Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Alicjarydzewska']ale tatko statyczny a na rysunku w ruchu :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahaha, cóż za dyplomatyczna odpowiedź :wink: Powinnaś zostać politykiem 8)
  2. [quote name='Alicjarydzewska']Ja nie chcę do Faktu :( wstyd tam bywać :cry: :cry: :cry:[/quote] więc ćwicz ścisk jąder :lol: :lol:
  3. [quote name='Lucy*'] a i Pańcia do niego z włosa podobna :wink: 8)[/quote] ta z włosa podobna to pańcia Gucia :wink: [quote name='Alicjarydzewska'] co do tatusia to trudno dociec :lol:[/quote] no jak to, masz tatke powyżej :wink:
  4. [b]Olcia[/b], ale mój wyjeżdża i aparat razem z nim :x [b]Haniu i Alicjo[/b] voila (to podobno mój tata na spacerze z Guciem :o ) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/rysunek.jpg[/img]
  5. [quote name='Olcia'] hehe Maga ja dzisiaj z tatuskiem walczylam o zabranie nadira do domu, dzielnie walczylam udalo sie a nadus hmm troche futerka zgubil :lol:[/quote] różnica polega na tym, że twój tatko nie chciał dać, a mój chciał zabrać :lol:
  6. hahahah, braow Hanka! :klacz: ten mężczyzna po prawicy tworzył rysunek 8) dla tego młodzieńca po jego lewicy :lol:
  7. [quote name='Gabryjella'][img]http://img421.imageshack.us/img421/2339/pad3ti.jpg[/img] : Ale z takim ciosem moglabyś zostać gwiazdą Faktu :wink: co ja mowię gwiazdą, bohaterem :lol: :lol: :lol:[/quote] a ja chciałabym sprostować :roll: To się nie nadaje do faktu :-? To by się nadawao do faktu, gdyby Alicja tak leżała, a Ozzi obok tryiumfujacy :lol:
  8. [quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska']Ej coś tatko nie kumaty :roll:[/quote] wymienic tatke :lol:[/quote] na bardziej kumatego? :lol: :lol: zająłem swoje strategiczne miejsce, na kanapie było za ciasno [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom8.jpg[/img] ej, spadaj, to moje miejsce do wyglądania! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom9.jpg[/img] to ja, Gucinek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom11.jpg[/img]
  9. [quote name='Gabryjella'] Żeby psom na kanapie miejsce zajmować, wstydź się :wink: :lol: :lol: :lol: Fotki super[/quote] ale mnie tam nie było 8) ja grzecznie siedziałam na dywanie, dopiero jak się zwolniło miejsce, to przycupnełam z boczku... :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom7.jpg[/img]
  10. [quote name='Alicjarydzewska']/ i wiesz jak ci pasuje :wink: , nie mogłabyś tak tatusiowi częściej podprowadzać a potem to mu możesz od czasu do czasu pożyczać 8) :wink: :lol: /[/quote] za twoją radą mu to zaproponowałam i.. jakos mu sie nie spodobał ten pomysł :o dziwny jakiś, nie? :hmmmm: [quote name='PIKA']wygląda jakby mial paraliż tylnej części ciala :o[/quote] no ty to zawsze... :-? :lol: [quote name='daga10011']Ale Leon urosl :o :o :o .A jamniorkowa fota :o :lol: ...[/quote] e tam. Malutki i grubiutki :evilbat:
  11. [quote name='Olcia'] :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Twoje zdrowie waleczna lwico :lol:[/quote] ale żebyś wiedziała - już stał z zapakowanym aparatem w drzwiach :-? mam czas do jutra 8) a oto nienormalna rodzinka i ich psy :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom4.jpg[/img]
  12. Nie, nie testuje ile Leon może sie rozciagnąć :lol: choć.... 8) [b]Dbsst[/b] my byli today, a ty podobno okrutnie zalatana :roll: 8) a zaraz wam pokażę zdjęcia z dzisiejszej imprezki, kiedy to nawiedził mnie tata z rodzinka i Guciem (chciał zabrac aparat, ale dzielnie się obroniłam :lol: )
