-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Olcia'] a moze to nocna postac leona, w ktora sie przeistacza po polnocy??? :o[/quote] i sam sobie robi zdjęcia, a następnia ściaga do komputera? :o zombie? myslałam, że to może Ozzi, którego jakimś cudem, niechcący skopiowałam, ale jeżeli to nie on, to ja już nic nie rozumiem.... :confused:
- 78403 replies
-
o. zyjesz? :angel: a ja idę spać, bo już mi głowa opada :-?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='Maga100']Waszka, w nocy też można spotkać nową miłość :lol: ciemną nocą w [b]praku[/b].... :wink:[/quote] ooo jakieś nowe miejsce??? a gdzie to? :evilbat: :lol:[/quote] jessu, jak wy się dzisiaj czepiacie jakoś :-? zmęczona jestem :evil: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, w nocy też można spotkać nową miłość :lol: ciemną nocą w praku.... :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja tam się szykuję do snu 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dobranoc.jpg[/img] dobranoc państwu :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dobranoc2.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']a ja dziś spadam , bo rano trzeba wstać :x [/quote] a po co? :o do kościoła na 6.00? 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] a może Leon wrzucił fotę swojej laski :wink:[/quote] ale zdjęcie mało sexowne, jak na wizerunek oblubienicy :-?
- 78403 replies
-
normalnie zgłupiałam :o Robiłam porządki w moim folderze ze zdjęciami i znalazłam takie zdjęcie :o :o Ja nie mam pojęcia, co to za pies :hmmmm: i skąd się jego zdjęcie wzięło w moim komputerze :o :o ratunku, obcy zaatakowali mojego laptopa :errrr:
- 78403 replies
-
Hania, a dlaczego ja mam wrażenie, że ty ostatnio tutaj mniej bywasz? :evil:
-
Alicja, czy to może zdjęcie Ozziego?? :o :o [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/co.jpg[/img]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil: Maga je siedzę przy monitorze z Reddsikiem a ciebie nie ma / hebanowego poszukamy z Alą jak będziemy robić odbiór roboty :wink: :lol: /[/quote] bo jak zajęłas się robotą (wariatka w sobotni wieczór :-? ), to poszłam oglądać "Pamięć absolutną" 8) A Hebana zakupiłam w Carrefourze. Dobry :drinking:
- 78403 replies
-
Leon stwierdził, że za blady jest, a że promuje bezpieczne opalanie, więc żaden piekarnik, tylko samoopalacz :wink:
-
[quote name='Patka']Maga no ładne rzeczy tak pracujacoa cieżko Alę rozpraszać :lol:[/quote] i chyba ją skutecznie rozproszyłam :o bo wzięła się i znikła :o
- 78403 replies
-
Ukochane pomieszczenie domowe - kuchnia :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kuchnia2.jpg[/img] odejdż z tym aparatem, bo ja wstanę... :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kuchnia3.jpg[/img] no cio? Niewinny jestem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kuchnia.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']ok , szkoda że tylko popatrzę :-? :lol:[/quote] patrzaj, patrzaj 8) Twoje zdrowie :drinking: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/heban.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/heban3.jpg[/img]
- 78403 replies
-
[quote name='PIKA'] Ale Olcia to nic, rekordziską jest asher, ktora mi sms-a wysłala kiedyś przed 5 rano :o[/quote] :o :o to ona nie wie, że cisza nocna się kończy o 6.00? :wink:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a ja mam za stary, za beznadziejny, za powolny, z za małą ilością pamięci komputer :evil: I te wasze filmiki wszystkie mi sie pół godziny otwieraja, a potem ciagle rwą :placz: dlaczego ja nie wyszłam bogato za mąż? :placz: miałabym nowoczesne sprzęta i w ogóle :-? :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] :o takiego nie znam :-?[/quote] jak tylko TZ łaskawie wróci z aparatem, to zrobię zdjęcie i ci pokażę 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']oczywiście że jest :wink: :lol: malinowy :wink:[/quote] no to się wieczorkiem napijemy :drinking: Ja mam jakieś dziwne piwo - Heban :o czarne 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Daga&Oskar'] :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] no cio? :-? mam bardzo odważnego psa... :wink:
-
[quote name='Alka'] [img]http://img419.imageshack.us/img419/8482/p10905634we.jpg[/img] [/quote] nieszczęsny Romeo :lol: :lol:
-
Alu, ale dzisiaj to redd`sik chyba jest, co? 8) :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='mmbbaj'] a od pieska też Leonek wróci do Ciebie posłusznie? Bo u nas to jest tak, że jak jest pies albo np. krowa to ciężka sprawa... [/quote] własnie to jest najpiękniejsze, że tak! :D zaraz przybiega. Jak jest w wielkim ferworze zabawy, to muszę krzyknąć troche głośniej :-? , ale i tak przybiega 8) [quote]No i jak mogłaś do tego dopuścić?! :wink: A my tu na foty Leonka czekamy! :HUT012:[/quote] wykorzystał, że wyszłam do sklepu i zniknął, a aparat razem z nim :evil: ale mam jeszcze zapasy... lecę ja, a ze mną moje uszy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/biegn.jpg[/img] 10 minut pobiegałem i zmęczyłem się jak zwykle :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/odpoczynek.jpg[/img] a tak ładnie mamy na spacerku 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jesie.jpg[/img]
-
Mnie brak słów jaki on słodki :puppydog: Ja nie wierzę, że on ma ADHD, nie z takimi minkami 8)
-
[b]Haniu[/b], a żebyś wiedziała :evil: Właściwie nie tyle co zniszczył, ale zeżarł jakieś świństwo na spacerze i potem był pawik - oczywiście gdzie? na dywanie! :evil: Mało brakowało, a mój też by zaraz leżał obok.... :oops: błee :-? [b]Mmabj[/b] też mi się wydaje, że to dorastanie :lol: Bo ogólnie jest wyjatkowo grzeczny, teraz mama wzięła go na spacer i była zachwycona, jaki to Leonek posłuszny 8) Ja też coraz częściej chodzę z nim bez smyczy i pieknie przybiega na każde zawołanie 8) Acha i współczucia z powodu aparatu, ja bym się zapłakała :( A teraz TZ pojechał na jakąś uroczystość rodzinną, od której udało mi się wymigać 8) i zabrał aparat :evil: