Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst'] hahahah to tak jak ja ja przed sekunda bylam u Ciebie ale jakos tak mi odwagi nie starczylo zeby sie ujawnic ;)[/quote] no widzisz, takimi cieniami jesteśmy 8) [size=2]koniec remontu?[/size]
  2. ja też zawsze wszystko oglądam 8) ale nie komentuję, bo brak mi słów, jak Szpilka super wychodzi na zdjęciach 8)
  3. och wy okropne :evil: ale śpieszę z wyjaśnieniami: komputer zostawiłam w domu i ogromnie żałowałam, bo chciałam się z wami dzielić na biężąco. Leona też zostawiłam i był bardzo nieszczęśliwy, ale jakiś dureń wymyślił, że psom do kina nie wolno :-? a film "Wierny ogrodnik" 8) a byłam z artystą, tatą i młodszym braciszkiem, który zasnął w połowie filmu :evilbat:
  4. jestem absolutnie oczarowana śpiącym Geziem 8) Leon raczej nie śpi w łóżku, bo mu za gorąco, ale często zasypia ze mną i wtedy oczywiście jedyna słuszna poza to jest w poprzek łóżka :-?
  5. [quote name='mmbbaj']A dlaczego myślisz, że tamten chciał Leona zjeść? :o[/quote] bo nagle wyłonił się z krzaków, juz z groźną postawą, Leon natychmiast sie położył, więc myslałam, że to czarne tylko odtańczy taniec na sztywnych nogach... :roll: Ale za chwilę wydobył się warkot z czarnego gardła i to coś już wisiało na szyi Leona :o Normalnie serce przestało mi bić :evil: Na szczęście zanim nawet ruszyłam z miejsce, wypadł z tych samych krzaków ów jegomość z łańcuchem i zdjął swojego milusińskiego z Leona z głosnym "Nie wolno!" To coś wyglądało jak amstaff, ale było całe czarne i jakieś większe. Może pittbull? :hmmmm: [quote name='mmbbaj'] A ja z pośpiechu mało na dogo nie wysłałam! :roflt: :roflt: :roflt:[/quote] a to byłoby dobre :lol: :lol: :lol: [quote name='HankaRupczewska']O wy zbereźnice !!! :lol: :lol:[/quote] hahahaha :lol: :lol: :lol: Po pierwsze nie my, ale Ozzi, bo bez bielizny chodzi, po drugie... gdzie fotograf? 8)
  6. [quote name='HankaRupczewska'] Tylko nie ma łańcucha na klacie. Czarnego . :evilbat:[/quote] przyczepiła się jędzowata :-? Na szczęście wychodzę do kina i tam już mnie nie sięgniesz :evilbat: [b]Asher[/b] czyli mam się nie dziwować? :lol:
  7. :klacz: :klacz: :klacz: a czy Gezio coś w zyciu upolował? 8)
  8. :P [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X-12.jpg[/img]
  9. [quote name='Justa'] haha ;) trzeba być wytrwałym :evilbat:[/quote] nic to nie da, bo narzędzia nie ma :evil: [size=2]ale może już niedługo nie będę bezrobotna, więc.... 8) [/size]
  10. [quote name='HankaRupczewska'] Złotemu właściecielowi czarny łańcuch błyskał na amstaffie ? Maga ? Nie wychodź więcej na spacery z Leonem ! Ty sie bój !!![/quote] moja droga, to daleko posunięta nadinterpretacja :-? Czarne było, ale czy amstaff to nie wiem, bo jakieś duże, a łańcuch błyskał, co do tego nie mam wątpliwości :lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska']Maga a ja mam na 2 dni od kumpla 8) Ale cósik mi te foty dziwne wychodzą :oops: :lol:[/quote] Alicja, mi przez pierwsze trzy dni na 100 zdjęć wychodziły może ze dwa :lol: :lol: A jak nabrałam wprawy, to zabrali :(
  12. czy amstaffy są czarne? wrociliśmy ze spaceru i jeden taki chciał zjeść Leona :-? Jeszcze się trzęsę :-? Na szczęście w ostatniej chwili jego właściciel go złapał (właścicielowi złoty łańcuch błyskal na klacie 8) )
  13. [quote name='KaRa_TC']Maga sprawiłas sobie cyfrowke???bo tyle fotek nowych codziennie :D[/quote] ok, Kara, niestety, wyrwałam tacie na tydzień, ale już zostałam jej pozbawiona :-?
