Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Kar-Po z Akacjowej Doliny , córka Fibi i Akiego Milo mi zakomunikować ze niedawno ukończyła dorosły championat [url]http://a.imageshack.us/img818/834/dsc4241.jpg[/url] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [url]http://a.imageshack.us/img835/6674/dsc42021.jpg[/url] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [url]http://a.imageshack.us/img715/9123/dsc4168h.jpg[/url] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [url]http://a.imageshack.us/img228/1100/dsc4166.jpg[/url] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  2. Podaje dane psiaka Baton Wolin Dog's ur. 06.04.2008r rodzice Tipo Porażynianka Ch.P, I.Ch Dixi Brabusz Ch.P, I.Ch piesek jest po szkoleniu na psa towarzysza , podobno jest bardzo grzeczny , ładnie chodzi na smyczy ,nie zaczepia obcych psów , na szczekanie i zaczepki nie reaguje , bywa ze osika bramę za która ujada obcy dla niego pies , w domu nie niszczy . Sądzę ze do innych zwierzat ( psow ) ma pozytywny stosunek skoro przechodził szkolenie ale zadałam to pytanie i czekam na odpowiedź . Jak na razie jedyna wada tego pieska jest wycie . [URL=http://img443.imageshack.us/i/baton0021.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img443/148/baton0021.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/baton0051.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img822/6560/baton0051.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. wiem ze pisali do hodowcy o porade , otrzymali wskazówki , potem byla cisza i hodowcy mysleli ze sprawa została rozwiazana . Jak sie okazalo nie udalo sie opanowac emocji psa . wiecie ja mysle ze dobrym rozwiazaniem byłby domek z ogrodkiem , gdzie psiak miałby wiecej atrakcji niz w bloku , pewnie i psi towarzysz pomóglby w rozwiazaniu problemu .
  4. Matko jakie śliczne !
  5. Kochani otrzymalam kolejna prośbe o pomoc . . Szukam dobrego domu dla 2 letniego rodowodowego entlebuchera . Piesek jest zdrowy , zachowuje sie poprawnie , jest grzeczny dopóki ktos z nim jest . Niestety mieszka w bloku a jego ludzka rodzina pracuje . Psiak bardzo tęskni i manifestuje to głośnym wyciem . Sąsiedzi wzywaja policje , dali juz sprawe do sądu . Z wielkim żalem państwo postanowili wydać psa , za darmo , razem z rodowodem komuś kto zapewni mu lepsze warunki i nie bedzie go skazywał na dokuczliwą dla niego samotność . W imieniu włascicieli proszę tylko o poważne propozycje . Wkrótce aktualne fotki . Dla kogos kto nie wie jak wyglada entlebucher podaje adres stronki rodziców psiaka . [URL]http://www.entlebucher.com.pl/[/URL] Z hodowcami ustaliłam że moga psiaka jakiś czas przetrzymac jezeli nie znajde dla niego szybko nowego domku . Piesek obecnie mieszka w Luboniu Ostatnio udało mi sie znaleźć dom dla dobermanki więc może i ten psiak bedzie miał szczęscie . Wiem ze to nie tt dlatego pisze tutaj , chodzi mi o to żebyscie moze popytali wśród znajomych , moze ktoś chciałby psa rodowodowego a go nie stać . Pies jest zdrowy jak pisałam , moze być wystawiany , moze zostać reproduktorem w przyszlości - to tez atuty przemawiajace na jego korzyść .
  6. Witam . Szukamy dobrego domu dla 2 letniego rodowodowego entlebuchera . Piesek jest zdrowy , zachowuje sie poprawnie , jest grzeczny dopóki ktos z nim jest . Niestety mieszka w bloku a jego ludzka rodzina pracuje . Psiak bardzo tęskni i manifestuje to głośnym wyciem . Sąsiedzi wzywaja policje , dali juz sprawe do sądu . Z wielkim żalem państwo postanowli wydać psa , za darmo , razem z rodowodem komuś kto zapewni mu lepsze warunki i nie bedzie go skazywał na dokuczliwą dla niego samotność . W imieniu włascicieli proszę tylko o poważne propozycje . Wkrótce aktualne fotki . Dla kogos kto nie wie jak wyglada entlebucher podaje adres stronki rodziców psiaka . [url]http://www.entlebucher.com.pl/[/url] Z hodowcami ustaliłam że moga psiaka jakiś czas przetrzymac jezeli nie znajde dla niego szybko nowego domku . Piesek obecnie mieszka w Luboniu .
