-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
pieniażki obiecane z bazarku wpłacilam na Bianeczke - mshume wyczyść skrzynke . -
na usg wyszło 6 ale jedno jest niepwne , moze być 7 . Mam nadzieje ze obrazy sie nie nalozyly na siebie i ta szósteczka szczęsliwie przyjdzie na swiat
-
[quote name='Oleniek']Witam Czy można się dopisać do grona "oczekujących marcowych"? Mamy termin na 22 marca Na usg było widać ...1! szczenię...a tak myślałam, zę będzie więcej:lol: Jak ja "je" porozdzielam:lol: No chyba że się schowały Wchodże sobie tu na stronę :razz:i pierwsze co czytam...to opis trudnego porodu:lol:....,ale sie podbudowałam.;) To nasz pierwszy poród...no jej pierwszy, a ja rodziłam dwóch synów:lol: Oby było podobnie;) Sodalis jestem pełna podziwu:p[/QUOTE] Ja tez niedawno byłam na usg , lekarz zobaczyl jedno szczenie i stwierdzil ciaże a ja na to panie doktorze proszę dobrze poszukac bo jedno to za mało - ja płace w euro za krycie to raz :cool3:, ludzie czekaja to dwa ;). no to pan doktor sie bardziej postarał , pogmerał , sunie poprzekrecal i się pyta , a ile by pani chciala , no to ja ze ze 4 by stykneło - no i byly 4 :loveu: Po tygodniu poszlam na powtórne usg , noe zeby zobaczyć czy cos się czasami nie wchłonęlo . Pan doktor na dzień dobry - no to znowu szukamy ? a ja na to tak tylko dzisiaj poprosze o 6 ! I wiecie ile znalazł ?:crazyeye:
-
Ło matko teraz to fotki niewyjsciowe :oops:;) bo psy dużo biegaja po polach i czorne jak nie wiem . Fibusie chce wykąpać za jakiś tydzień zeby juz nie męczyc przed samym porodem a Meisi moze w ten weekend ? Mnie chyba bedzie dośc łatwo rozpoznać po czarnym hawańczyku - to jednak dosc rzadki kolor w tej rasie . Podam też mój numer startowy i , numer ringu i godzinę , mysle ze nie będzie problemu zeby się odszukać
-
[quote name='Siamensis'][quote name='rodzice'] A to spotkanie będzie, bo my jedziemy. Mamy rzut beretem więc trudno nie jechac ;-) A z którym psiakiem jedziecie ?[/QUOTE] Ja w Katowicach będe z hawaneczka Meisi . Może poznamy sie osobiscie ?
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Rany chwilę mnie nie było a tu takie super nowiny - strasznie się cieszę ! -
[quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało. Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE] Rany to faktycznie musialo być ciężko - całuski dla dzielnej mamusi
-
Co do reszty bandy to Fibi pieknie tyje ( o dziwo nadal pełna werwy ) . Dostaje lepsze jedzonko ale muszę pilnować bo ona jest bardzo uległa i kiedy podejdzie do niej Meisi to Fibi ustepuje jej miejsca przy misce . Meisi nie powinna jesc tego co Fibi bo to za energetyczne jedzonko dla niej .
-
Były dzisiaj na mega spacerku - na polach albo śnieg albo błoto . wróciły szczęsliwe , zmeczone ale mega brudne . Meisi bardzo sie słucha na spacerkach bo pańcia zawsze ma w kieszeni coś smakowitwego wiec na zawolanie wraca jak na skrzydlach . Cały tez czas czekam na cieczke , minęlo juz 7 miesięcy od poprzedniej . Wolałabym zeby dostala teraz bo pomimo ze juz wolno wolałabym z cieczką nie jechać do Katowic .. Iwonko jak twoje hawaneczki dostaja cieczki ? Regularnie ? Co jaki czas ?
-
nie ma foteczki
-
Kurka to wy juz w gotowosci
-
A my za Was !
-
u nas 64 dzień wypada 12 marca . Kto z nami rodzi ?
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
na razie za bazarek wpłynęlo mi tylko 35 zł wiec czekamy jeszcze na pieniążki -
Proszę bardzo - mamy gwiazdę
-
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
rodzice replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Mam już pierwsze wpłaty , jak tylko uzbieram 120 zł zaraz Ci przesyłam . Całusy dla Bianeczki . -
Meisi ma jeden brzydki nałóg i niestety przez naszą nieuwagę mamy trochę strat :shake: . Ta mała małpa rogata czeka tylko kiedy pralka jest niedomknieta , wyciaga z niej pranie , chyłkiem wybiera galoty córki ( tylko jej hi hi :evil_lol:) i gryzie w strzępy . Córuś pozbyla sie w ten sposób juz kilku par a najgorzej ze Meisi wybiera tylko te najlepsze , naładniejsze :mad: . Fetyszystka normalnie :-o
-
Bozie jakie cudne pychole
-
ja tez bym byla za sterylką , macie psa bez papierów , nie bedziecie prowadzić hodowli , w dodatku pies z problemami , po cio Wam jeszcze dodatkowe nie daj Bóg z niechciana ciążą jak suka wyrwie sie do psa . Dodatkowa chormony się uspokoja i moze bedzie bardziej uległa . A co z tą cieczką ? Potwierdzona ?
-
he he no i się wydało ;)
-
Generalnie może być wszystko bo w poprzednim miocie Fibi dala nawet czysto białe . Fibi urodzila sie jako tricolor , teraz też łapy wybarwiaja jej sie w brąz a biorąc pod uwagę to ze Akira jest bialo sobolowa to maluszki trochę sobolu tez moga mieć .Musze stwierdzić ze ta ciaża jest inna niz poprzednia . Fibi czuje sie doskonale , ma dobry apetyt i dość juz zaokraglony brzuszek jak na ten wiek ciąży .Wyraźnie tez widze ze z jednej strony jest wiecej szczeniat niz z drugiej - pokrywa sie to z usg .
-
Ja bym wolala bez spania bo bedę miała juz maluszki w domciu .
-
hejka ty mówisz o Nowym Dworze ? Bedziesz tam 2 dni ?