Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. no to tworzymy zgodne stado :lol: niech żyją kartki na mięso :wink:
  2. [quote name='Alka'] [img]http://img366.imageshack.us/img366/6885/dscf26084hz.jpg[/img] [/quote] Alka :o super! Może byś i dla mnie wydziergała? 8) Dużo więcej włóczki nie pójdzie, no, więcej niż na Tuffiego na pewno, ale... nie duzo więcej :wink:
  3. [quote name='Alka'] :niewiem: skąd Alicja nabrała takiego doświadczenia ...przecież ona w przedszkolu pracuje :hmmmm: [/quote] Alka, widać panom wcześnie zaczynają rosnąć brzuchy :lol:
  4. [quote name='HankaRupczewska']Hej, Waszka, jak tam głowa ? Może jakąś fachową poradę ? Co ?[/quote] a coś z waszkową głową nie tak? :o
  5. [quote name='HankaRupczewska'] No to 10 punktów za asertywność !!! I jutro nowy leon w 333 pozycjach. Hough ![/quote] no ja nie nazwałabym tego asertywnością :roll: Za radą Olci zrobiłam te jakieśtam oczka 8) Nie wiem czemu mój tato stwierdził, że jestem jego karą za grzechy :o
  6. [quote name='HankaRupczewska']Noooo to Ty dominujący OSOBNIK JESTEŚ ! tYP aLFA :lol: Jak zawiążą spisek wewnąnątrz domowy - To będa cię szkolić - np klikerem :roll: :roll: :roll:[/quote] ale jak można niewinne dziewczę atakować w windzie? :evil: a ten spisek to kto ma zawiązać? :o Leon z TZtem? hahahahah 8) nie mają szans :evilbat:
  7. własnie wygoniłam tate z domu :o Bo przyszedł i chciał zabrac aparat :-? Ale mu wyjaśniłam, że absolutnie nie potrzebuje 8) poza tym wyjeżdża dopiero w środę :roll:
  8. [quote name='HankaRupczewska'] Kiedyś Carmenów ( ale - co ty k**** wiesz o Carmenach ) - a potem LM-ów :roll: - sama sobie wypipkowałam :-?[/quote] ale ww wątku powinno być o Camelach :-? a mój pierwszy papieros zwędzony tacie to był John Player Special - ktos pamięta? 8) I moja pierwszą miłość w podstawówce zwędziłam właśnie na tego papierosa 8) A potem go rzuciłam po 3 dniach (te miłość), bo usiłował mnie pocałowac w windzie :o I dostał w dziób 8)
  9. [quote name='XXL']spoko tylko ozzy tez powinen jakies moro teras nosic zeby sie lepej komponowal :P[/quote] Alicja już na pewno mu dzierga na drutach 8)
  10. ee tam, prawda jest taka, że tamte czasy miały wiele uroku 8) Ja wprawdzie byłam małolat, ale pamietam dobrze, teraz jest jakoś inaczej... :-? Owszem, persepktywy, jako taka wolność, szanse i to wszystko inne, ale chodzi mi o ludzi i stosunki 8) No było inaczej i tyle
  11. [quote name='Alicjarydzewska']a psy co piły :wink: 8) [/quote] no jak to co? Czystą :lol: [quote]Maga :wink: lata praktyki 8) :lol: :lol:[/quote] ach i to jest właśnie piękne :wink:
  12. hej, ładny ten zielony pokoik :angel: I Ozzi się pieknie komponuje, a to najważniejsze :wink: a co do astów z allegro, to u mnie jest ich cały blok :evil: Każdy wygląda inaczej, ma inne umaszczenie, inny wzrost i budowę ciała, ale każdy to amstaff :evil: strasznie dużo odmian tych astów :roll: acha i wszystko chodza na smyczy i w kagańcu, bo jakieś nerwowe som :-?
  13. [quote name='Alicjarydzewska']to i Cypiska i Haneczkę 8) a Żwirka i Muchomorka :wink:[/quote] i prusakolep :wink:
  14. ale ja nie mówię, ze pudel, tylko kupka :evil:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']a misia Colargola , a Jacka i Agatkę , a Piaskowego Dziadka , pamiętają 8)[/quote] no co za pytanie! I Rumcajsa :angel:
  16. A ja się zastanawiałam gdzie ty zniknełaś 8) Brawo! Chylę czoła :D
  17. [img]http://img254.imageshack.us/img254/6738/aserifaja0ku.jpg[/img] Asher :o :o hahaha, dobre! :lol: :lol:
  18. [quote name='HankaRupczewska'] Maga - wyjdź spod tego wrażenia :wink: , potrzep rzęsami przed ślubnym ( u Alutki podobno nie działa - ale to nie znaczy, że twój ślubny jest bez serca - tak jak Rydzewski ) - iiiiiii - i już !!! 8)[/quote] nic z tego :evil: ja doskonale znam stan jego finansow :evilbat: [quote name='HankaRupczewska'] [color=red][size=6]Pora na dobranoc ( starsi wiedza, co jest dalej - w pioseneczce oczywiście )[/size][/color] 8) [/quote] znam, znam bardzo dobrze 8) i tęsknię za tymi beztroskimi czasami :(
  19. [quote name='Olcia']a wiczorek spedzilem sobie o tak [img]http://img207.imageshack.us/img207/7620/19rd.jpg[/img] [/quote] jaki nadirek tutaj malusi i biednusi :puppydog: taka mała czarna kupka :(
  20. ja widzę, że Alicja ma rzeczywiście spore doświadczenie w tej materii :lol: (rozpoznawanie brzuchów) a tu jeszczce z wczorajszej imprezki - wykończone psy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom14.jpg[/img]
  21. Haniu, jestem pod wrażeniem :o nawet już nie marzę o tej cyfrówce, bo po co? :( I tak ci nie dorównam... :cry: :wink:
  22. [quote name='mmbbaj'], ale kołderki jakieś 20 cm :-? ...Dokonywałam cudów żeby się nieco przykryć i chłopaczka nie obudzić....tak słodko spał :roflt: :sleep2:[/quote] oj znam to :lol: Czasem ledwo pięty przykryję, żeby tylko spod Leona nie wyszarpać kołdry :lol: :lol: A spacer o 3.20 :-? a ty byś się nie zdziwiła, jakby ci kazali spacerować o tej godzinie? :o
  23. [quote name='mmbbaj'] Maga, daj go na Allegro to się okaże! :lol: Może aparat sobie kupisz! :wink:[/quote] taką sztukę na Allegro? :o Chyba do Sotheby`s :lol:
  24. [quote name='asher'] [b]Ulubione zajęcie[/b] :roll: :lol: [img]http://img83.exs.cx/img83/1393/obraz1385cy.jpg[/img] [/quote] super zdjęcie :o najgrzeczniejsze onki na świecie :lol:
×
×
  • Create New...