozmemłane ciasteczka i porozlewana woda :angryy: W czasie bliższym i dalszym zero perspektyw na jakieś kolonie :shake: No, dobrze, dom ożył i tyle :diabloti: Za tydzień rodzice jadą na działkę sami, dobitnie to podkreślili kilka razy, nie wiedzieć czemu :niewiem: Za dwa tygodnie wyjeżdżają do znajomych i wzdrygnęli się na moją propozycję, że mogę im dać Tadzia. Czemu? :hmmmm: A za 3 tygodnie my z kolei jedziemy nad morze, w dodatku ze znajomymi i ich dwiema córkami: 18 miesięcy i 5 lat :flaming:. Na pewno odpoczniemy :angryy: Leon w pokiereszowanym kołnierzu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o1-1.jpg[/IMG] Mógłby już w nim nie chodzić, bo mijają 2 tygodnie od operacji, ale on nadal wylizuje łapę (po wenflonie) i ranę :angryy: Nieźle się już zagoiło, więc zakładam mu żabocik już tylko na noc, ale zaczynam wątpić, czy on kiedykolwiek przestanie sam się leczyć ozorem. Wyniki powinny być na początku przyszłego tygodnia.....
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Ewa???? chyba mam zwidy :diabloti: Opanowalo mnie szalenstwo grzybowe..od soboty,susze,zaprawiam,smaze...same prawdziwki...i borowiki ceglastopore....co dzien latam po lesie i chyba sie tam niedlugo wprowadze ...[/QUOTE] a czy dziecko wysłałaś w tym czasie na kolonie? Czy może grzecznie siedzi w wózeczku? :placz: -
ja rozważam żłobek, mam prywatny koło domu, przyjęcia są cały rok. Kosztuje połowę tego, co chce opiekunka i jeszcze w cenie jest jedzenie. Łamię się jednak cały czas. Tadzio ma 13 miesięcy i w sumie lepsza byłaby niania. Żłobek najwcześniej od 18 miesiąca. Takie miałam założenia... Na nie przemawiają takie fakty: - istnieje duże pradopodobieństwo, że będzie ciagle chorował. Wiem, że każde dziecko musi to przejść, ale w moim przypadku chodzenie na L4 przy nowej pracy, raczej odpada - 8-9 godzin w żłobku dla takiego malucha, to może być jednak za dużo. Na tak: - koszty - szybciej się"uspołeczni", usamodzielni i późniejsze przedszkole nie będzie stanowiło żadnego problemu. - wykwalifikowana kadra, który nie zrobi mu krzywdy. Z opiekunką dziecko jest sam na sam....
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']i jak???? gotowi na tańce, hulanki, swawole????? :drinking: niedługo czas na balety, aa potem pewnie i jakies after party będzie :roflt:[/QUOTE] zapomniałaś o biforku :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)