Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Biedna Dbsst tyle o niej a jej nie ma . A może po prostu dym im w oczy wlazł i tyle .
  2. Hmmmm ale kucha , teraz patrzę ,ze im z oczu wogóle nie patrzy bo mają wstydliwie przymknięte - nawet pies .
  3. Komunisty ..... e za dobrze im z oczu patrzy . Kochankowie ? A moze ona z bratem tam siedzi a Ty takie bezeceństwa wypisujesz ?
  4. [b]dbsst[/b], czy Ty masz chate pomalowaną na kolor czerwony??? :o To by dużo tłumaczyło...[/quote] No coś Ty - nie widzisz ,że pies -obroża z czerwonym , facet - bluzka czerwona - to tylko ,zeby nie zaciotowali !, Jak jeszcze ściany czerwone to gwarancja bezpieczeństwa na 100% . No powiedz DBSST czy nie mam racji . :lol:
  5. Moja męcizna [img]http://img193.imageshack.us/img193/6239/darasmotor6iz.jpg[/img]
  6. Evelina , chłopaki jak marzenie ! A to moja najstarsza latorośl . [img]http://img204.imageshack.us/img204/2905/dfm7av.jpg[/img] I kto tu mówi ,ze jest babulinką ?
  7. [quote name='dbsst'][quote name='Birma']sh_maniak.. uwielbiam takie zdjęcia :P :) to jeszcze tak jak obiecałam (dbsst ;) ) wklejam się... ;) 'goła' hehe... [URL=http://imageshack.us][img]http://img339.imageshack.us/img339/8407/jaaaa8zz.jpg[/img][/URL] [/quote] nie no czuje sie wzruszona taki golas :D :angel: :angel: :angel: ehhhhhhhhh jak ja bym byla facetem :fadein:[/quote] No masz ... ja też nie jestem , ale dziwnie się z tym czuje bo też jestem wrażliwa na piękne kobiety . Czasem to aż się sama siebie boję hi hi . Pozazdrościć figury i mlodosci . Nad tym pierwszym to jeszcze można popracować ( jak się ma silną wolę - a mnie jej brak ) a to drugie to tylko uklad z czartem wchodzi w grę .
  8. Daga - śliczna fryzka - byłaś gdzieś na baletach ? W różu też piknie !
  9. Jak już tu jestem to wstawię jeszcze naszego najmlodszego członka rodzinki - Martynkę [img]http://img288.imageshack.us/img288/9754/dziadm8et.jpg[/img] i jeszcze jedno zdjęcie chociaż przyznam się ,ze nie lubię właśnie takich bo okropnie mi się kojarzą . [img]http://img288.imageshack.us/img288/6673/martynka4rp.jpg[/img]
  10. Birma - co to za kraj w którym tak pięknie się opalilaś ?
  11. A to młoda dogomaniaczka - moja osobista Sandra [img]http://img191.imageshack.us/img191/7782/sandra7om.jpg[/img] prosimy o właczenie do pigułki
  12. My wakacyjni [img]http://img377.imageshack.us/img377/5365/jaihana8bt.jpg[/img] [img]http://img395.imageshack.us/img395/2846/jazachd3yo.jpg[/img] [img]http://img395.imageshack.us/img395/5483/nakamieniu9ie.jpg[/img] [img]http://img395.imageshack.us/img395/7481/troje4gp.jpg[/img] po spacerku - to co tygryski lubią najbardziej [img]http://img395.imageshack.us/img395/8033/piwko4uh.jpg[/img]
  13. [quote name='Magda&Amir'][img]http://img127.imageshack.us/img127/5150/obraz4388ss.jpg[/img] no no 8) laska jak sie patrzy :wink:[/quote] Tygrysica ! Fotka i modelka super !
  14. Please !!!!!!!!
  15. Bardzo się cieszę ,że byliście zadowoleni . Zimą jest też super , zwlaszcza dla narciarzy , bo nie ma kolejek do wyciągu , a kierownik ośrodka ma zniżkę na karnety . Wstaw parę fotek z Waszego pobytu , bo ja znam to miejsce tylko zasypane śniegiem .
  16. Serdecznie gratuluję tak wielkich sukcesów ! U nas niestety teściowa w szpitalu więc zaglądam tu nie za często . Fotki tybetów piękne - włos super .
  17. Byłoby super , tylko czy nam się uda zgrać terminy . Ja proponowałabym wiosnę . Ki-Wi - ale zbieg okoliczności ! Albo zgrać się na zlot dogomaniaków , szkoda ,ze w tym roku przegapiłam .
  18. A może my też ustalimy sobie takie dni T.T ?Gdzieś , w jakimś fajnym miejscu , gdzie psy będą mile widziane ? Może w Karpaczu , w tym ośrodku o którym kiedyś pisałam ? Może w przyszłym roku takie spotkanie mogłoby dojść do skutku ?
  19. Eni - piękne fotki . Musiało być super ! To niezły pomysł ,żeby robić takie zloty ( bo chyba dobrze zrozumiałam ,że nie była to wystawa tylko spotkanie towarzyskie ). Może warto pomyśleć o czymś takim u nas ?
  20. Ewik dzięki za fotki . Dużo było TT na tej wystawie ? Mnie się też podoba ten czarny z białym .
  21. To drugie imię chyba trafne co ? Mam nadzieję ,że Akacjowa Dolina spisze się na MEDAL !
  22. Moje cudo kochane - jak bym mamusię widziała . Przecież takie kopanie to sama radość . Akira straciła już pół pigmentu na nosie przez swoją miłość do ziemi . Hi Hi musiałam sędziemu na wystawie tłumaczyć ,ze ten pies ozdobny bawi się w norowca .
  23. kilka fotek z wiejskiego podwórka pt "Moje nie znaczy Twoje " [img]http://img309.imageshack.us/img309/4306/akimay5my.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/3228/akirako4wu.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/471/koa6og.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/4560/komoja5lk.jpg[/img] [img]http://img309.imageshack.us/img309/1/uszy3hr.jpg[/img] co je twoje to je moje [img]http://img309.imageshack.us/img309/6990/mamko8en.jpg[/img]
  24. Nic tylko scenariusze pisać ! Macie dziewczyny wielbicielkę we mnie .
  25. Moja strona jest caly czas w trakcie ......... Była już gotowa , zrobiona przez tak zwanego fachowca , ale niestety nie otwierała się . Teraz mam nadzieję , ze następny fachman zrobi to jak trzeba . Znając jednak tempo pracy tego pana spodziewajcie się wiesci na jesień .
×
×
  • Create New...