-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Alka'] [img]http://img245.imageshack.us/img245/2691/dscf26676vq.jpg[/img][/quote] boziu, jakie oko :o On chyba chce coś wyrazić.... 8)
-
[quote name='Patka']maga no wiesz były :eating: :cunao:[/quote] ale widocznie Alicja nie uprzedziła jej dostatecznie i teraz Mmbaj musi dojść do siebie :lol: :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska']Wzruszyłam się u Magi .. [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/2/img/007.gif[/img] [/quote] Haniu, a ja jestem wzruszona, że ty jesteś wzruszona, choć z rana już nie jesteś wzruszona :(
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='mmbbaj'][quote name='Maga100']Alicja :evil: Ja chcę zobaczyć nieprzyzwoite foteczki Ozzulca 8)[/quote] Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o Alicja masz PW :lol:[/quote] no i co doszło :o[/quote] Mmbaj obejrzała i zemdlała :roflt: :roflt: :roflt:
- 78403 replies
-
Olcia, masz jaccuzi w domu? :o [size=2]Zreperowałaś komputer Piki?[/size]
-
[quote name='HankaRupczewska'] Trzymaj sie Maga ! Zawsze możesz na mnie liczyć. [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/2/img/007.gif[/img] Kolano np bezpłatnie ci skanalizuję... No to pa ... [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/2/img/007.gif[/img][/quote] Hanka :o ze wzruszenia odebrało mi głos :o [quote name='daga10011']:o poematy na dobranoc :o ..czym trzeba sobie zasluzyc??????? :lol: [/quote] wiesz Daga, mam [b]chody[/b] :cool3: [quote name='mmbbaj'] [img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/goldies/24.gif[/img][img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/2/039.gif[/img][/quote] to śniadanko? :eating: [quote name='Olcia']Maga ja Cie nie chce straszyc, ale won do lekarza i to natychmiast, chcesz skonczyc jak moj ojciec??, do tej pory kuleje i caly czas go noga boli mimo ze w stabilizatorze chodzil, a spotkanie z nadirowym cielskiem bylo bardzo dawno[/quote] qrde, chyba bede musiała iść :placz: Nie jest lepiej, a jak mnie dziś Leon pociagnął na smyczy, to aż mi gwiazdy w oczach stanęły :evil: Ale nie znoszę chodzić do lekarza 0X
-
[quote name='Agga'] cos coraz wiecej psów dogomaniackich tak dziwnie wygląda... :wink:[/quote] uleczalne to? :o idę spac, jakaś wykonczona jestem, chyba tymi spacerami, kolanami i tym, ze wstałam o 8.00 :evil:
-
[quote name='mmbbaj'] No, nie wiadomo...[img]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/tired/img/028.gif[/img][/quote] o nie, tak łatwo to się mnie nie pozbedziecie :evilbat: zdejmuje te bandaże, mam dość :placz: niewygodnie mi z tą sztywną nogą :evil:
-
piękne zdjęcia, ale jak ty możesz żyć bedąc o 5.30 na nogach? :o I czy nie przeczytamy w fakcie o wariatce latającej z aparatem po ulicach krakowa o świcie? :lol: :wink: :wink: :wink:
-
spójrzcie na przednią łapę Leona :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s14.jpg[/img] reszta zdjęć jest Saby, które wstawi Pika do siebie, jak jej sie komp naprawi :evil:
-
[quote name='HankaRupczewska']No jest woda ! Ale chyba nie w kolanie ??? :roll:[/quote] no, lepiej nie :-? Tym bardziej, że kolano było juz parę lat temu operowane :-? A bandaż juz mnie wkurza :evil: i zaraz go zdejmę :evil:
-
[b]Labradorek[/b] dzięki, Leon nie jest czystej krwi :wink: Odezwę się, na razie mam odisntalowane gg i nie mam czasu sie tym zająć, ale jutro już powinno być ok :D A galerię koniecznie! ja cię kocham, a ty śpisz 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s11.jpg[/img] tropi mnie :o [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s12.jpg[/img] z piesami w tle 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s13.jpg[/img]
-
