-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='ameliace']Nie. Lepsza byłaby niebieska krata.Do kolorku sierści by pasowała :evilbat: [/quote] ale widzisz, jak już wspomniałam, to był prezent od mojej teściowej :roll: dla Leona, więc nie wypadało wybrzydzać :lol: [quote name='Lucy*'] Leon tu wygląda jak paź królowej :lol:[/quote] oczywiście, a królowa to ja 8) :roflt:
-
[quote name='Alka'] [img]http://img494.imageshack.us/img494/6460/dsc034815xk.jpg[/img][/quote] hahahaha, jaka mina :lol: Zabierzcie ode mnie tego gada :lol:
-
[quote name='asher']A mnie też możecie za Kaczora - elekta podziękowac, bo ja nie głosowałam wcale :lol:[/quote] no i widzisz, widzisz, widzisz :( trza było jechac do tego Radomia :x
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
bo i Warszawa głosowała na Tuska :( Co z tego, że nie idealny, pewnie, że nie, ale... :-? taaa, Asher ma rację z Wałęsą, ja w ramach pocieszenia wyobrażam sobie jakby było, gdyby wygrał Lepper :roll: albo Aliasz Iliasz, czy jak mu tam było :lol: :lol: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Ka-ka']....nagle wyjeżdża z tekstem, czy mam pieniądze, żeby zapłacić....50zł....:lol: ja przez pierwsze minuty gadki byłam przekonana, że on żartuje...[/quote] ja tam bym umarła ze śmiechu :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='asher'] Haniu, od cioci ps. a ja własnie słucham, jak Kaczor dziękuje słuchaczom Radia Maryja i ojcu dyrektorowi :evilbat: [/quote] aaaaaaaa!!!!! :evil: :evil: :evil: :placz: :placz: :placz: dlaczego, dlaczego, dlaczego, dlaczegodlaczegodlaczegooooooo?? :(
-
Hanoi, ale co zadecydowało, że właśnie ją wzięliście? wzruszyłam się :cry: ucałuj Manię od cioci Magi 8)
-
[quote name='asher']Hania na prezydenta!!! :terazpol: ( :evilbat: ) Za wnikliwość, dobra pamięć, zmysł obserwacji i umiejętność prawidłowego analizowania faktów :lol:[/quote] tak, tak, taaak! :ylsuper: Mój elektorat stoi za tobą murem :smokin:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='HankaRupczewska'][quote name='Maga100'] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X10.jpg[/img][/quote] [b][color=red][size=6]A co to za B U R D E L tam z tyłu, za Leonem ? [/size][/color][/b] :evilbat:[/quote] Czyżbym ja poniżej rozpoznawała kaschmir na płaszczyk Leona ? A czy poły tego płaszczyka w odpowiednich momentach będą sie rozchylały z opcją błysk ? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/nafotelu.jpg[/img] I czyżby tam i wtedy Leonek rozpoczął przce krawieckie ????[/quote] ach ty.... jestem pełna podziwu za śledztwo :o no no no, nonononononoooo 8) taaa, kocyk był kiedyś w całości i miał pozostac kocykiem.... ale Leon zdecydował, ze będzie z niego płaszczyk :-? ale najlepsze jest to, że to kocyk od mojej teściowej :lol: :lol: , ciekawe co mam powiedzieć, jak się zapyta o jego losy 8)
-
Mania siedziała 9 i pół roku?? :o :( o mamo, biedulka :( To dobrze, ze zapewianiacie jej teraz taką cudowną starość, z braciszkiem ADHD :wink: a rysunek pierwsza klasa :D
-
oj nie nie, żadnych piruetów czy jaskółek :lol: Kaka , piekne zdjecia konia, ale ten facet z widłami? :o oszalał czy co? A Prestonek się chociaż najeżył? 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska'] No z tym workiem to sie nie zgadzam :evil: / u mnie tysz woreczek na TZta lub Kube czeka , typowe męskie zajęcie /[/quote] właśnie, ja mu czasami kładę w przedpokoju pod drzwiami, a on i tak zręcznie omija :-? Kiedyś mu schowałam do bagażnika samochodu za karę, to się obraził :lol: :lol:
-
[quote name='asher']Kobieta jest jak worek na śmieci... :roll: Tak jakoś mi się nasunęło skojarzenie :lol: [/quote] :o :o :o [quote][b]Maga[/b], ale masz rewelacyjny awatar :angel: (wiem, wiem, pewnie masz go od roku. Ja mało spostrzegawcza jestem :roll: )[/quote] no i tu cię zaskoczę :lol: mam go od kilku godzin ledwie, mało tego! pierwsza zauważyłaś! :klacz:
-
[quote name='asher']Oooo super :D To się umawiamy na łyżwy!!! :angel: Ja ostatni raz jeżdziłam jakieś trzy lata temu i szło mi kiepsko :oops: W dzieciństwie też bez wyczynów, bo ja od zawsze gruba byłam i oferma, głupiego fikołka się bałam zrobić :lol: A na dodatek rok temu załatwiłam sobie na amen kostkę w prawej nodze :-? Ale i tak spróbuję :lol: (choć w tym przypadku tez się boję twardego lądowania :oops: :lol: )[/quote] daj znać, jak Stegny rusza, masz bliżej 8) ja figur tez nie robie, ścigałam się jeno, ale to było.... naście lat temu :-? Ty masz kostke, ja kolano, bedzie dobrze, hihihi. A zderzenie z lodem jest na pewno bardziej bolesne niż upadek z konia na miekkie podłoże, ale... z łyżew bliżej do ziemi hihihi
-
[quote name='asher']Ja mam identycznie, jak chcę kogoś na łyżwy zimą wyciągnąć :evil:[/quote] ja na łyżwy, ja! :angel: kiedyś się ścigałam na łyżwach 8) dopóki kolano nie padło :-? ale zimą na Stegny chetnie 8)
-
[quote name='Ka-ka'] [b]Maga[/b].....powiem Ci, że kiedyś też się czasem irytowałam...a teraz patrzę zupełnie inaczej. żaluję, że nie miałam naprawdę dobrego, wymagającego intruktora...bo zmarnowalam wiele lat. powinnam wiedzieć teraz więcej, powinnam jeździć dużo lepiej....[/quote] wiem, wiem :roll: :lol: ale mimo wszystko nie jeździłam i wiedziałam, ze jeździć często nie będę, ani wyczynowo, ani sportowo, tylko czasem, dla zwykłej przyjemności. Pewnie, ze mnóstwo rzeczy robiłam nie tak jak trzeba lub nie robiłam w ogole, ale radziłam sobie, koniowi krzywdy nie robiłam i miałam u niego posłuch. a tak, ze szkółki jeździeckiej, po nocach śniły mi się koszmary w postaci kłusu ćwiczebnego na oklep :evilbat: zgadzam sie co do mięśni, sama musiałam się na głos upomianć "pięty w doł i łydka, Magda, [b] łydka[/b], a nie pięta" :lol: [quote]a z tym kolanem.....oejjjjjj...nikt Ci nie każe wsiadać na jakieś rąbnięte kobyły albo jeździć wyczynowo 8) ludzie z gorszymi problemami jeżdżą :wink: [/quote] niby tak, ale jednak czasami kolano się odezwie przy jakimś wysiłku i wtedy wracałabym do stajni stępa jak worek kartofli :lol: [quote]w wodze się zaplątałaś?? to zdolna jesteś 8)[/quote] nio, fajnie było :-? na szczęscie zanim zostałam stratowana udało mi sie ściągnąć but (dzięki Bogu byłam w adidasach) i konik pomknął z moim bucikiem, zamiast z moimi zwłokami :lol: :lol: [quote] przeskoczyła nade mną, nawet mnie kopytem nie musnęła....po czym gwałtownie wyhamowała, zapominając, że przed chwilą czerpała radość z wyścigu...i wróciła po mnie :oops:[/quote] bo generalnie konie raczje po człowieku nie przebiegna, chyba że nie mają wyboru :wink: [size=2]powklejaj jakies zdjęcia, bo cię zamkną 8) [/size]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img347.imageshack.us/img347/2575/nos4hy.jpg[/img] [img]http://img347.imageshack.us/img347/4165/kichol4ir.jpg[/img] [/quote] o mamuniu, jakie purchawki :o
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] [b][color=red][size=6]A co to za B U R D E L tam z tyłu, za Leonem ? [/size][/color][/b] :evilbat:[/quote] ejże, ty miałaś podziwiać płaszcz, a nie oglądać mieszkanie :-? a tam z tyłu to worek ze smieciami czekał na TZta... :roll:
-
ja jeździłam :oops: zaczynałam wiele lat temu, w podstawówce, byłam raczej samoukiem (choć podstawowy kurs zaliczyłam), bo denerowało mnie, ze każą mi jeździć na ląży czy po paddocku, że czepiają się szczegółów, a wogóle nie patrza jak naprawdę radzę sobie z koniem i na koniu :-? Starałam się znajdować takie stadniniy, gdzie nie byli za bardzo zasadniczy, lub jeździłam na wakacjach, pożyczając konia z leśniczówki, gdzie wierzyli mi na słowo, że umiem 8) Zawsze miałam praę lat przerwy. teraz też dawno nie siedziałam na koniu, a szkoda :( Ale w międzyczasie miałam operację kolana, więc już tak nie zabardzo na konia :( Ale... jeszcze bym wsiadła :wink: a ile razy spadałam :roll: i to tak, że sama żegnałam się z życiem :lol: (raz mi się noga w wodze zaplatała, a koń galopował dalej :o ) Ale potem człowiek się otrzepywał i wskakiwał znów 8) Ech, powspominałam sobie :D
-
[quote name='Ka-ka']co za EMIL ?????????? :roll: dlaczego ja nic nie wiem 8)[/quote] Kaka, cofnij sie jakieś 48 stron do tyłu, to bedziesz wiedziała :evilbat: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']wpadnij do mnie może pozwolę ci zważyć sie z Ozzulcem :wink:[/quote] nie ma mowy, żebym obcego astmana na ręce brała :-? Jeszcze mi głowę odgryzie i waga się nie będzie zgadzała :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Ala Tuffikowa jest świadkiem jak Ozzy zachowuje sie w stosunku do innych psów .Poza tym w momencie gdy 2 psy mają coś do siebie on obserwuje z boku , nie miesza się .[/quote] znaczy się taktowany jest i nie wtrąca się :lol: A próbował go kiedyś jakiś pies zezłościć? 8)
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'] Mnie się wszystkiego odechciało. Wyjazdu do Botswany też. [b][color=red]ZOSTAJĘ. [/color] [/b] Udam sie zapewne na emigrację wewnętrzną :roll: :roll: :roll: K**** :evilbat: [/quote] teraz należy się upić z rozpaczy :drinking: a jak już przepijemy wszystkie pieniądze, to nie mamy co się martwić, bo dostaniemy zasiłki :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] Ale fakt dawno nie był ważony , bo nie ma okazji :wink:[/quote] jak to nie masz okazji? :o sama hoop na wagę :evilbat: , nastepnie Ozzulca na rączki i znów hoop na wagę :evilbat: a następnie wykonujesz odejmowanie 8)
-
[quote name='Camara']marny krawiec uszył to wdzianko :-? obszarpane brzegi, krzywe zapięcie :roll: no wiesz Maga nie jest to Gucci.... ale Leon wybronił sie na zasadzie ładnemu we wszystkim ładnie... :wink: :mdrmed:[/quote] och, ty podła :evil: :lol: Poza tym on sam sobie wydziergał ten płaszczyk, ja mu tylko pomogłam przy zapięciu 8)