-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
no to tworzymy zgodne stado :lol: niech żyją kartki na mięso :wink:
-
[quote name='Alka'] [img]http://img366.imageshack.us/img366/6885/dscf26084hz.jpg[/img] [/quote] Alka :o super! Może byś i dla mnie wydziergała? 8) Dużo więcej włóczki nie pójdzie, no, więcej niż na Tuffiego na pewno, ale... nie duzo więcej :wink:
- 78403 replies
-
[quote name='Alka'] :niewiem: skąd Alicja nabrała takiego doświadczenia ...przecież ona w przedszkolu pracuje :hmmmm: [/quote] Alka, widać panom wcześnie zaczynają rosnąć brzuchy :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska']Hej, Waszka, jak tam głowa ? Może jakąś fachową poradę ? Co ?[/quote] a coś z waszkową głową nie tak? :o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'] No to 10 punktów za asertywność !!! I jutro nowy leon w 333 pozycjach. Hough ![/quote] no ja nie nazwałabym tego asertywnością :roll: Za radą Olci zrobiłam te jakieśtam oczka 8) Nie wiem czemu mój tato stwierdził, że jestem jego karą za grzechy :o
-
[quote name='HankaRupczewska']Noooo to Ty dominujący OSOBNIK JESTEŚ ! tYP aLFA :lol: Jak zawiążą spisek wewnąnątrz domowy - To będa cię szkolić - np klikerem :roll: :roll: :roll:[/quote] ale jak można niewinne dziewczę atakować w windzie? :evil: a ten spisek to kto ma zawiązać? :o Leon z TZtem? hahahahah 8) nie mają szans :evilbat:
-
własnie wygoniłam tate z domu :o Bo przyszedł i chciał zabrac aparat :-? Ale mu wyjaśniłam, że absolutnie nie potrzebuje 8) poza tym wyjeżdża dopiero w środę :roll:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Kiedyś Carmenów ( ale - co ty k**** wiesz o Carmenach ) - a potem LM-ów :roll: - sama sobie wypipkowałam :-?[/quote] ale ww wątku powinno być o Camelach :-? a mój pierwszy papieros zwędzony tacie to był John Player Special - ktos pamięta? 8) I moja pierwszą miłość w podstawówce zwędziłam właśnie na tego papierosa 8) A potem go rzuciłam po 3 dniach (te miłość), bo usiłował mnie pocałowac w windzie :o I dostał w dziób 8)
-
[quote name='XXL']spoko tylko ozzy tez powinen jakies moro teras nosic zeby sie lepej komponowal :P[/quote] Alicja już na pewno mu dzierga na drutach 8)
- 78403 replies
-
ee tam, prawda jest taka, że tamte czasy miały wiele uroku 8) Ja wprawdzie byłam małolat, ale pamietam dobrze, teraz jest jakoś inaczej... :-? Owszem, persepktywy, jako taka wolność, szanse i to wszystko inne, ale chodzi mi o ludzi i stosunki 8) No było inaczej i tyle
-
[quote name='Alicjarydzewska']a psy co piły :wink: 8) [/quote] no jak to co? Czystą :lol: [quote]Maga :wink: lata praktyki 8) :lol: :lol:[/quote] ach i to jest właśnie piękne :wink:
-
hej, ładny ten zielony pokoik :angel: I Ozzi się pieknie komponuje, a to najważniejsze :wink: a co do astów z allegro, to u mnie jest ich cały blok :evil: Każdy wygląda inaczej, ma inne umaszczenie, inny wzrost i budowę ciała, ale każdy to amstaff :evil: strasznie dużo odmian tych astów :roll: acha i wszystko chodza na smyczy i w kagańcu, bo jakieś nerwowe som :-?
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']to i Cypiska i Haneczkę 8) a Żwirka i Muchomorka :wink:[/quote] i prusakolep :wink:
-
ale ja nie mówię, ze pudel, tylko kupka :evil:
-
[quote name='Alicjarydzewska']a misia Colargola , a Jacka i Agatkę , a Piaskowego Dziadka , pamiętają 8)[/quote] no co za pytanie! I Rumcajsa :angel:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Maga100 replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
A ja się zastanawiałam gdzie ty zniknełaś 8) Brawo! Chylę czoła :D -
[img]http://img254.imageshack.us/img254/6738/aserifaja0ku.jpg[/img] Asher :o :o hahaha, dobre! :lol: :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'] Maga - wyjdź spod tego wrażenia :wink: , potrzep rzęsami przed ślubnym ( u Alutki podobno nie działa - ale to nie znaczy, że twój ślubny jest bez serca - tak jak Rydzewski ) - iiiiiii - i już !!! 8)[/quote] nic z tego :evil: ja doskonale znam stan jego finansow :evilbat: [quote name='HankaRupczewska'] [color=red][size=6]Pora na dobranoc ( starsi wiedza, co jest dalej - w pioseneczce oczywiście )[/size][/color] 8) [/quote] znam, znam bardzo dobrze 8) i tęsknię za tymi beztroskimi czasami :(
-
[quote name='Olcia']a wiczorek spedzilem sobie o tak [img]http://img207.imageshack.us/img207/7620/19rd.jpg[/img] [/quote] jaki nadirek tutaj malusi i biednusi :puppydog: taka mała czarna kupka :(
-
ja widzę, że Alicja ma rzeczywiście spore doświadczenie w tej materii :lol: (rozpoznawanie brzuchów) a tu jeszczce z wczorajszej imprezki - wykończone psy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dom14.jpg[/img]
-
Haniu, jestem pod wrażeniem :o nawet już nie marzę o tej cyfrówce, bo po co? :( I tak ci nie dorównam... :cry: :wink:
-
Alicja, te trzy ostatnie zdjęcia to obiadek? :eating:
- 78403 replies
-
[quote name='mmbbaj'], ale kołderki jakieś 20 cm :-? ...Dokonywałam cudów żeby się nieco przykryć i chłopaczka nie obudzić....tak słodko spał :roflt: :sleep2:[/quote] oj znam to :lol: Czasem ledwo pięty przykryję, żeby tylko spod Leona nie wyszarpać kołdry :lol: :lol: A spacer o 3.20 :-? a ty byś się nie zdziwiła, jakby ci kazali spacerować o tej godzinie? :o
-
[quote name='mmbbaj'] Maga, daj go na Allegro to się okaże! :lol: Może aparat sobie kupisz! :wink:[/quote] taką sztukę na Allegro? :o Chyba do Sotheby`s :lol:
-
[quote name='asher'] [b]Ulubione zajęcie[/b] :roll: :lol: [img]http://img83.exs.cx/img83/1393/obraz1385cy.jpg[/img] [/quote] super zdjęcie :o najgrzeczniejsze onki na świecie :lol: