-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
fotki niedziela [IMG]http://i56.tinypic.com/15f0pzt.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/29x6feo.jpg[/IMG]
-
Fotki sobota ( na razie te słabiutkie ) [IMG]http://i54.tinypic.com/2vn2sn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/34ig0p2.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/33u7eo2.jpg[/IMG] Arabelka [IMG]http://i51.tinypic.com/14bi8ig.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/ay0irr.jpg[/IMG]
-
Wystawy w Poznaniu okazały się dla nas dwoma dniami pełnymi niespodzianek . Po pierwszym dniu po prostu siąść i płakać . Meisi nie czula sie najlepiej , ogonek w dole , smutna minka , sedzia dziwił sie jaka ona spokojniutka . w opisie mamymiedzy innymi slaba dynamika ruchu i szata nieodpowiednio przygotowana do wystawy . wydawałoby sie - na nic chodzenie w odzywkach przed wystawa . Ocena bardzo dobra to jednak bardzo dobra ocena i nie powinnam sie martwić , troche się jednak zbuntowalam i stwierdzilam ze kapać Meisi drugi raz nie bede , co ma być w niedziele to bedzie i tyle . Na noc spryskalam ja tylko jeszcze raz odżywka i poszłyśmy spać . W niedziele pełne obaw wchodziłyśmy kolejno na ring . Monika była bardziej spieta hi hi bo przed wejsciem uzmyslowilam jej o jaka stawke walczymy - o zwyciestwo Polski . Miala wiec troszke wieksza treme chociaż niepotrzebnie bo nasza Arabelka przygotowana była perfekcyjnie ( matko jak ona mi sie podoba ! ) . Po zejsciu Pedrusia nadzieja weszła w nasze serca - Pedro ocena doskonała . Potem Arabella - doskonała , najlepszy junior i oczywiście młodzieżowy zwycięzca Polski ! Przyszła kolej na Meisi , he he po ocenie stanelyśmy z Bella do porownania , sędzina wskazala na Meisi i odeszła , myślałam ze właśnie wybrano najlepsza sukę i teraz bedzie porównanie o zwyciestwo rasy a tu okazalo sie ze w tempie ekspresowym zakonczono ocene hawańczykow . Dopiero po zejsciu z ringu okazalo sie ze Meisi ma CWC , kolejnego trzeciego CACIBA , BoBa , i zwyciestwo Polski . Dzisiaj włos się podobał , jego struktura tez . I bądź tu człowieku mądry ! Po otwarciu teczki okazało sie również ze sa w niej 3 piękne medale , każdy innej wielkości . Musze wspomnieć że w tym momencie Meisi ukonczyła dorosły championat .Brakowalo nam tylko jedno małe CWC , dostaliśmy troszke wiecej co bardzo nas cieszy . foteczek mam kilka dość slabej jakosci , czekam jeszcze na przesłanie mi fotek ktore robila znajoma znajomej bardzo profesjonalnym sprzetem . Mam nadzieje ze beda w bardzo dobrej jakosci . Dziewczyny , bardzo milo bylo Was poznać ! My na razie robimy dłuższą przerwę w wystawach więc pewnie nie zobaczymy się tak predko .
-
za oknem deszcz - nuuuuuuda ! [URL="http://img100.imageshack.us/i/img4790t.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4299/img4790t.jpg[/IMG][/URL] no pobaw się ze mną ! [URL="http://img186.imageshack.us/i/img4791p.jpg/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9058/img4791p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Serdecznie gratulujemy . Akira przesyła całuski dla swoich wnucząt ! Stronka jest prześliczna . Widac jak bardzo kochacie Dhungusię . Przesyłamy czochrańce dla dzielnej mamusi .
-
Moja Meisi ma dość dużo podszerstka a włos okrywowy ostatnio ucierpiał bo Meisi ma niespozyty temperament i ciegle włazi tam gdzie nie powinna . Ostatnio kupke robi tylko w jezynach wiec wlos jest wyszarpany . w tej chwili nalozona ma maske z naturalnego oleju palmowego . [url]http://www.helfy.pl/olej-palmowy-masaz-naturalny-ralaksujacy-wygladzajacy-nawilzajacy[/url] oczywiscie nie muszę wspominać chyba ze sama go używam do swojej skóry . Efekty jakie da Meisi ocenią sedziowie w Poznaniu , ale szczerze mowiąc jakoś nie mam szczęscia i jeszcze dla niej nie dobralam odpowiedniego kosmetyku . Ostatnio po kapieli używałam odżywki biogroomu super cream i vita oil .Nie mam zadnych kołtunkow to fakt ale chyba włos nie jest najpiekniejszy .
-
Meisi chodzi juz z odżywka na włosach . Mam nadzieję ze wystawa bedzie udana .
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a to nie jest hawańczyk ? -
trzymam kciuki za wszystkie mamuski :loveu:
-
Czasami nie potrzeba wiele trudu , wystarczy tylko dać znać odpowiednim osobom . Mozna pomagać na wiele sposobów nawet nie wychodząc z domu . Pomoc finansowa , nawet po 5 zl ale co miesiac na wybranego psiaka , na jego leczenie , czy hotelik . Bardzo namawiam , to kosztuje tak niewiele a czasami dla jakieś biedy to jest być albo nie być . Nie trzeba tez wiele szukać , wystarczy poczytać dogomanie , tutaj aż roi się od psiakow w potrzebie .
