Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Draczyn , a jak Twoje pociechy zniosły Sylwestra ?
  2. P.S :loveu: Bajeczka wygląda jak królewna
  3. Lunadino , Dhunga , Ki-wi - we Wrocławiu przybył nowy tybecik . Moja ( już nie moja ) Funny dzisiaj w nocy dojechała do swojego nowego domku . Moze kiedyś zrobicie zlot tybetków w jakimś parku i poznacie nowych entuzjaztów rasy . Funny będzie co roku latala samolotem do Hiszpanii i jestem bardzo ciekawa jak taki futrzak zniesie ich klimat . No ale od czego jest klimatyzacja . Tak więc Fibi nie ma już rodzeństwa do zabawy - pozostala tylko ciotka Hana i mamusia . W styczniu rozpoczynamy profesjonalną tresurę ( nie wiem tylko czy Fibi czy Akira bo Akira w obecnosci innych psów dostaje amoku i zapomina o bożym świecie ) . Poradzę się treserki , którą wziąść pierwszą . Oglądałam wyniki tego kursu i byłam zachwycona . W warunkach domowych chyba nie można osiągnąć takich wyników bo potrzebne są inne , obce psiaki .
  4. Witam w Nowym Roku . Jak tam Wasze pociechy zniosly fajerwerki ? Akira po prostu przespala a Hana biegala od okna do okna i szczekała . Chyba nie nadawalaby sie na polowania . :shake:
  5. Dhunga wyglada jakby miala srebrny kolor włosa . U nas niestety szpital w domu , dopadła nas po kolei okrutna grypa żoładkowo jelitowa . Maleńką Martynkę musiał obejrzeć lekarz w szpitalu bo zwracała nam 3 dni. . Dzisiaj dopadlo męża - leży z gorączką i jęczy ,ja przerabiałam to wczoraj . Masakra - tyle dobrego jedzonka poszlo na zmarnowanie . Moją Sandrę chroni antybiotyk i to jest na dzień dzisiejszy najzdrowsza osoba w domu , chociaż prawie nie mówi bo ma zapalenie krtani . Darek wypił wczoraj koniaczku :chlup: i śmiał się że po takiej antygrypinie nic go nie dopadnie , a dzisiaj w pracy wytrzymał 2 godziny . Wirus:evilbat: niczego się nie boi . Brrrrrrrrrr byle do wiosny .
  6. [B]Alenko Tobie również składamy najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne . [/B] [B][COLOR=red]Dziewczyny [/COLOR][COLOR=black]oderwijcie się na moment od lepienia pierogów i przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia zdrowia , pociechy z rodzinki i psiaków, pogody ducha i słoneczka w sercu w każdym dniu nadchodzącego 2006 r .[/COLOR][/B] [B][I]Spotykajmy się tutaj w przyjaznej atmosferze a nasze notki niech będą długie i pełne zdjęć . [/I][/B] [B][I][U][COLOR=seagreen]Zdrowych Pogodnych Świąt Bozego Narodzenia .[/COLOR][/U][/I][/B]
  7. No udało się poprawić .
  8. Chyba jestem jakaś niegramotna , bo nie radzę sobie z tym nowym forum . Zdjęcia były w pionie jak je wstawiałam a teraz się rozlazły . Sorry
  9. Wszystkiego najlepszego dla czarnulki . :flasings: Nasze dzieciaczki są prawie w tym samym wieku . Szkoda tylko ,ze nie ma rodowodu - bo to piękna panna . Parę fotek z białego szaleństwa . [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/7116/boisko14nf.jpg[/IMG] [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/439/boisko3rc.jpg[/IMG] [IMG]http://img313.imageshack.us/img313/5001/boisko30mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/2733/boisko45om.jpg[/IMG] [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/6614/boisko54fd.jpg[/IMG]
  10. Ja codziennie obserwuję takie szaleństwa na śniegu z udzialem calej gromadki . Potem jest suszenie w domku i zazwyczaj dalsza zabawa , ale jak juz się zmęczą to mam długo spokuj . Cieszę się ,ze mamy snieżerk a nie blotko . Chcialam wstawić kilka fotek ale po zmianach nie wiem jak . Jak to zrobić ?
