-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
[quote name='Panna_Zielona'][quote name='rodzice']Chłopaki [img]http://img382.imageshack.us/img382/8960/czarny0nd.jpg[/img][/quote] Mój typ! A dlaczego akurat na literę "F"? Czy imiona nadaje się wg jakiegoś klucza?[/quote] Panno Zielona , ten też podoba mi się nasjbardziej i dokładnie taką suczkę chcialam sobie zostawić ,gdyby sie taka urodziła . Jednak chyba zostanie ta trzykolorowa , też z przewagą czerni . Co do imion to każda hodowla nadaje imiona według kolejności miotów jakie się w niej pojawiają . U mnie było tak : Hana miala trzy kolejne mioty które kolejno ,były na A B C , potem Akira urodziła swoje pierwsze szczenięta i chociaż był to jej pierwszy miot to imiona były na D ,poniewaz był to czwarty miot z mojej hodowli .Potem znowu były szczeniaki Hany ( na E ) , a teraz kolej na F . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Chłopaki [img]http://img382.imageshack.us/img382/1087/chopak18ri.jpg[/img] [img]http://img382.imageshack.us/img382/4272/biay5uk.jpg[/img] [img]http://img382.imageshack.us/img382/8960/czarny0nd.jpg[/img] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Oto kolejne suczki [img]http://img141.imageshack.us/img141/204/biaa5re.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/9832/kropka2jp.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/24/reksio7rq.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/3632/zlota1zu.jpg[/img] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Myślimy o tej suni , ale decyzja nie jest jeszcze w 100% podjęta . Na razie jest obserwowana i szczerze mówiąc już nas zaskoczyła bo myśleliśmy ,ze bedzie czarno biała , a tu pod ogonkiem jest jasny brąz ( będzie chyba złota łata ) , pycholek do linii oczu robi się sobolowy (górna część głowy jest kruczo czarna - jak na razie ! ) a tylne łapy sa sobolowe ale tylko do połowy,na górze na razie są czarne . Co to z tego wyjdzie ? Chyba tri kolor . Zależy mi na długim włosie , a ta domieszka kolorów trochę mnie zmyliła , bo zastanawiam sie ,ktore geny tutaj dominują ( bieli też jest sporo ). Suczka bedzie prawdopodobnie ślicznie ubarwiona , ale jaki bedzie rodzaj wlosa ? Na razie wydaje się ,ze ma dłuższy od białych ale one mają przecież dopiero miesiąc . Co myślicie na ten temat ? [img]http://img397.imageshack.us/img397/3415/sziba3vj.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/4551/szibabok4oc.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/8467/szibaty4aj.jpg[/img] [img]http://img397.imageshack.us/img397/4020/lapki9me.jpg[/img] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Faktycznie , co geny to geny .Mam nadzieję ,ze moim też coś się skapnęło . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
[color=darkblue][/color]moje chłopaki [img]http://img273.imageshack.us/img273/149/chpcy6eq.jpg[/img] A jak się podoba ten ogonek ? [img]http://img273.imageshack.us/img273/8895/moja5fe.jpg[/img] gromadka w komplecie [img]http://img273.imageshack.us/img273/7459/osiem6jo.jpg[/img] Nowy domek ma już zapewniony czarny samczyk i jedna sunia . Ciekawi mnie ten ulubieniec - na którego padło ? -
[quote name='Magda&Amir']ja :oops: [img]http://img435.imageshack.us/img435/4096/madziaczek4bb.jpg[/img][/quote] Wyglądasz super . Powiedz , dużo pracy z taką fryzką ?
