-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
3 letnia rasowa dobermanka po szkoleniu szuka domu - Poznań
rodzice replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
date urodzenia napisala mi na maila kolezanka a ona za bardzo nie orientuje sie w papierach , moze widziala date wystawienia metryki . Ja faktyczxnie przegladalam wszystkie papiery ale danych nie spisywalam . chodzilo tylko o to aby sprawdzic czy faktycznie sunia takowe posiada . aha zapomnialam napisać ze miala przeprowadzone badania na dysplazje i łokcie - sunia wolna od dysplazji - wynik A -
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
rodzice replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Witam szukam dla przyjaciółki nowego pieska - koniecznie suni ! . Niedawno pochowali bardzo schorowaną sunie rasy owczarek środkowo azjatycki , maja tez w domu bardzo leciwego mieszańca Dżekusia . Chłopak juz ledwo chodzi i obawiaja sie że niedługo takze ich pozegna . Rodzinka uwielbiajaca pieski , Wioletka niezwykle cierpliwa i oddana zwierzakom . Ofra chorowala im od urodzenia , przeszli z nia naprawdę wiele ale dali jej 10 lat wspanialego życia , zyla 2 lata dłuzej niz jej zdrowiutka siostra . Wioletka i jej mąż Janusz mieszkaja w domku z niewielkim ogrodem , pieski oczywiscie zawsze mieszkaly z nimi w domu . Codziennie gwarantuja spacerki i najlepsza opiekę na jaka ich stać . Niestety pieska trzeba by bylo do nich dowieść , chyba ze byłby gdzies niedaleko Poznania . Szukaja suni najlepiej dosc mlodej ( chca sie nia nacieszyć mozliwie dlugo ) najlepiej po sterylce , moze być miksem wymienionych wyzej ras lub w typie rasy . -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
rodzice replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
hejka macie moze w schronisku sunie w typie bernardyna , labka czy goldena ? moze byc ewentualnie coś w typie huski lub akita . Najlepiej po sterylce i dosc mloda ? -
Witam . Poproszono mnie o poszukanie odpowiedniego domu dla przepieknej rasowej dobermanki . Sunie widzialam tylko na fotkach , papiery mialam w ręku , rodowód , oceny z wystaw ( ostatnio byla wystawiana w klasie mlodzieży ) . Sunia wychowywala sie w bloku z dziećmi . Jej pani lezy teraz w szpitalu w stanie cieżkim , opiekę nad jej 3 dzieci przejeła mama , zas psem opiekuje sie przyjaciel . Podobno bardzo ciezka sytuacja rowniez finansowa . Na dniach powinno być oficjalne zrzeczenie sie suni na rzecz mamy tak wiec wszystkie formalnosci zalatwiane będą bezposrednio z mamą tej pani . Sunia prawdopodobnie jest po szkoleniu - ja zadnego papierka nie widziałam ale tez wiele szkół takiego nie wystawia . Moze znalazby się ktos odpowiedzialny kto dałby dom tej suni ? Aha sunia ma uszy kopiowane i ciety ogonek . Sunia nazywa się TARA GABI VIGO ur.04.06.2007r.
-
Tak bo Meisi to panienka z zasadami i nie całuje sie na pierwszej randce :lol:
-
Mała rozrabiaka wazy już 6,2 kg , wzrost 31 cm . [URL="http://img685.imageshack.us/i/091mw.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2212/091mw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Nowiutkie foteczki Nikhity - naszej małej moskwiczanki [URL=http://img41.imageshack.us/i/041sh.jpg/][IMG=http://img41.imageshack.us/img41/4834/041sh.jpg][/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/046tc.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8683/046tc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/072jb.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/214/072jb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zapowiada się śliczny wlos a tutaj w doborowym towarzystwie [URL=http://img69.imageshack.us/i/070ur.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5398/070ur.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/074oq.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5513/074oq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
to prawda , u suni mojej sasiadki cieczka i juz psiaki stoja pod furtka , u nas tez lada chwila Akirka powinna dostać . Cóż nie pozostaje nam nic innego tylko pilnować .
-
pisałas na stronce o naturalnym przygotowaniu wlosa na wystawe - co to znaczy ?
