właśnie ze 1 cieczke ledwo zauważyłam , mam spore doswiadczenie a tylko przypadkiem zorientowałam sie ze mała ma cieczke - nie bylo zadnego sladu na podlodze i rzadko sie czyscila bylam w szoku . zauważylam tylko dlatego ze czekałam na tę cieczke i pilnie ją obserwowałam . Teraz mija juz 7 miesiac od poprzedniej i dlatego znowu obserwuje . Stad moje pytanie do Iwonki jakie przecietnie sa odleglosci u hawanek bo tybety maja cieczke raz w roku przeważnie , a moja Fibi miała nawet co 16 miesięcy .