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
A ten psiak zachwycił mnie w Turcji [img]http://img108.imageshack.us/img108/5981/pies7xm.jpg[/img] [img]http://img108.imageshack.us/img108/8854/pies22jg.jpg[/img] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Bardzo proszę . [img]http://img320.imageshack.us/img320/7235/czarne0mq.jpg[/img] [img]http://img320.imageshack.us/img320/6761/cztery2kd.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/8879/dwa6ra.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/8337/reksio2de.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/8758/sobole6rt.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/7578/wkcie7ak.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/7486/zota8ly.jpg[/img] [img]http://img378.imageshack.us/img378/4296/moja2st.jpg[/img] Troszkę się zmieniły , prawda ? -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Cześć wszystkim. Mimo kilku przygód szczęśliwie dotarliśmy do domu . Są rzeczy i zdarzenia które przytrafiają sie tylko wybrańcom . Wierzę ,że do nich należę , nie każdy przecież może pochwalić sie ,ze ugryzł go np kret ........ ( to miało miejsce w mojej mlodości ) . A kto moze pochwalić sie , że jego samolot udezył w lampę na lotnisku ( taką na slupie ) i trzeba było czekać aż przyśla z Turcji nowy ?Zamiast w środę byliśmy na miejscu w czwartek a 8 godzin na lotnisku to sama przyjemnośc . wykupiona wycieczka odbyła sie w oberwanie chmury w górach w odkrytych jeepach (polowa programu nie zostala zrealizowana ) 1 auto zostało w górach , a lało dokladnie tyle godzin ile my jechaliśmy . Sandra jutro dopiero idzie do szkoly taka byla chora . Walizki Turek potraktował malo delikatnie i teraz dostaniemy nowe , bo dziur niestety nie połatamy . Mieliśmy tez niemila akcję z wielbłądem , ale to już inna bajka . Po powrocie okazalo sie ,ze stan szczeniat uległ pomniejszeniu . Zeszła sunia biala z czarnymi łatkami . Rano znaleźli ja martwą a Akira intensywnie ją wylizywała . Prawdopodobnie przydusiła ją w nocy . Reszta szczeniąt jest w doskonałej formie , a moja wybranka robi się ciekawa pod względem koloru . Jeszcze coś dobrego - palmy były piękne , morze cieplutkie , jedzonko pyszne , towarzystwo miłe a tureckie psy niesamowicie umaszczone . Wszystkie chodzily luzem , bez smyczy , były bardzo łagodne i łaciate . Jak znajdę chwilę to wstawię fotki bo dopiero dzisiaj dostałam komputer . Aha serdecznie gratuluję moim dzieciaczkom pomyślnego uczestnictwa na wystawie . Pozostałym również . Akira została zgloszona do Poznania , ale niestety w chwili zgloszenia miała nieco więcej wlosa niż ma teraz . Tym razem grzbiet ma ok ale nózki są poszkodowane . Jak by nie karmić włos chyba zawsze ucierpi . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Gratulacje ! A jak sprawiła się Akacjowa Dolina ? Piszcie szybko bo dziś albo jutro nie będę miała już komputera , a potem wyjeżdżamy . Szkoda ,ze nie mogliśmy dojechać - ale w Poznaniu będziemy na pewno hi hi - daleko nie mamy ! Jeszcze raz dziękujemy za życzenia dla szczeniąt - rosną zdrowo i chociaż Akira ma 8 sutków , maluchy wygladają jak male kluski . Białe dostaja maciupeńkie szare kropeczki na uszach . Ciekawe jak będą wyglądały jak wrócimy . -
Było nas tam wielu takich desperatów ( 800 z całej Polski ) [img]http://img329.imageshack.us/img329/3595/mnogo8gt.jpg[/img] [img]http://img189.imageshack.us/img189/2369/wmarcin8nj.jpg[/img]
-
Coś trza robić na starość
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Moi kochani , za wszystkich trzymam kciuki . przywieźcie do domu piękne zlote medale , i moc wspaniałych wrażeń . Zaraz dajcie znać co i jak bo my w środę wylatujemy i nie bedzie nas przez tydzień . Rodzinka jedzie się pobyczyć i poopalac . -
z dzisiejszego zakonczenia sezonu motocyklowego w Poznaniu [img]http://img342.imageshack.us/img342/4026/wyjazd0ny.jpg[/img] [img]http://img218.imageshack.us/img218/8211/zfacetami6cg.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/6163/nastarym5od.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/47/prdko6wv.jpg[/img] [img]http://img299.imageshack.us/img299/4581/laski3zb.jpg[/img]