Daga&Oskar dzięki :wink: [quote name='Alicjarydzewska']to jak ci do jutra noga nie odleci to przeżyjesz :wink:[/quote] poluzowałam, przecież nie dało wytrzymać :lol: zesztywniał? :o [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s8.jpg[/img] dziwny jakiś :roll: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s9.jpg[/img] atak Saby :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s10.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']Kurcze co ja poradze że fotki tak niefortunnie ujęły tylko pewne części ciała [/quote] jasne i zapewne stało się to przez przypadek :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='asher'] [b]Maga[/b], idź babo do lekarza. Jak ci coś w kolanie trzasnęło, to trza jak najszybciej to leczyć... [/quote] zobaczymy jak bedzie jutro, w sumie kolano działa, tylko napuchło i boli :-? [quote]Ale, że Saba takie poczucie własnoci ma :o Kup swoich broni :o :lol:[/quote] no nie? :lol: też byłam zdziwiona :lol: [b]Alicja[/b], nie mam stabilizatora, ale po nasmarowaniu maścią i okładach z sody, TZ taki mi zawinał bandaż, że krązenie mi ustało :lol:
-
takie pędzące dwa potffory na mnie wpadły :lol: bo oczywiście najfajniej się biega koło nóg :roll: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s7.jpg[/img]
-
[quote name='malawaszka']cóż za piękna i romantyczna para :placz:[/quote] Waszka :o
-
[quote name='asher']Piękne, piękne :klacz: Tym razem obyło się bez scen? :wink:[/quote] generalnie bez scen, Leon został tylko przyplaszczony do ziemi, gdy w ramach powitania skoczył na Pikę i drugo raz pogoniony, gdy chciał obwąchąć koope Saby :o ale za to.... :roll: w ferworze galopów wpadli na mnie, tzn Leon i stutonowa Saba, podcięli, przewalili i ... :roll: nie chodzę :-? Najpierw mnie Pika podnosiła z ziemi, coś mi gruchnęło w kolanie (oczywiście nie wspominam, że wyłam ze śmiechu :lol: ), teraz już jakoś kustykam, ale nie jeste fajnie :wink: Kolnako napuchło jak bania i na tej nodze to sobie nie postoję :lol: [size=2]ale gdybyście widziały tę scenę :lol: :lol: [/size]
-
Biedna Ala, zostanie teraz zarzucona privami :lol: ale zdjęcią musza byc ocenzurowane przed nieletnimi, hahaha. Razem z prosbami o zdjęcia, wysyłajcie Alicji skan dowodu :wink:
- 78403 replies
-
czyż nie jesteśmy romantyczni na tle tej wody 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s4.jpg[/img] 2w1 - pływam i piję [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s5.jpg[/img] wspólna kąpiel 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s6.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Alicja :evil: Ja chcę zobaczyć nieprzyzwoite foteczki Ozzulca 8)[/quote]do galerii nie dam bo wiesz.... :oops:[/quote] [size=2]masz priv. Czekam 8) [/size]
- 78403 replies
-
Alicja :evil: Ja chcę zobaczyć nieprzyzwoite foteczki Ozzulca 8)
- 78403 replies
-
[quote name='Lucy*']Czy tam w tle ktoś znowu rysuje ?? :o :o :lol: :lol:[/quote] tak, tym razem tworzył coś młody, ale dzieło nie znalazło uznania :lol: [quote name='Alicjarydzewska']Olcia ma rację może tatuś wymięknie :-? no bo po co tatusiowi aparat , przecierz Gucia to ty możesz mu czasem obfocić :wink:[/quote] niestety, koniec eldorado :( Tata jutro wyjeżdża i mowy nawet nie ma :evil: a zobacznie z kim byliśmy dzisiaj na spacerku :angel: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s1.jpg[/img] co ona tam tak wącha i wącha, zamiast się ze mną bawić? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s2.jpg[/img] i znowu wącha :-? sprawdzę też [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s3.jpg[/img]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Maga100 replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia, jest cudowny, piekny, najsłodszy na świecie :angel: a tu.... [quote name='Pysia']Dziadek mnie bawi :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/Hec28.jpg[/img] [/quote] ... łeb jak sklep :o :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Waszka, to załóż ochraniacze. Na przykład panowie spawacze mają takie fajne i solidne :lol:[/quote] i maskę gazową, bo Strefa Gazy nadchodzi :lol: Tak zabezpieczona , możesz się już opiekować Oliwką :wink:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)