-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Mnie też jeszcze nigdy nie zdażyło się, aby nie przyjęli reklamacji :diabloti: Jestem jednak pewna, że jedynym powodem jest mój wrodzony urok osobisty, roztapiający serce usmiech anielski, trzepot rzęs i przemiły tembr głosy, gdy uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie w wolnej chwili mojej niesmiałej prośby........ :grins: Szkoda, że tak daleko mieszkasz, Waszeniu, pomogłybyśmy ci z Ewunią :loveu: Jestem pewna, że gdybyśmy trwały u twego boku, to nie tylko wymieniliby ci tę nieszczęsną pralkę, ale dorzucili ci także gratis zmywarke, odkurzacz i robota kuchennego :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Czy one tak leżały u stykały się tylnymi częściami swych ciał? A który pierwszy wszedł na kanapę?
-
[quote name='Mudik']Aaaaa nie strasz mnie ja już teraz miałam masakrę, a ma być według Ciebie gorzej?:-( [/QUOTE] Będzie gorzej :diabloti: Wyobraź sobie wielkiego kwadratowego trzonowca przedzierającego się przez to malutkie dziąsełko :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hm. Powiem ci, droga Waszko, że ja tez nie rozpakowywałałbym pralki w sklepie... Jak kupowaliśmy Candy (w Saturnie chyba), to przywieźli nam zapakowaną z magazynu i taką władowaliśmy do samochodu..... Ale teraz nie odpuszczaj! Wygrasz, zobaczysz.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja jestem przemiła i dlatego piszę posty. I się witam i się żegnam papatkując. Dlaczego ty wychodzisz z dzieckiem na dwór? Nie wolno wychodzić z dzieckiem, jak temperatura spada poniżej +10C. Trzeba wtedy siedzieć w domu, zamknąć wszystkie okna i nie otwierać ich aż do wiosny. PS. Tadeusz zjada karmę kocią :roll: To znaczy, że jaki będzie?
-
a gdzie biały czepiec???
-
[quote name='dbsst']no coś TY miałabym posłać na szafot te loki cherubinka :diabloti: [/QUOTE] nie kłam :diabloti: po prostu przesąd mówi, że nie wolno obcinać przed ukonczeniem pierwszego roku życia :diabloti: [quote name='dbsst'] mam flash backa mam wrażenie, że już kiedyś przedzierałam się wózkiem przez zaspy :roll: zabije sąsiadów z dołu za ten niekończący się remont właśnie napierdzielają młotem - Jaś zasnął :diabloti:[/QUOTE] wyprowadź się do Pierd. Nie będziesz miała sąsiadów. Bedziesz miała mnie blisko. Będziesz miała wszędzie daleko. Przy takiej zimie nigdzie nie wyjdziesz/nie wyjedziesz Twój pies wyjdzie na zewnątrz i zniknie (w zaspie). Będzie ci groziła śmierć ze strony sopli i spadającego z czterospadowego dachu śniegu. Odiwedzi cię tylko ten, kto będzie miał pług śnieżny. Ale po co ci inni goście, skoro ja będę blisko??
-
Hanno, od dawna nie zaglądałam na dogo codziennie. A teraz lecę. To twego blożka spragniona nowin. I przeżywam wciąż i wciąż twój porządek na każdej półeczce. Napisz proszę, że poustawiałaś do zdjęcia :modla:
-
[quote name='Cola'] jak ja Ci zazdroszczę tych wszystkich zębów...ehhh będę musiała przeżyć jeszcze nie jednego kasownika i mam nadzieję, że jak Geri zacznie biegać, to trochę schudnie :roll: bo ciężko się go nosi...jak go niosę z samochodu do domu, to mi ręka mdleje [/QUOTE] najgorsze były trzonowce. Do tej pory mam dreszcze, jak sobie przypomnę, co Tadzio wyprawiał i jaki miał znakomity humor :shake: Gdyby nie nasz przyjaciel Paracetamol nikt by tego nie przeżył ;) Jak będzie miał ADHD, to na pewno :) Tadzio genetycznie nie ma szans być duzym za bardzo, ale innna sprawa, że ON CIAGLE BIEGA, więc pomimo jedzenia trzech sniadań, pięciu obiadów i czterech kolacji, wciąż jest na dole skali :roll:
-
ale krew się polała? Czy tylko jak to zwykle u samców - dużo harmideru i tyle? A one same były w domu? Same same? No nie wierzę, że Hanna ma boksera :)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Candy nie bierz.[/QUOTE] a dlaczego? ja mam już drugą Candy, tak byłam zadowolona z pierwszej. I nie dlatego mam drugą, że się pierwsza popsuła, tylko pierwsza wylądaowała w mieszkaniu, które wynajmuję, a ja sobie kupiłam nową. I moja mama też tylko Candy. Ale ja mam tą 3kg, więc nie polecam przy dużej rodzinie i dużej stercie prania - mały bęben. A propos pralek... przypomniał mi się mój kolega. Gdy urodziła mu się córka, to kupił nową pralkę. I ubrania dziecka pierze tylko w tej nowej. Tylko dziecka :stupid: Bo w tej starej dwa razy wyprał koc psa, więc zaszkodzi dziecku :stupid: I teraz ma dwie pralki :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i dlaczego syn Debe biega po kanapie? czy to mój syn? a w ogóle czyj to syn i jaka nieodpowiedzialna matka na to pozwala? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/ia2.jpg[/IMG]
-
Podobno ja rodziłam pierwsza. I to pół roku przed tobą. Co oznacza, że to Jan jest moim synem, bo jest większy :diabloti: Kiedy zamieniłyśmy się dziećmi, bo nie pamiętam? :hmmmm: Skąd wiedziałaś, że zdjęcie z dupami jest moim ulubionym?
