Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Vectra'][url]http://www.lecznicamalkowski.pl/uslugi.html[/url] oczywiście że mogą stwierdzić , sprzęt maja[/QUOTE] jesteś szybsza niż likaon!PS Likaon to zwierzę wystepujące w książeczce Tadzia :roll: Zdzwońmy się jutro, co? (chwilowo nie mam gg w ogóle) Bo chciałabym tam się umówić i pewnie bym cię zgarneła co byś weszła z Leonem, a ja w tym czasie zabawię Tadzia (bądź na odwrót). To już dwa szampany....... [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] Poczekaj ....18-20 miesięczne dziecko zmienia zainteresowania wozkiem ;) na pierwotne [/B][/COLOR][/QUOTE] ale to mówisz, że chetnie będzie jeździł w wózku? Dla mnie byłaby to duża ulga..... bo teraz to tylko ewentualnie w takich przypadkach [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d44.jpg[/IMG] od razu zaznaczam - ta osoba jadąca w tym koszmarze i siedząca za Tadeuszem, to nie jestem ja! :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d43.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d42.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Vectra'] nie wiem jak to jest , że ja nic nie robie i na nic czasu nie mam :hmmmm:[/QUOTE] to zupełnie tak jak ja! Przecież SIEDZĘ w domu :diabloti: zadałam ci pytanie u siebie... jakbyś była uprzejma zajrzeć
  3. eech, nastrój wciąż mam do bani, ale jakoś WIERZĘ, że będzie dobrze. Znacie mnie, raczej jestem pesymistką, raczej oczekuję najgorszego, ale tutaj myślę, że ten guz był sobie jeden sam. Został miesiąc temu wycięty i jest OK. Że badanie nie wykaże żadnych przerzutów, że skończy się tylko na corocznych kontrolach. Może nie dopuszczam innej informacji do swojej świadomości po prostu, może tak myslę, bo nie da się żyć w pernamentnym stresie, ale tak własnie WIERZĘ. Vectra, a ten twój wet może np. zrobić Leonowi jakies całościowe badanie usg celem stwierdzenia czy są przerzuty? Na pewno byłoby to szybciej niż 22.09. Do onkologa i tak pójdziemy, ale może można już coś szybciej stwierdzić, nie będąc onkologiem? Jakbyś mogła się zorientować, to ci postawię szampana. A na razie staram się jakoś funkcjonować normalnie, dla Leona i siłą rzeczy dla Tadzia. Własciwie to Tadeusz, bo taki poważny facet z niego. [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d39.jpg[/IMG] i do czego służy wózek 14miesięcznemu dziecku [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d37.jpg[/IMG] i mnie dawno nie było na zdjęciu :diabloti:. Ja to ta z lewej :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d36.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Vectra'] ale prawda taka , że idzie zimno i wcale mnie to nie cieszy , gdyż jestem mocno ciepłolubna :([/QUOTE] wyprowadźć się do Kaliforni :p [quote name='Alicja']a u mnie zimno :([/QUOTE] a ty rozpal ognisko w dużym pokoju :evil_lol: przyjedź, przyjedź jakoś, bo w Sylwestra nie będzie jak pogadać, bo TZty będą nam siedziały na głowach :diabloti:
  5. wizytadopiero 22.09. Nic się nie da wcześniej. Qrwa.
  6. [quote name='clockwork']a na przytycie? [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] ciąża :diabloti:
  7. [quote name='jambi_'] [B]Maga[/B], co Ty brałaś przed snem?[/QUOTE] to, co zwykle, czyli trochę chmielu :diabloti: ale to wina Waszki, bo zamiast iść spać, siedziałam w jej blożku. i koszmar nocny gotowy :diabloti:
  8. Dostałam namiary na dr Jagielskiego, jutro będę dzownić. Mam nadzieję, że jutro obudzę się z jakąkolwiek siłą do działania, dzisiaj nie jestem zdolna do żadnego ruchu. Wszystko tak fatalne jest ostatnio, wszystko co ma się spieprzyć, to się pieprzy i aż boję się mysleć o czymkolwiek, bo zaraz dostane w dupę. Nawet się nie zdziwię, gdy okaże się, ze najbliższy wolny termin wizyty przypadnie za kilka tygodni. A każda minuta taka cenna.