  13. [quote name='Alicjarydzewska']jamniorek :o :wink:[/quote] może pradziadek był jamnikiem :lol: a na zakończenie autoportret 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j.jpg[/img]
  14. [quote name='Alicjarydzewska']Ali nie ma to ja napiszę, ja :wink: u Marcina jest tak ładnie :wink: :lol:[/quote] ma prywatny las? :o No to ja się nie dziwię, ze Alka wzięła go na zięcia :lol:
  15. [quote name='Agga']ładnych rozmiarów ten zjączek... :o :lol:[/quote] zmutowany zajączek :wink: a co powiecie na taką mutację? :lol: :lol: [size=2]sama nie wiem dlaczego tak wyszło...[/size] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/jamnik.jpg[/img]
  16. [b]Pika[/b] :lol: :lol: starych rur nie wyciagają, ale i tak jest pełna ruinacja mieszkania :-? Mówię ci, fajnie bedzie :wink: [b]Alicja[/b] padniety Ozzi jest the best, moje zdjęcie roku :angel:
  17. Na ząb by się coś znalazło (parka z dwójką dzieci), ale TZ wział na smycz :evilbat: :wink: ja idę, a ty sobie siedź na tej żerdzi :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-6.jpg[/img] taki jestem malutki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-8.jpg[/img] z lekka rozmazany... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-7.jpg[/img] ..i jeszcze bardziej rozmazany, ale za to jaki Szybki Gonzales :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-9.jpg[/img]
  18. a teraz zdjęcia z serii: jestem plamą :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-3.jpg[/img] i: świeci mi w oko, długo mam tak siedzieć? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-5.jpg[/img]
  19. [quote name='Alicjarydzewska']no wiecie państwo tak pod zakaz :wink: :lol:[/quote] jaki zakaz? :o poza mój pies był na lince wędkarskiej :evilbat:
  20. Dzisiejszy spacerek :angel: zaczyna się oczywiście optymistycznie i bez zaskoczenia :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/tabliczka.jpg[/img] e tam, wokół zywej duszy, a jak ktoś przyjdzie to go zjem 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/K-2.jpg[/img]
  21. Alka, wszystkie trzy pociechy masz bardzo udane 8) Ta ostatnia, mała kudłata najwdzięczniejsza :wink:
  22. [quote name='mmbbaj'] Właśnie sprawdziłam i mnie się otwiera, ale niektórzy zgłaszają, że mają z tym problem :( Nie wiemy dlaczego :niewiem:[/quote] a mnie działa :angel: super stronka :D A bajan ma swoją galerię na dogo, bo jakoś nie wypatrzyłam 8)
  23. [quote name='PIKA'] A ja sie wczoraj dowiedzialam, że w listopadzie bedą mi wymieniac istlacje gazową, :o Juz oczami wyobraźni widze ten burdel :-?[/quote] Pika, wcale sobie tego nie wyobrażasz i ja już ci serdecznie współczuję :cool3: U nas była wymieniana jakiś czas temu... :roll: Bo wg nowych przepisów rury gazowe muszą iść po wierzchu.... a że mam jeszcze wodę grzaną piecykiem gazowym, więc rury idą nie tylko do kuchni, ale i łazienki :-? Co tu się działo, to nawet nie mam słów :evil: 0X
  24. [quote name='PIKA'] A ja sie wczoraj dowiedzialam, że w listopadzie bedą mi wymieniac istlacje gazową, :o Juz oczami wyobraźni widze ten burdel :-?[/quote] Pika, wcale sobie tego nie wyobrażasz i ja już ci serdecznie współczuję :cool3: U nas była wymieniana jakiś czas temu... :roll: Bo wg nowych przepisów rury gazowe muszą iść po wierzchu.... a że mam jeszcze wodę grzaną piecykiem gazowym, więc rury idą nie tylko do kuchni, ale i łazienki :-? Co tu się działo, to nawet nie mam słów :evil: 0X
  25. [quote name='Pysia']A teraz cos super extra !! Filmik z synkiem !! :D Dostałam go od kochajacych go bardzo państwa :D Zobaczcie!1 Ech...Aż sie serce raduje ;) [/quote] widać, że jego pan przepadł z kretesem :lol:
×
×
  • Create New...