-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Baka już w Kochającym Domku!!!!! Jest już szczęsliwa !!!
rodzice replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
ja też jestem ciekawa -
Iwonko to Twój nowy nabytek ?
-
kolejna piekna kudlata sunia bardzo w typie tt , juz wyciągnieta ze schroniska czeka na domek [url]http://www.dogomania.pl/threads/188458-Kud%C5%82ata-Gaia-szuka-najlepszego-domku[/url]..
-
Akira zas zawsze butelkę chce zakopać , często tak ze jej nie widać , po prostu sprzata dziewczyna las
-
Jolka zawsze tak wyglada - po prostu niektórzy juz tak mają eh .
-
Asiu z ust mi to wyjęłaś . Wczoraj w nocy natknęłam się na te informacje ale stwierdziłam ze napisze dopiero rano bo oczy juz mi sie kleiły . moim zdaniem dobrze byloby rowniez zeby obecna włascicielka odwiedziła Ciebie w Twoim mieszkaniu i zeby sunia miała okazje bez stresu zapoznać sie z każdym kątem . Wiesz ja myśle ze nie będzie tak źle psy czasami potrafia nas zaskoczyć i to my chyba bardziej przeżywamy niz one . Ja kiedyś oddałam na tydzień jedną z moich tt do znajomych ( miała dokladnie 3 lata ), sunia zachowywała sie bez zarzutu , nie piszczała prosiła o głaskanie , nie uciekala . Kiedyś tez wypożyczyłam moja sunie posokowca bawarskiego na kilka dni na polowanie ( sunia nigdy nie polowała ) . Czlowieka nie znała za dobrze ale bez problemu z nim pojechała . Po 4 dniach sunia nie chciała wysiąść z auta , nie chciała do mnie wrócić . Byłam w szoku bo to była sunia juz 8 letnia i myslałam ze po powrocie zacałuje mnie na smierć a ta nie chciała zadka ruszyć z auta . Po prostu tam zaznala tyle wrazeń , tak bardzo jej sie podobalo ze nie chciała wracac do nudnej włascicielki . Tak wiec mam nadzieje ze i wam uda sie bez problemu . Mam pytania , czy u ciebie w domku sunia tez bedzie sama czy cały czas z Tobą ?
-
Akira zaczęła szaleć na punkcie butelek plastikowych dopiero jak była pod koniec ciąży ( własnie z Dandym hi hi ) . yłam bardzo zdziwiona bo szukala po lesie butelek z uporem maniaczki i wszystkie zakopywała . Miałam wrazenie ze robi zapasy dla majacych urodzić sie dzieci .
-
tez mam nadzieje na miłe spotkanko
-
wczasy pod gruszą [URL=http://img820.imageshack.us/i/p1010378e.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1677/p1010378e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jestem piękna [URL=http://img838.imageshack.us/i/p1010369v.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img838/3360/p1010369v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Meisi po tarzanku w ściernisku [URL=http://img837.imageshack.us/i/p1010322.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img837/8503/p1010322.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] maleństwo na torze przeszkód - pierwsze pokonanie przeszkody góra - do tej pory szła na łatwizne i pokonywała ja pod spodem [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1010348b.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img839/3594/p1010348b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
skaczemy [URL=http://img843.imageshack.us/i/p1010343.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img843/3874/p1010343.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img833.imageshack.us/i/p1010350.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img833/2268/p1010350.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/p1010344l.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img832/8528/p1010344l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] maleństwo nie chciało być gorze - do tej pory zawsze przechodziła dolem [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1010348b.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img839/3594/p1010348b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] maseczka dobra rzecz - trzeba chronić jasna cere przed sloneczkiem [URL=http://img844.imageshack.us/i/p1010353a.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img844/4902/p1010353a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Akira znajduje skarb [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1010341g.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img265/5364/p1010341g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1010328dt.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img26/5265/p1010328dt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/p1010329ai.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img830/5494/p1010329ai.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/p1010333o.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img832/9093/p1010333o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/p1010337z.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img64/5993/p1010337z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/p1010339q.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img155/7616/p1010339q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
szaleństwa ciag dalszy [URL=http://img841.imageshack.us/i/p1010316.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img841/8375/p1010316.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img826.imageshack.us/i/p1010319o.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img826/427/p1010319o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/p1010321.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img835/4857/p1010321.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img409.imageshack.us/i/p1010324.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img409/6317/p1010324.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Meisi po tarzanku w ściernisku [URL=http://img837.imageshack.us/i/p1010322.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img837/8503/p1010322.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
oto i foteczki z wystawy [URL=http://img199.imageshack.us/i/1507035.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img199/545/1507035.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/1507036.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img839/6949/1507036.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/1507040.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img38/1233/1507040.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/1507041.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img835/289/1507041.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img837.imageshack.us/i/1507064.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img837/9232/1507064.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
możecie gratulować , mala dostała best baby ale Jolka jest jeszcze na wakacjach wiec jak wróci napisze sama .
-
no faktycznie dałaś plamę bo Szwajcaria piękna i chetnie fotki byśmy obejrzeli
-
hejka , już jestem - suńka wyglada na tt ale nie przeczytalam całego watki i nie wiem czy ma zdjecia z widocznym ogonkiem . w zasadzie tt nosza ogon mocno zakrecony na grzbiecie ale bywaja tez bardzo nieliczne wyjątki takie ktorym zdarza sie ogonek prostować . Nie wiem czy wiecie ze jest jeszcze jedna rasa bardzo podobna do tt nosząca ogon prosto pochodzacy z Holandii schapendoes [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Schapendoes[/url] [url]http://www.google.pl/images?q=schapendoes&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1280&bih=830[/url]
-
hejka , dzisiaj tez bylam na spacerku z moimi urwisami w bardzo podobnym miejscu i wykonalam prawie takie same fotki hi hi
-
powodzenia , dobrej pogody i miłego wypoczynku .
-
Jak powinna wyglądać adopcja i kto ją może przeprowadzać?
rodzice replied to betty_labrador's topic in Organizacje
kochani gdzie moge sie zglosic jako osoba chetna do przeprowadzania wizyt przed i po adopcyjnych ? Gdzies kiedys widzialam na dogo taki spis ale nie moge teraz go zlokalizowac . -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
trzeba im zwiększyć szansę , też jestem za . -
Tolinko co tam słychać ? Tilusia grzeczniejsza ? Jak tam walka z łupieżem ?
-
Hejka dziewczyny , Jolu , Kasiu , zycze Wam słoneczka w czasie urlopu . Licze tez na foteczki . Kasiu nie ociągaj się .
-
Nie bedzie to czasami piesek po Czarusi i Guldenie ? Aż dziw ze taka mała stawka na wystawie miedzynarodowej . niemniej trzymam kciuki za maleńką , niech pokaże sie najpiekniej jak umie .