Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka']qrde jeszcze ich nie ma? :([/quote] ale Asher się udzielała dzisiaj już na innych wątkach :o :hmmmm: teraz wieczorem
  2. [b]Debe[/b] żyjesz? :o [b]Alicja[/b] ja też już zmierzam 8) a na dobranoc my wszyscy (TZta też wzięłam młodowyglądajacego, co by nie odbiegał :roll: :lol: :lol: ) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ma1.jpg[/img]
  3. [quote name='HankaRupczewska'] Ale ty alicjo - nie tak jak Maga - twardą jesteś :lol: :[/quote] och, czy to obelga ? :evil: ja już żadnych kredytów nie biorę 0X
  4. [quote name='HankaRupczewska']Maga, wiesz ty co ? [b][color=red] [size=6]Jak ty z nim wytrzymujesz [/size] [/color] [/b]:o[/quote] to jest źle postawione pytanie :lol: :lol: powinno być: [b][color=red][size=6]jak on ze mną wytrzymuje[/size][/color][/b] :lol: :lol: i jeszcze musi mnie utrzymywac teraz :wink: nie no, Alu, przesadziłaś :-? Do ideału mu daleko :-?
  5. [quote name='Alicjarydzewska'] 8) jaki portrecik , z profilu :wink:[/quote] mój śliczny ryjek :oops: idę z ryjkiem na siq, bo pan zachrapał na kanapie :-?
  6. [quote name='HankaRupczewska'][ [color=red][size=6]O Chryste :o :o :o Toż to sajens fikszyn jakiś :o Skad takich sie bierze ? I jeszcze do tego artysta ... [/size][/color] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/rysunek.jpg[/img][/quote] :evilbat: był tylko jeden :P do tego jeszcze sprząta i nie rozsiewa skarpetek :evilbat: i wykonuje prace remontowe w domu 8) i lubi swoją teściową :evilbat: I teraz gdera, ze może bym go puściła w końcu do komputera :-? ale ja widzę, że już przysypia na kanapie :lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'] :o to jeszcze się nie przyzwyczaił :wink:[/quote] nadzieję porzucił przy pierwszym obiedzie jaki mu przyrządziłam :lol: :lol: Teraz z lekkim westchnieniem, gdy wraca z pracy, przywdziewa fartuszek i poprawia, dosala, dopieprza, dosmaża, dodaje..... 8)
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][no nie to już zbyt skomplikowane :-? to ja jednak jeszcze poczekam 8) na lepsze czasy :wink: / a kredyt fajna rzecz jak się go bierze , potem już nie jest fajny :evil: :wink:[/quote] Alicjo, to uściśnijmy sobie dłoń i czekajmy wspólnie :-? taaaa, kredyt jest fajny, do pierwszej raty :evil:
  9. [quote name='HankaRupczewska']Eee tam ! [b][color=red] [size=6]DEMAGOGIA ! [/size] [/color][/b] Już raz uwierzyłaś ! Macie wspólny kredyt :-? To i tak juz po sprawie ....[/quote] na mój samochód :evilbat: I ja aktualnie pozostaję bez pracy :-? Nawet wyrzutów mi już nie wypada robić , hihihihi :evilbat: [quote name='Alicjarydzewska'] naszym podstawowym błędem jest to że nie każemy dać tego na piśmie , wszak na nim musiałaby widnieć data :-? 8)[/quote] najlepiej spisane u notariusza :roll:
  10. [quote name='Alicjarydzewska']Maga nie pękaj , my cię nauczymy jak z czymś kulejesz :wink:[/quote] z czymś?? :evil: ze wszystkim :evil: :evil: wrodzona niezdolność kuchenna, wrodzona złośliwość potraw, które wychodzić i samkować nie chcą :-? Pytajcie TZta, wszystko musi poprawiać :lol:
  11. [quote name='HankaRupczewska']Nic sie nie martw - nauczymy cie wszystkiego ! Pamietaj : galareta z powidłami gruszkowo- śliwkowymi - to po pierwsze. Po drugie - zawsze ! - naleśniki z flakami na ostro. Po trzecie - na deser warzywa w cukrze . 8) [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: takich specjałów to nawet mój wszystkożerny TZ nie tknie :lol: [quote]Dajesz to na stół - a my z Alą i mmbbaj NATYCHMIAST przybywamy :bigok: - ok ???[/quote] tylko czy te flaki da sie przyrządzac na wdechu i z zamkniętymi oczami? :-? Bo inaczej będzie obok coś jeszcze.... :evilbat: :lol:
  12. Maga100

    zakoceni.pl

    oglądam cały czas waszą galerię, nie odzywam się, bo ile mozna pisać, że kociaki są śliczne, i cudowne, i słodkie, i kochane i w ogóle najpiekniejsze 8) ale takie właśnie [b][color=red]są[/color][/b], więc musiałam to napisać 8)
  13. [quote name='Alicjarydzewska']Podobno po nowym roku wzrosną szanse na aparata :-? :roll:[/quote] u mnie miało być po wakacjach, potem w listopadzie :-? (juz wiem, ze nie) [b][color=red][size=7]nie wierz facetom! :evil: [/size][/color] 8) [/b]
  14. O mamo, same kucharki :o Idę stąd, nic tu po mnie :(
  15. [quote name='HankaRupczewska'] K A R D Y N A L N Y ! :lol: :lol: :lol:[/quote] no co? :-? od kardynała :wink:
  16. [quote name='mmbbaj'] Gezuś robi całkiem miny Bajana :o :o :o :lol:[/quote] Mmbbaj, Gezio robi miny Leona, a nie Bajana :-? :lol:
  17. o mamo, Alicjo, to ty popełniłaś kardynalny błąd! :x Pokój powinnaś zrobić na niebiesko! :x Poza tym niebieski do zielonego nie pasuje :P :lol:
  18. Pysia, ja się więcej nie odzywam :-? Mnie po prostu brak słów!!! :o Takiego pięknego słodkiego ja jeszcze nie widziałam, a u ciebie to są jeszcze w wielu wydaniach 8) :angel:
  19. [quote name='Wojtecki'] Bardzo się cieszymy, że udało Ci się przebrnąć przez naszą galeryjkę :)[/quote] och, nie bede przecież cukrować, że to była czysta przyjemność 8) [quote]Zapraszamy na stałe do odwiedzania nas :wink: [/quote] a pewnie, że tak! zanim wejdziesz do swojej własnej galerii, ja już tam będę :o :lol:
  20. Camara :klacz: Widzę, ze lgną do ciebie wszystkie nieszczęścia tego świata 8) Ale to dobrze, wiedzą do kogo lgnąć 8) A koteczka zostaje? :angel:
  21. [quote name='Justa']No 8) Zdjęcie urocze, tylko coś tak słabo widać to Twoje biszkoptowe :evilbat:[/quote] lepiej? :evilbat: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-11.jpg[/img]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']to dziw że trafiłas do gara 8) :lol: :lol: :lol: Haniu , Maga nie wie co traci :wink: / ja robię wg przepisu ,,Flaczki po warszawsku :wink: ''[/quote] to cud, że trafiłam do gara :lol: na szczęście gar duzy i nie musiałam ich wrzucać ręcznie (błeeee) 8) Biedny to mój TZ, bo w naszej kuchni nie ma takich frykasów :-? (chyba, że sobie od mamusi przywiezie :evilbat: :evilbat: ) [quote]A ja chcę robić takie fotki :-? :oops:[/quote] Alicjo, ja bym się najpierw skupiła na tym, żeby mieć [b]czym [/b] robić :wink: a koniki śliczne, czemu smutne? :(
  23. [quote name='Alicjarydzewska']A ja dziś zrobiłam flaczki i są PYSZNE 8)[/quote] :o błe :x ja zostałam zmuszona przez Leona do ugotowania mu serc, błeee, jak je przesypywałam z siatki do garnka, to musiałam wstrzymac oddech i zamknąć oczy, błeeeeeee :-?
  24. [quote name='Alicjarydzewska']kryzys na ,,giełdzie papierów wartościowych'' 8)[/quote] coś w tym stylu :-? Aparacik mam obiecany, jak tylko: a - spłacimy kredyty b - zmieni dział w firmie i zacznie lepiej zarabiać c - jak bedzie jakaś wolna gotówka [b]ww czytaj: [/b] nigdy :evil:
  25. [quote name='HankaRupczewska'] [color=red][size=6]Maga [/size][/color] - jak mozna nie lubieć GALARETKI ??? :o [/quote] no nie lubiajem i już :evil: [quote]A poza tym, jak mozna tak młodo wyglądać w zaawansowanym wieku ?? Bo z twojego postu powyżej wnoszę, że masz pewnie z pięć krzyzyków :lol: , A szanowny Tatuś z osiem ???? :lol: :lol: :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: skąd wiesz? :o :o :o Poczekaj, zadzwonie do mojej stuletniej prabaci i zapytam się, jak my to robimy.... 8)
×
×
  • Create New...