  11. Cisza straszna , więc wklejam kilka fotek przedstawiających Fibi po szaleńczej zabawie . Była tak zmordowana ,i miała gdzieś ,że mama i ciocia robią jej przegląd podwozia . [img]http://img348.imageshack.us/img348/8759/fibilezyzaba6hp.jpg[/img] [img]http://img173.imageshack.us/img173/6339/fibiprzeglad2rp.jpg[/img] [img]http://img173.imageshack.us/img173/3/fibiprzeglad20dz.jpg[/img] Potem razem z Haną połozyła się na kocyku . Akira niestety nie lubi ciepełka i woli leżeć na swoim posłaniu na klatce schodowej gdzie jest chłodno . Jest to również ostatnie zdjecie Ferusia z rodziną . Wasze tybetki też uciekają od ciepła ? Hana najchętniej weszłaby pod piecyk . [img]http://img173.imageshack.us/img173/5197/hana3dzieciakiry9ao.jpg[/img]
  12. Myślimy , myślimy a zgłoszenia do 17 grudnia . Napewno pojedziemy do Bydgoszczy jeśli nie zbiegnie się to z naszymi nartami . U nas skład rodziny ciągle się zmienia - jutro Feruś jedzie do Olsztyna . Fibi zostaje a towarzyszyć jej na razie będzie Funny , sunia biało sobolowa , dopóki nie znajdziemy dla niej wspaniałego , nowego domku .
  13. Jestem tego samego zdania .
  14. Serdecznie gratulujemy !O takich sukcesach proszę się chwalić a nie dopiero jak się za uszy ciągnie !
  15. Widać ,że pieski na końcu wreszcie mogły sie wyszaleć .Dandas ma już całkiem ładny przedziałek i chyba dość długi włos . Moze będzie podobny do tatusia . Nie napisałas kto wygrał rasę .
  16. Jeszcze raz gratulujemy ! :multi: Coś czuję ,ze niedługo będziemy mieli nowego championa w rodzinie . Pilnujcie teraz czasu ,zebyście nie przegapili wieku Dandasa w staraniach o championa mlodzieży . U mnie to się nie udało - nie zdązyliśmy . :( Co do kapusty to pierwsze słyszę - najlepsze są domowe sposoby . U moich to chyba by nie wypalilo bo Akira je kapustę tylko w ciąży , Hana i owszem ale gotowaną . Ja głównie stosuję głodówkę i picie wywaru z siemienia lnianego . Szczeniaczki teraz bawią się na ograniczonej przestrzeni bo tak leje ,że wyglądają jak nieboskie stworzenia , i wolę ,zeby były pod dachem . Moje białe skarby znalazły nowy dom w Niemczech - chyba zacznę uczyć sie języka bo oni nie mówią po angielsku . Za kilka dni przedstawię fotki z moim pomysłem na niepogodę . Ciekawa będę Waszych opinii.
  17. Szkoda ,że to zatrucie wypadło akurat w terminie wystawy , ale najważniejsze , ze już wszystko dobrze .
  18. Dhunga - mamy nadzieję ,ze to nic groźnego . Dajcie znać co powiedział lekarz .
  19. Dziekuję . Strona działa dopiero kilka dni , ciągle coś przy niej jeszcze grzebię , zmieniam fotki , dodaję coś do tekstu , za uwagi będę wdzięczna , jak coś nie tak to zaraz dajcie znać . W końcu to mój pierwszy raz !
  20. [quote name='Ki-wi']Hejka Dziekujemy za zyczonka :lol: No wlasnie Dhunga...my tez nie mamy jeszzce potwierdzenia a juz w czwartek musimy ruszac.Fajnie,ze tez bedziecie moze w koncu rodzenstwo bedzie moglo sie soba nacieszyc :wink: :)[/quote] Dziewczyny proszę o piękne zdjęcia rodzeństwa razem . A potem oczywiscie z medalami .
