Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Święte słowa
  2. świetnie ze założyliście ten temat , mamy wszystko w pigułce .
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    he he a radosc z radosci zony to pikuś ? gorsza polowo wszystkie gorsze polowy tak maja nie przejmuj sie . Pozdrawiam Was cieplutko .
  4. rodzice

    Meisi

    hawankowe szaleństwo [URL=http://img203.imageshack.us/i/p1010817s.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3509/p1010817s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. rodzice

    LUNA i PRADA

    Piękne psiaki
  6. Wielkie gratki
  7. a dziękuje bardzo - jak to baba w ciąży , wilczy apetyt ( woli bardziej kwaśne niz słodkie ) zajada się zupami warzywnymi , mięskiem . chetnie wypija olej rybi na ktory nie miala ochoty przez ostatnie miesiace , sery tak ale tylko wybrane gatunki :razz: hi hi . Bardzo chetnie biega jeszcze na spacerach , musze juz powoli ja uspakajać zeby nie brykala za bardzo . Za kilka dni jedziemy na kolejne badania .
  8. rodzice

    Meisi

    z wielkim bratem [URL="http://img696.imageshack.us/i/p1010725m.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8761/p1010725m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] nie mogłam się oprzeć tym widokom [URL="http://img42.imageshack.us/i/p1010757q.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5166/p1010757q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img546.imageshack.us/i/p1010758w.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7025/p1010758w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img842.imageshack.us/i/p1010781j.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6506/p1010781j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img80.imageshack.us/i/p1010787.jpg/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9828/p1010787.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1010772a.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8397/p1010772a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. rodzice

    Meisi

    Meisi na górskich szlakach [URL=http://img185.imageshack.us/i/p1010796k.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3978/p1010796k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1010748.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/263/p1010748.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/p1010769c.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6114/p1010769c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/p1010777e.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9765/p1010777e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/p1010785a.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9649/p1010785a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. śliczniusie i takie podobne do tt .
  11. nie nie bardzo ciekawie się was czyta .
  12. rodzice

    LUNA i PRADA

    ja tez bardzo lubie wyjazdy na Litwe , mam nadzieje ze w przyszłym roku pokażę sie z moja małą Meisi . Szkoda tylko ze mam tak daleko .
  13. dlaczego to cie dziwi , przeciez musza sprawdzic czy do siebie pasują , to tak jakby na kilka dni zostal oddany do hotelu kiedy jego państwo wyjechaliby na wakacje .
  14. wszystko zależy od tego jakich używasz kosmetyków i czy jesteś systematyczna . Najgorszy jest wiek koło roku , trzeba go przetrwać bo wtedy zmienia sie struktura wlosa i faktycznie w tym momencie trzeba sie przylozyc . Pielegnacja nie jest zbyt ciężka , jak dobierzesz kosmetyki mozesz czesać psa raz na tydzień , czy nawet raz na 2-3 tygodnie ale dokładnie . Mnie to zabiera góra godzinę jak zaniedbam wlos a sunia szalala po lesie i pływała w stawie . Zapytajcie tez Kasi jak często ona czesze Bosiaka .Ja w czasie jednego filmu wyczesuję całą moja trojeczke , z tym ze Akira ma wlos obciety . Nie wiem czy Kasia sie chwaliła ze Boss wkrótce zostanie ojcem , a matka bedzie moja biało sobolowa Akira .
  15. bardzo przepraszam za zwłokę z odpowiedzią , mialam troche zajeta glowe czymś innym . Baton na dzień dzisiejszy mieszka na próbe w nowym domu . w najbliższych dniach mam dostać wiadomość jak mu tam jest . Mam nadzieje ze bardzo dobrze bo on sam bardzo sie spodobał . Dam znać konkretniej jak bede miała wiecej wiadomosci .
  16. dziewczyny dajcie spokój , nie warto tracić czasu i swojej energii na tę czczą dyskusję . Zróbmy tak jak Genia powiedzmy Amen a wy Ado i Moniko piszcie sobie do woli . Nasz udział w tej dyskusji jest juz zbedny . Wasze słowa swiadczą tylko o was - nic dodać nic ująć . Amen
  17. [quote name='Ada-Vebby']A więc, jest w końcu ten Miki ojcem 6 miotu Akiry czy nie?? Wczoraj pani zdecydowanie zaprzeczyła tej informacji ale ...po dłuższym namyśle ,dokładnym jak mniemam zastanowieniu,doliczyła się pani jednak, że TO JEST PRAWDA!!!MIKI BYŁ OJCEM TEGO MIOTU! No cóż?jak widać" prawdziwy hodowca" nie traci czasu na takie "głupoty" jak zapamiętywanie,odnotowywanie wszystkich kryć swojego psa-a szkoda.Dziś w zmienionym przez panią poście możemy już jedynie przeczytać,nie nawiązującą już do wczorajszej wypowiedzi/zaprzeczenia/następujacą wypowiedż"Akira to mocna suka w doskonałej kondycji".Ufamy Pani i mamy nadzieję,że za chwilę nie zmieni pani zdania. [COLOR=DarkOrange]Pomyłkom i kłamstwom nie ma tutaj końca[/COLOR]-niestety muszę również stwierdzić,że NIGDY nie były ujawnione wszystkie mioty Akiry ,przynajmniej na jej stronce.Do niedawna widniały tam tylko 4 jej mioty których zapis wzbudzał pewne zastrzeżenia/nigdy nie podano daty narodzin tych miotów/,po czym zapis ten został zupełnie usunięty a w zamian napisano "kawalerowie Akiry" :-)).Powiem szczerze,przeglądałam już wiele stronek z hodowlami,ale nigdzie nie zauważyłam ,żeby hodowcy którzy pokazują mioty na swoich stronkach po jakimś czasie zamieniali je na "kawalerów suki",bo po co????? Ale być może jestem taka gapa:-)nie wykazuję się sprytem,dlatego mówi się o mnie że nie mam pojecia...,że nie śniło mi się ...[/QUOTE] Bardzo proszę o konkretne pokazanie i udowodnienie nam kłamstwa !
  18. Widać musimy od tej pory zastosować sie do nowych zasad . Pamietajcie wszyscy ze chcąc dokonać jakichkolwiek zmian na swoich stronach musicie najpierw skonsultować to co napiszecie z naszymi ekspertkami . droga Ado jezeli cos cytujesz z mojej strony to rób to dokladnie , radzę wejdź tam jeszcze raz ( wzrosnie mi przy tym ogladalność hi hi ) i znajdż stwierdzenie " kawalerowie Akiry " ja przyznam sie szczerze nie widzę . Czytajac was musze stwierdzic ze jednak jestem szczęsliwym czlowiekiem - wolny czas wykorzystuję na zgola inne hobby niz wy . a teraz poważnie - tak sie sklada ze MOJA strona nalezy do mnie i mogę pisać na niej , robic zmiany , wstawiać zdjecia kiedy JA zechce a wam nic do tego. Mozecie oczywiscie robic kopie ( mam to w nosie ), po to strona istnieje zeby kazdy miał do niej dostep . To bylo po pierwsze Po drugie droga Myszo - Moniko o ile wiem ja jestem chyba jedyna osoba w tybetkowie ktora bardzo szeroko na forum opisywala kazdy swój miot od poczecia po relacje z nowych domow . Zapewne masz kopie ( o matko do kogo ja to pisze , oczywiscie ze masz kopie ! ) starego forum , wiec zajrzyj moze i sprawdź po ile stron liczyły relacje z mioch miotow - nie szlo to czasami w setkach ? Zalewałam was ogromem zdjeć , filmow i recenzji z niemal kazdego dnia zycia szczeniat , razem wybieraliśmy imiona dla maluszkow .Życie w akacjowej dolinie zawsze bylo jawne i chyba nie zaprzeczycie . I ty teraz myslisz ze jak zrobilaś zestawienie , powstawialas kolorki ( porobilas błedy w obiczeniach )to ja moze zblednę i zaczne część portkami ze strachu ? Muszę Cię zawieść - spodziewałam sie tego i nie zrobilas na mnie wrażenia . W zasadzie tak jak pisalam bylabym zdziwiona gdyby reakcji nie bylo . To po drugie A po trzecie Zastanawia mnie jeszcze taka sprawa . Bardzo lubicie szperać po cudzych podworkach , zapominajac czasami o swoim . Jestescie bardzo etyczne jak mniemam . Ado niepokoisz sie o moja suczke , a przeciez mieszkasz kilka ulic ode mnie , znasz droge bo przeciez nie raz bywalaś w moim domu , moje psy takze znasz doskonale . jezeli tak bardzo ci zalezy na zdrowiu mojej suki to mogłabyś podejśc do mnie , zobaczyć w jakiej kondycji jest akira , moglabyś nawet pojechać ze mna do kliniki , ja nawet mogę zaplacic za wizyte , wtedy myśle moglabyś wystawiać o mnie jakies opinie . zreszta tutaj nie chodzi wcale o zdrowie i kondycje mojego psa - prawda ? Moniko co sie tyczy ciebie , to zajrzyj glęboko w twoje kochajace psy serce i odpowiedz szczerze czy WSZYSTKIE swoje psy traktowalas zawsze tak samo , te z papierami jak i te bez papierow . Wiesz ostatnio na topie jest akcja - zerwijmy łańcuchy - czytalaś moze ? teraz po czwarte rozbawiłyscie mnie stwierdzeniem ze Miki miał tyle kryć ze Jolka sie juz pogubiła . zdajecie sobie sprawe z tego ile razy kryją reproduktory - samiec który kryłam Hanę mialo prawie 90 kryć ! ? Ja cudzych statystyk nie prowadzę ( to mnie nie bawi ) ale krył pewnie z 5-6 razy a ma już ponad 6 lat . Fakt liczba kryć imponująca ! Na koniec zyczę Wam dobrej zabawy , mam nadzieje ze więcej hodowli jest tak przeswietlanych , moze to i dobrze , pewnie kiedyś zbierzecie to wszystko w calośc i ukaze sie jakaś ksiązka ze statystyka hodowli tt w Polsce . To byloby cenne źródlo informacji .
  19. serdecznie gratuluję , pieknie razem wygladacie . Szkoda ze nie moglam jechać do Wrocka , ale wszystko przed nami . Ciesze sie ze poznalaś moje sympatyczne kumpelki i pieknego Bosika .
  20. trzymam kciuki Jolu . Uwielbiam twoje pluszaczki i tez nie moge sie doczekać kiedy sie nimi pochwalisz .
  21. Mysza Ameryki nie odkrylaś , dane które tutaj przedstawilas byly dostępne przez wiele miesiecy na mojej stronie i stad je przeciez skopiowalaś łacznie z imionami maluszkow troszke sie tylko pomyliłas w obliczeniach ale cóż trzeba ci wybaczyc w koncu zdenerwowana jestes . Co do przemyślanych kryć to mysle ze zawsze sa bardzo dobrze przemyslane , kryje zawsze psami wartosciowymi , na zagraniczne krycia ( bo chyba tylko takie sa dla was wartosciowe ) jeżdzilam zanim jeszcze niektórym śniło sie ze na swiecie istnieja teriery tybetańskie . Teraz kiedy weszły już badania genetyczne na ojca szczeniat wybralam psa mlodego i przebadanego - czystego jezeli chodzi o dysplazje jak i choroby genetyczne .Akira moze poszczycić sie bardzo wartosciowym potomstwem , jej dzieci sa championami , a jedno z nich MŁODZIEŻOWYM ZWYCIĘZCĄ ŚWIATA - to chyba swiadczy o tym ze krycia byly udane . Mysza ja cie nawet rozumiem , wiem ze zdenerwowalas sie bardzo czytajac o kolejnym miocie , ale nie martw sie ty dla swoich szczeniat tez znajdziesz dobre domy jezeli jeszcze je masz u siebie . O zdrowie i kondycje Akiry nie musisz sie martwić , jest pod stała kontrolą a weterynarz opiekujacy sie moja hodowlą nie miał nic przeciwko temu kryciu . Bardzo mi przykro z tego powodu ze jestes taka zaniepokojona - spróbuj moze valerinu bardzo kojaco dziala na nerwy .
  22. myślę ze mało kto odważy sie w tej chwili na reklame swojego miotu :lol: na szczęscie ja spodziewałam sie takiej reakcji , nawet zdziwilabym sie gdyby bylo spokojnie ;) znamy sie w koncu nie od dzis :evil_lol:
  23. nie wiem czy własciciele zycza sobie reklamę swoich miotow , moge tylko powiedzieć ze dziadkiem zostanie pewien czeski interchampion ,dwóch tatusiow krylo pierwszy raz w życiu . Generalnie w tej chwili według mojej wiedzy w ciąży sa 3 suczki
  24. mam nadzieje ze zima bedziemy mieli okazje podziwiać wiecej slicznych młodych tybetkow , szykuje się kilka ciekawych miotów . Ciężarnym mamusiom , tym młodszym jak i starszym zyczymy szczęśliwych porodów i zdrowych maluszków .
  25. muszę częsciej pisać o swoich miotach bo wtedy zawsze robi się aktywniej na dogomanii . Myszko jak zwykle niezmiernie mi miło ze troszczysz sie o moje zwierzaki a jak zdrowie Twoich piesków ?
×
×
  • Create New...