Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Ka-ka']aaaaaaaaa............no to wszystko jasne.....laptopa zmieścic można...ja się już przestraszyłam, że Ty stacjonarny gdzieś do kuchni wepchnęłaś :lol: 8)[/quote] ale stacjonarny też może będzie 8) laptop już ledwo zipie i jak tylko TZ zakupi ten cienki monitor taki, to bedzie stacjonarny. Spokojnie się zmieści w kącie koło stołu, a monitor na stole 8)
  2. [quote name='Ka-ka'] jeśłi chodzi o psy.....los chciał, że wydarzyło się parę rzeczy, któe sprawiły, że Preston zaczął nienawidzieć psy.... tak więc mam sporo roboty z nim, ale robi ogromne postępy :D:D:D [/quote] ojoj, ale się rozpisałaś 8) pytałam się pod kątem Leona, ale obawiam się, że mogłyby się nie zaprzyjaźnić :( Leon ma bardzo dużo z labradora, ale przechodzi teraz młodzieńcze bunty i ręczyć za niego nie mogę. Generalnie nie rzuca się na psy, a już na pewno nie gryzie i zawsze mogę go odwołać, ale.... musze mieć pewność, że ten drugi też nie ma bojowych zamiarów :wink: Leon czasami kładzie sie przed psem i czeka aż tamteg go obwącha. Czasem bez ostrzeżenia, w celach zabawy, szarżuje na psa i skacze dookoła niego jak wariat. Czasami podchodzi na sztywnych nogach nastroszony jak jeżozwierz. Czasami rozpoczyna kłotnie o patyk. Dlatego nie pozwalam mu się bawić z nieznanymi psami lub z psami, o których wiem, że też mogą mieć krótki nerw :lol: Kiedyś Leon by się połozył albo uciekał, a teraz cholera go wie :-?
  3. Ej, to super, że mają domki, nie płacz :( Jak bedziesz je odwiedzać, to daj znać 8) Acha i niebawem pewnie znów jakieś psie/kocie nieszczęście zapuka do twych drzwi :lol:
  4. [quote name='HankaRupczewska'] No wiesz, pierwszy raz jest najgorszy ... A poza tym kiedys było chyba mniej tych wszystkich mętó i ptaków niebieskich :-? :roll:[/quote] u mnie też pierwszy raz był straszny :roll: Tata dzwonił do rodziców koleżanki, u której była impreza :evil: myslałam, że ze wstydu się spalę :oops: Miałam 16 lat. A potem już poszłoooo :D Najpierw po mnie przyjeżdżali, potem im się znudziło :wink: , potem dawali na taxi, a potem już nie :-?
  5. [quote name='Ka-ka'] :o to pracoholizm czy kwestia braku miejsca (chociaż jeśli stacjonarny tam zmieściłaś, to niezła jesteś :lol: :wink: w mojej kuchni w życiu by nie wszedł) ale jak się komputer czuje w kuchni??? :hmmmm: (nie wilgotno mu tam?)[/quote] :lol: :lol: ja mam dużą kuchnięm kwadratową z oknem. Jest tu duży stół, na którym stoi laptop 8) Nigdzie indziej mi nie pasuje, bo nie mam biurka :-?
  6. [quote name='HankaRupczewska'] [b][color=red]Maga[/color] [/b] - Asia ma 17 lat . :roll: Jej przyjaciółka 18 - i to była ta huczna okazja . Bawiły się dwie klasy - Asi i Martyny. Ciężko to przeżyłam - bo to pierwsze TAKIE wyjście. :-? [/quote] ej, to ja w wieku 17 lat mogłam już wychodzić na całonocne imprezy :P Wracałam pierwszym autobusem albo taksówką 8) I nie było wtedy komórek.... :evilbat:
  7. [quote name='malawaszka'] ano wróciłam - i było straszno :shock: moja mama spała w najlepsze a my z Luną się wzajemnie nakręcałyśmy do strachu :lol: to ja coś usłyszałam, to Luna i warknęła :shock: :tard: jeden plus że było ciepło :lol: [/quote] hahaha, wyobrażam sobie :lol: Rozumiem, że Lunę zabrałaś do obrony :wink:
  8. Hm, a ile twoje dziecię liczy lat?
  9. [quote name='Ka-ka'] [img]http://img408.imageshack.us/img408/6264/adapreston0094yb.jpg[/img] [/quote] Kaka, jaka super wielka roześmiana głowa :o (Prestona 8) ) a jak on reaguje na psy? Bawi się? Bo wygląda jak lagodny misio, przynajmniej takie miny robi 8)
  10. jezusie maryjo, czy wy nie chodzicie spać? :o głowy wam nie opadają na klawiaturę? :o
  11. czy ona wszystko tak testuje? :lol: łącznie z żyrandolem? :o no i leje :(
  12. [quote name='Ka-ka'] chociaż ostatnio zauważam, że dobrym sposobem na niejedzenie wieczorem jest....siedzenie na DGM - tak wciąga nadrabianie zaległości, że zapominam, że miałam zjeść kolację 8) :P[/quote] ja mam znacznie gorzej :evil: Komputer mam w kuchni :-?