  9. [quote name='Maga100'] Wszystko ****. [/QUOTE] c. h. u. j.
  10. Dzwonili z kiliniki. Leon ma raka. Złosliwego. Guz z naciekami. Co mam napisać? Wszystko ****. Mialo byc dobrze, miałam miec nadzieję. Jutro dzwonię umawiać go do onkologa, ale nie ma we mnie nic. Nic. Tylko żal. I tylko płacz.
  11. przecież to nie ja jestem na zdjęciu, ślepe wrony :diabloti: ja nie palę i nie piję i cały wyjazd spędziłam w kuchni przygotowując świeże i zdrowe obiadki dla Tadeusza :diabloti:
  12. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] ....ale w piątek na 15 zebranie z rodzicami :roll: ... uwielbiam :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] zupełnie nie rozumiem czemu, nic a nic :evil_lol: a swoją drogą ciekawe czy będą mnie lubily nauczycielki mojego syna, jak myślisz, Alicjo? :grins:
  13. [quote name='clockwork']dlaczego tadzio ma buty bez pięty i nie profilowane podeszwy???:crazyeye::crazyeye: teściowa cie nie uczyła???? :diabloti::mad:[/QUOTE] :oops::oops::oops: wiem, to karygodne :shake: Ale przysiegam - od jutra będzie chodzil tylko w narciarskich! :p [quote name='Hanna R.'][CENTER] [/CENTER] [LEFT] Oczywiście to było do Ciebie , matko Pięknego Tadeusza. :loveu:[/LEFT][/QUOTE] oj, źle i ZNOWU się pomyliłaś, Hanno! :shake: Przecież miało być: piękna matko Tadeusza :diabloti: Wzorowi rodzice na wakacjach z dziećmi :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd20.jpg[/IMG] myslicie, że Tadeusz chciałby przejsć na islam? :hmmmm: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd21.jpg[/IMG]
  14. [quote name='clockwork']dla MOJEJ wygody :diabloti::diabloti: lubie sie nachylać ;) [/QUOTE] o to tak, jak ja! szczególnie, gdy Tadeusz powinien już spać, a ciagle wstaje, a ja się nachylam i nachylam i nachylam... Największy hardcore był gdy podawałam mu tak butle z mlekiem :roll: Jedna ręką podtrzymywałam mu głowę, a driga trzymałam butelkę :roll: Byłam pewna, że kręgusłp pękł mi w kilku miejscach.... [quote name='bonsai_88']Swoją drogą wiedzieliście, że do mielonych dodaje się liście laurowe? Oczywiście razem z opakowaniem :diabloti:.[/QUOTE] Tadzio dzisiaj do sosu mięsnego wrzucił czekoladowego chrupka, a następnie go pożarł. Podobno było dobre :evil_lol:
  15. pragnę zauważyć, że Tadeusz również wykonuje powyższe prace, bo ponieważ przyuczony od maleńkości. Też będzie mi pomagał, prał, gotował, sprzatał i utrzymywał. Żona? Obejrzę ewentualne kandydatki i zobaczymy :diabloti:
  16. [quote name='Vectra']dobrze , że masz dość dżwiękoszczelny dom , w związku z tym , będzie można w spokoju pogadać , jak macho będą w ferworze fajerwerków :evil_lol: tak tradycyjnie ... ew można ich wysłać w dal daleką i będą przez CB radio sobie relacje zdawać - cos się wymysli [/QUOTE] ale jak to, to nie będziemy siedzieć razem w czwórkę na kanapie, trzymac się za ręce, popijać białe wino przy blasku świec? :-(
  17. [quote name='Hanna R.'][CENTER]:loveu::loveu::loveu:Całuję Cię - twoja niedoszła Teściowa .:diabloti::diabloti::diabloti: CIESZ SIĘ to nie ja :evil_lol: [/CENTER][/QUOTE] ty pisałaś to do mnie czy do Debe? :hmmmm: Bo odpowiedź na mój apel, ale blożek nie mój :diabloti:
