Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka']haha kręcą go ostre babki :lol:[/quote] ale Saba musi cos w sobie mieć 8) Leon też był przeszczęśliwy jak go przekotłowała :o
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Patka']trzeba dostosowac do osobnika :lol: OJ Alu masz w domu trzech to wiesz ... ;)[/quote]tylko nie wiem do którego dostosować :evil:[/quote] biorąc pod uwage, że z tych trzech tylko jeden jest władny zakupić, to masz ułatwione zadanie :lol: :lol: A ja sobie mogę przylepić i firany do ziemi i tak mi to nic nie da :-?
  3. [quote name='HankaRupczewska'] [img]http://img365.imageshack.us/img365/2599/f58nf.jpg[/img][/quote] jesteś wieeeelka, o bwana :o ja nie znosze galaretki, a tą bym schrupała :eating:
  4. [quote name='Justa'] A co do zdjęć, to prosze szukać szukać, bo to w końcu galeryja :evilbat: 8) :D[/quote] chyba galery sądząc po nadzorcach :evilbat: :lol: :lol: o prosze, jak się pięknie wystawił 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-10.jpg[/img]
  5. [quote name='Justa'] A cóż to za Park? Pola czy kępa Potocka? :roll: A może jeszcze jakieś inne? :roll: Zdecydowanie apeluję o więcej Leonka ![/quote] Justa, to Kępa Potocka :D A zdjęć nie będzie, bo podły tata zabrał aparat (fakt - swój własny, ale co z tego :evil: ), ewentualnie jakieś niedobitki poznajduję :placz:
  6. [quote name='HankaRupczewska']Maga, nie miej za złe okrutnemu tatusiowi pozbawienia cię narzędzia - on, chociaż juz starszawy :wink: ( [size=1]chyba mój rówiesnik [/size]) też pewnie w swoim zdziecinnieniu chce sie pobawić . Nam już niewiele potrzeba :lol: :lol: :lol: Pozdrawiamy tatusia - ciebie oczywisce mocniej . I nie łam się - przełam się !!![/quote] oj no nie wiem, no nie wiem 8) Ja i tatuś tylko tak młodo wyglądamy :wink: Taką mamy przypadłość wszyscy w tej rodzinie :cool3: A terapia działa 8) Już tylko górki, dołki, wzniesienia i schody przypominają mi o przedwczorajszym starciu :-? [b][color=red]Pika, myśl o urologu intensywnie, ale musisz go do tego bardzo nie lubić! :lol: [/color][/b]
  7. [quote name='HankaRupczewska']A nie wiesz przypadkiem, skąd koleżanka Rydzewska zna waszą ławkę ??? 8)[/quote] bo to jest przecież jedyna ławka w Rybniku... 8)
  8. w końcu zdjęcia! :D
  9. [b][color=red]Asher! Myślami jestem z wami![size=6][/size][/color][/b] :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  10. Hej :D W końcu obejrzałam i przeczytałam całą galerię :D Etapami, więc troche to trwało, ale teraz już bedę na bieżąco :wink: [color=red][size=6]i przyłączam się do gratulacji dla Poświaty!![/size][/color] :drinking:
  11. [quote name='Pysia']Nareszcie jestem wolny :evilbat: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/ASKAR2.jpg[/img] [/quote] boski :angel: On sie usmiecha półgębkiem :o I widzisz, porody Zmorce służą 8)
  12. biedny Gezio cały się obślinił :(
  13. [quote name='mmbbaj'] To widok dla ludzi o mocnych nerwach! :shock: :lol:[/quote] wiemy, wiemy Mmbaj :lol: cały dzień dochodziłaś do siebie :lol: :lol:
  14. [quote name='PIKA']a dlaczego mnie na dźwięk słowa lekarz nie przeszło? :([/quote] bo może aż tak panicznie jak ja nie nie znosisz chodzić do lekarza :lol: :lol: Ja tak reaguję na słowo ortopeda, kiedyś mnie nieźle wymęczyli :-? [size=2]widziałaś zdjęcia na poprzednich stronach? [/size]
  15. [quote name='Alicjarydzewska']taaaa pomijając to ,że też mam chore kolano :evil: Maga a może usiądź tak i daj sobie zrobić fotkę :wink:[/quote] nie mam już aparatu :placz: Zabrał nieczuły ojciec :( :wink:
  16. [quote name='Alicjarydzewska'], moja babcia mówiła że małym dziewczykom nie przystoi tak nóżek zakładać tylko mają kolanka razem trzymać i nóżki w bok przekrzywić .Raczej niechętnie u babci siadywałam :evil: :lol: :lol: :lol:[/quote] ależ dlaczego? :o Przecież to bardzo wygodna pozycja :evilbat:
  17. Waszko, udała ci się ta Oliwka :wink: I nie narzekaj na zajmowanie się nią, pomyśl, jakie bedziesz miała doświadczenie 8) a stosowałaś zapewne nasze rady dotyczące okularów spawalniczych i maski gazowej? Działa? :angel: :wink:
  18. [quote name='HankaRupczewska'] Czarodziejska bańka ??? Piękne ! Mam znowu trochę fotek z dzisiaj - później je wstawię .[/quote] później, to znaczy wtedy, kiedy ja już bedę spała, tak? :evil: nie zgadzam się :placz: Ja... ja żądam! :zly7:
  19. [quote name='Weron_ciau']a moze skarpetki? ;) ja nic nei suegruje...[/quote] ale skarpetki to chyba byłby dolny trop? :hmmmm: :cool3:
  20. [quote name='HankaRupczewska'] To dobrze, to dobrze 8) To już nie muszę ci pisać poematów ? :-? :-? :-?[/quote] może jakiś malutki poemacik rekonwalescenta? 8)
  21. [quote name='HankaRupczewska']Maga, jak tam staw ? Ten kolanowy - oczywiście ?[/quote] na sam dźwięk słowa lekarz staw przestał być opuchniety i chodzę już prawie normalnie :lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']Jak nóżka :o Nie bój żaby , pójdziesz do wracza ,ściągnie wodę , przepisze stabilizator i usz .Kolanko jak nowe 8)[/quote] wiesz co, dziękuję bardzo, ja już raz miałam ściągany płyn z kolana po operacji i dziękuję bardzo :evil: Ale opuchlizna zeszła :angel: I już normalnie chodzę :angel: tylko jak krzywo stanę, to mi się gwiazdy pokazują :-? Poczekam do wieczora i pojadę na ostry dyżur, bo jak bym chciała normalną drogą... :roll: To do ortopedy dostane się za jakieś 3 miesiące :-? Leonowi jest zapewne przykro, że mnie tak urządził :-? Ciekawe czy Sabie też jest przykro :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X8.jpg[/img]
  23. [quote name='HankaRupczewska'][color=red][size=6]Dzień dobry Mala Waszko. Przyszłam złożyć Ci wyrazy głębokiego szacunku [/size][/color][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/music/15.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/music/15.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/music/15.gif[/img] Oni ci zagrają do snu.... Dobranoc :silly:[/quote] no no 8) Mnie Hania pisze poematy na dobranoc, tobie, Waszko, przygrywa na skrzypcach, no no 8)
  24. Kara, zdjęcia z kotkiem boskie! :angel: Więcej takich
  25. Lazy, super zdjęcia, a z kawałów usmiałam się do łez :lol: :lol:
×
×
  • Create New...