-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Jeszcze szybko odpowiem Kasi , Meisi nie reaguje na zapachy i dźwięki z pokoju natomiast akira cały czas piszczy pod drzwiami i próbuje się wcisnąć do środka . Fibi zaraz warczy więc nie robię zadnych eksperymentow Martino bardzo dziekujemy za zyczenia .Babcię Bhoomi proszę od nas wyściskać .
-
Bardzo dziękujemy . Idę zobaczyć czy tam nam czasem nie przybylo coś jeszcze , jeśli nie to muszę posprzątać .
-
Tak czytałam ten artykuł . Bardzo trafne spostrzeżenia . Myśle ze wiem jakim jestem typem hodowcy . Opis rzemieślnika jest mi najbardziej bliski . Co do zmian we wzorcu tt Asiu co na to niemieccy hodowcy ? Bedziemy podcinać terierom grzywki czy wiązac kitki na wystawach ?
-
jeśli zrobi się zloto biały to bedzie przepiękny
-
Już jestem . Akcja porodowa trwała całą noc , jesteśmy obie wykończone ale szczęśliwe . Gromadka tt powiekszyła nam sie o 3 śliczne pieski i 1 sunię . Pieski biały wczarne łatki , czarny z białym i sobolowo biały a sunia czarna z białym krawacikiem . Maluszki wyrównane silne . zdjecia jeszcze nie doschnietych maluszkow [IMG]http://i40.tinypic.com/o72740.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/14mzwvl.jpg[/IMG]
-
zaczęło się - rodzimy . Czeka nas dłuuuuuuga mam nadzieje owocna noc . Wody juz odeszły - na moją posciel niestety bo akurat mieliśmy pana szacujacego nam straty po pozarze i sunia musiala być sama przez jakis czas .Auto juz czeka na dworku gotowe w razie tfu tfu komplikacji . Trzymajcie kciukaski , zmykam brzusio glaskac .
-
zaczęło się - rodzimy . Czeka nas dłuuuuuuga mam nadzieje owocna noc . Wody juz odeszły - na moją posciel niestety bo akurat mieliśmy pana szacujacego nam straty po pozarze i sunia musiala być sama przez jakis czas .Auto juz czeka na dworku gotowe w razie tfu tfu komplikacji . Trzymajcie kciukaski , zmykam brzusio glaskac .
-
sunie się własnie rozkręcaja - Akira piszczy i wydaje dziwne dźwieki Fibi warczy .Musimy wyjść do lekarza z córką - więc znowu trzeba bedzie je rozdzielić .
-
w nocy temperatura 37,3 , przed ósmą 36.5 , sunia spokojna , śpi ale w nocy zdziwila mnie jedna scena . Zaalarmowało mnie piszczenie Akiry ( matki rodzacej ) Pobiegłam zobaczyć co sie dzieje - matka wylizywała córce srom i piszczała co chwila . Po kilkunastu minutach Fibi zaczęła warczeć na matkę . rozdzieliłam je . Akira popiskiwała potem pod drzwiami . Rano wszystko sie uspokoiło .Dzisiaj 62 dzień ciąży . Przed chwilą znowu Fibi warczała na matke . Nadal nie robi gniazda , nie dysze - ale pomimo wszystko my juz w gotowosci . Pokój przygotowałam wczoraj w nocy w tempie błyskawicznym a cały czas nie mogłam się za to zabrac .:lol:
-
tutaj tez pisze ze po po porodzie do cieczki zazwyczaj dochodzi po 3 miesiącach - nigdy ( a hoduje psy od lat ) nie mialam cieczki 3 miesiące po porodzie - zawsze to bylo jakieś pół roku najwcześniej .
