Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Mnie też jeszcze nigdy nie zdażyło się, aby nie przyjęli reklamacji :diabloti: Jestem jednak pewna, że jedynym powodem jest mój wrodzony urok osobisty, roztapiający serce usmiech anielski, trzepot rzęs i przemiły tembr głosy, gdy uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie w wolnej chwili mojej niesmiałej prośby........ :grins: Szkoda, że tak daleko mieszkasz, Waszeniu, pomogłybyśmy ci z Ewunią :loveu: Jestem pewna, że gdybyśmy trwały u twego boku, to nie tylko wymieniliby ci tę nieszczęsną pralkę, ale dorzucili ci także gratis zmywarke, odkurzacz i robota kuchennego :evil_lol:
  2. Czy one tak leżały u stykały się tylnymi częściami swych ciał? A który pierwszy wszedł na kanapę?
  3. [quote name='Mudik']Aaaaa nie strasz mnie ja już teraz miałam masakrę, a ma być według Ciebie gorzej?:-( [/QUOTE] Będzie gorzej :diabloti: Wyobraź sobie wielkiego kwadratowego trzonowca przedzierającego się przez to malutkie dziąsełko :diabloti:
  4. Hm. Powiem ci, droga Waszko, że ja tez nie rozpakowywałałbym pralki w sklepie... Jak kupowaliśmy Candy (w Saturnie chyba), to przywieźli nam zapakowaną z magazynu i taką władowaliśmy do samochodu..... Ale teraz nie odpuszczaj! Wygrasz, zobaczysz.
  5. Ja jestem przemiła i dlatego piszę posty. I się witam i się żegnam papatkując. Dlaczego ty wychodzisz z dzieckiem na dwór? Nie wolno wychodzić z dzieckiem, jak temperatura spada poniżej +10C. Trzeba wtedy siedzieć w domu, zamknąć wszystkie okna i nie otwierać ich aż do wiosny. PS. Tadeusz zjada karmę kocią :roll: To znaczy, że jaki będzie?
  6. a gdzie biały czepiec???
  7. [quote name='dbsst']no coś TY miałabym posłać na szafot te loki cherubinka :diabloti: [/QUOTE] nie kłam :diabloti: po prostu przesąd mówi, że nie wolno obcinać przed ukonczeniem pierwszego roku życia :diabloti: [quote name='dbsst'] mam flash backa mam wrażenie, że już kiedyś przedzierałam się wózkiem przez zaspy :roll: zabije sąsiadów z dołu za ten niekończący się remont właśnie napierdzielają młotem - Jaś zasnął :diabloti:[/QUOTE] wyprowadź się do Pierd. Nie będziesz miała sąsiadów. Bedziesz miała mnie blisko. Będziesz miała wszędzie daleko. Przy takiej zimie nigdzie nie wyjdziesz/nie wyjedziesz Twój pies wyjdzie na zewnątrz i zniknie (w zaspie). Będzie ci groziła śmierć ze strony sopli i spadającego z czterospadowego dachu śniegu. Odiwedzi cię tylko ten, kto będzie miał pług śnieżny. Ale po co ci inni goście, skoro ja będę blisko??
  8. Hanno, od dawna nie zaglądałam na dogo codziennie. A teraz lecę. To twego blożka spragniona nowin. I przeżywam wciąż i wciąż twój porządek na każdej półeczce. Napisz proszę, że poustawiałaś do zdjęcia :modla:
  9. [quote name='Cola'] jak ja Ci zazdroszczę tych wszystkich zębów...ehhh będę musiała przeżyć jeszcze nie jednego kasownika i mam nadzieję, że jak Geri zacznie biegać, to trochę schudnie :roll: bo ciężko się go nosi...jak go niosę z samochodu do domu, to mi ręka mdleje [/QUOTE] najgorsze były trzonowce. Do tej pory mam dreszcze, jak sobie przypomnę, co Tadzio wyprawiał i jaki miał znakomity humor :shake: Gdyby nie nasz przyjaciel Paracetamol nikt by tego nie przeżył ;) Jak będzie miał ADHD, to na pewno :) Tadzio genetycznie nie ma szans być duzym za bardzo, ale innna sprawa, że ON CIAGLE BIEGA, więc pomimo jedzenia trzech sniadań, pięciu obiadów i czterech kolacji, wciąż jest na dole skali :roll:
  10. ale krew się polała? Czy tylko jak to zwykle u samców - dużo harmideru i tyle? A one same były w domu? Same same? No nie wierzę, że Hanna ma boksera :)
  11. [quote name='AnkaG']Candy nie bierz.[/QUOTE] a dlaczego? ja mam już drugą Candy, tak byłam zadowolona z pierwszej. I nie dlatego mam drugą, że się pierwsza popsuła, tylko pierwsza wylądaowała w mieszkaniu, które wynajmuję, a ja sobie kupiłam nową. I moja mama też tylko Candy. Ale ja mam tą 3kg, więc nie polecam przy dużej rodzinie i dużej stercie prania - mały bęben. A propos pralek... przypomniał mi się mój kolega. Gdy urodziła mu się córka, to kupił nową pralkę. I ubrania dziecka pierze tylko w tej nowej. Tylko dziecka :stupid: Bo w tej starej dwa razy wyprał koc psa, więc zaszkodzi dziecku :stupid: I teraz ma dwie pralki :roll:
  12. i dlaczego syn Debe biega po kanapie? czy to mój syn? a w ogóle czyj to syn i jaka nieodpowiedzialna matka na to pozwala? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ia2.jpg[/IMG]
  13. Podobno ja rodziłam pierwsza. I to pół roku przed tobą. Co oznacza, że to Jan jest moim synem, bo jest większy :diabloti: Kiedy zamieniłyśmy się dziećmi, bo nie pamiętam? :hmmmm: Skąd wiedziałaś, że zdjęcie z dupami jest moim ulubionym?