  14. [quote name='Alicjarydzewska'] mamcia próbowała rozruszać chłopaka zmęczonego zabawą 8)[/quote] no właśnie widze, że go zamęczasz smerfem :-? :wink:
  15. [quote name='HankaRupczewska'] Ala, JA piszę głupoty :oops: I do tego na CZERWONO ! Nie no, Hanka, wszystko mi opadło, jak cię czytam :evil: Jeżeli przestaniesz pisać te głupoty na czerwono, to ja się wyprowadzam z twojej galerii :zly7:
  16. [quote name='asher']Kanapę? 8) :lol:[/quote] och, ty podła :evil: Panią swa najukochańszą :evil: 8)
  17. [quote name='malawaszka'] :hmmmm: no wiesz razem na łowy to nie bardzo ba, jakby to powiedzieć, będziemy sobie robić konkurencję :evilbat: :lol:[/quote] e tam, musicie po prostu znaleźć Zespół Weterynarzy Męskich 8)
  18. [quote name='Poświata'] [img]http://img479.imageshack.us/img479/2622/015tz.jpg[/img] [/quote] no tak, nie można powiedzieć, że głodzisz swoje koty :roll: :lol:
  19. czylo twoje białasy bezproblemowo zaakceptowały koteczkę? :angel: A jakieś imię dla niej?
  20. Oj, Alicja, ja się prawie wzruszyłam, naprawdę :oops: Ja nie miałam zbyt dużego wyboru, bo Leon biegał z samymi siostrzyczkami, a suczki nie chciałam
  21. Asher, ja wierzę, że wszystko bedzie dobrze! :thumbs: Na temat siusiania i kroplówek nic nie wiem, ale przy okazji zapytaj się innego weta, co o tym sądzi :roll: Jak Sabinka dzisiaj?
  22. [quote name='Alicjarydzewska'] :lol: :lol: :lol: no tak faktycznie : na zielonej łodyżce niebieska niezapominajka z żółtym środeczkiem , albo żółty mleczyk na zielonej łączce nad wodą albo kaczeniec..... :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] eh, się rozmarzyły :lol: A tu nic z tego, zima idzie :wink: I nie będzie ani traweczki ani kwiatuszka :P Ubierz się na zielono i niebiesko i zobaczymy czy będziesz wyglądała jak niebieska niezapominajka na zielonej łodyżce :evilbat: :lol:
  23. Maga100

    Psy Payooka

    [quote name='AnTu'] rodzinka- po lewej mamusia w srodku misia z tylu tatus [URL=http://imageshack.us][img]http://img489.imageshack.us/img489/7977/kopiafotbydgoszcz3050pz.jpg[/img][/URL][/quote] piękne rodzinne zdjęcie 8)
  24. [quote name='HankaRupczewska']:-? :-? :-? [/quote] a dlaczego taka mina twoja? :-?
  25. [quote name='arima'][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s4.jpg[/img] śliczna fota :P Leon zdecydowanie zawsze musi stać bliżej aparatu ,żeby przy Sabie kompleków mniejszości nie mieć :lol:[/quote] ale on chyba i tak lubi duże baby :lol: :lol: [quote name='dbsst']zyje wygramolilam sie spod gruzu hahahhaa[/quote] a ja cię już spisałam na straty hahahah
×
×
  • Create New...