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
[quote name='EwikB']Ale fajne kolorki, do wyboru, do koloru :D No ja mam juz swojego " kolorystycznego" faworyta" :) A ten biały maluszek to jest cały biały czy ma gdzieś jakies dodatki ? Jak rozkłada sie rodowód rodziców pod wzgledem kolorów ? pozdrawiam Ewa[/quote] odpowiadam na pytania . Białe szczenieta mają maleńkie czarne kropeczki na nosku i wargach . [img]http://img182.imageshack.us/img182/2852/biay7ch.jpg[/img] kolorki przodków : mama biała w sobolowe łatki , jej mama Devi-Nanda z Reksiowej Komajdówki biała w łaty sobolowe , tata Bharat-Buddha Khatakhyi jest biały w czarne łaty . Tatuś szczeniat Mindoling Sengge jest czarny z małymi białymi znaczeniami , jego tata U Batang Lamlech von Nama-Schu czarny z białymi znaczeniami , mama San Tserei Laika czarna z białymi znaczeniami . Tak więc zetknęło się czarne z białym . Moje pytanie - jakiego masz faworyta ? Ja mogę się przyznać ,ze wśród tej 9 jest jedno szczenię które zostanie z nami . W każdym razie jeśli okaże się ,ze jest ok. Mając na uwadze ,ze rodzinka nie ma wad , myślę ,ze tak się stanie . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Ciekawsze brzuszki [img]http://img184.imageshack.us/img184/1332/brzuszek0js.jpg[/img] [img]http://img184.imageshack.us/img184/8414/brzuszek13hh.jpg[/img] [img]http://img184.imageshack.us/img184/6999/brzuszek23jx.jpg[/img] -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Obiecane fotki - to cała gromadka [img]http://img379.imageshack.us/img379/2716/gromada1zo.jpg[/img] sunie [img]http://img379.imageshack.us/img379/4513/sunia11up.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/9863/sunia27wc.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/6986/sunia39hp.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/7778/sunia40dv.jpg[/img] [img]http://img379.imageshack.us/img379/6854/sunia50he.jpg[/img] [img]http://img365.imageshack.us/img365/5573/sunia68cn.jpg[/img] pieski [img]http://img365.imageshack.us/img365/7418/ch15og.jpg[/img] [img]http://img365.imageshack.us/img365/8968/ch26dh.jpg[/img] [img]http://img365.imageshack.us/img365/8229/ch32jh.jpg[/img] i jeszcze raz wszystkie [img]http://img365.imageshack.us/img365/7826/mae2pg.jpg[/img] -
Siostra powinnaś wiedzieć ,ze pięknemu we wszystkim pięknie
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Bardzo wszystkim jeszcze raz dziękujemy za życzenia . Szczerze mówiąc nie spodziewalam się takiego dużego miotu , bo Akira nie była wcale gruba , jadła dużo mniej niz poprzednio , no i miot w zeszłym roku też był duży wiec myślałam ,ze w tym roku będzie dużo skromniej . Maluchy zaś są większe niż poprzednie . Pewnie to zasługa innych genów . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Bardzo , bardzo dziękujemy . Na razie to jest czarno biala gromadka z jednym brązowym wyjątkiem , bo te sobolowe łatki to w tej chwili wyglądaja na czarne . Dopiero przy bardzo dokładnym przyjrzeniu się widać ,że ta czerń jest lekko zbrązowiala . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
:beerchug: Dziękujemy , zdrowie wypijemy . -
Miałam kiedyś rottweilera ,który wypijał drinki ( wystarczylo na chwilke wyjść z pokoju ) z wąskiej szklanki . Mało tego , nigdy nie zbil i nie rozlał .
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Akira czuje się doskonale , jest bardzo troskliwą mamusią . Hana uczestniczyła w całym zamieszaniu i ciągle odganiana piszczała w końcu w drugim pokoju . Maluszki są super - zdjęcia wkrótce jak odzyskam aparat ( pożyczony ) . Kolory - mamy jedną sobolową sunię , dwa szczeniaki czysto białe , dwa czarne z białym , biale z sobolowymi łatkami , białe z czarnymi ( typ -krówka i Reksio ) .Jeden chyba będzie miał łatki i sobolowe i czarne . Ale tak mi się na razie wydaje . Za gratulacje dziękujemy . -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
rodzice replied to Nata's topic in Terier tybetański
Drodzy wielbiciele rasy i goście odwiedzający ten topik - pragniemy podzielić się informacją o tym ,że powiększyła nam się rodzina ! Mamy 6 ślicznych dziewczynek i 3 uroczych chłopaków .