-
w nocy temperatura 37,3 , przed ósmą 36.5 , sunia spokojna , śpi ale w nocy zdziwila mnie jedna scena . Zaalarmowało mnie piszczenie Akiry ( matki rodzacej ) Pobieglam zobaczyć co sie dzieje - matka wylizywała córce srom i piszczała co chwila . Po kilkunastu minutach Fibi zaczęła warczeć na matkę . rozdzielilam je . Akira popiskiwała potem pod drzwiami . Rano wszystko sie uspokoiło .Dzisiaj 62 dzień ciąży .
-
Bazarek gotowy zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/181576-Kosmetyki-Eveline-na-Dafne-do-18-marca?p=14269953#post14269953[/url]
-
szkoda moze miałaby większe szanse
-
będzie w gazecie info ze to sunia w typie tt ?
-
To tak jak mit ze dziewica przy pierwszym stosunku w ciążę nie zajdzie . Bzdura totalna - sunie pilnuj , wabić moze zacząć dopiero za kilka dni .
-
O Twoim piesku Reniu wiem od dawna . Nie powinno Cię dziwić ze taki zakup przejdzie bez echa . Zawsze marzyłaś o suce z tej linii i bardzo zdziwilo mnie Twoje pytanie na mojej zapowiedzi miotu . Jeszcze bardziej zdziwiła mnie potem Twoja riposta na moja odpowiedź . Pewnie ze swojej suni nie jesteś zadowolona skoro napisałaś to co napisałaś a wyglada na prześliczną i miłą . Zreszta bylo to trochę nie po koleżeńsku krytykować linię z której pochodzi ojciec majacych urodzić się szczeniat .
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
rodzice replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
rusza bazarek na Jammala [url]http://www.dogomania.pl/threads/181543-RAE-cznie-malowane-i-nie-tylko-na-operacjAE-dla-Jammala-do-18-marca?p=14267450#post14267450[/url] -
bazarek na krewniaka puli [url]http://www.dogomania.pl/threads/181543-RAE-cznie-malowane-i-nie-tylko-na-operacjAE-dla-Jammala-do-18-marca?p=14267450#post14267450[/url]
-
W Polsce pojawiła się nowa sunia tt - import z Niemiec ur 03.06.2009 [COLOR=#ffffff][COLOR=#006600]Jamuna Lamleh vom Mariengrund Rodzice [URL]http://www.mariengrund.de/J-wurf%20vom%20Mariengrund-09.html[/URL] bardzo cieszymy sie z nowej krwi w Polsce i mamy nadzieje zobaczyć ją na ringach . [URL="http://www.mariengrund.de/J-Welpen%20in%20ihrem%20neuen%20Zuhause.html"][/URL] [/COLOR][/COLOR]
-
wszystko dostaniesz w sklepie zoologicznym . woda z octem spryskaj przed wyjsciem na spacer i dodatkowo kupnym preparatem , ( woda z octem tylko okolice ogona - nic jej nie bedzie ) . Moja sasiadka myła tez drzwi z zewnatrz i próg woda z octem zeby psy nie wyczuly ze w domu jest suka z cieczka .
-
jeszcze nie jesteśmy gotowi na poród , dobrze byloby zeby jeszcze poczekała .
-
Fibi troszkę zaczyna drapać w posłanie , mniej je a mleczko juz w sutkach . Myśle jednak ze to jeszcze trochę potrwa . Dzisiaj 60 dzień , 2 lata temu rodziła w 64 dniu - bylo 8 ślicznych brzdąców .
-
moja troszkę zaczyna drapać w posłanie , mniej je a mleczko juz w sutkach . Myśle jednak ze to jeszcze trochę potrwa .
-
moja troszkę zaczyna drapać w posłanie , mniej je a mleczko juz w sutkach . Myśle jednak ze to jeszcze trochę potrwa .
-
udało się kłaczki uratować czy cieliście ? Powoli możemy robić bazarek na sterylkę . Jesli ktoś chce cos dorzucić to zapraszam . Moj adres mailowy jest w kontaktach na mojej stronce - można przesłac fotki fantow i proponowana cene .