  18. [quote name='Vectra']ja Ci nie będę może wypominać , jak to Rafałka porwałaś by Cię woził , nie wiadomo gdzie :diabloti: [/QUOTE] że młaaaaaa? coś mi się majaczy, ale nie wiem, w którym kościele :shake: coś zmyślasz :diabloti: [quote name='Vectra'] sylwester w Pierdach , to już tradycja :grins: [/QUOTE] lepiej powiedz, że nie możesz doczekać się fajerwerków puszczanych przez macho :evil_lol:
  19. [quote name='malawaszka']a nie pół roku starszego???? :hmmmm: :diabloti:[/QUOTE] o jeżu, wypiwszy ja drugie piwo, a to było trudne zdanie :diabloti:
  20. [quote name='Alicja'] [COLOR=Navy][B]mnie szokuje nie to że go znałam tylko to co się stało ....[/QUOTE] o jezuniuniu, nie czepiaj się słówek :diabloti: [quote name='Alicja'] A jutro jadę do fryzjera :multi: ...bo już wyglądam jak babcia z Gwardii Krzyżowej spod Pałacu :diabloti:[/B][/COLOR] [/QUOTE] odwołaj fryzjera, przyjeżdżaj do Wawki! I ruszaj pod Pałac Namiestnikowski! Obejmij przywództwo! Howgh
  21. jak myślicie, oprawić to zdjęcie w ramki i dać teściowej? na ile procent dostanie zawału? :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd19.jpg[/IMG]
  22. [quote name='dbsst'] Magdo jakaż ty rozciągnięta BRAWO!!! [/QUOTE] haha, spadaj :evil_lol: [quote name='dbsst'] Tadzik (czemu miałam na myśli inne imię) [/QUOTE] spadówa :diabloti: [quote name='dbsst'] i, że do tego domku (uroczego) ma się w przyszłym roku dokoptować jeszcze jedna rodzina z bachorem buuhahaha [/QUOTE] nikt tego nie przeżyje!!! jest jeszcze jeden domek, wiekszy, z trzena sypialniami na górze :cool3: a poza tym wy, burżuje, możecie sobie wynając osobny :diabloti::diabloti::diabloti:
  23. [quote name='dbsst'] muszę się pochwalić no muszę dostałam dziś prezent na urodziny!!!! i to jaki!!!! [URL]http://www.bestdivers.pl/szkolenia/kurs-podstawowy-open-water-diver/[/URL] [/QUOTE] a po co ci to? :hmmmm: Chcesz nurkować w wannie z akwelungiem, tak? [quote name='dbsst']ja chętnie zaadoptuje Tadzika..........Jaś po waszym wyjściu wył!!!![/QUOTE] ok, czy jutro mogę ci go podrzucić? :cool3: [quote name='malawaszka'] ależ Jaś się zmienia! już nie jest taki drobniutki:cool3:[/QUOTE] napisała delikatnie Waszka, mając na myśli, że Jan jest wielki i wygląda jak straszy brat swego o pół roku młodszego bliżniaka :evil_lol:
  24. Boże, ty jeździsz i jeździsz :shake: Rzeczywiście biedny Rafałek stracił nad tobą władzę :diabloti: Ale Sylwester w Pierdach? :evil_lol:
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] fajowskie te domeczki ...ale jak dla rodzin z dziećmi to ja podziękuję :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] ależ WHY, ALICJO, WHY??? Zupełnie nie pojmuję :shake: Powinnaś pojechać i poprosić domek na przeciwko placu zabaw :evil_lol: Zbliż się, a zabiję 0X [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d10.jpg[/IMG] i za to kocham Dębki w drugiej połowie sierpnia [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/d11.jpg[/IMG] tak, poza tym wszyscy zdrowi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd10.jpg[/IMG] nie, to nie po mnie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd16.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd14.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/dd15.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...