  13. [quote name='Ka-ka'][ech, chyba zrobię listę DGManiaków wg zawodów....będzie wiadomo, do kogo z jakim problemem można się udać 8)[/quote] do mnie z głową hahahhahaha :lol:
  14. [quote name='Ka-ka'] -bo ja zawsze zajadam smutki i stresy (wynik: więcej kg i mnie w portfelu :evil: :evil: :evil: )[/quote] o to tak jak ja 8) nigdy nie rozumiałam, jak można nie jesć z rozpaczy :lol:
  15. [quote name='HankaRupczewska'] [size=1]A ta praca, o której wspominałas małymi literkami to zupełnie nie zwiazana z psychologią ?[/size][/quote] [size=1]nie, zupełnie :lol: bank 8) [/size]
  16. [quote name='HankaRupczewska'] Leczę bolenie całego ciała :wink: [size=1]Jestem lekarzem chorób wewnetrznych ze wskazanie na gastroenterologię. [/size] I robię jeszcze cała masę innych rzeczy 8)[/quote] no to wszechstronność wielka :roll: a ja miałam leczyć głowy, ale jakoś poszłam w innym kierunku i dyplom spoczywa na dnie szuflady :-? Asher :o oj, rozminęłaś ty się z powołaniem :lol:
  17. [quote name='HankaRupczewska'][ Mnie i za komuny, i teraz - to dopiero dobrze ! Mam i strzykawki i stetoskop i recepty i nawet mam twoją wymarzona pieczątkę. Tylko nie w metalowym pudełeczku :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Haniu, a jakie przypadłości ty leczysz?
  18. [quote name='Alicjarydzewska']padam z nóg i twarza na klawiaturkę :-? [img]http://img371.imageshack.us/img371/2291/823hi.png[/img][/quote] no niby ja też, ale w koncu sobota do czzegos zobowiązuje :roll: :wink:
  19. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='Maga100'][quote name='HankaRupczewska'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0034.jpg[/img] [b][color=red][size=6]Aaaaach .....[/size][/color][/b] 8)[/quote] :o :o skąd to wytrzasnęłaś?[/quote] [b][color=red]Hahaha ! A zgadnij !!![/color][/b] :lol: :lol:[/quote] no domyslam się, ale chciało ci się :roll: a tu Leon we wdziecznej pozie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-10.jpg[/img]
  20. Asher, to ja miałam dobrze za komuny, bo połowa rodziny to lekarze :lol: i miałam i strzykawki i stetoskop i recepty i nawet twoją wymarzoną pieczątke w metalowym pudełeczku :evilbat:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']AST - tak napisali w rodowodzie :lol: ale ja czasem sama mam wątpliwości , bo to takie śmieszne psisko. A dziś jak byłyśmy z Alką z psami na spacerku facet nam wmawiał że te psy zagryzają bo on oglądał TV i czytał w gazetach więc mu powiedziałam ,że sie głupot naoglądał i naczytał zamiast mądrej ksiażki się chwycić , no i poszłyśmy 8)[/quote] trzeba było mu powiedzieć , że jest zboczonym gwałcicielem :evilbat: No bo w końcu facet :roll:[/quote] :lol: trochę nie wypadało bo to ojciec sasiadki :lol: :lol: :lol:[/quote] :roflt: :roflt: :roflt: oj tam, najwyżej przestałby ci sie kłaniać :lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'] czyżby Leon teleportował po flaszeczkę 8)[/quote] niemożliwe :-? leży na mych stopach zaplątany w kable od komputera :roll:
  23. [quote name='HankaRupczewska'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0034.jpg[/img] [b][color=red][size=6]Aaaaach .....[/size][/color][/b] 8)[/quote] :o :o skąd to wytrzasnęłaś?
  24. Haniu, a dlaczeho ty nie zdejmujesz geziowi obroży do snu? :o
×
×
  • Create New...