-
Baton mieszka w domu z ogrodem , na wsi . Bawi sie razem z mieszkajacymi tam psami tej samej rasy . Ludzie ktorzy go przygarneli znaja się na rasie wiec psy maja tam wszystko co jest im potrzebne do szczęścia . Mamy nadzieje wkrotce spotkać Batona na ringach wystawowych . Uwielbiam takie zakończenia .
-
moze zwyczajnie LISTA REPRODUKTORÓW , albo REPRODUKTORY . Co do niemieckich psiakow to te rude po prostu cukiereczki . Ciekawe czy chetnie kryliby polskie suczki .
-
Juz sobie wyobrazam jak maluchy szaleją razem . Nie ma nic piekniejszego niz szczęśliwe radosne psiaki . Moja Meisi bawi sie nawet karmą kiedy tybetki maja już jej dosyć i ida spać a tutaj jest dwoje z tym samym temperamentem .
-
[quote name='Monia85']Pewnie większość zna już tą stronę, ale warto ją wkleić jeszcze raz. Tym razem są to sami panowie, uszeregowanie jest według krajów: [URL]http://www.havanesegallery.hu/results_en.php?name=&callname=&father=&mother=&sex=1&color=0&year=&agemin=&agemax=&breeder=&owner=&country=0&picture=1&Submit=Search&order=country#18[/URL] Może jakiś narzeczony wpadnie jakiejś pannie w oko :cool3:[/QUOTE] ale to nie jest lista reproduktorow bo przeciez część z tych kawalerów nie ma jeszcze odpowiedniego wieku .
-
[quote name='ann1']Co do reproduktorów jestem za , szczególnie tych z poza naszej granicy. Może wspólnie stworzymy taki wykaz?Tylko niestety, chyba nie możemy zamieszczać na forum fotek?(prawa autorskie).[/QUOTE] proponuje zalozyć osobny watek a osobę która go zalozy pięknie poprosimy o uzupelnianie danych w pierwszym poscie . Zamiast zdjeć mozna wstawiać adresy stron . To byłoby ważne dla właścicieli suczek a przecież jest już nas trochę . Ważne aby pula genetyczna w kraju była zróżnicowana a taki wykaz pomoże w wyborze ( ale mi sie zrymowało ) . Co do fotek i praw autorskich to 2 dni temu miałam przykrą niespodziankę . Otóz w jednym ogloszeniu reklamującym miot bez-papierowy tt ktoś umieścił zdjecie moich psów . Zadzwonilam i kategorycznie zażądałam usunięcia zdjęcia . Miły pan powiedział ze wziął sobie zdjecie z internetu jako wzorcowe . ciekawa jestem w takim razie jak wygladaja rodzice tych rzekomych tt skoro nie moga reklamować swojego własnego miotu .
-
No to moze z innej beczki . Bardzo interesowałby mnie wykaz reproduktorów w Polsce i za granicą .
-
mnie korci Litwa , chcialabym zrobić Meisuni intera ale to w sumie dość odległe plany .
-
[quote name='rodzice']Kochani otrzymalam kolejna prośbe o pomoc . . Szukam dobrego domu dla 2 letniego rodowodowego entlebuchera . Piesek jest zdrowy , zachowuje sie poprawnie , jest grzeczny dopóki ktos z nim jest . Niestety mieszka w bloku a jego ludzka rodzina pracuje . Psiak bardzo tęskni i manifestuje to głośnym wyciem . Sąsiedzi wzywaja policje , dali juz sprawe do sądu . Z wielkim żalem państwo postanowili wydać psa , za darmo , razem z rodowodem komuś kto zapewni mu lepsze warunki i nie bedzie go skazywał na dokuczliwą dla niego samotność . W imieniu włascicieli proszę tylko o poważne propozycje . Wkrótce aktualne fotki . Dla kogos kto nie wie jak wyglada entlebucher podaje adres stronki rodziców psiaka . [URL]http://www.entlebucher.com.pl/[/URL] Z hodowcami ustaliłam że moga psiaka jakiś czas przetrzymac jezeli nie znajde dla niego szybko nowego domku . Piesek obecnie mieszka w Luboniu Ostatnio udało mi sie znaleźć dom dla dobermanki więc może i ten psiak bedzie miał szczęscie . Wiem ze to nie tt dlatego pisze tutaj , chodzi mi o to żebyscie moze popytali wśród znajomych , moze ktoś chciałby psa rodowodowego a go nie stać . Pies jest zdrowy jak pisałam , moze być wystawiany , moze zostać reproduktorem w przyszlości - to tez atuty przemawiajace na jego korzyść .[/QUOTE] Z ogromną radościa pragnę zawiadomić ,ze Baton znalazł wreszcie dom docelowy .
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ja tez mogę :lol: -
faktycznie niewiele tybetkow
-
tak to hawańczyk Borysek , tylko ostrzyżony króciutko .
-
wielka szkoda , liczyłam na dużą stawkę