-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]w liceum nie miałam telefonu ...więc nie wiem jak to jest :roll: :roflt: zapomniałas chyba że to nie ta epoka :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] w sumie to masz rację :evil_lol: Ja nie miałam w podstawówce przez jakiś czas (mówimy oczywiście o stacjonarnym...), więc absztyfikanci ustawiali sie pod oknem i mnie wywoływali :roflt: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a ja bym właśnie już jutro się zapytała, bo noc może być krytyczna i własnie to normalne, że właśnie rano zadzwonisz, żeby zapytac jak minęła noc. Że właśnie. O.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][B] [COLOR=Navy] [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]może ci się ciężko przemieścić :hmmmm: balkonik zapodac :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Tak :loveu: i aparat słuchowy, i translator młodzieżowych tekstów, i jakieś prochy na szybsze kojarzenie.
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']Miałaś dzwonić ....:diabloti:[/QUOTE] rozumiem, że czekasz wpatrzona w telefon, a gdy w końcu zadzwoni, to odbierasz po kilku sygnałach i zdyszana, że niby taka zajęta byłaś? :evil_lol: Tak własnie czekało się na telefon od chłopaka w liceum :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszeniu, przepiekne to stworzonko, rozpłynęłam się... będziesz się dowiadywała, co z nią?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Alicjo, bywam, bywam, jako ta stara tutaj, nigdy jednak nie jestem w temacie... Może nie nadążam ze starości? :hmmmm:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a już myślałam, ze wyjazd się nie udał i wróciłaś do domu :loveu:[/QUOTE] podpisano: zawsze życzliwa Waszka :loveu: a gdzie jesteś? dobij mnie :placz: ja to zazdroszczę ci tego, żeś SAMA. Już się widzę, jak cały dzień siedzę z książką... i widzę to dopiero na emeryturze :angryy: -
nie, nie, ja jednak wolę jeździć motorem
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahahha chyba byłam w szoku, że jade do stolycy bo tego nei pamiętam :roflt:[/QUOTE] i widzisz, do stolicy jechałaś, a w Pierdach wylądowałaś. Następnym razem patrz jaki kupujesz bilet :diabloti: [quote name='Vectra']nad morze :) i żeby nie było tam pomówień :diabloti: jadę SAMA , zupełnie SAMA - jadę odpocząć[/QUOTE] nie przyjmuję do wiadomości, gdyż umrę z zazdrości :placz: był to wiersz mojego autorstwa :stupid: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Basia&Safi'][B][I]to yyy moze grosie z tadziem wystwatacie heheh[/I][/B][/QUOTE] wszystko zależy od posagu panny :diabloti: oraz czy dobrze ułożona będzie :diabloti: bo o to, czy jej mama wszczepi jej miłość do teściowej, jestem spokojna :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
przeczytwaszy :mdleje: nowe psy starowinki na chwilkę... ;) nowe koty, fefnaste już chyba, na chwilkę.... ;) Dla Aszerka jest szansa na potomostwo, dla ciebie nie ma nadziei :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'], ale Grosia nie ma szans na jakikolwiek związek do 40go roku życia............ :roll::roll::evil_lol:[/QUOTE] popatrz, Tadzio też nie ma planów matrymonialnych przynajmniej do 40tki :evil_lol: No chyba, że przyprowadzi narzeczoną, która i mnie się spodoba :diabloti: -
[quote name='Cola']ale czemuż co? że szukamy? [/QUOTE] a czemuż, że szukacie oczywiście. Że z dzieckiem i psem nie znjadziecie, to wiem :evil_lol: Normalnie tyle tych zdjęć wstawiłaś, że całą noc będę oglądać :diabloti:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
dlaczego cię nie ma, skoro - wiem - całymi dniami SIEDZISZ w domu i nie pracujesz darmo jedząc?? :diabloti: -
[quote name='malawaszka']jak dobrze, że do mnie nie pisałaś :loveu: co tam Ty i Twoje zapalenie oskrzeli - jak zdrówko Tadzia bo ostatnio pisałaś zdaje się że chorował no i najwazniejsze jak LEON?????[/QUOTE] pisałam i do ciebie, WASZENIU, nie wypieraj! :diabloti: Tadzio ma pernamentny katar. Przestałam mu już wycierać nos, bo po co? :niewiem: Jest typowym, bachorem z glutem do pasa, do którego przykleja się brud :diabloti: Leon ma się bardzo dobrze, jeżeli chodzi o samopoczucie. W weekendy chodzi z nami lub z samym A. na grzyby. Z powodu mojego zapalenia oskrzeli (nie wiem czemu nikt mnie nie żałuje) nie było opcji załatwiania wcześniej jakiejkolwiej wizyty :shake:
-
[quote name='dbsst']od 09.09.2010 Jaś raczkuje! woli jeszcze pełzanie ale.........już ćwierć pokoju pokonuje na kolanach!!![/QUOTE] mam nadzieję, że w czwartek do mnie przyraczkuje. I już coraz bliżej CHODZENIA, wtedy się zacznie :diabloti:
-
[quote name='asher']Kurde, KONIECZNIE trzeba??? :mdleje: Jak byłam mała, to zajmowałam się młodszym rodzeństwem, na dodatek wcale nie rodzonym. Może mam już zaliczone i nie muszę??? :modla:[/QUOTE] ja tam wciąż uważam, że trzeba, drogie Aszerku i Waszeniu :evil_lol: trzeba dla "mania" poza tym fascynujące jest to, jak strasznie źle wychowuję swopje dziecko, patrząc na dzieci moich koleżanek matek-polek świętszych od papieża :diabloti: (nie wliczam Pauliny, tej od wakacji i.. no niech będzie - Debe) A ja mam zapalenie oskrzeli. Jest cudnie :diabloti:
-
[quote name='Tengusia']no jak moglas obcej kobiecie pozwolic wsiasc do wagonika ze swoim jedynym, ukochanym dzieciaczkiem ... co z ciebie za matka :mdleje: [RIGHT]:lol::eviltong::evil_lol: [/RIGHT][/QUOTE] ależ ja chętnie pozwalam innym się nim zajmować :diabloti: Chcesz ty też? :diabloti: [quote name='asher']Magda, nie załamuj się, a przynajmniej nie tak do końca. Prognozy prognozami, ale na pewno czeka was z Leonem jeszcze kawał życia razem! Głowa do góry! [SIZE=1]Jak wiesz, ja jestem zaprawiona w bojach z nowotworami u psów, więc jakbyś potrzebowała pomocy, to dzwoń. Jeśli o USG chodzi, to polecam Marcińskiego, przyjmuje m. in. w Multiwecie (Gagarina, róg Czerskiej, tel. 841 44 40, 841 40 22), na Bemowie (Powstańców Śląskich 101, tel. 638 39 14) i w małej lecznicy na Gocławiu (Umińskiego 16A, tel. 671 40). To naprawdę świetny specjalista. [/SIZE] [/QUOTE] [quote name='Justa']Potwierdzam, miałam okazję przyglądać się wielu konsultacjom które prowadził. Trzymam kciuki za Leona i za Ciebie, żeby nie zabrakło Ci wiary ![/QUOTE] jak napisałam wyżej, mam nadzieję umówić się na przyszły tydzień [quote name='asher'] A tak przy okazji, fajnie ci syn rośnie :) Ale jak czytam twoje obrazowe opisy koegzystencji z dzieckiem, to mój ujemny instynkt macierzyński jeszcze leci w dół i chyba nawet do sześćdziesiątki nie zdąży się odbudować :diabloti: [/QUOTE] Aserku, jeżeli myslisz, że mam Tadzia, bo instynkt wyrósł, to źle myslisz :diabloti: Doszłam do wniosku, że jedno dziecko trzeba mieć :diabloti: Nie, nie żałuję i drugi raz zdecydowałabym tak samo, ale nie ukrywam, że dla osób o ujemnym instynkcie macierzyńskim jest to niezapomniane przeżycie :evil_lol: I już rozumiem, czemu się tak kocha dzieci :diabloti: Inaczej nie dałoby się tego znieść :evil_lol: Tadzik jest teraz na etapie biegania, domagania się wszystkiego wrzaskiem i histerią, machania rękami i rzucania wszystkim o ziemię, łącznie z samym sobą
-
nie wiem, ja to chyba powinnam się zastrzelić. Poniedziałek, wtorek - Tadzik chory. Noc z poniedziałku na wtorek - :wallbash: :flaming: Budził się CO GODZINĘ. Z rykiem, że ma zapchany nos. Rycząc, zatykał go sobie jeszcze bardziej :mdleje: CO GODZINA wstawałam, psikałam wodę morską do nosa, czekałam aż wypłynie, wycierałam nos, odkładałam, zdążyłam zasnąć i ... :flaming: A dzisiaj ja chora :placz: Postepuje w tempie błyskawicznym. Rano lekki katar, a teraz już ledwo zipię. Tak że wiyzta z Leonem w tym tygodniu gdziekolwiek odpada. TZ całymi dniami w pracy i nie bardzo może marudzić o wczesniejsze wyjście. Ale dziękuję za cenne uwagi, mam nadzieję, że w weekend będziemy już zdrowi i w poniedziałek zabiorę się za umawianie na usg.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o żesz, to musi być w takim razie czwartek lub piątek. zadzwonię po południu. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wpadam tylko powiedzieć, że Tadzik chory, więc jestem na razie uziemiona, kurdwa mać. a czy jak będziesz się kontaktować z tą swoją kliniką mogłabyś przy okazji zapytać czy z jakimś wyprzedzeniem trzeba się zapisywać na wizytę? czy to będzie od razu usg? Tak przy okazji. Mam nadzieję, że pod koniec tygodnia, a najdalej na początku przyszłego, będę już mogła się ruszyć. -
jestem zapisana do dr Jagielskiego na 22.09. Ale wcześniej będe próbowała zrobić mu usg czy nie ma przerzutów. Potem zobaczymy, każda informacja jest cenna
-
[quote name='Cola'] 2 - szukamy nowego lokum :roll: ehhhhh a z dzieckiem i psem nie jest łatwo :diabloti: [/QUOTE] a czemuż? TAKO w samolocie przeżył swoje. Współczuję obsłudze lotniska :evil_lol: Wiem, ile waży.... (wózek, nie obsługa)
-
[quote name='asher'] Maga, jak wyniki Leona? [/QUOTE] złe, złe, złe :shake: wycięty guz był tłuszczakomięsakiem :( czekamy na wizytę u onkologa :9
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']uprzejmie Ci odpowiedziałam :diabloti:[/QUOTE] jak to dobrze, gdy kulturalny człowiek może z drugim kulturalnym człowiekiem pogawędzić przy piwku