  21. I jeszcze tylko jedno . Hana w lesie - zdjęcie jak z matrixa . [img]http://img520.imageshack.us/img520/4386/hmatrix2xr.jpg[/img]
  22. A potem przyszła pora na codzienną porcję wariacji na temat " w ilości siła " lub jak kto woli " co mi zrobisz jak mnie złapiesz ?" [img]http://img520.imageshack.us/img520/1130/hnapadamale5wq.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/3641/hnapad2przyc1le.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/592/hnapad18fx.jpg[/img] [img]http://img520.imageshack.us/img520/7425/aszczpudelko2uv.jpg[/img]
  23. Dzisiejsze harce na śniegu [img]http://img208.imageshack.us/img208/6840/adziura0gw.jpg[/img] [img]http://img208.imageshack.us/img208/168/ahdziura9iq.jpg[/img] [img]http://img208.imageshack.us/img208/7563/alaszima2lm.jpg[/img] Tak się wygląda kiedy zimą szuka się kretów w lesie [img]http://img208.imageshack.us/img208/1559/alebpodziurze9dk.jpg[/img] Akira jest w barwach ochronnych i pięknie zlewa się z otoczeniem [img]http://img208.imageshack.us/img208/6310/azimaweszy2eq.jpg[/img] To zdjęcie dla mnie osobiście - rewelacja . Najlepiej wygląda na całym ekranie . [img]http://img210.imageshack.us/img210/5914/abiegrozmyta8ko.jpg[/img]
  24. Sorry jeśli przynudzam , ale maluchy są tak słodkie ,ze nie mogę się powstrzymać i pstrykam i pstrykam ... [img]http://img4.imageshack.us/img4/2204/6jedwor5ha.jpg[/img] Fabio i Fero - potargani bo przed chwilą wytarmosiłam chlopaków ,ze ho ho . Fero ma ciekawie rozłożone łaty , będzie fajnie wygladał jak wlos mu urośnie [img]http://img489.imageshack.us/img489/8729/fabioferojedza18dt.jpg[/img] tutaj ucieka , bo były tak rozbawione ,ze nie mogły usiedzieć chwilę spokojnie [img]http://img489.imageshack.us/img489/565/fabioferoucieka4bs.jpg[/img] w końcu udało mi sie [img]http://img489.imageshack.us/img489/8381/ferofabiofotel2hu.jpg[/img] Hana nie byłaby sobą ..... [img]http://img489.imageshack.us/img489/8208/ffhfotel8uy.jpg[/img] [img]http://img489.imageshack.us/img489/815/hferofabiozabawa5ta.jpg[/img] Niespodzianka - Feta zamienia się w dalmatyńczyka . Na uszkach też ma czarne kropeczki . [img]http://img489.imageshack.us/img489/396/fetakropki3ez.jpg[/img]
  25. Cavka Mogę powiedzieć coś tylko na podstawie 1 dorosłego T.T . Akira gubi wlos tylko po wyczesaniu i to sa wlosy wyrwane w trakcie pielegnacji ktore nie zeszly z grzebieniem . W ciągu jej 3 letniego zycia nigdy nie okazala agresji wobec obcego który został przez nas wpuszczony do domu ( przy furtce pięknie pilnuje , ale wita grzecznie osoby wchodzace ) . Kiedy ma dość zabawy wchodzi pod fotel i komunikuje ,ze teraz czas na odpoczynek . Polecam opis rasy na str 19 naszego forum . Bardzo lubi biegać i bawić sie na dworze . Uwielbia głaskanie ale nie jest typową przylepą . Wymaga regularnego czesania po skropieniu odzywką i kąpieli gdy wlos jest brudny . Bardzo bobrze znosi samotność - nie wyje , nie szczeka . Oczywiscie jak nie rozbestwi się psa w szczenięstwie . Moja Akira przesypia okres w którym nikogo nie ma w domu . Ja osobiście jestem w rasie zakochana i własnie dlatego zostawiam sobie Fibi .
×
×
  • Create New...