Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. A dlaczego , co w tym złego ? Ja mam lepszą pamięć do ludzkich buzi niz do psich mordek , a byloby milo uścisnąc ręke i przywitac się z dogomaniakiem niż stać przy ringu wśród obcych osób . Czy ma być fajnie tylko na forum a poza nim: nie znam Cię !
  2. Cześć , Kto będzie na warszawskiej , z ozdobnych ?
  3. Sama słodycz , gdybym była facetem ...............
  4. Na pewno będzie wszysto ok . Ciekawe czy policza szczeniaczki . U mojej powiedzieli ze widać na pewno 3 a urodziła 9 .
  5. Będziemy my w otwartej i chyba nasza córcia Debi w szczeniaczkach .
  6. Hej , już jestesmy . Akira robi przegląd miotu [img]http://img151.echo.cx/img151/7058/przegld5iz.jpg[/img] [img]http://img151.echo.cx/img151/2844/ogon2ux.jpg[/img]
  7. Hej , to ja i moje dziewczynki , córcia Sandra i wnusia Martynka [img]http://img221.echo.cx/img221/2747/marsaja6iw.jpg[/img]
  8. Jeden z moich chłopaków w nowym domu [img]http://img224.echo.cx/img224/358/dscn99722qb.jpg[/img] [img]http://img224.echo.cx/img224/3664/dscn99377ud.jpg[/img]
  9. Hej dziewczyny ! Stuknęła nam setka ! U nas ciężko - mamy tabuny gości , codziennie ! Muszę dom posprzątać bo tragedia m, a dzisiaj znowu my idziemy na oblewanie nowej chaty do znajomych . Bardzo ciężkie czasy przyszły na Głowackich , więc jeśli się nie odezwe przez jakiś czas to wybaczycie ?
  10. Dzięki - dzisiaj byłam w szpitalu ale małej nie zobaczyłam bo byla na naswietlaniu .
  11. Trudno mi się przyzwyczaić - BABCIA to mi się kojarzy z siwymi włosami nie z czerwonymi . Tak mam śliczną wnusię . Jeszcze jest w szpitalu bo ma żółtaczkę . Co do wilka to nie jest zły , tylko za chudy hi hi .
  12. Moja starość jest bardzo stara - to dzieciątko to dziewczynka urodziła się 17 czerwca i nie jest moją córką tylko ........................................ [img]http://img60.echo.cx/img60/2171/martynka8zt.jpg[/img] a mój obiekt jest TROCHĘ grubszy [img]http://img140.echo.cx/img140/9337/darek7mv.jpg[/img]
  13. Że stara to fakt , metryki nie zmienię , że brzydka - czasami uda się obiektyw oszukać ,ale czasami , że obiekt fajny - no cóż - NIE MÓJ - dużo mlodszy i pochodzi z WILKÓW , w dodatku żeniaty .
  14. Czas się przedstawić , mam na imię Ula , mieszkam na przedmieściach Poznania , mam dwoje dzieci , jedno juz dorosłe , drugie jeszcze jest z nami . Ta fotka jest z Karpacza , uczyliśmy się jeździć na nartach [img]http://img142.echo.cx/img142/9574/ulasanzima3qj.jpg[/img] ta zaś zrobiona na dzicięcym balu gdzie najlepiej bawili się rodzice [img]http://img293.echo.cx/img293/4015/ulatanczy8si.jpg[/img] no i imprezowe fotki - ludziom w pewnym wieku czasami przychodzą do głowy dziwne pomysły i np. przebierają sie za matalowców i panków [img]http://img145.echo.cx/img145/1510/impreza8jq.jpg[/img] [img]http://img145.echo.cx/img145/7835/mamamae7dl.jpg[/img]
  15. Fajnie macie , ja jestem zbyt stara i zbyt brzydka zeby swoje foty wstawieć . No cóż starość też radość . Zwłaszcza jak patrzę w lustro to śmiać mi sie chce .
  16. Tosiaczku drogi no to będziesz miała mały wulkanik energii niedługo w domu . Napisz nam , z jakiego miasta przyjedzie do Ciebie maleństwo ? A moze masz już jakieś fotki tej małej i jej rodzeństwa ?
  17. Mazurki , bardzo się cieszę ,ze odezwaliście się wreszcie . Dorisa w swoim żywiole , bo latać to ona uwielbia . Ciekawi mnie , czy opanowala siusianie na dworku bo przecież u mnie spała poza domem .
  18. Hej ! Słoneczko pięknie grzeje , każdy griluje i wypoczywa . Nareszcie tyle ze nikt nic nie pisze ! . To ja wstawię kilka zdań . Moja Akira ma nowy schowek . Dzisiaj rano myłam auto i miałam otwartą bramę . Za chwilę patrzę nie ma jednego psa ! Szukam ale jeszcze nie wołam , kiedy już stwierdziłam ze samowolnie poszła do lasu , zawolałam , a ona wyszła mi zza plecow . Mam nieduże iglaki przy plocie i małpa tak wpełzła pod nie że pomimo ,ze jest biała nie bylo jej widać . Jak Wasze kudłate pieski radza sobie z upałem ?
  19. Ki-wi , widzę że Dandy zrobił duze postępy , tak ładnie leży z dala od swojej pańci i pewnie zachęcony przez Ciebie , zawołany zaraz przybiega . Napisz z czym sobie już dobrze radzi a z czym ma problemy . Nasze szkolenie niestety nie doszło do skutku . Za mało chętnych . , a szkoda .
  20. Posokowce są piękne w tym wieku , mają takie ogromniaste uszy .
  21. Cześć . Takie palmy też bym przyjęła , zwłaszcza ze u nas chyba będzie padało .
  22. Moja dwójka siedzi na podłodze spokojnie nawet jak to trwa pół godziny . Pewnie mają podobne charakterki .
  23. Dzisiaj na spacerku [img]http://img236.echo.cx/img236/7713/hanacaa2rd.jpg[/img] makowa panienka [img]http://img236.echo.cx/img236/8146/hanamaki9oi.jpg[/img] z modrakami jej do twarzy [img]http://img236.echo.cx/img236/7003/hanamodraki6bs.jpg[/img]
  24. zdjęcia z dzisiejszego spacerku [img]http://img211.echo.cx/img211/1083/akiracaa2fv.jpg[/img] [img]http://img211.echo.cx/img211/755/akiraeb3nq.jpg[/img] [img]http://img211.echo.cx/img211/4344/akiramaki8kb.jpg[/img] [img]http://img211.echo.cx/img211/261/motyl1fj.jpg[/img] mam nadzieję ,że Was zmobilizowałam i też powstawiacie nowe fotki . Dhunga to wogóle chyba z kraju wyjechała - albo jeździ z jednej zielonej szkoły na drugą .
×
×
  • Create New...