-
[quote name='Hanna R.'][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4852/32715755.jpg[/IMG][/QUOTE] Mina psa Gezesława wyraża WSZYSTKO w tym temacie :evil_lol: A na czyim to ŁÓZIU poleguje nowy lokator? Bo chyba nie na twoim sterylnym, Hanno? :shake:
-
[quote name='Hanna R.'] _lol: ) został po wizycie lekarskiej wykąpany. I jak myślicie , GDZIE teraz leży ? :shake:[/QUOTE] na swoim posłaniu w przedpokoju? :evil_lol:
-
Haniu, ja się wzruszyłam. Naprawdę. A Gezes... może ten boks jest (był) nieszczęśliwy i Gezes to wyczuł? Ile może mieć lat?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Kurcze masz lux ...Tadzio sprząta ... i sam układa sie spać w piernatach ....Leona :diabloti: [/QUOTE] najlepsze, że gdy mówię do Leona "na miejsce", to pierwszy biegnie tam Tadzio :stupid: :evil_lol: Bo o takich drobnostkach, że na hasło SIAD siadają obaj, to nie będę pisać [quote name='Alicja'] Opiekunka opiekuje się też Leonem ?? [/QUOTE] a nie, bo ja wożę Tadzia do niej. Kilka domów dalej. Jak nie idę do pracy, bo ja ZAPEWNE pamiętasz, pracuję, kiedy chcę, to zawożę dziecko na 9.00, a potem wracam pędem do domu i idę spać :evil_lol:
-
[quote name='Tengusia']no co ty jak moglas tak nieuwazac :diabloti:[/QUOTE] i to w dodatku z Alicją, prawda? [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]oj działo się ...ósemkę mi wyrwali ....mam L4 :)[/B][/COLOR] [/QUOTE] z powodu ósemki? O, to musiał być wielki ząb dąb
- 78403 replies
-
a pokazywałam wam Tadeusza u fryzjera? Był z moją mamą, która znalazła salon dopasowany do jego potrzeb :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr3.jpg[/IMG] a na koniec wręczono mu to [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/fr4.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']coż za okropna manipulacja :shake:[/QUOTE] oj tam zaraz, że okropna :evil_lol: Znacie tego gościa? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/10lip_2.jpg[/IMG] a tego? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/3071b0b022.jpg[/IMG] to podobno ten poniżej, 17 miesięcy później.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/IMG_7394.jpg[/IMG] a tutaj, jak widać, pies ma zawsze swoje miejsce i nikt mu nie zakłóca tam spokoju :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/at1.jpg[/IMG]
-
Alicjo, nawet nie PRÓBUJĘ przeglądać tego, co tu było, gdy mnie nie było :shake: Niemniej wpadłam :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie znam się na pralkach. Ja mam za małą i pierze non stop :roll: Wpadłam z kilkoma pytaniami: czy masz już ogrodzenie? :cool3: czy zdecydowałas się w końcu przygarnąć jakiegoś kota? :cool3: czy jestes już bogata? :cool3: co kupiłaś mi na Gwiazdkę? :cool3: czy chcesz zaadoptować niezwykle miłego młodzioeńca Tadeusza złożonego z niezwykle inteligentnych i przemiłych genów? :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'][SIZE=1][COLOR=Cyan]u nas Szpilka pija wieczorami i je zamknięta w pokoju :roll: ale Szpilka ma w ogóle przegwizd :shake:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Potwierdzam oficjalnie i głośno, że dzisiaj na własne oczy obaczyłam, że nigdzie nie obaczyłam misek psa :shake: Głodzą, pić nie dają :shake: Witaj, Magdaleno :cool3: Czy Grosisława mówi już coś? Tadeusz owszem. CO TO? CO TO, CO TO, cotocotcoto???? I spróbuj mu nie odpowiadać natychmiast i po tysiąc razy :roll: Dobrze, że większość część tygodnia przez większą część dnia użera się z nim opiekunka :diabloti: Ja w tym czasie odpoczywam w pracy :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Moej zachwycone zdanie już znasz :p Ale jeszcze i tu napiszę, że nie mogę się napatrzeć na twoją chatkę. -
[quote name='Cola']Pies Morderca i jego dręczyciel G. :p [url]http://img703.imageshack.us/img703/5348/img3294.jpg[/url][/QUOTE] wstaw to na jakieś dzieciowe forum :diabloti: a potem idź otworzyć drzwi opiece społecznej :evil_lol: [quote name='Cola'] Mięśniak waży coś ponad 11kg, ma 4 zębole [/QUOTE] dobre, dobre :cool3: Tadzik nie wiem czy waży 10 kg, biedne zagłodzne dziecko :diabloti: A niebawem półtora roku stuknie. Przynajmniej zęby juz ma wszystkie, dobre chociaż to.