  14. [quote name='Hanna R.'][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4852/32715755.jpg[/IMG][/QUOTE] Mina psa Gezesława wyraża WSZYSTKO w tym temacie :evil_lol: A na czyim to ŁÓZIU poleguje nowy lokator? Bo chyba nie na twoim sterylnym, Hanno? :shake:
  15. [quote name='Hanna R.'] _lol: ) został po wizycie lekarskiej wykąpany. I jak myślicie , GDZIE teraz leży ? :shake:[/QUOTE] na swoim posłaniu w przedpokoju? :evil_lol:
  16. Haniu, ja się wzruszyłam. Naprawdę. A Gezes... może ten boks jest (był) nieszczęśliwy i Gezes to wyczuł? Ile może mieć lat?
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Kurcze masz lux ...Tadzio sprząta ... i sam układa sie spać w piernatach ....Leona :diabloti: [/QUOTE] najlepsze, że gdy mówię do Leona "na miejsce", to pierwszy biegnie tam Tadzio :stupid: :evil_lol: Bo o takich drobnostkach, że na hasło SIAD siadają obaj, to nie będę pisać [quote name='Alicja'] Opiekunka opiekuje się też Leonem ?? [/QUOTE] a nie, bo ja wożę Tadzia do niej. Kilka domów dalej. Jak nie idę do pracy, bo ja ZAPEWNE pamiętasz, pracuję, kiedy chcę, to zawożę dziecko na 9.00, a potem wracam pędem do domu i idę spać :evil_lol:
  18. [quote name='Tengusia']no co ty jak moglas tak nieuwazac :diabloti:[/QUOTE] i to w dodatku z Alicją, prawda? [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]oj działo się ...ósemkę mi wyrwali ....mam L4 :)[/B][/COLOR] [/QUOTE] z powodu ósemki? O, to musiał być wielki ząb dąb
  19. a pokazywałam wam Tadeusza u fryzjera? Był z moją mamą, która znalazła salon dopasowany do jego potrzeb :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr3.jpg[/IMG] a na koniec wręczono mu to [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr4.jpg[/IMG]
  20. [quote name='malawaszka']coż za okropna manipulacja :shake:[/QUOTE] oj tam zaraz, że okropna :evil_lol: Znacie tego gościa? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/10lip_2.jpg[/IMG] a tego? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/3071b0b022.jpg[/IMG] to podobno ten poniżej, 17 miesięcy później.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/IMG_7394.jpg[/IMG] a tutaj, jak widać, pies ma zawsze swoje miejsce i nikt mu nie zakłóca tam spokoju :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/at1.jpg[/IMG]
  21. Alicjo, nawet nie PRÓBUJĘ przeglądać tego, co tu było, gdy mnie nie było :shake: Niemniej wpadłam :cool3:
  22. Nie znam się na pralkach. Ja mam za małą i pierze non stop :roll: Wpadłam z kilkoma pytaniami: czy masz już ogrodzenie? :cool3: czy zdecydowałas się w końcu przygarnąć jakiegoś kota? :cool3: czy jestes już bogata? :cool3: co kupiłaś mi na Gwiazdkę? :cool3: czy chcesz zaadoptować niezwykle miłego młodzioeńca Tadeusza złożonego z niezwykle inteligentnych i przemiłych genów? :cool3:
  23. [quote name='dbsst'][SIZE=1][COLOR=Cyan]u nas Szpilka pija wieczorami i je zamknięta w pokoju :roll: ale Szpilka ma w ogóle przegwizd :shake:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Potwierdzam oficjalnie i głośno, że dzisiaj na własne oczy obaczyłam, że nigdzie nie obaczyłam misek psa :shake: Głodzą, pić nie dają :shake: Witaj, Magdaleno :cool3: Czy Grosisława mówi już coś? Tadeusz owszem. CO TO? CO TO, CO TO, cotocotcoto???? I spróbuj mu nie odpowiadać natychmiast i po tysiąc razy :roll: Dobrze, że większość część tygodnia przez większą część dnia użera się z nim opiekunka :diabloti: Ja w tym czasie odpoczywam w pracy :evil_lol:
  24. Moej zachwycone zdanie już znasz :p Ale jeszcze i tu napiszę, że nie mogę się napatrzeć na twoją chatkę.
  25. [quote name='Cola']Pies Morderca i jego dręczyciel G. :p [url]http://img703.imageshack.us/img703/5348/img3294.jpg[/url][/QUOTE] wstaw to na jakieś dzieciowe forum :diabloti: a potem idź otworzyć drzwi opiece społecznej :evil_lol: [quote name='Cola'] Mięśniak waży coś ponad 11kg, ma 4 zębole [/QUOTE] dobre, dobre :cool3: Tadzik nie wiem czy waży 10 kg, biedne zagłodzne dziecko :diabloti: A niebawem półtora roku stuknie. Przynajmniej zęby juz ma wszystkie, dobre chociaż to.
×
×
  • Create New...