-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka']-Skąd się biorą dzieci? -Wyskakują z dziury [/QUOTE] :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:shock: serio to nie Tadeo ??????? [/QUOTE] a jednak dała się wkręcić :evil_lol::evil_lol: Czy Jan już chodzi?? Bo jeżeli chodzi, to ja do ciebie nie przyjeżdżam. Chodzący Jan i biegający Tadeusz, to ponad moje siły :shake: A jeżeli nie chodzi, to będzie jedna z moich ostatnich wizyt przed jego chodzeniem :diabloti:
-
[quote name='Tengusia'].................. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-251.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-548.gif[/IMG][/QUOTE] a już chciałam gratulować prawka na A... Poczekam do wiosny :diabloti: [quote name='asher']Ale, że co? :hmmmm:[/QUOTE] o i Aszerek jezd :p [quote name='Alicja']zdała prawko jazdy :)[/QUOTE] i Alicja Zawsze Dobrze Poinformowana :evil_lol: Widzę, że moje alter ego zajęło się zdjęciami :diabloti: A w ogóle w czyjej jestem galerii? :hmmmm: Żyję, żyję :roll: Ale powrót na rynek pracy + dziecko + pies + dom na zadupiu + cała reszta przerasta mnie !!!! :placz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]za Tadziem była dziura :hmmmm: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_7313ps.jpg?t=1288986093[/url] [/QUOTE] ale z jakim Tadziem?? Przecież to Jan Ja nie byłam w żadnym zoo :diabloti:
-
on ma duzo pomysłów ostatnio :roll: Tych fajniejszych nie zdążam nagrywać, bo zwykle lecę wtedy ratowac życie mu, kotu, lub psu. Albo ratować mienie. Kiedyś było fajniej... [url]http://www.eioba.pl/a134371/my_dzieci_tamtych_rodzic_w[/url]
-
Stęskniłyście się? :loveu: Chciałam pokazać Tadzia. Jego najnowszy szał. Może tak w nieskończoność... [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/?action=view¤t=20101031086.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/th_20101031086.jpg[/IMG][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']w moich pierwsiach dudni echo.... wogóle po ciąży mi znikły więc skąd ma to mleko lecieć .............. [/QUOTE] a nie słyszałaś o relaktacji?? Na pewno się uda :diabloti: [quote name='Alicja']witaj pracująca nienudząca się ;)[/QUOTE] a to do mła? Bo nie wiem czy odpowiedzieć na powitanie :diabloti: -
[quote name='Cola']Prywatny basen pod palmami królewicza Gerarda [/QUOTE] o boszszsz, widzisz i nie grzmisz, dziecko ma uszy zamoczone, to skandal :diabloti: zdjęcia z tobą w chuście (tzn. z G. w chuście) powalające :mdleje:
-
[url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs641.snc4/60163_156165237737170_100000310854826_353779_1741629_n.jpg[/url] haha, czysty sex :evil_lol: :diabloti:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ja rzadko bywam, bo w końcu przestałam siedzieć w domu na kanapie z pilotem w ręku (jak ty aktualnie :diabloti:) i wzięłam się w końcu do jakiejś roboty, bo przecież ileż można nudzić się z dzieckiem w domu ( :diabloti:), wpadłam jednakowoż, aby cię uświadomić, jak powinnaś traktować swoje dziecko :roll: Pamiętaj, na zmiany nigdy nie jest za późno :diabloti: [url]http://www.edziecko.pl/rodzice/1,102740,8540920,Kapie_dziecko_w_mleku_z_wlasnej_piersi___pomysly_gwiazd,,ga.html[/url] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] chcę SE tylko napisać że brakło mi czasu TU bywać .... że brakuje mi rąk.... że jakoś wypadam chyba z życia publicznego- nawet tego w wirtualu :mdleje: [/QUOTE] wróc do pracy. Jest fajnie :roll: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
rzeczywiście musisz zamontować te jupitery, bo ta twoja trawa coś mało zielona :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka'] dziękuję za polecenie - ja i bez tego wiecznie zapomina, nie zdążam, i w ogóle... ble[/QUOTE] czyli znowu nie udało mi się ciebie zachęcić? :shake:
-
[quote name='malawaszka']hahaha a dziadek co? z partyzanta czuwa nad wnukiem??????[/QUOTE] a nie wiem, być może. Bo to JAKIŚ dziadek. Czyjśtam. Nie wiem czyj :evil_lol: A ja się chyba nie chwaliłam, że od października wróciłam do pracy :roll: Jest cudnie z samego faktu, sama się sobie dziwię, że tyle czasu wytrzymałam w domu, ale.... padam :shake: Nie mam czasu już kompletnie na nic, wszędzie się spieszę, wiecznie nigdzie nie zdążam, ciągle gdzieś biegne, ciagle o czyms zapominam, wciąż czegoś brakuje, wieczne kombinowanie ze wszystkim.... No. Polecam. Praca i małe dziecko. Polecam, Waszeniu :diabloti:
-
i znowu z kumplami przed kinem domowym [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e25.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e13.jpg[/IMG] glut ci zwisa, kolego [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e27.jpg[/IMG] - ja go kocham, a on ma mnie w d. - nie rycz, mała, masz chusteczkę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e26.jpg[/IMG]
-
Waszko, a jakbyś sobie zamontowała takie oświetlenie, jak mają stadiony, to pomyśl - zauważyłabyś każdego dzika, który się skrada! Tadeusz wita z sercem na dłoni [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e1.jpg[/IMG] z kumplami [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e6.jpg[/IMG] z dziadkiem w tle [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/e7.jpg[/IMG]
-
[quote name='dbsst']no to już 18 miesięcy -- szok [/QUOTE] Matko, w pierwszej chwili zrozumiałam, że Jan skonczył 18 miesięcy i myśl taka mnie zatrwożyła: jak to możliwe, skoro Tadeusz jeszcze nie skończył???????
-
[quote name='asher']A u nas wróciło do normy. Glumo się zagoił, mocznik spadł, apetyt wrócił (nareszcie mogę przestać stac nad garami i wrócić do wygodnej suchej karmy :evil_lol:) i oby tak było jak najdłużej :)[/QUOTE] cieszę się. Dobra wiadomość! a z parchem nie chcesz iść do weta?
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Fajne ma pani poniżej to futerko do skubania ...ale pani powyżej jakaś zdegustowana :roll: [/QUOTE] bo tej pani powyżej Tadeusz skubał sznurówki, a ja nie od razu przyuwazyłam.... [quote name='malawaszka']ale fajne te fotki z murawy - takie kolory kosmiczne[/QUOTE] a to nie masz takiej w ogródku???
-
Anetta, wyrazy uznanai, że tak skrupulatnie czytasz każdą galerię :loveu: Byliśmy dzisiaj na Legii.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ab2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ab3.jpg[/IMG] :razz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ab4.jpg[/IMG] zdjęć trzy na krzyż. Dwie dorosłe osoby z trudem radziły sobie z okiełznaniem 15to miesięcznego dziecka, więc nie było komu trzymać aparatu :roll: Tadeuszowi bardzo się podobało, ale: - po co siedziesz na swoim miejscu? - najlepiej rzucać się głową w gół po betonowych schodach - kopać w plecy siedzącej przed nim osoby - skubać futerko z kaptura pani przed nim - klepać po plecach pana - stawać na krześle i polować na sznurówki przy butach pani wyżej - koniecznie chcieć wszystkie baloniki i wszystkie flagi wszystkich osób na stadionie i [B]GŁOSNO[/B] to wyrażać Siedział jedną sekundę do zdjęcia [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ab5.jpg[/IMG] oczywiście, najfajniej było tu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ab6.jpg[/IMG] a przedtem byliśmy na pizzy i Tadzio też jadł swoją i oczywiście oburzone i dziwne spojrzenia, bo przecież biedne dziecko winno jeść ekologiczny rosołek na ekologicznej kurce z ekologiczną marchewką.......
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale że o Tadzia Ci chodzi? no cóż... szewc bez butów chodzi :evil_lol:[/QUOTE] tak, o Tadzia :diabloti: Waszeniu, ty też trzymasz fason, jeżeli chodzi o przyrost zdjęć. Aż się boję pomyśleć, ile zdjęć będzie, jak już te trojaczki urodzisz :shock:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Alicjo. Nawet jak nastąpi koniec świata, który to ŚJ znów wieszczą, to ty i twoja galeria przetrwacie. Wchodzę na dogo, ciemno wszędzie, głucho wszędzie, ale u Ry..skiej niezmieniony przyrost stron. Tak, to była pochwała. :p
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to niemożliwe bo Maga100 to najnowszej generacji NANO środek antykoncepcyjny :roflt: 100% skuteczności :roflt:[/QUOTE] no, z tymi 100% to się zagolopowałaś :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] jesteś w ciąży???? :diabloti:[/QUOTE] z tobą? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)