Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Meisi

    na ostatniej wystawie kolezanka dała mi wypróbować style spray dr Lucy odżywke proteinowa bez spłukiwania - rewelacja - juz sobie u niej zamowilam
  2. no tak ale dojście będzie innych produktów
  3. no to faktycznie szkoda że mieszkasz tak daleko ! My z Martynka upieklyśmy wczoraj ciasto z bazarku - z jabłuszek z cynamonem - dzisiaj zostały juz tylko 2 porcje .
  4. rodzice

    Meisi

    na wystawach w tej chwili tylko grzebień i szczotka - wszystkie kosmetyki zabronione . Ja oliwię wlos na co dzień więc nie fruwa , przed wystawą popsikam zawsze antystatykiem i to tyle .
  5. ok to biorę przyjazne psiaki .
  6. no to widać każdy reaguje na cos innego .
  7. w takim razie zabieram sie za bazarek dla niej
  8. rodzice

    Meisi

    w żadnym wypadku wlosa nie prostuje . Po kapieli czeszę i suszę . Na wystawach w opisach mam stwierdzenie ze Meisi ma wlos typowy dla rasy . Wystawy - Katowice i nowy dwór Mazowiecki - zgloszona opłacona . W Łodzi nie bedę na bank bo w tym czasie mamy majówke motocyklową . Szczecin ? nie wiem jeszcze .
  9. właśnie ze 1 cieczke ledwo zauważyłam , mam spore doswiadczenie a tylko przypadkiem zorientowałam sie ze mała ma cieczke - nie bylo zadnego sladu na podlodze i rzadko sie czyscila bylam w szoku . zauważylam tylko dlatego ze czekałam na tę cieczke i pilnie ją obserwowałam . Teraz mija juz 7 miesiac od poprzedniej i dlatego znowu obserwuje . Stad moje pytanie do Iwonki jakie przecietnie sa odleglosci u hawanek bo tybety maja cieczke raz w roku przeważnie , a moja Fibi miała nawet co 16 miesięcy .
  10. doszlo . Z jakimi pieskami byłabyś na spacerze ?
  11. ja nie mam gg podaj mi na pw telefon
  12. Martynka już jest genetycznie obciążona :lol: - jako niemowle uznawala tylko pluszowe pieski do przytulania . :wolfie:Teraz z drugim juz pluszowym przyjacielem chodzi nawet do przedszkola .Dostawala przeróżne - miał być tylko piesek i tylko z klapnietymi uszami . Ile razy była awantura jak piesek gdzieś przypadkowo został ! Filip w nocy musiał po niego jechać bo caly blok nie miał szans na sen .:x Dzisiaj zaś rozmawiałysmy jak to bedzie jak bedzie dorosla , oczywiscie bedzie sama przjeżdzała do babci - na motorze ! Cóż widać ze geny daja znać o sobie co drugie pokolenie hi hi .:cool2:
  13. i po Meisuni [IMG]http://i50.tinypic.com/292qnms.jpg[/IMG] a propo's w jakim odstępie czasu dorosłe hawanki maja cieczki ? Mozesz mi napisać jak to wyglada u mamy Meisi ?
  14. na razie zapowiada mi się wolne przedpołudnie w piatek
  15. w tygodniu moze być jeśli moja sunia nie zacznie rodzić to bardzo chętnie - mam 3 psy .
  16. napisz mi na priwa mniej wiecej co szykujesz na bazarek bo robie 3 i nie wiem który zrobic z Tobą - co będzie pasowało .
  17. rodzice

    Meisi

    prawie wiosennie [IMG]http://i45.tinypic.com/15cd0d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/292qnms.jpg[/IMG] hiacynty maja zniewalajacy zapach - o tym każdy wie [IMG]http://i48.tinypic.com/24zgi9u.jpg[/IMG]
  18. robimy bazarek na Bianke czy już nie potrzeba ?
  19. robimy bazarek na Bianke czy już nie potrzeba ?
  20. Moje 2 księżniczki ( Martynka z ospą dlatego te kropki - na szczęscie już nie zaraża ) [IMG]http://i48.tinypic.com/2hptais.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fkry85.jpg[/IMG] Fibusia 53 dzień ciąży - teoretycznie moze urodzić już za 5 dni .
  21. jest już przepis - powodzenia w realizacji [url]http://www.dogomania.pl/threads/178038-PRZEPISY-NA-DANIA-WEGETARIAA-SKIE-KARMIMY-GA-ODN*****-do-30-04?p=14218200#post14218200[/url]
  22. tak patrze na wasze maluszki i pomyślałam że czas spojrzeć w kalendarz . Fibi ma mały brzusio - według mnie , wiec wydaje mi sie ze do porodu jeszcze daleko a to juz 53 dzień .
  23. dziewczyny - tutaj jest jeszcze zapas oleju rybiego - rewelacja dla naszych psow dlugowlosych [url]http://www.dogomania.pl/threads/179696-Ryby-suszone-i-olej-rybi-tran-dla-starych-chorych-gA-odnych-suk-i-klaczy-do-17-02[/url]
  24. na razie wstawilam przepis na jabłecznik i ciasto na maślance , na sernik jeszcze nie . moze dzisiaj kolo południa .
  25. moja jedna tybetka zawsze obcinam na lato i tak mi sie Fini spodobał ze chyba machne moja Akire na Finiaska
×
×
  • Create New...