-
Świeżutkie foteczki z Rosji Navrang - Arczi - mam juz 3 miesiace pozycja na rozjechaną żabke [URL=http://img46.imageshack.us/i/navrang.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2209/navrang.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] psitul mnie - mina kota ze Szreka [URL=http://img30.imageshack.us/i/navrang1.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3059/navrang1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img718.imageshack.us/i/navrang3m.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/3189/navrang3m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Monia85']Wczesnym rankiem :p [url]http://i50.tinypic.com/m74c4z.jpg[/url] [url]http://i46.tinypic.com/2lu56e0.jpg[/url] [/QUOTE] mamy bardzo podobnie , podobne psiaczki i dziewuszki blondyneczki , z tym ze ja mam wnusie 5 letnia blondi
-
po szczepieniu swedzi bo lek sie rozchodzi pod skórą , po chipie nie drapały sie wcale . Pamietaj ze najpierw paszport , potem szczepienie zeby juz naklejke mogli wkleic do dokumentu . Meisi ma rowniez chipa i takze wygrawerowaną metalowa zawieszke przy obrozy . Na zawieszce jest numer telefonu do mnie .
-
ja paszporty wyrabiam u mojego weta , dostajesz go do reki zaraz po wypisaniu . zazwyczaj łacze to z zaczipowaniem psa - numer zostaje wklejony do paszportu . Dobrze byloby paszport wyrobic przed szczepieniem na wsciekliznę aby szczepienie bylo juz w paszporcie . Ja wszystkie szczepienia mam wpisane do paszportu na wirusówki tez . Za paszport zaplacisz okolo 50 zl .
-
śliczne pluszaczki . Fajnie Iwonko wymyslilas im z tym tunelem .
-
Rany jaki ten Anakin ślicznie umaszczony , jednak biale dodatki bardzo zdobia pieska , ten drugi tez jest śliczny ale pierwszy bardziej efektowny .
-
Natalio bardzo sie cieszymy ze sie odezwalas po tak dlugiej nieobecnosci . Mam nadzieje ze nasze hawankowe maluchy spotkaja sie na wspolnym spacerku jak pogoda dopisze .
-
ja tez mylam dwoma a nawet trzema bo pierwsze mycie szamponem takim troche tańszym na zmycie brudu a drugie na kazdą łate odpowiednim do koloru .
-
Atos - bezdomny kudłaczek w typie Sznaucera! ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
rodzice replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Kilka zdjęć pieska tak na szybko robione: [URL="http://img263.imageshack.us/i/atos5.jpg/"][URL=http://img263.imageshack.us/i/atos5.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6739/atos5.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/atos1.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2500/atos1.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=http://img229.imageshack.us/i/atos4.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1911/atos4.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://img714.imageshack.us/i/atos2.jpg/"][URL=http://img714.imageshack.us/i/atos2.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6863/atos2.jpg[/IMG][/URL][/URL] Zapomniałam napisać że piesek waży ok 16-17 kg :)[/QUOTE] troszku podobny do tybeta tylko waga za wysoka bo tt maja tak do 13 kg -
no cóż nie ma to jak dobrze zaplanowana niedziela :evil_lol::lol::evil_lol::lol:
-
Wyglada na to że Fibi odziedziczyła charakter po tatusiu , to pieszczoch nad pieszczochy .
-
Jolu - suka marzeń dla kazdego hodowcy . Charakter jak piszesz tez fajny - odważna , ciekawa . Oby tak dalej . Dla Mikiego teraz nadeszły chwile sprawdzianu cierpliwosci . Taki maly szkrab potrafi wymeczyć .
-
W Poznaniu obiecuje sie poprawić :lol: bedą jasne spodenki
-
Tak ciuchy na zmiane to dobre rozwiazanie . Wyobraź sobie jednak mnie samą z psem , klatką , fotelem , plecakiem i jeszcze torbą z ciuchami na przebranie . Oczywiscie reczniki i podklady obowiązkowe bo psa trzeba oporzadzic w razie W . Ja ringóweczki dla tt mialam zawsze w kolorze psa natomiast dla Meisi mam czerwona - ślicznie sie odbija od jej włoskow .