  7. ale sie niuni przytylo - super wyglada !
  8. niestety jest sama :placz:,
  9. terier tybetański to pies stróżująco pasterski i powinien być w grupie 1 moim zdaniem obok np .puli
  10. Panie Darku strasznie współczuję straty przyjaciela . Niedawno ( własciwie to juz 2 lata ale ciagle mam żywe wspomnienia ) musiałam tez podjać decyzje o uspieniu ukochanej suni . Wiem jak to boli . Współczuję .
  11. my w otwartej . Szkoda ze tak drogo bo zglosilabym jeszcze moja tybetkę .
  12. Nie mam większego doświadczenia w tym temacie . Przez chwilę mieszkał z nami królik ale okazalo sie ze podobnie jak z kotami jestesmy bardzo na krolika uczulone wiec zwierzak dostal eksmisje . stosunki króliczka z Fibi były całkiem poprawne ale Akira miala ochote go zjeść wiec maluch z klatki wypuszczany był tylko w obecnosci Fibi . na mojej stronce jest jedna fotka z kroliczkiem [url]http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14&Itemid=9[/url]
  13. kochani przypominam - zgłoszenia do 12 września . My bedziemy .
  14. Meisi zgłoszona w klasie otwartej .
  15. Burano czy Ty widziałas juz te sunię ? moze to Ty wyjdź z inicjatywą , kup jakies psie smakolyki i odwiedź sunie i jej pania , niech sunia Cie obwacha ,daj jej co chwila cos pysznego i juz bedzie wam łatwiej kiedy znajdzie się u ciebie w domu .
  16. widzę ze Dafne tez pieknie wyglada , przesylam buziaki dla obu .
  17. może pokaż jak ona wyglada wtedy bedzie łatwiej
  18. O MATKO BOSKA - CO TEN PIES MUSIAŁ TAM PRZEJŚĆ ! Wobec tego nie bój sie - sunia doceni spokój i milość która spotka w Twoim domu , pewnie ze bedzie potrzebowała wiecej czasu ale ja jestem dobrej mysli . widzisz ja troche udzielam się przy adopcjach psów , czasami pomagam psiakom wyciaganym ze schroniska . Często sa to psiaki bardzo zaniedbane nie tylko z wygladu ale takze emocjonalnie . W domach tymczasowych , czy juz docelowych rozkwitają . Ostatni przyklad Jammal , w schronisku był praktycznie bez szans , zreszta poczytaj sobie . [url]http://www.dogomania.pl/threads/181116-Jammal-pies-w-typie-Puli-z-dredami-DS-i-pieniedzy-na-kastracje-operacje-A-apki?p=14231043#post14231043[/url] wydawaloby się ze psiak do niczego - chory i już niemlody , po przejsciach - przy odpowiedniej opiece rewelacyjny , wesoły i ufny . To tylko jeden z nielicznych przykladów ale chyba najbliższy memu sercu . Jammal w tej chwili mieszka już w domu stałym w Krakowie .
  19. Witam serdecznie . Przykro mi żadnego maila nie dostalam ale moze dlatego ze przez jakis czas miałam niesprawny komputer . Czekamy na fotki z domu ( czy buda stoi juz w salonie ?:lol:;) ) Bardzo się cieszę ze Misiek chodzi do psiej szkoły i ze jest tam prymusem :multi: . Nie dziwi mnie ze jest Pani oczkiem w glowie - przecież to była milosc od pierwszego wejrzenia :loveu: wiec nie moze byc inaczej . Jeszcze raz serdecznie witamy i czekamy na aktualne fotki .
  20. rodzice

    LUNA i PRADA

    hejka pozdrawiam i ja - jednoosobowa zaloga wystawowa - ja sobie sama dźwigam , sama rozstawiam i sama sie poję hi hi , no chyba ze akurat wystawa gdzies kosmicznie daleko , wtedy jade z osobistym kierowcą . Jeszcze raz witaj Czarku
  21. kurcze tyle jest ludzi chcących kudłatego psiaka a nie stać ich na rodowodowego , moze i jej sie uda . Najwazniejsze ze juz w schronie nie siedzi bo tam nie miałaby szans ze swoim skołtunionym futerkiem .
  22. he he ja nawet sie domyślam jakie
  23. szczerze powiem ze się pogubilam . Ben pochodzi Iwonko z Twojej hodowli czy go sprowadziłaś z zewnątrz ?
  24. napisz cos o Benie
×
×
  • Create New...